E-zin Mordheimowy?

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Kazadoee
Mudżahedin
Posty: 214
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Post autor: Kazadoee »

Ja proponuje nazwą, którą zastosowałem na jednym forum:
Karczma Pod Spaczeniem

Awatar użytkownika
Ushabti
Mudżahedin
Posty: 256
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Ushabti »

Tłumaczenia to i niemieckie można zrobić
Ekhm... ekhm...
Ile ma kto drobnych? Może zrobimy zrzutę, wykupimy od SG prawa do kontynuowania tradycji mordheimowej i puścimy to w świat?
Nie ma emotki z oczkiem i to nie jest głupi pomysł, bo mam wrażenie, że jak pociśniemy to SG może wymięc :) Ktoś wie na ile wyceniane są prawa do zabawki jaką jest Mordheim? (nie kompletne oczywiście, ale do wydawania właśnie takich rzeczy?)
Karczma Pod Spaczeniem
Nazwa prasy powinna dotyczyć prasy albo innych "wydawnictw". Karczmy, twierdze, okręty, miasta, wsie, doliny, obory i psie budy zostawmy na nazwy stron i portali pretendujących do przymiotnika "miejsce". Takie moje zdanie...
Myślę, że strona i tak ruszy zanim zmontujemy zina, więc czas jest... jak tylko zdobędziemy nowe forum zrobimy z zaproponowanych nazw ankietę.
Wiem, że demokracja ssie, ale to chyba będzie najlepsze wyjście.

Awatar użytkownika
Dwalthrim
Chuck Norris
Posty: 463
Lokalizacja: stoned - Komorów/Dębowa Tarcza
Kontakt:

Post autor: Dwalthrim »

Ushabti pisze: Ile ma kto drobnych? Może zrobimy zrzutę, wykupimy od SG prawa do kontynuowania tradycji mordheimowej i puścimy to w świat?
Nie ma emotki z oczkiem i to nie jest głupi pomysł, bo mam wrażenie, że jak pociśniemy to SG może wymięc :) Ktoś wie na ile wyceniane są prawa do zabawki jaką jest Mordheim? (nie kompletne oczywiście, ale do wydawania właśnie takich rzeczy?)
Najlepiej było by sie zapytać na forum Copernicusa-wydawcy WFRP II.ed n a Polskę. Tamtejsi modowie sa b.życzliwi i pewnie najbliżej tego typu informacji ;).
Myślę, że strona i tak ruszy zanim zmontujemy zina, więc czas jest... jak tylko zdobędziemy nowe forum zrobimy z zaproponowanych nazw ankietę.
Wiem, że demokracja ssie, ale to chyba będzie najlepsze wyjście.
Dobry plan-popieram :P
Obrazek

"JAH RASTAFARAI-SIGMAR HELDENHAMMER EMPEROR I!!!"

Awatar użytkownika
Skavenblight
Naczelna Prowokatorka
Posty: 6092
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Skavenblight »

Z racji, że ostatnio GW wyprzedaje chętnie swoje licencje, rzecz nie wydaje się niemożliwa.

Awatar użytkownika
Kazadoee
Mudżahedin
Posty: 214
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Post autor: Kazadoee »

Ushabti pisze:
Karczma Pod Spaczeniem
Nazwa prasy powinna dotyczyć prasy albo innych "wydawnictw". Karczmy, twierdze, okręty, miasta, wsie, doliny, obory i psie budy zostawmy na nazwy stron i portali pretendujących do przymiotnika "miejsce". Takie moje zdanie...
Myślę, że strona i tak ruszy zanim zmontujemy zina, więc czas jest... jak tylko zdobędziemy nowe forum zrobimy z zaproponowanych nazw ankietę.
Wiem, że demokracja ssie, ale to chyba będzie najlepsze wyjście.
Chodziło mi o nazwę strony ;-)

Awatar użytkownika
Ushabti
Mudżahedin
Posty: 256
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Ushabti »

Okej... strona www.najmita.net jest już w budowie.
Ruszy jak tylko webmajster znajdzie odrobinkę czasu by się nią zająć. Szkoda, że wypada nam teraz długi, świąteczny weekend, bo nie będę miał w tym czasie dostępu do neta, żeby wszystkiego dopilnować...

Awatar użytkownika
Skavenblight
Naczelna Prowokatorka
Posty: 6092
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Skavenblight »

Fajnie że się tym zająłeś Karolu :)

Awatar użytkownika
Ushabti
Mudżahedin
Posty: 256
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Ushabti »

Najmita.net działa... grafa i ustawienia w powijakach, ale core już się skrystalizował i działa forum, z dyskusji na którym mam nadzieję dogadamy jak dokładnie ma wyglądać. Zapraszam do rejestracji ;)

ODPOWIEDZ