Biohazard Game KONKURS!

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
teillman
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 145
Lokalizacja: Warszawa / Londyn
Kontakt:

Biohazard Game KONKURS!

Post autor: teillman »

Obrazek

Chciałbym się z wami podzielić projektem, który od 2 lat mam przyjemność prowadzić wraz ze znajomymi. Wkrótce startujemy na kickstarterze. Na chwilę obecną fanpage świeci pustkami ale wystartowaliśmy wczoraj :)

Jeżeli kręci was klimat modern post apo i skirmishowy tryb rozgrywki to zapraszam do polubienia strony i obserwowania nowości :)


Biohazard Game Fanpage

Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony 22 lip 2016, o 18:02 przez teillman, łącznie zmieniany 3 razy.

dumny puchacz
Mudżahedin
Posty: 222

Post autor: dumny puchacz »

Brzmi ciekawie, kickstarter tylko na zasady czy też na modele? Polecam zareklamować się na lead-adventure.de w dziale Post-Apocalyptic Tales

Awatar użytkownika
gervaz
Kretozord
Posty: 1517

Post autor: gervaz »

Na tą chwilę - wielki znak zapytania. Wiadomo tylko tyle - że to skirmish - post-apo. Ale nie kojarzę systemu post-apo, który skirmishem by nie był ;)
Z wyrażeniem zainteresowania poczekam do poznania jakichś szczegółów na temat mechaniki czy figurek.

Awatar użytkownika
teillman
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 145
Lokalizacja: Warszawa / Londyn
Kontakt:

Post autor: teillman »

dumny puchacz pisze:Brzmi ciekawie, kickstarter tylko na zasady czy też na modele? Polecam zareklamować się na lead-adventure.de w dziale Post-Apocalyptic Tales
Kickstarter na całość. Biohazard wyjdzie jako kompletny system :) dzięki za radę
gervaz pisze:Na tą chwilę - wielki znak zapytania. Wiadomo tylko tyle - że to skirmish - post-apo. Ale nie kojarzę systemu post-apo, który skirmishem by nie był ;)
Z wyrażeniem zainteresowania poczekam do poznania jakichś szczegółów na temat mechaniki czy figurek.
Dzisiaj wieczorem na facebooka trafi pool z okazji 200 lajków gdzie będziecie mogli wybrać co jako pierwsze chcecie zobaczyć :) także polecam obserwować

Awatar użytkownika
teillman
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 145
Lokalizacja: Warszawa / Londyn
Kontakt:

Post autor: teillman »

Obrazek

Wiele osób pisało do nas z pytaniami o szczegóły takie jak zarys świata czy modele a także o mechanikę. Jak wiadomo co za dużo to nie zdrowo ;) dlatego dajemy Wam wybór tego, o czym będzie następny post. Także zapraszam do komentowania!

Kliknij i oddaj głos!

Awatar użytkownika
teillman
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 145
Lokalizacja: Warszawa / Londyn
Kontakt:

Post autor: teillman »

Głosowanie nie pozostawiło złudzeń stąd kilka słów o mechanice w grze Biohazard.

Wejdź i zobacz :)

Awatar użytkownika
teillman
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 145
Lokalizacja: Warszawa / Londyn
Kontakt:

Post autor: teillman »

Obrazek

słów kilka o świecie oraz pierwsza ilustracja zawitały na fanpage Biohazardu
zapraszam do zerknięcia > Nasz Fanpage

Awatar użytkownika
teillman
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 145
Lokalizacja: Warszawa / Londyn
Kontakt:

Post autor: teillman »

Obrazek

Hej, dzisiaj publikujemy koncept art pierwszego z modeli do frakcji Korporacji Sigma. Jeżeli zobaczymy, że koncept się podoba to nie będziemy czekali do niedzieli z publikacją modelu 3d :)

Awatar użytkownika
teillman
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 145
Lokalizacja: Warszawa / Londyn
Kontakt:

Post autor: teillman »

obiecany model 3d oraz mały konkurs w którym można wygrać własnie ten model :)

film niestety dostępny tylko na fb :(

Obrazek

Awatar użytkownika
teillman
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 145
Lokalizacja: Warszawa / Londyn
Kontakt:

Post autor: teillman »

Dzisiaj publikujemy wyniki konkursu oraz przedstawiamy pierwszy koncept modelu do frakcji Ludzi Niczyich :)

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
teillman
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 145
Lokalizacja: Warszawa / Londyn
Kontakt:

Post autor: teillman »


Awatar użytkownika
teillman
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 145
Lokalizacja: Warszawa / Londyn
Kontakt:

Post autor: teillman »

Dzisiaj przedstawiam kolejny szkic koncepcyjny do frakcji Korporacji Sigma. Jest to dowódca grupy z berettą. :)

Obrazek

Awatar użytkownika
Lazur
Niszczyciel Światów
Posty: 4573

Post autor: Lazur »

Kiedy te dobra?
Obrazek

Awatar użytkownika
teillman
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 145
Lokalizacja: Warszawa / Londyn
Kontakt:

Post autor: teillman »

@Lazur jak by to powiedział Blizzard "When it will be done" :D a tak na poważnie to prędzej niż później ;) już niebawem

Dzisiaj chciałbym zaprezentować kolejny model do frakcji korporacji Sigma, mianowicie dowódcę grupy :)

po filmik zapraszam na http://www.facebook.com/BiohazardGame/

Obrazek

Awatar użytkownika
teillman
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 145
Lokalizacja: Warszawa / Londyn
Kontakt:

Post autor: teillman »

Z okacji 500 polubień naszej strony na facebooku przyszykowaliśmy konkurs w którym można wygrać model,który najbardziej wam się spodobał :)

Zapraszam! Więcej informacji znajduje się TUTAJ

pozdrawiam!

ODPOWIEDZ