Diablo III

Moderator: Zaklinacz Kostek

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
JarekK
Bothunter
Posty: 5100
Lokalizacja: Wrocław

Re: Diablo III

Post autor: JarekK »

Pytanko mam:
38lev szaman koszmar 2 act. Jeśli ktos gra szamanem to czy mógłby mi napisać pw jaki ma build? Bo już muszę opuszczać elity lub uciekać przec całe mapki bo mnie na 3-4 hity biorą. Idę w wit i int
Korzystam z bomb, chill graspa, kwasu giganta (który pada co 20 sek) i tego skilla co robi z mobow sojusznikow
Stone pisze: 16 gru 2019, o 13:36Żeby dobrze rosły, o warzywa trzeba dbać.

Awatar użytkownika
Bania
Falubaz
Posty: 1328
Lokalizacja: Twierdza Toruń - Fort Rogowo
Kontakt:

Post autor: Bania »

JarekK pisze:uciekać przec całe mapki bo mnie na 3-4 hity biorą.
spirit walk + poison dart i biegamy :) tak niestety wyglada gra vs champy... na zwykle moby dobry jest zombie charger z runą zombie bears. Taki urok kajtującej klasy :)
Obrazek

Awatar użytkownika
MomoTheKiller
Chuck Norris
Posty: 532
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: MomoTheKiller »

http://us.battle.net/d3/en/calculator/w ... bZV!aaZZaZ to powinno stykać.

Ogolnie zbieraj kase :D bo pozniej Szaman zmienia się całkowicie.
Wczoraj na spokojnie skonczyłem 4 akt HELL z wynikiem:
1800 Achiv Points
-------------------------
Staty:
Wit - 37k
DPs- 15k
HPs - 2k
Ciernie - 2980

Ogolnie zombie miśki wala od 80k-120 na crit. Super survival. Biegam z Templarem ktory ma 40k HP + 300 ress w każdym.
Gram glownie na tym buildzie:
http://us.battle.net/d3/en/calculator/w ... gXY!acZZca
Arguing on the internet is like running in the Special Olympics. Even if you win, you're still retarded.

Awatar użytkownika
syrius
Chuck Norris
Posty: 572
Lokalizacja: Bastion

Post autor: syrius »

Pomału sobie biję i przedstawię kolejną opinię.
Mam 54 lvl i jestem w 2gim akcie - hell.
Ciągle jest za łatwo. Gram magiem i kombinacja teleport - hydra + dowolne umiejętności. Postać prawie mi nie ginie. Bossowie tak samo padają, jak wcześniej. Jedna różnica to mimo prawie 20k życia ginę na 2 hity. Choć to bez znaczenia bo teleportem mogę uciec od dowolnego zagrożenia.

Nie będę jeszcze wszystkiego oceniał w pełni. Podejmę się tego na inferno, ale ... w tej chwili już mnie to wszystko nudzi :? .

Awatar użytkownika
hypnotic
Kretozord
Posty: 1708
Lokalizacja: Kraków

Post autor: hypnotic »

syrius pisze:Pomału sobie biję i przedstawię kolejną opinię.
Mam 54 lvl i jestem w 2gim akcie - hell.
Ciągle jest za łatwo. Gram magiem i kombinacja teleport - hydra + dowolne umiejętności. Postać prawie mi nie ginie. Bossowie tak samo padają, jak wcześniej. Jedna różnica to mimo prawie 20k życia ginę na 2 hity. Choć to bez znaczenia bo teleportem mogę uciec od dowolnego zagrożenia.

Nie będę jeszcze wszystkiego oceniał w pełni. Podejmę się tego na inferno, ale ... w tej chwili już mnie to wszystko nudzi :? .
Pierwszy akt Inferno może jeszcze jakoś przeczołgasz ale pogadamy jak zrobisz drugi. Inferno a hell to są różne gry jeśli chodzi o poziom trudności.

Awatar użytkownika
Bania
Falubaz
Posty: 1328
Lokalizacja: Twierdza Toruń - Fort Rogowo
Kontakt:

Post autor: Bania »

hypnotic pisze: Pierwszy akt Inferno może jeszcze jakoś przeczołgasz ale pogadamy jak zrobisz drugi. Inferno a hell to są różne gry jeśli chodzi o poziom trudności.
Zgodze sie ze jest znacznie trudniej ale ogolnie nawet inferno to nie jest jakies wieksze wyzwanie co czy czyni ta gre zabawa na tygodnie moze miesiące a nie lata. Smutne jest tez to ze lepiej jest farmic auction house i czekac na okazje ze ktos wystawi przedmiot warty kilka milionow za kilkadziesiąt tysięcy niz normalnie grac.
Obrazek

Awatar użytkownika
Karli
Postownik Niepospolity
Posty: 5056
Lokalizacja: Front Wschodni - Białystok

Post autor: Karli »

Mi się Diablo już znudziło. Granie na wszystkich poziomach aż do Inferno jest zbyt łatwe, prawie zero wyzwania, zwłaszcza przez pierwsze dni grania na normalu. Z kolei Inferno jest po prostu chore. Zamiast długich i ciekawych walk gdzie trzeba w porę łykać potiony, dobierać skille, używać różnych przedmiotów itp. to mamy zabawę pt. "zadaj jak najwięcej dmg zanim boss Cię trafi jednym hitem, potem respawn i to samo". A wszystko to po to aby po 40tym razie rajdowania przez ten sam akt wypadły w końcu przedmioty w interesującej nas kombinacji atrybutów...

... wracam póki co do Skyrim. Może Diablo będzie znów przez moment cieszyło gdy wejdzie PvP lub ugrywalnienie (np. zwiększenie hp monsterów na inferno i zmniejszenie ich dmg oraz zwiększenie hp na pozostałych poziomach trudności).
Byłoby afrontem nie napić się z Frontem!

Awatar użytkownika
MomoTheKiller
Chuck Norris
Posty: 532
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: MomoTheKiller »

Bania pisze: i czekac na okazje ze ktos wystawi przedmiot warty kilka milionow za kilkadziesiąt tysięcy niz normalnie grac.
Dobrze mowi... polać mu... tak to wyglada :D
Arguing on the internet is like running in the Special Olympics. Even if you win, you're still retarded.

Varinastari
Masakrator
Posty: 2297

Post autor: Varinastari »

38lev szaman koszmar 2 act. Jeśli ktos gra szamanem to czy mógłby mi napisać pw jaki ma build? Bo już muszę opuszczać elity lub uciekać przec całe mapki bo mnie na 3-4 hity biorą. Idę w wit i int
Korzystam z bomb, chill graspa, kwasu giganta (który pada co 20 sek) i tego skilla co robi z mobow sojusznikow
Do końca hella możesz zakurwiać z prawie dowolnym buildem, o ile kupy się on trzyma. Pewnie masz ssący gear i tyle. Polecam wizytę na AH.
kwasu giganta
What?
Twoje pasywy to kompletny mess;d
Wczoraj na spokojnie skonczyłem 4 akt HELL
Bez spirit vessel'a nie ujdziesz daleko na inferno. Zresztą, pety na inferno to syf;D Thornsy dla WD tak samo. Resisty masz ok na I act.

Awatar użytkownika
Fluffy
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3434

Post autor: Fluffy »

Ja sobie uskuteczniam szamanka na czyms takim:
http://us.battle.net/d3/en/calculator/w ... UXV!acbcYc
I nawet sobie chwalę :mrgreen:

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
MomoTheKiller
Chuck Norris
Posty: 532
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: MomoTheKiller »

Fluffy pisze:Ja sobie uskuteczniam szamanka na czyms takim:
http://us.battle.net/d3/en/calculator/w ... UXV!acbcYc
I nawet sobie chwalę :mrgreen:

Pozdrawiam
Ja zmieniłem na taki sam build ale zamiast Blood Ritual mam Veila. :)
Wymieniłem bo faktycznie zwierzaki szybko padały, o ile wielki Misio dawał rade to psy szły na kilka hitow. Szkoda bo liczylem na to że szaman to w koncu bedzie szaman z całym zwierzyńcem..
Arguing on the internet is like running in the Special Olympics. Even if you win, you're still retarded.

Awatar użytkownika
Fluffy
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3434

Post autor: Fluffy »

Veil w takim buildzie się nie sprawdzi - ideą jest spamowanie misiami do upadłego, jak podrożysz je o 30% to Ci sie mana szybko skonczy (nawet tutaj), chyba ze masz jakąś insane regenenę na itemach.. :mrgreen:

Awatar użytkownika
MomoTheKiller
Chuck Norris
Posty: 532
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: MomoTheKiller »

Zamiast HEX mam Armię Fetyszow. Więc szybciej spalam 4 CD i dostaję 300%.
http://us.battle.net/d3/en/calculator/w ... UWV!acbcZb tak to wyglada.
Arguing on the internet is like running in the Special Olympics. Even if you win, you're still retarded.

Awatar użytkownika
Fluffy
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3434

Post autor: Fluffy »

Każdy gra jak lubi, ja mam wszystkie skille praktycznie non stop na cooldownie, regena na maksa, tanie misie a i tak nieraz brakuje tej many :mrgreen:
Jeżeli chodzi o voodo, to mam teraz 30% damage'u extra tylko ze względu na team (mamy drugiego szamana - healera), zauważyłem ze solo ogólnie lepiej sie sprawdza leczenie. Ale to imo.

Z innej beczki - da się złożyc ciekawego demon huntera na walkę wręcz? Nie bawiłem siet ą postacią, wiec pytam :mrgreen:

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
MomoTheKiller
Chuck Norris
Posty: 532
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: MomoTheKiller »

W jakim sensie na walke wręcz? Że walić aksem czy z ruszczki jak knajt czy druid?
Znalazlem całkiem dobry poradnik dla DH :
http://www.diablo3artisans.com/demon-hu ... ing-guide/ imho DH to 1h Kusza + off-hand. Ale jak zrobisz takiego z aksem to wrzuć info ;)
Arguing on the internet is like running in the Special Olympics. Even if you win, you're still retarded.

Awatar użytkownika
Fluffy
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3434

Post autor: Fluffy »

Tak mnie naszło, lubie śmieszne i niezdatne do niczego buildy (podobnie jak rozpy w battlu), ale przelokałem skille i chyba za bardzo sie nie da :mrgreen:
Chociaz będe próbował :mrgreen:

Varinastari
Masakrator
Posty: 2297

Post autor: Varinastari »

Ja zmieniłem na taki sam build ale zamiast Blood Ritual mam Veila.
Veil to podstawa na Inferno.
Veil w takim buildzie się nie sprawdzi - ideą jest spamowanie misiami do upadłego, jak podrożysz je o 30% to Ci sie mana szybko skonczy (nawet tutaj), chyba ze masz jakąś insane regenenę na itemach..
Przecież bez Veila szejmen pada jak ścierwo:D No chyba, iż nie grasz na inferno.

Zamiast HEX mam Armię Fetyszow. Więc szybciej spalam 4 CD i dostaję 300%.
http://us.battle.net/d3/en/calculator/w ... UWV!acbcZb tak to wyglada.
Zamiast soul harvesta spróbuj Zombie Wall albo Fear'a. Oba też dobre.
Z innej beczki - da się złożyc ciekawego demon huntera na walkę wręcz? Nie bawiłem siet ą postacią, wiec pytam
Imho się nie da:d Tzn, do końca hella możesz wszak wtedy i biegać bez połowy skilli;p Na infernie nie z dwóch powodów- braku pasywnego dmg mitigation dobrego i zbyt mocno bijących mobów.


Buildu używam takiego:
http://us.battle.net/d3/en/calculator/w ... WVb!aaZccb
Do gry teamowej zacny całkiem, mobilny i przede wszystkim, wygodny:D Dobrze nadaje się na III i IV act Inferna.

Awatar użytkownika
syrius
Chuck Norris
Posty: 572
Lokalizacja: Bastion

Post autor: syrius »

Ja nawet nie iwem czy mój build jest znosny.

Gram czymś takim (wizard):
http://us.battle.net/d3/en/calculator/w ... bYX!baYaab

Kończę pomału hell.

Awatar użytkownika
Fluffy
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3434

Post autor: Fluffy »

Przecież bez Veila szejmen pada jak ścierwo:D No chyba, iż nie grasz na inferno.
Nie pomylił Ci się Veil z Vesselem? :mrgreen:
Gram na inferno, obecnie uskuteczniam II akt.

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
MomoTheKiller
Chuck Norris
Posty: 532
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: MomoTheKiller »

Ubiwszy wczoraj Buczera na Inferno.
Hmmm dostałem achiv za szybkie ubicie + 3 jakieś inne :P Templar go tankował (72k hp + 400 ress) a ja puściłem wszystko co miałem :) kryty po 750 000 :)
Staty po zmianie sprzetu:
39k HP
32k DPS (po buffie)
ok 350 ress na każdym
4k HPS
1.6 APS
Build:
http://us.battle.net/d3/en/calculator/w ... UWV!accZbb
Ogolnie nie ma co demonizować - gram WD :D i jest ruchawka i pożoga :]
Arguing on the internet is like running in the Special Olympics. Even if you win, you're still retarded.

ODPOWIEDZ