World of Warcraft

Moderator: Zaklinacz Kostek

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Aldean
Kretozord
Posty: 1993

Re: World of Warcraft

Post autor: Aldean »

MomoTheKiller pisze:Swoja wypowiedzią sugerujesz że szukasz pirackiego servera.

Nie wiem jaki stosunek ma do tego regulamin forum ale wydaje mi się że to jest lekko bezczelne pytanie w gronie ludzi którzy grają na ofie... tymbardziej że WoW to mały wydatek.
300 stówy to nie jest maly wydatek. nie wspominając faktu ze nie odpowiedziales na pytanie, tylko zabawiłes sie w inkwizytora. nie znasz odpowiedzi...lub nie chcesz odpowiedziec, to nie postuj bez sensu.

AD topic. nie wydaje mi się aby istnial bliz like serwer cataclysm. wiem na pewno ze istnieją instant 85. jak zwykle google Ci pomoze;]

pozdro
"Our weapons cut through them like blade through air!"

"Double or nothing, aim for his cock"

Awatar użytkownika
MomoTheKiller
Chuck Norris
Posty: 532
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: MomoTheKiller »

Aldean pisze:
MomoTheKiller pisze:Swoja wypowiedzią sugerujesz że szukasz pirackiego servera.

Nie wiem jaki stosunek ma do tego regulamin forum ale wydaje mi się że to jest lekko bezczelne pytanie w gronie ludzi którzy grają na ofie... tymbardziej że WoW to mały wydatek.
300 stówy to nie jest maly wydatek. nie wspominając faktu ze nie odpowiedziales na pytanie, tylko zabawiłes sie w inkwizytora. nie znasz odpowiedzi...lub nie chcesz odpowiedziec, to nie postuj bez sensu.

AD topic. nie wydaje mi się aby istnial bliz like serwer cataclysm. wiem na pewno ze istnieją instant 85. jak zwykle google Ci pomoze;]

pozdro
No te 300 PLN to lekka przesada... bo nawet w Blizz store można kupić wersje pudełkowe za ok 50 euro (6.70 BC, 2x 19.99 WOTKL i CATA)... a do tego nie musi to być wydatek jednorazowy (nie potrzebujesz od razu wszystkich częsci/dodatków itp) więc cytując "nie postuj bez sensu" bo podajesz złe informacje.

Co do pirackich serwerów - to stosunek graczy z ofa jest i zawsze będzie taki sam... w inkwizytora się nie bawię - poprostu wyrażam opinię odnośnie piractwa.

Serwery pirackie/prywatne czy koleżenskie (jak zwał tak zwał) zawsze będą postrzegane negatywnie. A kolega zanim zadał pytanie mógł przeczytać temat gdzie wcześniej podane są informacje i to jak są postrzegane.

@Varinastari - jaki progress? u nas 8/8 Normal i 3/8 HC nie umiemy zabić glucia... a co do LFR fajnie toto ubrałem już 4 alty w sprzęt :P wczoraj shamek dostał 2 ax'y z DW :P
Arguing on the internet is like running in the Special Olympics. Even if you win, you're still retarded.

Awatar użytkownika
Aldean
Kretozord
Posty: 1993

Post autor: Aldean »

MomoTheKiller pisze:
Aldean pisze:
MomoTheKiller pisze:Swoja wypowiedzią sugerujesz że szukasz pirackiego servera.

Nie wiem jaki stosunek ma do tego regulamin forum ale wydaje mi się że to jest lekko bezczelne pytanie w gronie ludzi którzy grają na ofie... tymbardziej że WoW to mały wydatek.
300 stówy to nie jest maly wydatek. nie wspominając faktu ze nie odpowiedziales na pytanie, tylko zabawiłes sie w inkwizytora. nie znasz odpowiedzi...lub nie chcesz odpowiedziec, to nie postuj bez sensu.

AD topic. nie wydaje mi się aby istnial bliz like serwer cataclysm. wiem na pewno ze istnieją instant 85. jak zwykle google Ci pomoze;]

pozdro
No te 300 PLN to lekka przesada... bo nawet w Blizz store można kupić wersje pudełkowe za ok 50 euro (6.70 BC, 2x 19.99 WOTKL i CATA)... a do tego nie musi to być wydatek jednorazowy (nie potrzebujesz od razu wszystkich częsci/dodatków itp) więc cytując "nie postuj bez sensu" bo podajesz złe informacje.

Co do pirackich serwerów - to stosunek graczy z ofa jest i zawsze będzie taki sam... w inkwizytora się nie bawię - poprostu wyrażam opinię odnośnie piractwa.

Serwery pirackie/prywatne czy koleżenskie (jak zwał tak zwał) zawsze będą postrzegane negatywnie. A kolega zanim zadał pytanie mógł przeczytać temat gdzie wcześniej podane są informacje i to jak są postrzegane.

@Val - jaki progress? u nas 8/8 Normal i 3/8 HC nie umiemy zabić glucia...
wiadomoz e nie potrzebujesz wszystkich dodatków, ale nie poznasz gry póki nie kupisz ich wszystkich. w classicu max 60 i w kosmos nie pojdziesz, a z dungeon finderem wbicie 60 lvla to kwestia tygodnia lekkiego grania.
300 stówy to wszystkie dodatki + jeden prepaid. dla mnie to sporo kasy;]

pozdro
"Our weapons cut through them like blade through air!"

"Double or nothing, aim for his cock"

Awatar użytkownika
MomoTheKiller
Chuck Norris
Posty: 532
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: MomoTheKiller »

To może rozpiszę to bardziej łopatologicznie....

Robisz trial.... bijesz max w trialu (nie masz limitu czasowego)... kupujesz Battlechesta z keye.pl lub w empiku (wydatek od 37-50PLN) - dodajesz i masz gratis 30 dni grania, kolejny wydatek to WOTKL ktory mozesz też kupić w formie klucza za powiedzmy 80 pln (już wydałeś 130 PLN a grasz ok 50 dni), stwierdzasz że potrzebujesz prepaid więc na keye.pl kupujesz takowy za około 76 PLN - dostajesz 60 dni grania. Po tym czasie (110 dni grania) wydałeś ok. 210 PLN. Kiedy kupisz CATA wydasz pewnie kolejne 80 PLN. I tu się zgodzę na 110 -120 dni grania faktycznie przeznaczysz około 300 PLN ale nie wydasz tego jednorazowo. Oczywiście jeśli uda Ci się kogoś zrekrutować to dostaniesz 60 dni gratis :) Czyli można zakombinować. Potem stały koszt to ok. 40 PLN za miesiąc.

Teraz serwery prywatne... spoko jak ktoś lubi niech gra... dla mnie to oszukiwanie samego siebie - kiedyś powiedziałem że granie w WoW na privie to jakby iść do burdelu się poprzytulać. Jeżeli chcesz przetestować WoW - proponuje trial, zapraszam nawet do siebie na serwer i mogę pomóc przy expieniu czy poznawaniu świata :)
Arguing on the internet is like running in the Special Olympics. Even if you win, you're still retarded.

Awatar użytkownika
Aldean
Kretozord
Posty: 1993

Post autor: Aldean »

W trialu max 20 lvl. 30 dni dostajesz tylko z wow classic.
chyba ze sie cos pozmienialo;]
"Our weapons cut through them like blade through air!"

"Double or nothing, aim for his cock"

Awatar użytkownika
MomoTheKiller
Chuck Norris
Posty: 532
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: MomoTheKiller »

I tak też napisałem... Battle Chest to Vanilla + TBC. Niby 20 lvl ale w sumie można spróbować każda klasę i zrobić profesje na maxa. Minusem jest brak goblinów ale WoW się zmienił na tyle że praktycznie każdy quest początkowy jest ciekawy.
Arguing on the internet is like running in the Special Olympics. Even if you win, you're still retarded.

Błażej
Kretozord
Posty: 1506
Lokalizacja: Gdynia, BWT

Post autor: Błażej »

WoW był ciekawy za czasów vanilli, bo był trudny i miał dość mroczny klimat. W kolejnych dodatkach gra stawała się coraz prostsza a klimat coraz bardziej cukierkowy.... a niebawem wejdą pandy #-o

Dla przykładu... Naxxramas, które ukończyłem w Vanilli jako jedyna gildia na serwerze, w WotLK zrobiłem w random rajdzie... masakra jakaś. (instance wrócił, by miała go okazję zobaczyć większa liczba graczy niż 2% serwera...)

CATA juz nie próbowałem.

Awatar użytkownika
MomoTheKiller
Chuck Norris
Posty: 532
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: MomoTheKiller »

Możliwe że był mroczniejszy - ja dużej różnicy nie widzę bo dla mnie mroczny to jest WAR online a WoW jest i był cukierkowy.

Był trudniejszy to fakt... ale pokolenie co grało dorosło i 7 lat temu gry miały inny klimat. Zagrałbyś w CATA w nowe raidy albo startówki Worgenów lub Goblinów i spodobał by Ci się klimat.

@Pandy - ten temat był już grzebany na każdym forum. Pandy były w już od czasów W3. Vanila miała questy które nawiązywały do Pand ot Chen Keg. Miały być w TBC jako nowa rasa dla Alliance więc ja osobiście nie widzę z tym problemu. Jest coś nowego - chociaż ja bym chciał Morsa tzn bardziej mi się podoba np. Mors Shaman :D he he.
Arguing on the internet is like running in the Special Olympics. Even if you win, you're still retarded.

Awatar użytkownika
Aldean
Kretozord
Posty: 1993

Post autor: Aldean »

Błażej pisze:WoW był ciekawy za czasów vanilli, bo był trudny i miał dość mroczny klimat. W kolejnych dodatkach gra stawała się coraz prostsza a klimat coraz bardziej cukierkowy.... a niebawem wejdą pandy #-o

Dla przykładu... Naxxramas, które ukończyłem w Vanilli jako jedyna gildia na serwerze, w WotLK zrobiłem w random rajdzie... masakra jakaś. (instance wrócił, by miała go okazję zobaczyć większa liczba graczy niż 2% serwera...)

CATA juz nie próbowałem.
rogal zabijajacy kazdego jednym ambushem, nie bylo to fajne.
raidy w cata sa naprawde fajne, nie sa to bosy typu tank tnakuje reszta bije. trzeba pomyslec, uzyc sposobu. ja polecam kazdemu.
np boss - taka wielka larwa co trzeba ja nabic na pal, lepsza interakcja jest teraz.

pozdro
"Our weapons cut through them like blade through air!"

"Double or nothing, aim for his cock"

Awatar użytkownika
Bulwok
Kretozord
Posty: 1637
Lokalizacja: Salamandra Włocławek/Gdańsk

Post autor: Bulwok »

Siema, szukam jakiegoś serwera prywatnego na 5.1.0 Pandaria.
Shinue pisze: każdy ma prawo mieć swój gust, ale płacenie grubych pieniędzy za kolorowe papierki nie jest dobrym pomysłem.

Awatar użytkownika
Lechu
Kretozord
Posty: 1864
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Lechu »

Szkoda czasu na prywatne serwery. Gra traci połowę na wartości ze względu na bugi i o wiele mniejszą liczbę graczy niż na oficjalach.

Awatar użytkownika
Mishu
Masakrator
Posty: 2267
Lokalizacja: Fenix Włocławek

Post autor: Mishu »

Bulwok, nie mówiłeś, że wracamy do nałogu :>
Lechu pisze:Szkoda czasu na prywatne serwery. Gra traci połowę na wartości ze względu na bugi i o wiele mniejszą liczbę graczy niż na oficjalach.
Niestety biedne chopaki jesteśmy i nie stać nas na oficjale, a niektóre privy są naprawdę spoko.
Obrazek

Awatar użytkownika
Lechu
Kretozord
Posty: 1864
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Lechu »

Heh, moja opinia wynikała jedynie z tego, że straszliwie dużo czasu poświęcałem tej grze. Więc wolałem "zainwestować" w płatne serwery ;)

Awatar użytkownika
Mishu
Masakrator
Posty: 2267
Lokalizacja: Fenix Włocławek

Post autor: Mishu »

Mi granie przez 2,500 godzin na privach nie przeszkadzało xD
Szukaliśmy zawsze dobrych, rozwijających się privów, jak SangReal i Sunwell.
Obrazek

Awatar użytkownika
Afro
Postownik Niepospolity
Posty: 5678

Post autor: Afro »

no tak, ale ile ludzi masz na tych privach? mnie zawsze odrzucało to, że nawet jak ludzie mówili, że są spoko, to w rzeczywistości świeciły pustkami w porównaniu do legalnych serwerów.
"You either die a cyka or live long enough to become a blyat"

Awatar użytkownika
Bulwok
Kretozord
Posty: 1637
Lokalizacja: Salamandra Włocławek/Gdańsk

Post autor: Bulwok »

heh, "legalne" to są i prywatne, po prostu sprytnie wukorzystują coś czego blizzard nie zastrzegł.
Shinue pisze: każdy ma prawo mieć swój gust, ale płacenie grubych pieniędzy za kolorowe papierki nie jest dobrym pomysłem.

Awatar użytkownika
Mishu
Masakrator
Posty: 2267
Lokalizacja: Fenix Włocławek

Post autor: Mishu »

Afro pisze:no tak, ale ile ludzi masz na tych privach? mnie zawsze odrzucało to, że nawet jak ludzie mówili, że są spoko, to w rzeczywistości świeciły pustkami w porównaniu do legalnych serwerów.
Grałem z kumplami na litewskim serwerze, który bardzo dobrze działał, było zazwyczaj koło 700-800 ludzi na serwie. Jak dla mnie to liczba dobra, bo nie było przepełnienia, grając na serwie gdzie idziesz zrobić questa na 10 wilków, a tam 30 innych kolesi czekających na respawn jednego wilka to też trochę lipa.
Obrazek

Awatar użytkownika
Lechu
Kretozord
Posty: 1864
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Lechu »

Mishu nigdy się nie spotkałem z taką sytuacją. Sporadycznie wpadałem na teren mobków z jednym albo dwoma konkurentami. A grałem na Argent Dawn (przepełniony oficjalny serwer). W MMO gram po to, żeby grać z innymi ludźmi, a nie szukać ich po całym świecie ;P
Piszesz, że 700-800 ludzi w danym momencie grało na priv serwie? Czy tyle było kont/postaci?

Awatar użytkownika
Mishu
Masakrator
Posty: 2267
Lokalizacja: Fenix Włocławek

Post autor: Mishu »

Lechu pisze:Piszesz, że 700-800 ludzi w danym momencie grało na priv serwie? Czy tyle było kont/postaci?
Zalogowanych graczy.
Obrazek

Awatar użytkownika
Lechu
Kretozord
Posty: 1864
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Lechu »

To całkiem spoko jak na prywatny serwer. Choć nadal jest to jednak ułamek tego co jest na oficjalnych :)

ODPOWIEDZ