XV JesienneSpotkaniazWarmasteremOgrodzieniec 17-19Listopad

ODPOWIEDZ
abad86
Wałkarz
Posty: 69
Rejestracja: 23 sie 2013, o 00:24

XV JesienneSpotkaniazWarmasteremOgrodzieniec 17-19Listopad

Post autor: abad86 » 24 paź 2017, o 21:10

-Tatusiu, zobacz jakie śmieszne, małe hipki znalazłem.
Były ukryte w szafie ale mamusia powiedziała że mogę się nimi pobawić. Zobacz jak je ładnie pomalowałem farbkami.
Płaczesz? Tatusiu co się stało?! Dlaczego płaczesz...?
Maaamooo tatuś znowu ma depresje!

Moi drodzy, wiedząc jak trudne jest nasze hobbystyczne życie, ile wyrzeczeń i nerwów nas kosztuje, proponuję wam dumnym krokiem opuścić piwnicę i z podniesioną głową przyjechać do Podzamcza k. Ogrodzieńca w dniach 17-19 listopada 2017r. Tam w towarzystwie podobnych wam cichych bohaterów zażyjecie rozkoszy destrukcji niesionej za pomocą małych ludzików. Tłumiony gniew uzewnętrznicie szarpiąc miarkę, a rządzę zemsty zaspokoicie rzucając kostkami.
Z naszej strony gwarantujemy jak zwykle nocleg (zabierzcie śpiwory i karimaty), kuchnię (czajnik, sztućce, mikrofala itp.), stoły, makiety i oczywiście wyjątkowe towarzystwo. Jeżeli macie zdefragmentowane, niepomalowane armie albo czujecie się niepewnie w towarzystwie starszych, szacownych panów, to zupełnie się tym nie przejmujcie. W tym towarzystwie ponad regulamin cenimy dobrą zabawę. Jak przystało na piętnastą rocznicę naszych spotkań powrócimy do korzeni. Esencja Warmastera wpisana w turniejową formułę, nad którą pracują nasi najlepsi ludzie (a może jedyni, którzy przeczytali podręcznik?) zabierze was do turniejowego nieba. Tak więc nie ma co się zastanawiać – przyjeżdżajcie!

Formalności

- Na jakieś laleczki? Po moim trupie! Nie zostanę z dziećmi sama!

Z pierwszą częścią nie możemy polemizować, ale nic nie stoi na przeszkodzie abyście przyjechali z dziećmi. Jak co roku będą miały swoje miejsce ze specjalnymi rozrywkami dla najmłodszych, których my starsi ludzie nie rozumiemy (ale youtuberów zły wuj jednak zbanuje). Ponieważ nie spotkaliśmy jeszcze dziecka, które nie chciałoby powrócić na kolejne Spotkania, śmiało można powiedzieć, że do matek wracają zadowolone. Trochę chudsze, brudniejsze i poobijane, ale szczęśliwe.

- Panie, a droga ta impreza? Frak to trzeba mieć?

Cena imprezy zamyka się w kosztach noclegu. Ponieważ organizatorzy robią to charytatywnie, z troski o środowisko i znosząc z pokorą docinki i pretensje, jedynym, dobrowolnym i już tradycyjnym dowodem wdzięczności może być jedno piwko z waszych okolic. I łzy szczęścia na koniec.

- Synku twój tatuś spotkał tych panów kiedy był jeszcze młody i miał włosy. Od tamtego czasu to już tylko równia pochyła

Zapraszamy!
Jeśli nas znacie to wiecie dlaczego warto przyjechać, jeżeli dopiero się poznajemy tym bardziej powinniście wpaść. Zaczynamy oficjalnie od piątku wieczorem, a pierwsza bitwa już w sobotę rano! To prawdopodobnie największy warmasterowy konwent w Europie, a kto wie, może i na świecie.

Organizatorzy XV Jesiennych Spotkań z Warmasterem
Link do wydarzenia na FB
https://www.facebook.com/events/2083423 ... story=null
A tu sam link do grupy:
https://www.facebook.com/groups/1783964868562698/

ODPOWIEDZ