Border Princes

Border Princes

Niezależne Forum WFB/9th Age

Teraz jest 21 kwi 2019, o 17:44

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4632 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 228, 229, 230, 231, 232
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Hearthstone
PostNapisane: 10 kwi 2019, o 13:34 
Masakrator

ja na 24 paczki dwie legendy jedna do drudia druga nowego Dr Huka do wojownika calkiem niezle :)

najfaniejsze ze sie zzerowaly decki i teraz jakims z dupy hunterem wygrywam :D

DOŁĄCZ DO LEGIONU

Right to speech

PostNapisane: 13 kwi 2019, o 21:31 
Masakrator

Cytuj:
najfaniejsze ze sie zzerowaly decki i teraz jakims z dupy hunterem wygrywam :D

W standardzie pewnie tak, w dziczy gdzie gram dwa najpopularniejsze archetypy na jakie się ostatnio natykam to big rez ( raczej big rak :P ) priest i bomb warrior, plus odwieczny amalgamat zoo, reno, face czy odd/even wszelkich klas. Kapłan oszukiwania gra zresztą teraz na nowej wersji opartej na Vargosie i chahmenceniu zaklęciami za jego pomocą, ale jest jednak trochę mniej wkurzajacy niż jego stara wersja ( sześciu wskrzeszonych z zadka stronników, ale w 9 turze, to jednak nie ten sam poziom przegięcia co czterech wyjetych z dupy w 7 :wink: ). Bomb warrior, którym to sam teraz gram okazuje się niespodziewanie niezłą kontrą na exodia maga, bo wybuchowe niespodzianki przeciwnik prawie zawsze wyciąga w swojej turze i nici z chowania się za ice blockiem. No i czasami trafi się z gra z czymś faktycznie niecodziennym - przedwczoraj biłem się np. z recriut warriorem, talią o której słyszałem że istniała już w czasach K&C, ale nigdy nie miałem okazji jej spotkać.

To nie wypali. Zanim wjedzie, to sytuacja ulegnie odwróceniu i tort będzie w środku Cezara

Ach te uroki bycia ciągle głodnym ;) .

PostNapisane: 14 kwi 2019, o 12:00 
Niszczyciel Światów

Mi ostatnio sie trafil ciekawy hunter co zagrywal alekstrsze i malygosa za 1 many a potem wywalal 30+ dmg za kolejne 1manowe spelle :)

PostNapisane: 15 kwi 2019, o 20:35 
Masakrator

Malygos zawsze znajdzie miejsce w klasach które mają tanie zaklęcia zadające obrażenia. Próbowałem nawet grać maly druidem, ale combo talie mi jakoś nie pasują. Nie wiem czy to specycficznie moje szczęście ( w co jestem w stanie uwierzyć biorąc pod uwagę moje doświadczenia ) ale gra *uwielbiała* pakować część, albo i całość komba na ostatnie 5-6 kart. Przeciwnikom owszem, też się takie wpadki czasami zdarzają, ale na każdą jedną grę w której widzę takiego niefarta, mam 4-5 gdzie drugi gracz egzekwuje swoje kombo bez większych przeszkód. Nie jest to zresztą doświadczenie unikalne dla kombo deckòw, ale tam ta "nierówność doświadczenia" jest najbardziej widoczna (i bolesna). Niby dobrze, że nawet przegięte talię nie wygrywają zawsze, ale równocześnie boli, że cały twój skill wciąż nie znaczy nic, jeśli tylko gra postanowi inaczej. Ech :D .....

To nie wypali. Zanim wjedzie, to sytuacja ulegnie odwróceniu i tort będzie w środku Cezara

PostNapisane: 17 kwi 2019, o 10:10 
Nerd Forumowy

Semi napisał(a):
Mi ostatnio sie trafil ciekawy hunter co zagrywal alekstrsze i malygosa za 1 many a potem wywalal 30+ dmg za kolejne 1manowe spelle :)

to juz bez taj luczniczki co daje luk ze spell powerem? :D

PostNapisane: 17 kwi 2019, o 10:40 
Niszczyciel Światów

Tez to mial.

PostNapisane: 17 kwi 2019, o 16:14 
Masakrator

Muszę się pochwalić, po raz pierwszy od kiedy gram rankingowo, dobiłem do 10lv !! Quest Worlockiem :)

Twoja Stara gra w Age of Sigmar !

Ostatnio edytowano 17 kwi 2019, o 20:55 przez Dibo, łącznie edytowano 1 raz

PostNapisane: 17 kwi 2019, o 17:38 
Pan Spamu

Dibo napisał(a):
Muszę się pochwalić, po raz pierwszy od kiedy gram rankingowi dobiłem do 10lv !! Quest Worlockiem :)

Dzielna Koza! pamiętaj, że po majówce studenci wróca hehehehe

Crusader napisał(a):

Jasne możemy być gruboskorni i mieć wyjebane na innych. Jak chcesz możesz zmieniać bieliznę raz na tydzień, ale zmienianie jej codziennie nie czyni z Ciebie pi***d.

PostNapisane: 17 kwi 2019, o 18:57 
Masakrator

Cytuj:
Muszę się pochwalić, po raz pierwszy od kiedy gram rankingowi dobiłem do 10lv !! Quest Worlockiem :)

Pogratulować :) . Jak się quest sprawdza ? Zawsze wydawało mi się, że ofiara to za dużo wysiłku dla za małej nagrody - dwa darmowe 3/2 co turę wyglądają poważnie, ale większość talii typowo kontrolnych jest z tym w stanie sobie poradzić nawet i przez kilkanaście tur pod rząd, a aggro zje cię, zanim impy zaczną przewartościowywać przeciwnika...

PostNapisane: 17 kwi 2019, o 20:51 
Masakrator

Absolutnie nieprawda :) bo talia jest baardzo szybka.
Quest robisz w +/- 5 max 6 turze, jeśli zrobisz go później to znaczy ze cos strasznie nie pyka. Masz fajne prowokacje + praktycznie dowolna ilosc wykradania zycia. W talii mam 4 legendy: Quest, Duszarium, Guldan (opcjonalny), i ta laseczka która po wypadnięciu z reki wraca i sie kopiuje - co ciekawe nie mam wampirzycy z bonusem do ataku ze wyrzucane karty ani nie mam Matki Roju która wraca do reki silniejsza o +2/+2
Nawet nieparzysty Agro paladyn to nie straszny problem. Oczywiście problemem jest talia dla debili czyli wskrzeszający Priest, ale to nie wina mojej tali.
Jesli masz questa protestuj sobie :)

Tak czy siak jestem nieobiektywny bo uwielbiam talie Quetowe (szczególnie: Paldyn, Druid, Lowca)

Twoja Stara gra w Age of Sigmar !

PostNapisane: 18 kwi 2019, o 13:28 
Nerd Forumowy

talia rak, ktora jest jeszcze wiekszym rakiem po ostatnim dodatku? :D

PostNapisane: wczoraj, o 08:04 
Masakrator

Cytuj:
talia rak, ktora jest jeszcze wiekszym rakiem po ostatnim dodatku? :D

Owszem, nie inna :P . Blizzard zachowuje się jakby big priest nie sprawiał masy problemów odkąd go wymyślono, czyli, no nie wiem, tylko jakieś drobne dwa lata temu :P .

Cytuj:
Jesli masz questa protestuj sobie :)

Z questów mam tylko Paladyński, dalibóg chyba najgorszy ze wszystkich. Miałem jeszcze przez jakiś czas rogalowego, ale jak przyszedł nerf to nie wahałem się długo z wciśnięciem odczarowania :mrgreen: . Chociaż ostatnio mnie kusi by zrobić sobie szamańskiego questa na murlokach, wraz z nową legenda ( twoje murloki kosztują 1). Grałem parę razy przeciwko temu i ło boże, ale to jest zło. Powódź murloków bywa trudna do skontrowania sama w sobie, a jak jeszcze ma refill ręki i nie traci wcale pary w dalszych partiach gry....Wystarczy *raz* zbudować stół i potem tylko everyfinn is awesome/bloodlust i burst jest nieziemski.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4632 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 228, 229, 230, 231, 232

Strefa czasowa: UTC + 1