Turniej Mordheim w Warszawie - 26.04.2008

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Kapitan Hak
Bosman
Posty: 1041
Lokalizacja: z krańca świata
Kontakt:

Post autor: Kapitan Hak »

Wcześniejsze otwarcie SDK załatwione - będę na miejscu o 8 i o tej godzinie zapraszam wszystkich, którzy rano wstali :).

P.S. Regulaminy wydrukowane - na każdym stole będzie 1 kopia ;).
Nietykalny pisze:NIE perManentny (stały-jednolity)!tylko PerNamentny!!! - np makijaż!
ObrazekObrazekObrazek

Awatar użytkownika
sn@jk
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 156

Post autor: sn@jk »

Ja i Kadzik będziemy o 9... (chyba że sie spóźnimy na tramwaj :lol2: )...

Awatar użytkownika
Skavenblight
Naczelna Prowokatorka
Posty: 6092
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Skavenblight »

Kapitan Hak pisze:Wcześniejsze otwarcie SDK załatwione - będę na miejscu o 8 i o tej godzinie zapraszam wszystkich, którzy rano wstali :).
Oczywiście będę :)

Awatar użytkownika
Leszczu_
Wałkarz
Posty: 79
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Leszczu_ »

Przepraszam za to opóźnienie z raitingiem ale do środy żyłem nauką do egzaminu z procedury karnej :wink: Nadrabiając zaległości raiting moich WH = 132. Braki formalne uzupełnione więc czas zabrać się za podmalowanie obitych figsów :wink:

Acha byłoby fajnie jakby jedna osoba pomogła mi i Telcharowi zabrać się z makietami bo kartonów 3 a nas 2 :P Chętnego proszę o podanie mi swojego nr komórkowego na priv. W okolicach Starówki będziemy pewnie jakoś po 9...

Awatar użytkownika
Skavenblight
Naczelna Prowokatorka
Posty: 6092
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Skavenblight »

No dobra, dobra. Każdy, kto ma na głowie karne w jakiejkolwiek postaci, ma save na 1+ przed nabiciem głowy na pal ;)

Czyli mamy wszystkie ratingi i układamy pary :badgrin:

mecenasik
Wałkarz
Posty: 71

Post autor: mecenasik »

kpk fajny jest..kazdy to powie jak juz zda :)

ja tam juz zwarty i gotowy..bedzie wielki test nowych pomyslow :)

Leszczu_ (bo ja juz sie gubie :) ) jak jestescie gdzies na linii Zoliborz-Stare Miasto (lub okolice) to dajcie znac..pomozemy :)

Awatar użytkownika
Leszczu_
Wałkarz
Posty: 79
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Leszczu_ »

Jedziemy z Pragi Południe i postaram się zgodnie z radami Haka zaparkować gdzieś w okolicach Podwala ale jak to wyjdzie to się dopiero okaże... :wink:

Awatar użytkownika
sn@jk
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 156

Post autor: sn@jk »

Ja i Kadzik też będziemy do dyspozycji... może niech ludzie dzwonią do Haka... a on będzie wyznaczał szwadrony pomagierów i mówił im gdzie mają iść :twisted: .... Hak i Natalia będą tam siedzieć i planować a reszta będzie latać za makietami 8) ....

Ja i Kadzik (i może nasz kumpel) jedziemy z Pragi Południe.. ale tramwajem z wiatraka... to by nie robić kursów tam i z powrotem możemy sie umówić już gdzieś.... koło 9....

Awatar użytkownika
Kapitan Hak
Bosman
Posty: 1041
Lokalizacja: z krańca świata
Kontakt:

Post autor: Kapitan Hak »

Leszczu, wysyłam Ci priva z numerem telefonu - tak, jak napisał Kadzik, śmiało dzwoń, kiedy dojedziecie, a ja wyślę Wam na spotkanie warbandę ;).
Nietykalny pisze:NIE perManentny (stały-jednolity)!tylko PerNamentny!!! - np makijaż!
ObrazekObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Inkq
Wałkarz
Posty: 84
Lokalizacja: =][=Legion=][=

Post autor: Inkq »

Jak będziemy o właściwej godzinie to nasz odział jak najbardziej chętny do pomocy jest! :wink:
Ostatnio zmieniony 24 kwie 2008, o 23:12 przez Inkq, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
sn@jk
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 156

Post autor: sn@jk »

Kapitan Hak pisze:tak, jak napisał Kadzik
ekhm.... :roll: ...

Awatar użytkownika
Kapitan Hak
Bosman
Posty: 1041
Lokalizacja: z krańca świata
Kontakt:

Post autor: Kapitan Hak »

Przebacz :P! Chwila zamyślenia i nieuwagi! Patrzyłem na Twojego posta, w którym dwukrotnie napisałeś "ja i Kadzik" i tak mi się ten Kadzik w oczy rzucił, że aż na klawiaturę przeniósł!

Zatem sprostowanie: "tak, jak napisał Sn@jk" :D!
Nietykalny pisze:NIE perManentny (stały-jednolity)!tylko PerNamentny!!! - np makijaż!
ObrazekObrazekObrazek

Awatar użytkownika
sn@jk
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 156

Post autor: sn@jk »

Kapitan Hak pisze:Przebacz :P! Chwila zamyślenia i nieuwagi! Patrzyłem na Twojego posta, w którym dwukrotnie napisałeś "ja i Kadzik" i tak mi się ten Kadzik w oczy rzucił, że aż na klawiaturę przeniósł!

Zatem sprostowanie: "tak, jak napisał Sn@jk" :D!
Spoko... nic się nie stało... ale ja z nim to nawet rodzeństwem nie jestem.... nawet nie chodzimy już do tej samej klasy :cry: .... Dzisiaj jest zakończenie roku :twisted: ....

Awatar użytkownika
Dwalthrim
Chuck Norris
Posty: 463
Lokalizacja: stoned - Komorów/Dębowa Tarcza
Kontakt:

Post autor: Dwalthrim »

Wczorajszy dzień minął mi pod znakiem wikolu z piaskiem, a dzisiaj szaleje juz z pędzlem. Pierwszy raz kończe tereny, na których nie zagram jako pierwszy :D

Edit: jakiś spisek - wysechł mi cały zapas szarej farby-nie wiem czy uda mi sie skończyć wszystkie makiety... :? :(
No nic, myślałem ze sie uda opędzić tym co mam w domu na stanie ale najwyżej podjedziemy z Mecenasikiem do kwatery głównej kołchozu komorowskiego i zszabrujemy coś z talarowej bazy :wink:
Obrazek

"JAH RASTAFARAI-SIGMAR HELDENHAMMER EMPEROR I!!!"

Awatar użytkownika
Ushabti
Mudżahedin
Posty: 256
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Ushabti »

Dobra... wszystkich Was przepraszam za kłopoty z Najmitą... mam bulwersa jakich mało... Eyeris mówił, żeby się transferem nie przejmować, to sobie pojechałem... szkoda że nikt z Poznania do mnie nie zadzwonił, jakbym wiedział co i jak to już by działało... Teraz na dzień przed turniejem to trochę po ptoszkach... dałem ciała :?

Ja jutro o 9:18 będę na głównym w Warszawie, Wiesiek pewnie też...
Moje miejsce jeśli będzie trzeba tak jak mówiłem może być Krzysiowym miejscem...
To chyba na tyle... teraz czas robić dym <evil>
Obrazek

Awatar użytkownika
Motyl
Oszukista
Posty: 788
Lokalizacja: krk

Post autor: Motyl »

Z tego co zapamiętałem z Najmity, Krzysio z Wawy (brat Haka bodajże), więc jest miejsce dla waszego Krzysia. :wink:

Awatar użytkownika
Skavenblight
Naczelna Prowokatorka
Posty: 6092
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Skavenblight »

Karolu, miejsca starczyło dla wszystkich - mamy 18 bez listy rezerwowej :)
Tak więc spokojnie sobie pograsz :D

Mam nadzieję, że zdążycie do nas dojechać, ale raczej kłopotu nie będzie :) Gdyby były opóźnienia, to dzwoń - numer Ci zaraz na priv wyślę.

A Najmitą się nie przejmuj, tzn. przejmuj ale bez przesady - nie stało się nic strasznego :)

A Krzysia "naszego" nie będzie bo chory :(

Awatar użytkownika
Dwalthrim
Chuck Norris
Posty: 463
Lokalizacja: stoned - Komorów/Dębowa Tarcza
Kontakt:

Post autor: Dwalthrim »

Orzeł wylądował-Mecenasik wystartował :D , z całym bagażnikiem komorowskich terenów, wiec będziecie mieli na czym pograć :) 8) .
Klubowiczów proszę o nadzór nad moimi włościami :wink: .
Aj właśnie sobie zdałem sprawę, że jednego odemnie nie wziął Mecenas, a mianowicie kładek :?
Obrazek

"JAH RASTAFARAI-SIGMAR HELDENHAMMER EMPEROR I!!!"

Awatar użytkownika
Skavenblight
Naczelna Prowokatorka
Posty: 6092
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Skavenblight »

Serdeczny dank zatem za pomoc! :)

Awatar użytkownika
Kapitan Hak
Bosman
Posty: 1041
Lokalizacja: z krańca świata
Kontakt:

Post autor: Kapitan Hak »

Nietykalny pisze:NIE perManentny (stały-jednolity)!tylko PerNamentny!!! - np makijaż!
ObrazekObrazekObrazek

ODPOWIEDZ