Diablo III

Moderator: Zaklinacz Kostek

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
TomCio
Masakrator
Posty: 2720
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: TomCio »

ANtY pisze:A mi się D3 wogóle z tych trailerów nie podoba:
-grafika na teraźniejsze czasy taka sobie, ale to chyba poprawią,
-super-uber-ultra-nudna walka - przez prawie cały filmik walczy w tym samym miejscu z powielonym 1000 razy jednym modelem potwora
-nie ma tam jakichś specjalnych efektów
-nic ciekawego, jak totalnie bym się nudził to może bym w to grał,
-Sacred 2 zapowiada się 100 razy lepiej
Obrazek

Dobrze, że ma gorszą grafikę, bo przynajmniej jestem pewien, że mi pójdzie Obrazek .
Obrazek
http://www.pajacyk.pl <klikać w pajaca, bo wp***dol! Obrazek
a goryl we mnie mówi mi..

Awatar użytkownika
Jasiuuu
Undead, Flying, Lucky Git
Posty: 5574

Post autor: Jasiuuu »

szkoda mi trochę czasu i też trochę nie miejsce żeby pisac tu o wszystkich wadach Sacred

pare słów od fachowców

CD-Action 9/2005 6.3 / 10 63%
KOMPUTER ŚWIAT GRY 3 / 5 60%
PLAY 8/2005 22.07.05 4 / 10 40%


oba 'Diabły' dastawały coś w granicach 8.9-9.6


co do tego super graficznego i ciekawego Sacred 2 jako rywalu nudnego brzydkiego i powtarzającgo się Diablo 3 to powiem ..albo nic nie powiem tylko link dam

http://www.sacred2.com/pl.html

i uważam temat sacred za zakończony z mojej strony

edit: dla porównania link z poprzedniej strony
http://www.blizzard.com/us/splash.html; ... A.app05_03

Awatar użytkownika
ANtY
Kretozord
Posty: 1610
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: ANtY »

Nie no Fedek, Tomcio - żal.pl
Czytaliście mojego ostatniego posta?

@Tomcio:
BTW chyba z tą grafą Blizz celuje w graczy o słabszym sprzęcie i mogę mu to uznać nawet za +.
@Fedek:
Dla sprostowania chciałem powiedzieć, że ja też nie zachwycam się głównie grafiką w grach, napisałem o grafie z tego powodu, iż widziałem dużo wypowiedzi na temat świetnej grafy, nie wiem czy tu, ale gdzieś tam widziałem.
Jak tak patrzycie na D3 jak na moje posty to nic dziwnego, że jesteście zachwyceni. Crysis i Oblivion dostały 10/10 a jakoś według mnie najwyżej na 9/10 zasługują, nawet Fedek napisał, że pograł w Crysisa tylko 10h czy jakoś tak, przypominam, że w pismach też pracują ludzie i mają swoje gusta. W CDA sami piszą, że oni mają tylko pomóc w ocenie gry, a nie robić to za nas, mają nas uchronić od kupienia totalnego gniotu i, że jak widzimy, że nasz gust w większośći pokrywa się z gustem recenzenta to możemy liczyć, że można mu zaufać w ocenie gier. To tyle na temat oceny "fachowców". Zresztą nie wiem czy można ufać pismom (czyt. play itp., nie CDA), które wrzucają na coverka gry pokroju Simona czarodzieja... A jeśli chodzi o strony gier... dla mnie to żadne argumenty. Może ci od S2 bardziej się przykładają do robienia gry niż stronki :P Może nie liczą na reklamę i na poprzednią część tylko chcą zrobić dobry produkt. A to, że D3 jest na silniku innej ich gry, "bo nie chce im się czekać" na zrobienie innego też dobrze nie świadczy. Czytałeś recke S2 w CDA? Tam wyglądało na to, że dobrze oceniali tą grę.

Awatar użytkownika
Fedek
Chuck Norris
Posty: 534
Lokalizacja: Zielona Góra/Gorzów Wlkp.

Post autor: Fedek »

Dobra, przyznaję, że odczytałem źle skrót i myślałem, że mówiąc s2 masz na myśli sc2. Nieważne. W każdym razie jak to mówią angole "lets agree to disagree".
Obrazek

Rapta
Kretozord
Posty: 1968
Lokalizacja: podwarszawa

Post autor: Rapta »

Nehan pisze:
Raptaparat pisze: Obrazek
kto to? :)
No nie wiecie kto to?:D Summer Glau - kultowy serial SF "Firefly", "Terminator: The Sarah Connor Chronicles". Stopklatka jest z "Serenity" - filmowe uzupelnienie Firefly'a (swoja droga niespecjalny, ale dla fanow serii gratka, za to powyzsze serialowe tytuly goraco polecam;) ) Tyle gwoli wyjasnien i OT.

@Fedek: Wracajac do twojego posta z poprzedniej strony to masz racje co do rozwiazan z WOWa. W koncu zadna inna gra nie jest tak rozbudowana i dopracowana. Napewno bazuja na doswiadczeniach, wiec ja sie spodziewam po D3 naprawde udanego produktu.
Co do WOW2 - juz sobie wyobrazam MMO z next genowa grafa. To by bylo cos! Maja kase - moga wszystko. Chociaz ja bym wolal, zeby dla rownowagi wypuscili MMO w universum starcrafta.

Awatar użytkownika
Telchar
Wodzirej
Posty: 751
Lokalizacja: Łorsoł

Post autor: Telchar »

ANtY pisze:A ty widzę 1 typ i 1000 jego klonów
Stary, to jest gameplay z wersji turboalfa :wink: , taka pokazówka jak to ma wyglądać, a nie finalny produkt. Nie zauważyłeś że na filmiku postaci praktycznie nie tracą życia (czerwona banieczka cały czas pełna, albo prawie pełna)? Myślisz że w pełnej wersji też tak będzie :P
Raptaparat pisze:Chociaz ja bym wolal, zeby dla rownowagi wypuscili MMO w universum starcrafta.
I żeby było można grać zerglingiem :P

Nehan
Masakrator
Posty: 2299

Post autor: Nehan »

Summer Glau - kultowy serial SF "Firefly", "Terminator: The Sarah Connor Chronicles". Stopklatka jest z "Serenity" - filmowe uzupelnienie Firefly'a (swoja droga niespecjalny, ale dla fanow serii gratka, za to powyzsze serialowe tytuly goraco polecam;) ) Tyle gwoli wyjasnien i OT.
a właśnie! jestem wielkim fanem fireflaja, ale jakoś jej tutaj nie poznałem (w serialu pokazywali głównie jej stopy :D )

Awatar użytkownika
ANtY
Kretozord
Posty: 1610
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: ANtY »

Mi tam nie zależy na nowym MMO od Blizzarda, bo na pewno będzie w stylu WOWa, a mi się on nie podoba, wolę L2, ale jak kto woli. A jak by było jeszcze z next genową grafą, to większość garczy odpada, bo wymagania też będą next-genowe :D L3 dużo lepsze będzie, ale dopiero w 2011 :(

Awatar użytkownika
TomCio
Masakrator
Posty: 2720
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: TomCio »

ANtY pisze:Nie no Fedek, Tomcio - żal.pl
Czytaliście mojego ostatniego posta?
Czytałem, ale odniosłem się do innego.

Ja sie tylko ciesze, że D3 wyjdzie, bo wcześniejsze części mi się podobały i w końcu będę miał w co pograć :wink: .
Obrazek
http://www.pajacyk.pl <klikać w pajaca, bo wp***dol! Obrazek
a goryl we mnie mówi mi..

Awatar użytkownika
ANtY
Kretozord
Posty: 1610
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: ANtY »

No to może odnoś się na bierząco do tego co mówię, a nie powtarzasz to co mówię i myślisz, że będziesz wtedy fajny, czy co... nie rozumiem takiego zachowania.

Awatar użytkownika
TomCio
Masakrator
Posty: 2720
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: TomCio »

To może ty nie zmieniaj zdania jak chorągiewka... nie rozumiem takiego zachowania.
Obrazek
http://www.pajacyk.pl <klikać w pajaca, bo wp***dol! Obrazek
a goryl we mnie mówi mi..

Awatar użytkownika
Tutajec
Postownik Niepospolity
Posty: 5344

Post autor: Tutajec »

z tego co czytałem to granie na b.net ma być za darmo ,też blizz mówił o niezłym karceniu cheaterów wymyślili jakiś nowy b,net który będzie dawał bany na jakiś czas nie wiem na ile to prawda więc mnie nie zabijcie jak się okażę inaczej

co do wydania gry mówiono coś o gwiazdce 2009 i to że są dopiero 3 postacie i 2 światy to nic nie znaczy bo robienie tych rzeczy zajmuje najmniej czasu ,więc jak widzicie że jakiś art do D3 jest z 2004 roku nie załamujcie się tym że grę robią 5 lat

Piotrax
Kradziej
Posty: 987
Lokalizacja: Kielce

Post autor: Piotrax »

Przeczytałem własnie historie na stronie D3. Czy tylko mi się wydaje że trójka bedzie opowiadac o wydarzeniach sprzed pierwszej czesci? (uwięzienie baala, mefista)

kurka_z_podworka
Kretozord
Posty: 1568
Lokalizacja: Ad Astra - Zielona Góra

Post autor: kurka_z_podworka »

Będzie normalna kontynuacja.
Troszku nieregulaminowo za duża ta sygnaturka była, nie sądzisz? -- Tomash

Awatar użytkownika
Tutajec
Postownik Niepospolity
Posty: 5344

Post autor: Tutajec »

w sumie łatwo zobaczyć że to kontynuacja bo decard kain jest jeszcze starszy

Piotrax
Kradziej
Posty: 987
Lokalizacja: Kielce

Post autor: Piotrax »

Ups, no tak zapomniałem o Cainie :oops: Moja wina. Swoja droga ciekawe jak po raz 3 diablo wskrzeszą :roll:

Awatar użytkownika
Tutajec
Postownik Niepospolity
Posty: 5344

Post autor: Tutajec »

nie wskrzesza (chyba)

beda walczyc z potworami typu andariel poza tym duzo jest ze tak powiem greater demonow w calym piekle ktore chca zdobyc ziemie wiec gra moze trwac dlugo

Awatar użytkownika
Gelo
Chuck Norris
Posty: 551
Lokalizacja: Lubartów - Zielony Smok

Post autor: Gelo »

Z tego co pamiętam, z instrukcji do pierwszej części diablo, to była mroczna trójca (diablo, mefisto, baal) oraz 4 wielkie demony, z czego 2 to andariel i duriel. Zostały więc dwa :).

Awatar użytkownika
Tutajec
Postownik Niepospolity
Posty: 5344

Post autor: Tutajec »

moze to bedzie mama i tata diabla mefista baala

Awatar użytkownika
SoCiu
Wodzirej
Posty: 735
Lokalizacja: Rebelia - Łomianki

Post autor: SoCiu »

Nie zapominajcie czym się skończył dodatek do diablo 2. Świat miał się zmienić, w D3 zobaczymy co się stało po rozbiciu kryształu przez Tyrael'a. Mam nadzieje że nie wskrzesili znowu tych 3 leszczy ;).

ODPOWIEDZ