Blood Bowl na PC :)

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Blood Bowl na PC :)

Post autor: Gokish »

Zaczniemy od pierwszej wiadomości czyli nowej gry komputerowej. Jeszcze przed wakacjami ma ukazać się kolejna gra ze świata Warghammer Fantasy Battle. Tym razem będzie to gra z przymrużeniem oka - czyli Blood Bowl. Tym, którzy nie znają klimatu Blood Bowla mogę powiedzieć, że gra Blood Bowl powstał 15 lat temu jako odmiana fantasy futbolu amerykańskiego. Drużyny w Blood Bowl wywodzą się ze wszystkich ras Starego Świata.

Oczywiście gra nieco różni się od futbolu amerykańskiego. Jest bardziej brutalna, a o fair play w ogóle nie może być mowy. Jako element strategii, który poprowadzi twoją drużynę do boju musisz wziąć pod uwagę przekupywanie sędziego, zatrudnianie najemnych magów i inne dirty tricks.

Grę można rozgrywać w dwóch trybach - turowym i RTS. Dodatkowo będzie specjalny typ rozgrywki - "menedżerski" - który pozwoli ci być menedżerem np. drużyny chaosu :)
info z Cytadeli

i trailer
http://www.youtube.com/watch?v=NFWX_Vj6 ... r_embedded

Awatar użytkownika
Shaga
Chuck Norris
Posty: 449
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Shaga »

Jeszcze niedawno grałem w futbol amerykański i naprawdę chętnie zagram w tą grę:)
www.shaga.pl (już nie taki) nowy (ale na pewno najlepszy) sklep Gdynia ul.Morska 173

Awatar użytkownika
Leszczu
Chuck Norris
Posty: 641
Lokalizacja: Krotoszyn, Zielony Smok
Kontakt:

Post autor: Leszczu »

http://www.youtube.com/watch?v=DOxrBi6tnZ0

to jest mocne ;D ciekawe jak wypadnie ta gra na PC

Awatar użytkownika
khain
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 181
Lokalizacja: Krakuff / Czestochowa
Kontakt:

Post autor: khain »

jestem w becie blood bowla, na razie sa tylko orki i ludzie, ale i tak jest super, jezeli ktos chce zobaczyc screeny pw (nie moge teoretycznie publicznie upowszechniac :P)
Obrazek

Awatar użytkownika
Yapa
Plewa
Posty: 6
Lokalizacja: Eudezet

Post autor: Yapa »

Jak będziesz miał ochotę zagrać jakiś meczyk to krzycz ;) Potwierdzam gra WYMIATA ! Jest dokładnie taka jaka powinna być
"Moją ogromną przywarą jest niepohamowana dobroć. Ja muszę czynić dobro. Jestem jednak rozsądnym krasnoludem i wiem, że wszystkim wyświadczyć dobra nie zdołam. Postanowiłem zatem czynić dobro konkretne. Jestem dobry dla siebie i dla mojego bezpośredniego otoczenia".

Awatar użytkownika
Klapcioo
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 47
Lokalizacja: Ad-Astra Zg

Post autor: Klapcioo »

hej tez jestem w bcie nie macie problemow z firewallem, bo ja od wczoraj nie moge dolaczyc do zadnego meczu :(

Awatar użytkownika
Yapa
Plewa
Posty: 6
Lokalizacja: Eudezet

Post autor: Yapa »

Z tego co słyszałem to losowy błąd - jedni mają częściej inni rzadziej. Wyłączenie firewall'a bądź odblokowanie portu 16962 podobno pomaga.
"Moją ogromną przywarą jest niepohamowana dobroć. Ja muszę czynić dobro. Jestem jednak rozsądnym krasnoludem i wiem, że wszystkim wyświadczyć dobra nie zdołam. Postanowiłem zatem czynić dobro konkretne. Jestem dobry dla siebie i dla mojego bezpośredniego otoczenia".

Awatar użytkownika
Klapcioo
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 47
Lokalizacja: Ad-Astra Zg

Post autor: Klapcioo »

Oto chodzi ze nie mam firewall, a nie wiem jak odblokowac ten port i co go blokuje. Jeszcze w niedziele gierka chodzila od poniedzialku nie udalo mi sie zagrac zadnego meczu. Jesli uda mi sie polaczyc to zapraszam na sparing FALUBAZ ZIELONA GORA nick klapcioo
pozdrawiam :D

Awatar użytkownika
Yapa
Plewa
Posty: 6
Lokalizacja: Eudezet

Post autor: Yapa »

Jako ze juz po premierze moze jakas lige zalozymy ?
"Moją ogromną przywarą jest niepohamowana dobroć. Ja muszę czynić dobro. Jestem jednak rozsądnym krasnoludem i wiem, że wszystkim wyświadczyć dobra nie zdołam. Postanowiłem zatem czynić dobro konkretne. Jestem dobry dla siebie i dla mojego bezpośredniego otoczenia".

Kajsper
Wałkarz
Posty: 63
Lokalizacja: Stettin
Kontakt:

Post autor: Kajsper »

Jako trener druzyny Brudni,Brzydcy i Zieloni zglaszam chec udzialu w takowej:)

Awatar użytkownika
khain
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 181
Lokalizacja: Krakuff / Czestochowa
Kontakt:

Post autor: khain »

to jak z tą ligą? mój coach name to khainek więc ślijcie msg w grze
Obrazek

Awatar użytkownika
Laurelin
Wałkarz
Posty: 70
Lokalizacja: Rumia

Post autor: Laurelin »

Dawno temu grałam w Chaos League na PC, bardzo mi się podobała. Blood Bowl to coś podobnego jeśli chodzi o rozgrywkę?

Awatar użytkownika
szafa
Niszczyciel Ligi
Posty: 386
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: szafa »

Ten sam producent (Cyanide) tylko ze na licencji GW.
"Ktokolwiek ośmieli się podnieść rękę na Stowarzyszenie Bazyliszek,
niech ma świadomość, że Stowarzyszenie mu tę rękę odrąbie..."

kufel007
Mudżahedin
Posty: 258

Post autor: kufel007 »

Gierkę mam od 3 dni... od tego czasu nie kładę się wcześniej niż o 2-3 :)
Kupię:
Bretonnia
Ogre Kingdoms
Wood Elves

Awatar użytkownika
Laurelin
Wałkarz
Posty: 70
Lokalizacja: Rumia

Post autor: Laurelin »

Też intensywnie trenuję :) Gra bardzo fajna.

kelgy
Wałkarz
Posty: 94

Post autor: kelgy »

w tej grze są dwa tryby 1 turowy a drugi z akcji, czyli to wygląda jak np. NBA jakieś że cały czas jest akcja?

Awatar użytkownika
Laurelin
Wałkarz
Posty: 70
Lokalizacja: Rumia

Post autor: Laurelin »

Gram głównie w klasycznym trybie, ale w trybie rzeczywistym pauzujesz spacją, żeby wydać nowe polecenia zawodnikom.

Bocian
Chuck Norris
Posty: 409

Post autor: Bocian »

Hej, chciałbym sie zglosic do ligi, jeslibyscie takową założyli, moj nick w BB badbocian :D
Pozdrawiam!

Awatar użytkownika
Sir_Ling
Wałkarz
Posty: 59

Post autor: Sir_Ling »

Ja SirLing i moje Topory Grimnira zgłaszają się do ligi.
"Jak kobieta o czymś nie mówi, to nie znaczy, że tego nie chce. Zdarza się też, że kobieta mówi coś, a ma na myśli coś zupełnie innego.,, - Zoltan Chivay - gra Wiedźmin

_reszka
Chuck Norris
Posty: 556

Post autor: _reszka »

Witam!

Mam pytanie, czy na tym pójdzie gra?

http://laptopy.info.pl/recenzje_noteboo ... 5230/82/sp

- oczywiście + windows

ODPOWIEDZ