Chronopia i Warzone

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Kroon
Mudżahedin
Posty: 216
Lokalizacja: Warszawa

Re: Chronopia i Warzone

Post autor: Kroon »

Mój kumpel ma tą figurkę zapytam się go czy chce sprzedać :)
Dwarfs - 3/0/2

Awatar użytkownika
kamelot
Kradziej
Posty: 945

Post autor: kamelot »

Jeśli tak to bardzo chętnie kupię...
Cosmo pisze:Tak sie kurwa hartuje komandosow. Tak sie hartuje zwyciezcow. Wchodzi i ma 6 tur zeby rozpierdolic. A jak przy okazji wygra rzut na zaczynanie, to po prostu rozpierdoli ture wczesniej.

Awatar użytkownika
-SaH-
Chuck Norris
Posty: 601
Lokalizacja: Zad Trolla Koszalin
Kontakt:

Post autor: -SaH- »

a pudła Capitol'u ktoś ma? całe oddziały znaczy się. Praktycznie mogę wziąć wszystko, od lekkiej piechoty po wolnych marines :) figsy najlepiej z 1.ed
Albo macie namiary na sklepy co to mają i chcą się pozbyć, bo towar zalega ? :)
To fight Chaos on the battlefields, not to grow rich and fat in the golden halls of the capital, that is the purpose of our Cult! - Boomed Luthor's voice at the Council

Awatar użytkownika
Don_Silvarro
Chuck Norris
Posty: 508
Lokalizacja: W-wa

Post autor: Don_Silvarro »

W sklepie Mroczn Raj: http://www.mrocznyraj.pl/sklep/ troche zostało. Ale tylko bohaterowie, sierżanci i specjaliści. Poza tym w polskich sklepach null. Tylko Allegro.

Zagramanicą coś zalega w sklepe Noble Knight Games jeśli dobrze pamiętam, ale podstawa to irlandzki sklep Prince August: http://www.princeaugust.ie/target_games ... rzone.html

Po śmierci Targeta kupili cały zapas jego produktów. Ceny wyższe niz okazje trafiające się na Allegro, ale do przełknięcia - ca. 10 ojro za pudełko, kompletując z blisterów wychodzi drożej (z 12-15) ale cóż. Przesyłka zależy od wagi ale też nie jest tragicznie - w końcu Unia, a nie ściaganie z USA. Z kosmicznych jankesów z tego co widzę zostało tylko pudełko Lwów i siakieś pojazdy, za to lista blisterków dłuuuuuuga :wink:

Niestety trochę się spóźniłeś, na forum Wargamera organizowaliśmy wspólne zamówienie z Irlandii (do 28 stycznia jest wyprzedaż i promocja), niestety już zamknięte.

Awatar użytkownika
-SaH-
Chuck Norris
Posty: 601
Lokalizacja: Zad Trolla Koszalin
Kontakt:

Post autor: -SaH- »

Dzięki za odp. Kurczę, rzeczywiście mały poślizg :( Z kumplem zaczynałem od WarZona a że czasu teraz znacznie mniej a WFB często ponad pół dnia zabiera, to chcieliśmy małą armię sobie złożyć i od czasu do czasu zapykać.
No nic, popatrzę na sklep, dzięki za link. Wcześniej jakoś mi się przewinął bo coś tam szukałem w googlach, ale nie wiedziałem, że to jeden z ostatnich :)

Forum też postaram się śledzić, choć podejrzewam, że teraz nie prędko zrobicie kolejne zamówienie? :)
To fight Chaos on the battlefields, not to grow rich and fat in the golden halls of the capital, that is the purpose of our Cult! - Boomed Luthor's voice at the Council

Awatar użytkownika
Lazur
Niszczyciel Światów
Posty: 4573

Post autor: Lazur »

-SaH- Ja mam dużo Rangerów, Marsjańskich Banshee, troche wolnych Marines, Szaraka interesuje Cię coś z tego?
Banshe mam na czarnym podkładzie, dwóch ładnie pomalowanych
Rangerzy w Blisterkach
Wolni marines zmyci
Szarak ładnie pomalowany
Obrazek

Awatar użytkownika
-SaH-
Chuck Norris
Posty: 601
Lokalizacja: Zad Trolla Koszalin
Kontakt:

Post autor: -SaH- »

Interested :) Szczegóły na PW
To fight Chaos on the battlefields, not to grow rich and fat in the golden halls of the capital, that is the purpose of our Cult! - Boomed Luthor's voice at the Council

Awatar użytkownika
Don_Silvarro
Chuck Norris
Posty: 508
Lokalizacja: W-wa

Post autor: Don_Silvarro »

-SaH- pisze: Forum też postaram się śledzić, choć podejrzewam, że teraz nie prędko zrobicie kolejne zamówienie? :)
Ja będę coś jeszcze zamawiał na pewno, ale kiedy - tego jeszcze nie wiem...

Skoro tak się udaje ludziom znaleźć kupców na tym forum, to ja też się ogłoszę, a co. Potrzebuję:

WARZONE:
Bractwo:
Valkyries nowszy wzór
Blessed Vestal Laura, nowszy wzór
Brotherhood Troopers, nowszy wzór, każde ilości zwyklaków, speców i sierżantów

Synowie Rasputina:
Zasysam wszystko :P

CHRONOPIA:
Stygijczycy:
Wielki Wojownik
Czerw Pustynny
Siostry Tiamat
Ofidian

Synowie Kronosa:
Rydwan
Konny Jeździec Aonbarru
Berserkerzy
Nieżyjący
Ogary

Elfy:
Miecznicy
Łucznicy

Oddani:
Modele pojedyncze i potwory wszelakiej maści
Przeklęci

Awatar użytkownika
Lazur
Niszczyciel Światów
Posty: 4573

Post autor: Lazur »

Mam elfich mieczników
Obrazek

Boire
Wałkarz
Posty: 60
Lokalizacja: Krakow

Post autor: Boire »

Gdyby ktoś może miał Double Mounted Kutara dla Czarnokrwistych to proszę o kontakt na priv.

Awatar użytkownika
-SaH-
Chuck Norris
Posty: 601
Lokalizacja: Zad Trolla Koszalin
Kontakt:

Post autor: -SaH- »

Dzięki Lazur'owi oraz temu forum jak i allegro wycisnę siły z Capitol'u na jakieś 1250 może nawet po 1500pkt :) Więc jest już nieźle.

I stąd też pytanie, choć raczej orientacyjne. Jak często zdarza się jakiś turniej? I jak gra się - coś tam starałem się poczytać, ale zagubiłem się w Ultimate Warzone a polskie modyfikacje zasad, jeszcze teraz chyba tworzona jest ed 4. przez fanów, racja? Bo ja z kumplem to na 1ed się zatrzymaliśmy i raczej w nią sobie pykać w domku będziemy.
To fight Chaos on the battlefields, not to grow rich and fat in the golden halls of the capital, that is the purpose of our Cult! - Boomed Luthor's voice at the Council

Awatar użytkownika
ANtY
Kretozord
Posty: 1610
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: ANtY »

Sprzedam te figsy tanio:

Obrazek

Awatar użytkownika
Fluffy
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3434

Post autor: Fluffy »

I stąd też pytanie, choć raczej orientacyjne. Jak często zdarza się jakiś turniej? I jak gra się - coś tam starałem się poczytać, ale zagubiłem się w Ultimate Warzone a polskie modyfikacje zasad, jeszcze teraz chyba tworzona jest ed 4. przez fanów, racja? Bo ja z kumplem to na 1ed się zatrzymaliśmy i raczej w nią sobie pykać w domku będziemy.
Turnieje na III edycję Warzone odbywały się niegdys dosc czesto w okolicach Warszawy, Gliwic i Krakowa, jednak w tej chwili system padł całkie. Fani cos tam grzebią w zasadach. Tak że najlepiej pykac w pierwszą (imo najlepszą) w domowym zaciszu :)

Pozdrawiam

Boire
Wałkarz
Posty: 60
Lokalizacja: Krakow

Post autor: Boire »

W Krakowie i okolicach jest duża grupa fanów Warzone.
Spotykają się i grają bardzo często.

Poniżej link do bloga dla zainteresowanych:

http://ultimatewarzone.blogspot.com/

Awatar użytkownika
-SaH-
Chuck Norris
Posty: 601
Lokalizacja: Zad Trolla Koszalin
Kontakt:

Post autor: -SaH- »

Łosz, to ja z Koszalina całą Polskę bym musiał przejechać :P
No nic, popykamy sobie, pomalujemy całe armię i może kiedyś się sposobność nadarzy :)
To fight Chaos on the battlefields, not to grow rich and fat in the golden halls of the capital, that is the purpose of our Cult! - Boomed Luthor's voice at the Council

Boire
Wałkarz
Posty: 60
Lokalizacja: Krakow

Post autor: Boire »

Jakby ktoś miał modele do imperialu/capitolu/cybertnonicu-to ja chętnie odkupię!
Najchętniej wezmę cała armie.
Proszę o priv

Awatar użytkownika
Don_Silvarro
Chuck Norris
Posty: 508
Lokalizacja: W-wa

Post autor: Don_Silvarro »

Mam na wydanie armię Bractwa. Wystarczy dokupić dwie Walkirie (choćby z sklepu mrocznyraj.pl, gdzie są po 5zł) i jest legalna i całkiem konkretna armia na 800pkt z okładem :)

Szczegóły o tutaj: http://wargamer.pl/forum/viewtopic.php?t=8791

Awatar użytkownika
Eiko2
Wałkarz
Posty: 94
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Eiko2 »

Są na sali gracze w Chrupki? Jeśli tak, to zapraszam serdecznie :)

http://www.chronopia.pl/

Jak widać dopiero początek, ale gra zasługuje na próby reanimacji (czy szturchanie patykiem trupa, jak kto woli) :mrgreen:
Obrazek

Vega
Pseudoklimaciarz
Posty: 24
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Vega »

Jeśli ktoś ma na zbyciu Mishima Samurai Bushido box i Capitol Sunset Striker Captain to proszę o pm

Awatar użytkownika
czaros357
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 161

Post autor: czaros357 »

Chcialbym zobaczyc jak wygladaja poszczegolne figsy z kazdej z armii do chronopii ale nie moge znalezc zadnej stronki zna moze ktos cos??....I drugie pytanie czy jest jakis polski sklep internetowy w ktorym moglbym kupic figsy do chrono.....
KUPIE FIGSY DO CHRONOPII -->oferty na priv
KUPIE DOGS of WAR PO ROZSADNEJ CENIE -->oferty na priv

ODPOWIEDZ