Śródziemnomorski wyścig zbrojeń

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Nijlor
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6663
Lokalizacja: KGS "Fenix" Włocławek/ Kłodawa

Re: Śródziemnomorski wyścig zbrojeń

Post autor: Nijlor »

=D> =D> =D> =D>
Obrazek

Chłopska Bretka ;) : W/R/P: 4/2/4

dumny puchacz
Mudżahedin
Posty: 222

Post autor: dumny puchacz »

Konie ładne ale jaka falanga! Robi wrażenie, trzeba im urządzić jakiś chrzest bojowy. Jak z tym pomysłem spotkania na większe starcie? Można powoli ustalać szczegóły, jakbyśmy mieli jakiś termin możliwe byłoby jakieś bardziej konkretne poszukiwanie miejsca.

Photobucket nie pozwala teraz na wyświetlanie zdjęć (przynajmniej nie za darmo), może to mnie zmusi do ukończenia podstawek i zrobienia nowej sesji grekom.

Awatar użytkownika
gervaz
Kretozord
Posty: 1517

Post autor: gervaz »

Ja hostuję swoje zdjęcia tutaj. Mam nadzieję, że nie wytną takiego numeru jak pb.

https://postimages.org/

Co do wielkiej bitwy, to w moim przypadku wykluczonym terminem jest końcówka września i pierwsze kilka tygodni października.

Awatar użytkownika
Nijlor
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6663
Lokalizacja: KGS "Fenix" Włocławek/ Kłodawa

Post autor: Nijlor »

U mnie tez odpada z uwagi na wyjazd służbowy... a może środek - koniec października? Ja fotki wrzucam na fotosik :)
Obrazek

Chłopska Bretka ;) : W/R/P: 4/2/4

Awatar użytkownika
gervaz
Kretozord
Posty: 1517

Post autor: gervaz »

Październik, to w moim przypadku będzie rewolucja życiowa - i nie bardzo jestem w stanie cokolwiek planować na ten czas :(

Awatar użytkownika
gervaz
Kretozord
Posty: 1517

Post autor: gervaz »

Kolejny oddział wciągnięty na listę. Niebawem uraczę was zdjęciami obecnych w.i.p ów - czyli kolejnego oddziału Scutarii i dwóch podstawek z dowódcami. Jak się okazuje - można pomalować bardzo dużą armię do Hail Caesar w około półtora roku..


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Nijlor
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6663
Lokalizacja: KGS "Fenix" Włocławek/ Kłodawa

Post autor: Nijlor »

=D> Widziałem ich na żywo - sa naprawde ladni. Gratulacje!
Obrazek

Chłopska Bretka ;) : W/R/P: 4/2/4

dumny puchacz
Mudżahedin
Posty: 222

Post autor: dumny puchacz »

Bardzo fajna konnica. Temat ostatnio trochę zwolnił, ale to nie znaczy, że w Hail Caesar w Polsce nic się nie dzieje - w zeszły piątek miała miejsce największa bitwa w kraju, 6 graczy, po trzy dywizje na stronę. Po tym starciu coś mnie tknęło, żeby wreszcie dokończyć podstawki o trawkę kwiatki i tego typu duperele - łącząc to z kraksą photobucketa będzie idealny pretekst, żeby wrzucić nowe zdjęcia i pokazać artylerię, która chyba wcześniej nie była fotografowana.

Awatar użytkownika
Martin von Carstein
Kradziej
Posty: 947

Post autor: Martin von Carstein »

Obrazek

http://vaevictis15mm.blogspot.com/2017/ ... -foot.html

Macedoński gwardzista z okresu schyłkowego dynastii Antygonidzkiej.

Awatar użytkownika
Nijlor
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6663
Lokalizacja: KGS "Fenix" Włocławek/ Kłodawa

Post autor: Nijlor »

=D>
Obrazek

Chłopska Bretka ;) : W/R/P: 4/2/4

Awatar użytkownika
gervaz
Kretozord
Posty: 1517

Post autor: gervaz »

Pochwalę się skończonymi pracami: kolejną jednostką scutarii oraz dwoma dowódcami: galijskim wodzem i kartagińskim generałem.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

W Kartaginie cały czas trwa intensywna akcja werbunkowo-szkoleniowa. Trwa wdrażanie oddziału iberyjskich caetrati do standardów armii.

Obrazek

Jeśli chcielibyście zobaczyć te i inne oddziały na żywo (a nawet po dowodzić nimi), zapraszam na to wydarzenie:

https://www.facebook.com/events/1252250 ... tory%22%3A[%7B%22surface%22%3A%22page%22%2C%22mechanism%22%3A%22main_list%22%2C%22extra_data%22%3A%22%7B%5C%22page_id%5C%22%3A1005966316191162%2C%5C%22tour_id%5C%22%3Anull%7D%22%7D]%2C%22has_source%22%3Atrue%7D

dumny puchacz
Mudżahedin
Posty: 222

Post autor: dumny puchacz »

Jest dobrze. U mnie od długiego czasu czeka kolejne taxis hoplitów na wykończenie, ale w międzyczasie zrobiłem sobie przerwę na archipelag duchów.

Awatar użytkownika
Nijlor
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6663
Lokalizacja: KGS "Fenix" Włocławek/ Kłodawa

Post autor: Nijlor »

=D> =D> =D> =D> Naprawdę podziwiam Was. Ja póki co ostatnio w temacie antyku nic nie zrobiłem, bo działam z Death Guardem :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Obrazek

Chłopska Bretka ;) : W/R/P: 4/2/4

Awatar użytkownika
gervaz
Kretozord
Posty: 1517

Post autor: gervaz »

I tak oto wyjaśniła się tajemnica znikającego czasu... U mnie temat idzie do przodu, bo nie tylko odłożyłem na bok inne systemy, ale też przestałem realnie grać w bitewniaki.

Awatar użytkownika
Nijlor
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6663
Lokalizacja: KGS "Fenix" Włocławek/ Kłodawa

Post autor: Nijlor »

Raczej sęk w tym, że mam już wszystko sklejone do antyku :(
Obrazek

Chłopska Bretka ;) : W/R/P: 4/2/4

ODPOWIEDZ