Kupię/sprzedam/zamienię

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Dwalthrim
Chuck Norris
Posty: 463
Lokalizacja: stoned - Komorów/Dębowa Tarcza
Kontakt:

Re: Kupię/sprzedam/zamienię

Post autor: Dwalthrim »

Gdyby pojawił się ktoś chętny do zakupu całej bandy Dwarf Trerasure Hunters z mojego tematu-warsztatowego: http://www.najmita.net/index.php?name=F ... pic&t=1148 to zapraszam do negocjacji przez PMki lub mail Dwalthrim@wp.pl W skład bandy wchodzi 25 figurek, każda inaczej skonwertowana, każda z inną podstawką, 12 - staroedycyjnch metali i 13 VI-VII.ed plastików. Wszystkie plastiki mają spinowane rączki i sa przypinowane do podstawek. Banda jest tak złożona, ze można ja sobie dowolnie wystawić pod kątem wyściwygu, nadaje sie świetnie do kołchozu jak i na turnieje. Zapraszam do składania rozsądnych i przemyślanych ofert :wink: .
Jak nikt się nie znajdzie to pewnie zostawię sobie te figsy i je pomaluje :)
Obrazek

"JAH RASTAFARAI-SIGMAR HELDENHAMMER EMPEROR I!!!"

Awatar użytkownika
Dwalthrim
Chuck Norris
Posty: 463
Lokalizacja: stoned - Komorów/Dębowa Tarcza
Kontakt:

Post autor: Dwalthrim »

Nieaktualne, banda została w klubie. Szczęśliwym nabywcą został niejaki Król Ghul ;)

Awatar użytkownika
Tallana
Plankton
Posty: 3

Post autor: Tallana »

Szukam bandy z Ostlandu...

Awatar użytkownika
Dwalthrim
Chuck Norris
Posty: 463
Lokalizacja: stoned - Komorów/Dębowa Tarcza
Kontakt:

Post autor: Dwalthrim »

Jeśli zależy Ci na oryginalnych figurkach to jeszcze niedawno Nahar miał je do sprzedania.

Awatar użytkownika
voltar
Wałkarz
Posty: 86
Lokalizacja: Łódź / Zgierz

Post autor: voltar »

Postanowiłem sprzedać swój unikatowy warband do Kislevu z paru powodów. Wśród nich prym wiodą niemal zerowa aktywność Mordheimowa w Łodzi oraz brak widoków na re-edycję gry. Zainteresowanych zapraszam tu:
http://www.allegro.pl/item809460738_mor ... vitow.html

Awatar użytkownika
quidamcorvus
Niszczyciel Światów
Posty: 4452
Lokalizacja: Żory/Katowice
Kontakt:

Post autor: quidamcorvus »

Obrazek

Jako, że moi plastikowi WH ostatnio wyłącznie się kurzą to wystawiam bandę na sprzedaż. Jeśli ktoś jest zainteresowany to sprzedam 16 figurek pomalowanych na poziomie TT za 180 zł. Przesyłka gratis.

Awatar użytkownika
Sevi
Niszczyciel Światów
Posty: 4777
Lokalizacja: Legion Kraków
Kontakt:

Post autor: Sevi »

Kupię bandę najemników, lub pojedyńcze modele które pomogą mi ową bandę złożyć :)

Proszę pisać na priv.
Wisła Kraków.

Konop
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 130

Post autor: Konop »

Zakupię figurkę The Thing in the Woods. Albo nawet dwie. Jeśli ktoś jakimś cudem ma i chce się pozbyć, piszcie na PW.

Awatar użytkownika
Dwalthrim
Chuck Norris
Posty: 463
Lokalizacja: stoned - Komorów/Dębowa Tarcza
Kontakt:

Post autor: Dwalthrim »

Polecam zapytać na Najmicie - http://najmita.net/index.php?name=Forum ... forum&f=13 dotrzesz do szerszego grona "Mordheimowców", ostatnio pojawił sie oryginalny Ostland! :o

Konop
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 130

Post autor: Konop »

Dzięki za radę, tak zrobię. :D

Awatar użytkownika
Toczek
Chuck Norris
Posty: 552
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Toczek »

Poszukuje porady lub modeli pomogacych mi stworzyc Bande Siostr Sigmara.

Grabz
Kretozord
Posty: 1540
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Grabz »

Jeśli koniecznie chcesz tworzyć własne siostrzyczki to proponowałbym -sisters of battle(wh40).Może modele z bolterami będzie trudno wykorzystać ale myślę że znajdzie się sporo godnych zainteresowania.

Awatar użytkownika
M.T.
Kretozord
Posty: 1724
Lokalizacja: Brwinów

Post autor: M.T. »


Awatar użytkownika
Dwalthrim
Chuck Norris
Posty: 463
Lokalizacja: stoned - Komorów/Dębowa Tarcza
Kontakt:

Post autor: Dwalthrim »

Poszukuje płaszczyka od championa Knightly Orders z Imperium:

Obrazek

oraz z plastikowych czarodziejów "Wizard Flaming Torch":

Obrazek

Jakby ktoś miał to mam szereg innych imperialnych bitsów na wymianę. Na pewno się dogadamy.
Obrazek

"JAH RASTAFARAI-SIGMAR HELDENHAMMER EMPEROR I!!!"

Awatar użytkownika
Huss
Oszukista
Posty: 827

Post autor: Huss »

Witam wszystkich Mordhaimowców. Mam na sprzedaż Bandę Witch Hunterów - 15 Modeli; porządny TT. Banda została stworzona przez gracza o nicku: "Leszczu" (forum najmity)- pozdrawiam serdecznie, a przeze mnie odkupiona. Niestety z dramatycznego braku czasu oraz rozpadu ekipy, z którą grałem, postanowiłem sprzedać bandę by ktoś inny miał z niej radość. Zdjęcia wyślę na maila - proszę pisać na priva:)

Awatar użytkownika
Skavenblight
Naczelna Prowokatorka
Posty: 6092
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Skavenblight »

Zrób tej bandzie lepsze fotki. Te zdjęcia z Allegro trochę odstraszają, w pierwszej chwili nie poznałam bandy Leszcza.
Myślę że jak zdjęcia zrobisz fajne, to opchniesz ją za tyle ile wystawiłeś na aukcji :)

Awatar użytkownika
Tyko
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 171
Lokalizacja: syreni gród

Post autor: Tyko »

Dwalthrim jesli to nadal aktualne to chyba mam te bitsy. (plaszcz napewno, pochodnie powinienem miec)
Obrazek

Awatar użytkownika
Huss
Oszukista
Posty: 827

Post autor: Huss »

Tak będę musiał zrobić chyba i znaleźć czas na sesję zdjęciową, a i może na Najmicie zawieszę ogłoszenie o sprzedaży... A co Skavenblight rozumiesz przez lepsze, że się tak zapytam nieśmiało?:):P

Awatar użytkownika
Telchar
Wodzirej
Posty: 751
Lokalizacja: Łorsoł

Post autor: Telchar »

Huss pisze:Tak będę musiał zrobić chyba i znaleźć czas na sesję zdjęciową, a i może na Najmicie zawieszę ogłoszenie o sprzedaży... A co Skavenblight rozumiesz przez lepsze, że się tak zapytam nieśmiało?:):P
Bez flesza. Z resztą poszukaj, Leszczu gdzieś na najmicie umieszczał zdjęcia swojej bandy, myślę że się nie obrazi jak wykorzystasz ;)
http://azylium.vot.pl - Serwis Społeczności Mordheim

Awatar użytkownika
Skavenblight
Naczelna Prowokatorka
Posty: 6092
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Skavenblight »

Bez flesza, tryb makro w aparacie i potem jeszcze lekka obróbka - balans bieli & wyostrzenie w dowolnym programie graficznym powinno dać radę :)

ODPOWIEDZ