Własny setting Mastemy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Mastema
Mudżahedin
Posty: 216
Lokalizacja: z domu
Kontakt:

Własny setting Mastemy

Post autor: Mastema »

Tak więc, odkąd interesuje sie Mordheim ( czyli ok.5 miesięcy) nachodzi mnie regularnie plugawa wizja zrobienia czegoś innego. Właściwie to Wspaniałomyślni Bogowie nękają mnie tymi wizjami za każdym razem kiedy skończę czytać kolejną książkę Pratchett'a.
Chodzi o to że zawsze kiedy kończy się któraś z jego książek niedosyt Świata Dysku powoduje u mnie chęć stworzenia czegoś na zasadach Mordki, ale dziejącego się w jakiejś starej, zrujnowanej, plugawej, nawiedzonej dzielnicy Ankh Morpork.
Band można zrobić tez sporą ilość, np, wg Gildii jakie się znajdują w mieście oraz różnych innych ciekawych grupek. Np.: błazny, zabójcy, wiedźmy, wampiry, straż miejska, żebracy itd.
Niestety kończy się na chęciach bo nie ma z kim tworzyć czegoś takiego...
Jeżeli ktoś miał podobne wypadki jak ja i chciałby się podzielić, to niech pisze. sam jestem ciekaw czy tylko ze mną jest tak źle. Moze czyjś pomysł się dobrze przyjmie i powstanie jakis forumowy mini-system :) Oczywiście jeśli temat zostanie zaakceptowany. Jeśli nie to przepraszam za spam i proszę Łaskawą Panią Moderator o wyrozumiałość i łagodną karę :)

Pani Moderator przebacza, tylko tytuł zmieniła - niech sobie na razie wisi
;)
Każdy kto to czyta ma odpuszczone uczynki dobre, za darmo, amen.
Idźcie w Chaosie .

ODPOWIEDZ