Dreadfleet

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Pijak
Chuck Norris
Posty: 432
Lokalizacja: Moria Green Team

Re: Dreadfleet

Post autor: Pijak »

Ja bym sobie za grał ale szkoda mi składać statków bez uprzedniego malowania. Wiec mam pytanie po złożeniu da sie bezpiecznie rozłożyć na części pierwsze??
MomoTheKiller wrzucaj linka za kupie sobie takie gąbki też pod space hulka.
Obrazek

Awatar użytkownika
RedScorpion
Falubaz
Posty: 1161
Lokalizacja: Pszczyna

Post autor: RedScorpion »

Można spokojnie poskładać i potem rozłączyć, byle delikatnie.

Awatar użytkownika
Pijak
Chuck Norris
Posty: 432
Lokalizacja: Moria Green Team

Post autor: Pijak »

Dzięki zabieram się za wycinanie i składanie.
Obrazek

Awatar użytkownika
Eiko2
Wałkarz
Posty: 94
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Eiko2 »

Na ebayu są również pojedyncze stateczki :mrgreen: Skaveńska ryba za 10$ na przykład
Obrazek

Awatar użytkownika
Duderson
Kretozord
Posty: 1644

Post autor: Duderson »

Chyba funtów
Lidder pisze:
-There's something large & nurgle-y coming first
To akurat proste - chodzi o podwyżki cen.

Awatar użytkownika
Eiko2
Wałkarz
Posty: 94
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Eiko2 »

Nie, dolarów (znaczy pewnie waluta była inna, ale że z ebay.com lookam, to na dolary przelicza ;p ). Tej konkretnej aukcji już nie ma, ale za 13$ nadal kilka sztuk wisi:
http://www.ebay.com/itm/DF07-SKABRUS-BA ... 1e67705839
Obrazek

Awatar użytkownika
vocal
Masakrator
Posty: 2096
Lokalizacja: kraków
Kontakt:

Post autor: vocal »

i jak, ktoś juz grał, pomalował czy coś?;]

Awatar użytkownika
Pijak
Chuck Norris
Posty: 432
Lokalizacja: Moria Green Team

Post autor: Pijak »

Ja nawet wyciąłem wszystko i poskładałem stateczki. :roll: Przeczytałem instrukcje i czekam aż kolega wpadnie wtedy za gramy.
Obrazek

Awatar użytkownika
Rince
Ciśnieniowiec
Posty: 7202
Lokalizacja: NEMEZIS Warszawa

Post autor: Rince »

Gra sie przyjemnie, ale zbyt duzo zalezy od kostek i kart obrazen.
Obrazek
Z życia europejskiego battlowca: "im going to play on UB cause we have a bomb in school, so unexpectedly some free time".

Awatar użytkownika
vocal
Masakrator
Posty: 2096
Lokalizacja: kraków
Kontakt:

Post autor: vocal »

no ja jestem tak w 70% malowania, chcę to szybko pomalować bo na sprzedaż poleci;] a potem pomalować drugi egzemplarz dla siebie:D zasad nie miałem jeszcze czasu przeczytać, ledwo liznąłem początek:/

Awatar użytkownika
gervaz
Kretozord
Posty: 1517

Post autor: gervaz »

Vocal, idziesz jak burza z tym malowaniem. Ja poświęcam na nie każdą wolną chwile - a gotowe dopiero mam dwa statki i jedną kogę...

Awatar użytkownika
vocal
Masakrator
Posty: 2096
Lokalizacja: kraków
Kontakt:

Post autor: vocal »

wiesz no, jakiegoś szału to nima, taki tt;] ale byłem bardzo napalony na malowanie stateczków i w poprzedni weekend cały czas malowałem + ok. 2h dziennie w tygodniu. teraz zasady dla odmiany przeczytałem, bardzo fajnie sie zapowiada, wydaje się że jest sporo opcji w poruszaniu i możliwości zaskoczenia. z zasad to brakuje mi żeby wpadający we wroga okręt zadawał jakieś automatyczne obrażenia czy miał +1/2 winy od kopa, bo z tego co widzę to taranowanie się przeciętnie opłaca, jeszcze można dostac serię z dział:P ale to muszę pograć jeszcze.

Awatar użytkownika
gervaz
Kretozord
Posty: 1517

Post autor: gervaz »

a tak z ciekawości: najpierw sklejales modele na 100% a potem malowales? Czy malowales poszczegolne czesci, a potem sklejales?
Ja stosuje ta druga metode, i potem nie wszystko do siebie dobrze pasuje, zostaja drobne acz widoczne szczeliny miedzy elementami...

Awatar użytkownika
vocal
Masakrator
Posty: 2096
Lokalizacja: kraków
Kontakt:

Post autor: vocal »

też się nad tym zastanawiałem i dlatego posklejałem kadłuby, maszty i żagle osobno bo malowałem częściowo aerografem (chyba pierwszy raz odkąd go kupiłem... :roll: ) i miałbym ślad po maszcie na żaglu po aerografowaniu:P jak bym robił pędzelkiem to pewnie bym skleił żagle z masztami bo tam gdzie sie łączą też chyba będa szczeliny.. ale jesli będą małe to je zostawię, jak większe to GS i poprawka malowania miejscowo. no i jeden kolor staram się kłaść wszędzie gdzie można naraz żeby nie powtarzać malowania tą samą farbą (choć okazało się to dośc utopijne, za słabo przeanalizowałem jaka będzie kolorystyka na każdym z 10 okrętów i terenach więc co chwilę coś domalowuję:P) no i w czasie malowania ten cały zestaw wygląda jak crap (nic nie jest skończone bo brakuje złotego koloru jeszcze wszedzie i trochę detali + wszystko w kawałkach), ale nie mogę się doczekać na efekt końcowy;] jak skończę to wrzucę jakieś zdjęcia. z tym że te gw są ładniejsze, nie doceniłem wkładu pracy jaki trzeba wpakować w te stateczki żeby tak wyglądały :shock: można nad nimi spędzić niezliczone godziny. za to odkryłem wielki plus- 'freehandy' się bajecznie prosto maluje, starczy dobrze pędzelek ułożyć, farba nie za rzadka (ani nie za gęsta:P) i same się malują przez to że znaki są wypukłe!;)

Awatar użytkownika
rimbo
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 171
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: rimbo »

Ma ktoś już jakieś wrażenia z bitwy? :D

Awatar użytkownika
krilan
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 143

Post autor: krilan »

http://allegro.pl/dreadfleet-nowosc-od- ... 89424.html
Cała gra od złotówki bez ceny minimalnej.... Ciekawe ile osiągnie???

Awatar użytkownika
gervaz
Kretozord
Posty: 1517

Post autor: gervaz »

jutro po robocie cykne jakies zdjecia tego, co juz zrobilem i wrzuce - bedziemy mogli sobie porownac, jak nam praca idzie.

Awatar użytkownika
vocal
Masakrator
Posty: 2096
Lokalizacja: kraków
Kontakt:

Post autor: vocal »

mi zostało jakieś 5h malowania do skończenia pierwszego dreadfleeta i wtedy pewnie zrobie fotki, na razie jakieś wipy nieaktualne mam to szkoda dawać. tak z 40h mi wyjdzie gdzieś na calość wiec jest trochę zabwy.

Awatar użytkownika
gervaz
Kretozord
Posty: 1517

Post autor: gervaz »

mi zostało dużo więcej... Na razie wrzucam to co zrobilem, czekam na uwagi - szczegolnie od tych, ktorzy sami malowali statki.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Duderson
Kretozord
Posty: 1644

Post autor: Duderson »

Pisać chłopaki, czy się fajnie gra, bo nie wiem, czy odpakowywać swoje pudełko, czy czekać, aż zdrożeje na ebayu :)
Lidder pisze:
-There's something large & nurgle-y coming first
To akurat proste - chodzi o podwyżki cen.

ODPOWIEDZ