Turniej Mordheim w Warszawie - 26.04.2008

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Skavenblight
Naczelna Prowokatorka
Posty: 6092
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Skavenblight »

Dojścia nie polecam. W cholerę drogi. Tzn. pewnie w pół godziny do 40 minut moim krokiem [czyt. nikt poza Hakiem za mną nie nadąża] dałoby radę, ale zdecydowanie wygodniej będzie dojechać.
Inna rzecz, że tutaj od razu polecam zajrzeć do rozkładów na http://ztm.waw.pl , bo może się zdarzyć, że będziecie chwilkę na ten środek komunikacji czekać - tak to jest w weekendy. Dlatego polecam sprawdzić zawczasu, czy do przystanku możecie iść powoli, czy lepiej przyspieszyć kroku ;)

Awatar użytkownika
nahar
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 39

Post autor: nahar »

No może i 3,5. Ja w końcu chwilę mieszkałem w Krakowie. Taką dłuższą.
I mam plisa do orgów....
Skoro będzie tyle nowych dla mnie osób może można jakoś zapobiec żeby ludzie grali między sobą na starcie? TZN osoby znające się z klubów/miast. Pary Lublin - Lublin, W-wa - W-wa, Kraków - Kraków (ja proszę o przypisanie do Krakowa), nie to zebym nie lubił grać z Gumolem czy ze Sławkiem (wręcz przeciwnie), ale miło poznać nowych graczy. Gumola zostawie sobie na potem....

Awatar użytkownika
Motor
Chuck Norris
Posty: 500
Lokalizacja: Lublin [Moria]
Kontakt:

Post autor: Motor »

Popieram Nahara, o ile będzie taka możliwość to do ostatniej bitwy nie parujcie przyjezdnych z jednego miasta ze sobą.

mecenasik
Wałkarz
Posty: 71

Post autor: mecenasik »

A Najmita na pewno padł z winy LS
moge miec inna teorie :twisted:

z centralnego na stare miasto jest faktycznie kawal drogi..ze o zachodnim (autobusy) nie wspomne. tak jak mowilem, jak podacie termin to bez problemu moge zawinac kilka osob

strasznie sie ciesze z zacnej ekipy..nie chce byc prorokiem ale czyzbysmy mieli maly renesans?..oby tak bylo

PS: Natalio co Wam pomoc? cos przyniesc, podrukowac?

Awatar użytkownika
Inkq
Wałkarz
Posty: 84
Lokalizacja: =][=Legion=][=

Post autor: Inkq »

mecenasik pisze:strasznie sie ciesze z zacnej ekipy..nie chce byc prorokiem ale czyzbysmy mieli maly renesans?..oby tak bylo
My mamy być InterCity o 9.06. Jakbyś miał 3 miejsca to chętnie :wink:

Awatar użytkownika
Motor
Chuck Norris
Posty: 500
Lokalizacja: Lublin [Moria]
Kontakt:

Post autor: Motor »

Lublin będzie o 7 rano :shock:

mecenasik
Wałkarz
Posty: 71

Post autor: mecenasik »

no to mam dwa kursy :)

jeszcze sie dogadamy dokladnie ale jestesmy wstepnie umowieni..rany 7 rano..trzeba bedzie wymyslic gdzie sie przytulicie na te kilka godzin (obudzimy Natalie i niech otwiera interes bladym switem :) )

Motor Wy tez na centralny kolujecie czy na zachodni?

Awatar użytkownika
Motor
Chuck Norris
Posty: 500
Lokalizacja: Lublin [Moria]
Kontakt:

Post autor: Motor »

Pod pałacem, tam gdzie stają Big Starr busy na przeciwko Złotych Tarasów, za plecami będziemy mieli chyba Salę Kongresową, o ile mnie pamięć do budynków nie myli.

Awatar użytkownika
Inkq
Wałkarz
Posty: 84
Lokalizacja: =][=Legion=][=

Post autor: Inkq »

mecenasik pisze:no to mam dwa kursy :)
Zwrócimy ci za kurs :wink:

Mecenasik jakbyś mógł wysłać mi numer telefonu na PW. :wink:

Awatar użytkownika
Kapitan Hak
Bosman
Posty: 1041
Lokalizacja: z krańca świata
Kontakt:

Post autor: Kapitan Hak »

Motor pisze:Popieram Nahara, o ile będzie taka możliwość to do ostatniej bitwy nie parujcie przyjezdnych z jednego miasta ze sobą.
Do ostatniej bitwy, czyli przez pierwsze cztery ;)? Oj, z tym może być bardzo ciężko, tym bardziej, że reprezentacje miast są dość liczne ;). Oczywiście postaramy się jednak zrobić, co w naszej mocy, nawet kosztem doboru ratingowego.
Natalio co Wam pomoc? cos przyniesc, podrukowac?
Nie jestem Natalią, ale pozwolę sobie odpisać ;)... Planujemy co prawda wydrukowanie/skserowanie 1 szt. regulaminu* na każdy z 9 stołów ;), ale nie będziemy Cię tym fatygować, tym bardziej, że wielką pomocą i bardzo miłym gestem z Twojej strony będzie już przewiezienie chłopaków. Przejdę się po prostu do xero i wrzucę to w koszty turnieju.
Motor pisze:Lublin będzie o 7 rano Shocked
mecenasik pisze:rany 7 rano..trzeba bedzie wymyslic gdzie sie przytulicie na te kilka godzin (obudzimy Natalie i niech otwiera interes bladym switem Smile )
Znowu nie jestem Natalią :P, ale zadzwonię do SDK i postaram się załatwić otwarcie o 8 (wcześniej raczej nie da rady) - rzecz jasna pojawiłbym się również o tej godzinie.

Inkq pisze:My mamy być InterCity o 9.06.
Wiem, że z Krakowa Sławek również jedzie - dogadaliście się już z nim?

BTW, jak tak się zdarzy, że wszyscy wcześniej przyjadą (powiedzmy do 9:30 się zbiorą), nie ma przeszkód, by nieco wcześniej rozpocząć turniej. Nie mówmy jednak "hop" - byle by spóźnień nie było :twisted:.

* - Aktualizacja regulaminu jest już gotowa; jej publikację wstrzymuję tylko dlatego, że nie otrzymałem jeszcze ostatecznej odpowiedzi od sponsorów (prawdopodobne logo na 1-szej stronie). Jednak bez obawy! Po pierwsze, zmiany w aktualizacji są raczej kosmetyczne (poza aktualizacją uściśleń sędziowskich [nic rewolucyjnego] drobiazgi), po drugie, jak wyżej napisałem, kopie i tak będą na każdym stole (co mimo wszystko nie zmienia faktu, że jeżeli ktoś chce i może, może również przynieść swoją własną kopię).
Nietykalny pisze:NIE perManentny (stały-jednolity)!tylko PerNamentny!!! - np makijaż!
ObrazekObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Inkq
Wałkarz
Posty: 84
Lokalizacja: =][=Legion=][=

Post autor: Inkq »

Kapitan Hak pisze:
Inkq pisze:My mamy być InterCity o 9.06.
Wiem, że z Krakowa Sławek również jedzie - dogadaliście się już z nim?
Pisząc my miałem na myśli Sławka, Gumola i siebie.

Kapitanie jakbym mógł prosić o jakiś numer telefonu komórkowego do ciebie, tak na wszelki wypadek. :wink:

Awatar użytkownika
Kapitan Hak
Bosman
Posty: 1041
Lokalizacja: z krańca świata
Kontakt:

Post autor: Kapitan Hak »

Przesłałem już przez PM :).
Nietykalny pisze:NIE perManentny (stały-jednolity)!tylko PerNamentny!!! - np makijaż!
ObrazekObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Inkq
Wałkarz
Posty: 84
Lokalizacja: =][=Legion=][=

Post autor: Inkq »

Dzięki :)

Awatar użytkownika
Skavenblight
Naczelna Prowokatorka
Posty: 6092
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Skavenblight »

Ja też średnio czuję się Natalią po tak dokładnych odpowiedziach Tomka ;) ale fajnie, że będziecie :P

Mam tylko nadzieję, że Najmita wróci przed turniejem...

Awatar użytkownika
nahar
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 39

Post autor: nahar »

Bede o 8.24 na Centralnym ale dam sobie radę. Lubie poranne spacery.

No chyba ze sie train spóxni to zabiore się z "moim" miastem (czytaj Krk).

Awatar użytkownika
Skavenblight
Naczelna Prowokatorka
Posty: 6092
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Skavenblight »

Spacer spacerem, na piechotę to raczej daleko ;)
No ale jakby co, mam nadzieję, że dasz radę.

Przypominam, że!!!

:!: :!: :!: Głowy osób, które nie przyślą mi jak najszybciej swoich ratingów, zatknę na palach przed SDK i będę podżegać zagranicznych turystów do robienia sobie z nimi zdjęć :!: :!: :!:

Awatar użytkownika
Kapitan Hak
Bosman
Posty: 1041
Lokalizacja: z krańca świata
Kontakt:

Post autor: Kapitan Hak »

W pierwszym poście do zassania jest zaktualizowana wersja Regulaminu. Na pierwszej jego stronie możecie zobaczyć loga naszych sponsorów :).
Nietykalny pisze:NIE perManentny (stały-jednolity)!tylko PerNamentny!!! - np makijaż!
ObrazekObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Telchar
Wodzirej
Posty: 751
Lokalizacja: Łorsoł

Post autor: Telchar »

Leszczu prześle swój rating jutro bo dziś nie ma dostępu do neta.

mecenasik
Wałkarz
Posty: 71

Post autor: mecenasik »

Inkq pisze:Zwrócimy ci za kurs :wink:
no czuje sie dotkniety ;)

sprawdz pm

Awatar użytkownika
Inkq
Wałkarz
Posty: 84
Lokalizacja: =][=Legion=][=

Post autor: Inkq »

mecenasik pisze:
Inkq pisze:Zwrócimy ci za kurs :wink:
no czuje sie dotkniety ;)
A baryłka ropy idzie w górę, szybciej niż złotówka :wink:

ODPOWIEDZ