Diablo III

Moderator: Zaklinacz Kostek

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Gelo
Chuck Norris
Posty: 551
Lokalizacja: Lubartów - Zielony Smok

Post autor: Gelo »

No i nie jestem pewien czy kamień dusz baala został zniszczony ;)

Awatar użytkownika
Tutajec
Postownik Niepospolity
Posty: 5344

Post autor: Tutajec »

Mam nadzieje że nie wskrzesili znowu tych 3 leszczy
a ja mam nadzieje ze tak bo sumie wole walczyc z nimi

a jesli chodzi o zmiane swiata to wiecie dokladnie co sie stanie ?

Awatar użytkownika
Artein
Masakrator
Posty: 2285

Post autor: Artein »

Ja liczę na walkę z Tyraelem na samym końcu :D

Awatar użytkownika
Morrok
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3847
Lokalizacja: Wro

Post autor: Morrok »

a to plewa jest przecież w D2 został spętany i go ratowałeś. phi :)

Awatar użytkownika
Artein
Masakrator
Posty: 2285

Post autor: Artein »

Ale jak będzie zły to może będzie silniejszy, może przejął moc Kamienia Świata czy jak to się nazywało co rozwalał na samym koncu :P
Może to od początku był jego plan :roll:

Piotrax
Kradziej
Posty: 987
Lokalizacja: Kielce

Post autor: Piotrax »

Spaczył sie jak Isual i chce przejać władzę w piekle :D

Coż, narazie tylko czekac co panowie z blizarda wymyślą. Nigdy się na nich nie zawiodłem więc i tym razem nie przewiduję zmian :wink:

Szczerze to bardziej mnie ciekawi jakie bedą klasy jeszcze :P

Awatar użytkownika
Artein
Masakrator
Posty: 2285

Post autor: Artein »

Piotrax pisze: Coż, narazie tylko czekac co panowie z blizarda wymyślą. Nigdy się na nich nie zawiodłem więc i tym razem nie przewiduję zmian :wink:
Im dalej fabuła w WoWie idzie tym jest gorzej :?

Awatar użytkownika
Gelo
Chuck Norris
Posty: 551
Lokalizacja: Lubartów - Zielony Smok

Post autor: Gelo »

fabuła w WoWie? Raczysz żartować, to w porównaniu do tego co było w strategiach to jest historyjka na dobranoc, i to ta gdzie dziecko usypia z nudów :P. Żeby nie było że offtopuje: Jakie klasy obstawiacie jeszcze, że się pojawią? Napewno ktoś zakuty w ciężką zbroje, pewno palladyn i pewnie jakiś łucznik. Ale skoro można brać i faceta i babe to to raczej amazonka nie będzie...

Awatar użytkownika
Scimitar
Postownik Niepospolity
Posty: 5516
Lokalizacja: Draconis - Wejherowo

Post autor: Scimitar »

Co do klas.
Mamy potwierdzone:
- Witch Doctor
- Barbarzyńca
- Czarodziej

Wiadomo, że będą 2 wersje każdej - żeńska i męska. Wniosek z tego taki, że wypada Amazonka na 100% (jej rolę przejmie Barbarianka), Czarodziejka bez zmian, Witch Doctor sądząc po skillach to taki dawny Necromancer (jakieś wskrzeszenia + ściana z zombie itp.). Napisali, że klas będzie 7, więc podywagujmy kto może być.

1. Paladyn - moim zdaniem typować można tutaj ze 100% pewności. Może go trochę zmodyfikują i np. będzie miał możliwość leczenia innych itp., ale w gruncie rzeczy zostanie bez zmian.

2. Zabojczyni - pojawiła się w dodatku, ale była dosyć ciekawą postacią. Z racji zmian koncepcji, możliwe że uzyskamy nową klasę - Assasin albo Thief. Pewnie będzie wyspecjalizowana w szybkich skrytych atakach. Choć nie zdziwi mnie, że ta klasa wypadnie w ogóle.

3. Shaman - z racji specyfiki myślę, że zostanie. Będzie to pewnie jakiś Beastmaster, czy coś w ten deseń, będzie przyzywać zwierzaki itp.

No i tyle zostaje z wróżenia w oparciu o to co było. Myślę, że będzie jakaś postać walcząca na dystans i strzelająca z łuków/kusz itp., bo jednak Barbarzyńcy to raczej będą się specjalizować w czym innym. W poprzednich częściach tę rolę pełniła Amazonka, ale myślę, że na 100% jej tu nie będzie (Amazonka --> Barbarianka).

Oczywiste to czyste spekulacje, bo sam nie wiem jakie klasy zrobią. Po prostu mniej lub bardziej oczywiste wnioski mi się nasuwają, ale jestem właściwie pełny TYLKO Paladyna !!
Draconis - FOR EVER !!!

Warhammer Online - Guild Leader of Skowyt Guild

kurka_z_podworka
Kretozord
Posty: 1568
Lokalizacja: Ad Astra - Zielona Góra

Post autor: kurka_z_podworka »

Scimitar pisze:Myślę, że będzie jakaś postać walcząca na dystans i strzelająca z łuków/kusz itp. [...]W poprzednich częściach tę rolę pełniła Amazonka, ale myślę, że na 100% jej tu nie będzie (Amazonka --> Barbarianka).
W pierwszej części nie było amazonki tylko rogue.

Assassinka z dwójki była bez wyrazu, klasa złodzieja z łukiem była by całkiem ok.
Troszku nieregulaminowo za duża ta sygnaturka była, nie sądzisz? -- Tomash

Awatar użytkownika
Asassello
Pan Spamu
Posty: 8176
Lokalizacja: Warszawka - Kult
Kontakt:

Post autor: Asassello »

w dodatku do jedynki był mnich - bardzo przyjemnie mi sie nim grało. bardzo duza zrecznosc, słaba ochrona, operował dobrze bronmi drzewcowymi.
mogli by powrócic do czegos w tym rodzaju.
Obrazek

Awatar użytkownika
b_sk
Kretozord
Posty: 1950
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: b_sk »

Scimitar pisze:Co do klas.
Mamy potwierdzone:
- Witch Doctor
- Barbarzyńca
- Czarodziej

Wiadomo, że będą 2 wersje każdej - żeńska i męska. Wniosek z tego taki, że wypada Amazonka na 100% (jej rolę przejmie Barbarianka), Czarodziejka bez zmian, Witch Doctor sądząc po skillach to taki dawny Necromancer (jakieś wskrzeszenia + ściana z zombie itp.). Napisali, że klas będzie 7, więc podywagujmy kto może być.

1. Paladyn - moim zdaniem typować można tutaj ze 100% pewności. Może go trochę zmodyfikują i np. będzie miał możliwość leczenia innych itp., ale w gruncie rzeczy zostanie bez zmian.

2. Zabojczyni - pojawiła się w dodatku, ale była dosyć ciekawą postacią. Z racji zmian koncepcji, możliwe że uzyskamy nową klasę - Assasin albo Thief. Pewnie będzie wyspecjalizowana w szybkich skrytych atakach. Choć nie zdziwi mnie, że ta klasa wypadnie w ogóle.

3. Shaman - z racji specyfiki myślę, że zostanie. Będzie to pewnie jakiś Beastmaster, czy coś w ten deseń, będzie przyzywać zwierzaki itp.

No i tyle zostaje z wróżenia w oparciu o to co było. Myślę, że będzie jakaś postać walcząca na dystans i strzelająca z łuków/kusz itp., bo jednak Barbarzyńcy to raczej będą się specjalizować w czym innym. W poprzednich częściach tę rolę pełniła Amazonka, ale myślę, że na 100% jej tu nie będzie (Amazonka --> Barbarianka).

Oczywiste to czyste spekulacje, bo sam nie wiem jakie klasy zrobią. Po prostu mniej lub bardziej oczywiste wnioski mi się nasuwają, ale jestem właściwie pełny TYLKO Paladyna !!
A to nie jest tak, że żeńska wersja od męskiej ma się różnić tylko tym, ze jest żeńska, a nie męska i nie liczy się jako oddzielna klasa?
A licky boom boom down!!!

Awatar użytkownika
Gelo
Chuck Norris
Posty: 551
Lokalizacja: Lubartów - Zielony Smok

Post autor: Gelo »

też tak to rozumiem

Awatar użytkownika
Scimitar
Postownik Niepospolity
Posty: 5516
Lokalizacja: Draconis - Wejherowo

Post autor: Scimitar »

b_sk pisze:
Scimitar pisze:Co do klas.
Mamy potwierdzone:
- Witch Doctor
- Barbarzyńca
- Czarodziej

Wiadomo, że będą 2 wersje każdej - żeńska i męska. Wniosek z tego taki, że wypada Amazonka na 100% (jej rolę przejmie Barbarianka), Czarodziejka bez zmian, Witch Doctor sądząc po skillach to taki dawny Necromancer (jakieś wskrzeszenia + ściana z zombie itp.). Napisali, że klas będzie 7, więc podywagujmy kto może być.

1. Paladyn - moim zdaniem typować można tutaj ze 100% pewności. Może go trochę zmodyfikują i np. będzie miał możliwość leczenia innych itp., ale w gruncie rzeczy zostanie bez zmian.

2. Zabojczyni - pojawiła się w dodatku, ale była dosyć ciekawą postacią. Z racji zmian koncepcji, możliwe że uzyskamy nową klasę - Assasin albo Thief. Pewnie będzie wyspecjalizowana w szybkich skrytych atakach. Choć nie zdziwi mnie, że ta klasa wypadnie w ogóle.

3. Shaman - z racji specyfiki myślę, że zostanie. Będzie to pewnie jakiś Beastmaster, czy coś w ten deseń, będzie przyzywać zwierzaki itp.

No i tyle zostaje z wróżenia w oparciu o to co było. Myślę, że będzie jakaś postać walcząca na dystans i strzelająca z łuków/kusz itp., bo jednak Barbarzyńcy to raczej będą się specjalizować w czym innym. W poprzednich częściach tę rolę pełniła Amazonka, ale myślę, że na 100% jej tu nie będzie (Amazonka --> Barbarianka).

Oczywiste to czyste spekulacje, bo sam nie wiem jakie klasy zrobią. Po prostu mniej lub bardziej oczywiste wnioski mi się nasuwają, ale jestem właściwie pełny TYLKO Paladyna !!
A to nie jest tak, że żeńska wersja od męskiej ma się różnić tylko tym, ze jest żeńska, a nie męska i nie liczy się jako oddzielna klasa?
Tak, dokładnie tak ma być - a to oznacza, że los Amazonki jako klasa został przesądzony. Nie wiem jakie opcje będzie mieć barbarzyńca (stary miał bronie drzewcowe, toporki, tudzież różne kombinacje mieczy i ew. tarczę). Bo jeśli dadzą mu jakieś umiejętności wykorzystujące oszczepy itp. to będziemy mieć tak jaky włączenie amazonki w klasę barbarian.

Amazonka jako oddzielna klasa nie będzie, bo przecież wersji męskiej tej postaci nie ma.
Draconis - FOR EVER !!!

Warhammer Online - Guild Leader of Skowyt Guild

kurka_z_podworka
Kretozord
Posty: 1568
Lokalizacja: Ad Astra - Zielona Góra

Post autor: kurka_z_podworka »

Stary barbarzyńca też miał specjalność w broni rzucanej, tylko była strasznie słaba.
Troszku nieregulaminowo za duża ta sygnaturka była, nie sądzisz? -- Tomash

Awatar użytkownika
Scimitar
Postownik Niepospolity
Posty: 5516
Lokalizacja: Draconis - Wejherowo

Post autor: Scimitar »

jedynie toporki dawaly rade - brat mial takiego na 96 - robil niezle kuku dopakowany roznymi rzeczami
Draconis - FOR EVER !!!

Warhammer Online - Guild Leader of Skowyt Guild

Błażej
Kretozord
Posty: 1506
Lokalizacja: Gdynia, BWT

Post autor: Błażej »

ja nie wiem czym Wy się podniecacie teraz... gameplay D2 pokazał się na 3 lata przed premierą gry. Chyba nikt tu nie wierzy, że ta gra wyjdzie w tym roku ... ?!

Awatar użytkownika
Artein
Masakrator
Posty: 2285

Post autor: Artein »

Oczywiście, że nie :)
Ale pozostałe części były świetne, kolejna zapowiada się jeszcze lepiej....

Awatar użytkownika
Kefas
Masakrator
Posty: 2586

Post autor: Kefas »

Czy ktoś z forum jest już szczęśliwym posiadaczem beta keja do D3?

kauczuk
Mudżahedin
Posty: 317

Post autor: kauczuk »

jest crack i mozna pograc, nawet z innymi, poszukajcie latwo znalesc jak ;)

ODPOWIEDZ