Diablo III

Moderator: Zaklinacz Kostek

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Re: Diablo III

Post autor: Ziemko »

Fluffy pisze:Ziemas, trzymaj sie stolka, wczoraj wydropiłem trzy kostki a Vocal czwartą :mrgreen: :mrgreen:
Masz Ty szczęscie, chłopie do nie bycia wtedy kiedy trzeba.. :mrgreen:

Zniechecaj mnie bardziej jeszcze do tej gry, wczoraj chwile pogralismy z chlopakami z klanu to mi nawet legendy nie chcialy leciec - jakiekolwiek. Wszyscy po 3-4 z rifta ja 0-1. Masakra :(

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Ziemko pisze:
Fluffy pisze:Ziemas, trzymaj sie stolka, wczoraj wydropiłem trzy kostki a Vocal czwartą :mrgreen: :mrgreen:
Masz Ty szczęscie, chłopie do nie bycia wtedy kiedy trzeba.. :mrgreen:

Zniechecaj mnie bardziej jeszcze do tej gry, wczoraj chwile pogralismy z chlopakami z klanu to mi nawet legendy nie chcialy leciec - jakiekolwiek. Wszyscy po 3-4 z rifta ja 0-1. Masakra :(
Wystarcza 1 a dobry, Ziemuś, więc nie ma co płakac. Imho naprawdę dobre legi dropią mniej więcej z tą samą częstotliwością. Za wyjątkiem Cookiego :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

DZIK
Oszukista
Posty: 883
Lokalizacja: BP Border Princes Klan

Post autor: DZIK »

Ziemko pisze: Zniechecaj mnie bardziej jeszcze do tej gry, wczoraj chwile pogralismy z chlopakami z klanu to mi nawet legendy nie chcialy leciec - jakiekolwiek. Wszyscy po 3-4 z rifta ja 0-1. Masakra :(
Z całym szacunkiem ale nie można oczekiwać żadnych poprawiających Twój mocny monkowy gear dropów wchodząc na 20 minut co 4 dni. System dropu oparty jest na timerach, które dają bonus za rift, grupę, MF (znowu!) i długi czas od ostatniej legendy ale nie jest to aż taki bonus żeby wynagradzać w przypadku tak symbolicznego czasu gry.
Lepiej dla Ciebie byłoby wejść raz na te 8 dni ale na solidne 2-3 godziny riftowania w grupie. Przy takim czasie porządnie resetujesz te timery. Wchodząc 2 razy po 20 minut w ciągu 8 dni - jeśli masz nieco pecha to możesz ciągle być w obrębie jednego timera :?: i będziesz wtedy coraz bardziej sfrustrowany : Jak to, gram już 8 dni :D :mrgreen: a tu nic?!!?.
Trzeba dać info w klanowych newsach że będziesz powiedzmy we wtorek miedzy 22 a 24 i polujesz na dropy i miałbyś grupę ze specjalistami od znajdowania legend, kostek itp.
Przy średniej - powiedzmy - 35 minut tygodniowo - nawet "mistrz" przekrętów, ekspert od wykorzystywania błędów w grze, siedzący z wielgachnym dps w okolicach 1030 paragona Gabynator - nic porządnego nie zdropi. Osoby ani stylu gry nie pochwalam ale jest to skuteczne :?

Awatar użytkownika
Cookie Monster
Łysy oszukista
Posty: 1710

Post autor: Cookie Monster »

Co już ja?:D Dawno mi już nic dobrego poza wohem nie poleciało też:D
Komentuję to co widzę na zdjęciach. Jeśli chcesz żeby ludzie oceniali Twoje prace to licz się z krytyką.
Więcej wszystkiego:http://lysymaluje.blogspot.com/

DZIK
Oszukista
Posty: 883
Lokalizacja: BP Border Princes Klan

Post autor: DZIK »

Ziemko. Być może po prostu jesteś graczem Hearthstone który chce tych samych reguł w Diablo?
Wchodzisz raz na parę dni na krótki czas, domagasz się nagród - dokładnie jak gdyby były to skumulowane dzienne zadania które przyniosą
zysk/ progres w grze. W karciance, która musi jakoś zatrzymywać graczy ten system ma rację bytu - w D3 jest całkiem inny. Bogu dzięki.
Być może pomogłaby bardziej emocjonująca gra w D3 w trybie HC - gdzie lepsza rzecz jest natychmiast widoczna w jakości gry a system
zwycięstwo - przegrana - progres w grze nie opiera się tylko na farmie i zwiększaniu dps.

Awatar użytkownika
Byqu
Masakrator
Posty: 2724
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Byqu »

Wszyscy gracie na T6?
WELCOME TO ESTALIA GENTLEMEN

Awatar użytkownika
Cookie Monster
Łysy oszukista
Posty: 1710

Post autor: Cookie Monster »

Wszyscy, teraz t6 to nie jest problem.
Komentuję to co widzę na zdjęciach. Jeśli chcesz żeby ludzie oceniali Twoje prace to licz się z krytyką.
Więcej wszystkiego:http://lysymaluje.blogspot.com/

Awatar użytkownika
Byqu
Masakrator
Posty: 2724
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Byqu »

No nie wiem.... Dla mnie T4 jest sporym... :|
WELCOME TO ESTALIA GENTLEMEN

Awatar użytkownika
Cookie Monster
Łysy oszukista
Posty: 1710

Post autor: Cookie Monster »

Dołączysz do klanu to Ci pomożemy;)
Komentuję to co widzę na zdjęciach. Jeśli chcesz żeby ludzie oceniali Twoje prace to licz się z krytyką.
Więcej wszystkiego:http://lysymaluje.blogspot.com/

Awatar użytkownika
Byqu
Masakrator
Posty: 2724
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Byqu »

Ok, poszło. Painkiller#2325
WELCOME TO ESTALIA GENTLEMEN

DZIK
Oszukista
Posty: 883
Lokalizacja: BP Border Princes Klan

Post autor: DZIK »

Tak jak Cookie powiedzial:
wyszukaj w prawym rogu na dole w społecznosciach/ klanach
BP Border Princes
(lider Ziemko)
i dołącz. Przyjmiemy, ubierzesz się szybko podczas gry w grupie tak jak inni to robili.
Legendarne gemy i mocne sety zredukowały dawną moc T6.
EDIT ok .

Awatar użytkownika
ShadorVD
Wałkarz
Posty: 91
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: ShadorVD »

Jak chcecie to mogę Wam udostępnić TS3 + dać odpowiednie prawa channel admina + hasełko i będzie jak znalazł na D3. Sam sporo pogrywam ostatnio czy to w wowiszona czy w diabloszona.\

Swoją drogą jak ktoś by chciał skorzystac to zapraszam:

ts.mordheim.pl - jak chcecie jakieś pokoje to whisp/poke mnie, albo tutaj msg :)

DZIK
Oszukista
Posty: 883
Lokalizacja: BP Border Princes Klan

Post autor: DZIK »

Od wczorajszej nocki są już na diablofans wstępne, szczątkowe (datamined) dane PTR.
Zwraca uwagę :
- zmiana systemu leczenia, odzyskiwania życia gdzie znaczenie mieć będzie teraz suma wytrzymałości i wszelkich life per
- nerf hydry mocny
- zmiana mechniki i zasobów jeżeli chodzi o wieżyczki DH
- poison runa do haunta dla WD
- nerf generacji gniewu przez Templara
- duża ilość bonusów do skilli która początkowo na PTR znajdzie się na ringach a później może być przeniesiona na inne elementy pancerza

Jest też zapowiedź że oba nowe defensywne mocne legendarne gemy będą początkowo dostępne jedynie dla drugiego sezonu a po jego zakończeniu wrzucone do normalnej puli.

Awatar użytkownika
Cookie Monster
Łysy oszukista
Posty: 1710

Post autor: Cookie Monster »

Tia też to widziałem. Nie wiem po co nerfią hydre-.- a szczególnie po co wszystkie... bo oprócz tej co pluje ogniem reszty nikt nie używał(no chyba, że ja w kolejnych śmiesznych buildach).
Komentuję to co widzę na zdjęciach. Jeśli chcesz żeby ludzie oceniali Twoje prace to licz się z krytyką.
Więcej wszystkiego:http://lysymaluje.blogspot.com/

DZIK
Oszukista
Posty: 883
Lokalizacja: BP Border Princes Klan

Post autor: DZIK »

Gdzieś widziałem zapowiedź że może być jakiś przedmiot solidnie ją buffujący nowy dlatego schodzą tak mocno z bazowym dmg.
Tak zmiana dystrybucji Sentry może też być potencjalnym nerfem.

Rozbroił mnie temat o najstarszych graczach na forum australijsko - nowozelandzkim w ramach US forum.
Najgrzeczniejszy temat na forum o diablo jaki kiedykolwiek widziałem. Ludzie mający po 65, 67, 69 , 72 lata.
Wiele postaci buildów i legendarnych gemów tak dopracowanych że my możemy tylko pomarzyć,
Widziałem parę razy o jeden aktywny spender więcej niż przewiduje meta klasy. I te cytaty:
"Powiadają że człowiek na starość powinien siedzieć w fotelu i czytać książki. Równie dobrze można grać w gry komputerowe.
Kupiłam mężowi PS3 i on gra w pokoju obok w swoje gry a ja mam Diablo."
"Przez gry komputerowe kiedyś wylądowałem w szpitalu. W 1984 straciłem postać w jednej z gier, tak mnie to zdenerwowało że odbiłem się z fotela
przeleciałem przez okno i wylądowałem w ogrodzie na plecach"
"Urodziłem się w 1942 roku i jestem już za wolny na inne rzeczy, gram crusem."

Awatar użytkownika
Cookie Monster
Łysy oszukista
Posty: 1710

Post autor: Cookie Monster »

Lepiej by inne żywioły/sety ogarneli a nie te biedne hydry ruszają. nawet jak je zbuffuja to i tak po za 30 poziom GR nie bedzie po co z nimi iść pewnie.
Komentuję to co widzę na zdjęciach. Jeśli chcesz żeby ludzie oceniali Twoje prace to licz się z krytyką.
Więcej wszystkiego:http://lysymaluje.blogspot.com/

Awatar użytkownika
Infernal Puppet
Masakrator
Posty: 2937
Lokalizacja: Koszalin

Post autor: Infernal Puppet »

Rozbroił mnie temat o najstarszych graczach na forum australijsko - nowozelandzkim w ramach US forum.
Najgrzeczniejszy temat na forum o diablo jaki kiedykolwiek widziałem. Ludzie mający po 65, 67, 69 , 72 lata.
Pozazdrościć :) . Większość ludzi w tym wieku jakich ja spotykam jest stetryczała, schorowana a czasami wprost nawiedzona :P .
Mad Mike pisze:
kwaku pisze:nawet gdyby miał tam wjechać tort z Cezarym w środku.
To nie wypali. Zanim wjedzie, to sytuacja ulegnie odwróceniu i tort będzie w środku Cezara
Ach te uroki bycia ciągle głodnym ;) .

Awatar użytkownika
Quaki
Falubaz
Posty: 1006
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Quaki »

Infernal Puppet pisze:
Rozbroił mnie temat o najstarszych graczach na forum australijsko - nowozelandzkim w ramach US forum.
Najgrzeczniejszy temat na forum o diablo jaki kiedykolwiek widziałem. Ludzie mający po 65, 67, 69 , 72 lata.
Pozazdrościć :) . Większość ludzi w tym wieku jakich ja spotykam jest stetryczała, schorowana a czasami wprost nawiedzona :P .
Obrazek

A w temacie - gra ktoś z forum w Diablo 3 na PS3? Bo przeszedłem demo (1 akt?) i nawet fajnie się w to szpila :D

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Przejrzyj parę stron do tyłu - niedawno ktos pytał o graczy na PS3.

DZIK
Oszukista
Posty: 883
Lokalizacja: BP Border Princes Klan

Post autor: DZIK »

Znowu się nie wyrabiają, cytat z blue posta:

The new Set items shown during our BlizzCon panel are currently designed to be available to all heroes, regardless of whether they are Seasonal. That said, I do want to clarify that these items will not be coming in patch 2.1.2; they’re scheduled to arrive in a later patch (no date to share just yet).

Kostki się zatrzymały na 20. Nie wypadają już nawet do rozdawania w drużynie. Wcześniej m. in Ziemko i Eliah dostali.

ODPOWIEDZ