World of Warcraft

Moderator: Zaklinacz Kostek

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Dalv
Mudżahedin
Posty: 218
Lokalizacja: Wrocław

Re: World of Warcraft

Post autor: Dalv »

Zdecydowanie polecam, świetny dodatek. A co do RNG, dla mnie to akurat +, bo jest sens robić każdy content, w WoDzie miałem wszystkie alty z ilvlem dobrym do raidowania, a na głównej postaci jedyną opcją porpawienia gearu było czekanie na kolejną raidową nockę, nie było kompletnie nic do zrobienia. Tutaj jak chcesz to masz zajęcie na 24/7 ... ;) Tak jak zwykle miałem wszystkie klasy na max lvlu, tak teraz mam dwie z czego na drugiej nawet nie skończyłem klasowej kampanii, a mainem też dupy nie urywam :D Polecam przynajmniej spróbować, ciężko mi znaleźć jakiekolwiek wady Legionu na ten moment :)

Awatar użytkownika
Lechu
Kretozord
Posty: 1864
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Lechu »

w sumie jedyna rzecz która mnie interesuje to czy da się wsiąknąć w fabułę. bo grindowanie mnie zdecydowanie nie interesuje. głównie ze względu na brak czasu. ale jeśli jest ciekawa fabuła i dobra mechanika to chętnie pogram :)

Awatar użytkownika
Artein
Masakrator
Posty: 2285

Post autor: Artein »

Illidan did nothing wrong. :roll:

Awatar użytkownika
Dalv
Mudżahedin
Posty: 218
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Dalv »

Da się na pewno, chociaż to kwestia osobistych preferencji. A questowanie wzniosło się na jeszcze wyższy poziom =)

Awatar użytkownika
Lechu
Kretozord
Posty: 1864
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Lechu »

Kurde faktycznie priesta mocno zmienili...

Awatar użytkownika
Afro
Postownik Niepospolity
Posty: 5678

Post autor: Afro »

Nom. W endgame shadow priest to teraz bezsprzecznie najlepszy dps, bo blizzard wymyślił chory talent 'surrender to madness'. Przez tyle lat ile wow istnieje nie potrafią zbalansowac postaci, niesamowite wręcz :D

PS. Jak narzekałem na brak shadow relika ostatnio, tak wieczorem poszedłem na rajd i wypadły mi w sumie 3... Blizzard, jeśli czytacie moje posty tutaj, to dzięki, czekam na legendę ;p
"You either die a cyka or live long enough to become a blyat"

Awatar użytkownika
Lechu
Kretozord
Posty: 1864
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Lechu »

heheh. odpaliłem sobie priesta na starterze i shadow jest na początku tak złożony że do lvlowania nieefektywny za bardzo (discipline dużo lepiej)

u mnie jest sytuacja dość specyficzna bo po wyjściu MoP sprzedałem swoje konto. i teraz od zera zaczynam. ale już widzę, że zmieniło się dużo nawet w początkowych krainach przynajmniej dla Taurenów. Chętnie sobie od początku wszystko znowu poznam. Ale też cieszę się że mam darmowego boosta jednej postaci do 100 lvla żeby móc od razu wskoczyć w dodatek. Blizz nieźle sobie to wymyślił.

Awatar użytkownika
Artein
Masakrator
Posty: 2285

Post autor: Artein »

Kalimdor i Eastern Kingdoms zostały bardzo mocno odświeżone w Cata, nie licząc początkowych stref BE i Draenei.

Oprócz darmowego boosta jest też Demon Hunter, który zaczyna zdaje się na poziomie 98 i po początkowych questach ma 100, akurat do dodatku.

Awatar użytkownika
Lechu
Kretozord
Posty: 1864
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Lechu »

Tezmiany z cata przerobilem jak wyszedl ale widzę ze i cos po tym się zmienilo. Pierwsza mini lokacja taurenow na przyklad. Chociaz jak sie dluzej zastanowię to nie wiem czy w. Cata juz tego nie bylo

Awatar użytkownika
Dancaarkiiel
Falubaz
Posty: 1038

Post autor: Dancaarkiiel »

Od Cata nic nie zmieniali w EK i Kalimdorze.
Obrazek

Awatar użytkownika
Lechu
Kretozord
Posty: 1864
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Lechu »

W moim mediasie zrobili promocję niezłą. Warcraft: Początek na BR z koszulką + najnowszy dodatek Legion. Za 160zł
Co ciekawe z filmem jest kod... na Battlechesta (wliczone 30dni grania). Więc tak na prawdę w cenie samego dodatku dostajemy całość + film na BR i koszulkę.

Kilkanaście zestawów na cały market i nie ma ich dostępnych na stronie www mediasa. Polecam szczególnie tym, którzy chcieliby spróbować wowa. Nigdy chyba nie było tańszego wejścia z dostępem do całego kontentu.

Awatar użytkownika
Qsownik
Chuck Norris
Posty: 397
Lokalizacja: Swarzędz/Poznań

Post autor: Qsownik »

Lechu pisze:Nigdy chyba nie było tańszego wejścia z dostępem do całego kontentu.
Jak wyszedł film Warcraft: Początek w kinach to miałeś dostęp do całego kontentu (WoD) + 30 dni w cenie biletu do Multikina.

Awatar użytkownika
Dancaarkiiel
Falubaz
Posty: 1038

Post autor: Dancaarkiiel »

Szukam partnera do 2s, minimum 2k5 expa
Pchniemy do gladiatora
Obrazek

Awatar użytkownika
Lechu
Kretozord
Posty: 1864
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Lechu »

Qsownik pisze:
Lechu pisze:Nigdy chyba nie było tańszego wejścia z dostępem do całego kontentu.
Jak wyszedł film Warcraft: Początek w kinach to miałeś dostęp do całego kontentu (WoD) + 30 dni w cenie biletu do Multikina.
Ale blureja i koszulki już nie było ;)

Awatar użytkownika
Entombet
Chuck Norris
Posty: 503

Post autor: Entombet »

Ja w końcu zmusilem sie do zakupu legionu, powrot po przerwie od wczesnego cata. Bostowac mi się nie chce wiec leweluje sobie od wczoraj monka na bl'u.

Awatar użytkownika
Lechu
Kretozord
Posty: 1864
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Lechu »

a ja wyboostowałem warriora. wbiłem wczoraj wieczorem 110lvl i dziś wszedłem do Suramaru czy jakoś tak. Jest parę ciekawych questów w pozostałych krainach ale niestety monotonia szybko się wkrada. Dopiero historia w Suramar zaczyna mnie mocniej interesować. Ciekawe co będzie dalej.
Jedno mnie urzekło. Klimat i wygląd krain jest cudny!

Alavarin
Wałkarz
Posty: 72

Post autor: Alavarin »

Entombet pisze:Ja w końcu zmusilem sie do zakupu legionu, powrot po przerwie od wczesnego cata. Bostowac mi się nie chce wiec leweluje sobie od wczoraj monka na bl'u.
I jak wrażenia? Ja tak samo, odszedłem z WoWa jakoś w okolicach pojawienia się raidu na Deathwinga i jak oglądam teraz materiały z Legionu to korci, ojjj korci... :D

ODPOWIEDZ