World of Warcraft

Moderator: Zaklinacz Kostek

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Joke's
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 142

World of Warcraft

Post autor: Joke's »

Nie widziałem tego tematu a sądze że jest pierwszorzędny :D ja jeszcze nie gram ale w tym tyd kupuje world of warcraft [już się nie mogę doczekać] piszcie na jakich serwach gracie jakie macie postacie i co sądzicie o dodatku the litch of king?

Grendar
Plankton
Posty: 2

Post autor: Grendar »

ja mialem rogue na 34 lvl i druida 30lvl gralem na prywatnym serwie ale jak zamuwiles juz orginal to chyba nie bedziesz gral na prywatnym :)

Awatar użytkownika
Elefenzis
Wałkarz
Posty: 51
Lokalizacja: Waaagh

Post autor: Elefenzis »

50 lev druid tauren na Burning Legion sie kłania ;]. Ostatnio nie grałem w wowa bo miałem inne wydatki ale w grudniu zamierzam wrócić. Co do Wratha to mam nadzieje że nie będzie takich problemów jakie po TBC nastąpiły i nie będzie rażących różnic w itemach.
PS. Joke's zrób sobie triala najpierw 10-dniowego co powinno ci dac 20 lev na początek płatmego ;].

Awatar użytkownika
Jandus
Wałkarz
Posty: 77
Lokalizacja: KGB "Rogaty Szczur" Gorzów Wlkp.

Post autor: Jandus »

70 Warlock Burning Blade

Gram na tym serwerze jednak zupełnie go nie polecam. Jest słabo zaludniony co powoduje, że ciężko złożyć sensowny raid czy nawet czasami instance. Wielu znajomych wyemigrowalo na Burning Legion i mówią, że to dobry wybór i sam zamierzam tam iść gdy przyjdzie odpowiedni czas. Co do dodatku to na twoim miejscu już teraz zacząłbym grać, bo na Northend i tak wejdziesz dopiero blisko 70 lvlu. Nowy patch wprowadził wiele zmian (drzewko talentów, nowy wygląd niktórych czarów i zdolności) związanych z WOTLK, a wraz z wejściem dodatku będzie nowa lepsza grafika co ucieszy niejednego gracza.
KLUB GIER BITEWNYCH "ROGATY SZCZUR"
http://www.rogaty-szczur.prv.pl
Obrazek

Awatar użytkownika
Młynek
Chuck Norris
Posty: 366
Lokalizacja: Sucha Beskidzka

Post autor: Młynek »

burning legion i jaedenar eu mają sporo graczy z polski, napewno poczujesz sie swojsko :) .przewaga ludu po stronie hordy

Awatar użytkownika
Joke's
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 142

Post autor: Joke's »

dzięki za pozytywne komentarze :D narazie sciągam patcha [1.62gb] dopiero mam 75% juz sie nie moge doczekać a mam pytanie bo kupiłem taką opcje battle chest bez pre paida i tam mam taką kartkę że mogę dać koledze na 10 dni grać mam pytanie odnośnie tego takiego czy mógłybm ja na tym grać przez te 10 dni a dopiero potem kupić prepaida ??

Awatar użytkownika
Elefenzis
Wałkarz
Posty: 51
Lokalizacja: Waaagh

Post autor: Elefenzis »

oczywiście. Jest to tak zwany trial. Możesz go założyć nawet bez tego świstka na www.wow-europe.com . Oczywiście kożystając z triala nie masz dostępu do wszystkich możliwości ale jak ci sie skończy to możesz upgrade'ować triala na pełną już wersję zachowując postac.

Awatar użytkownika
Teofil
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 119

Post autor: Teofil »

A droidy macie feral balance czy resp ??
JA mam druta balance

Awatar użytkownika
Elefenzis
Wałkarz
Posty: 51
Lokalizacja: Waaagh

Post autor: Elefenzis »

ja mam fearl ale mam zamiar przejść w resto na 70

Awatar użytkownika
Teofil
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 119

Post autor: Teofil »

Feral fajny
Choć nowe talenty dają duże możliwości balancowi szczegulnie fajne jest ta nowa obszarówka

Awatar użytkownika
Jandus
Wałkarz
Posty: 77
Lokalizacja: KGB "Rogaty Szczur" Gorzów Wlkp.

Post autor: Jandus »

Ja teraz czekam tylko na nerf palasow bo mocno ich przegieli.... Co do druidow to chyba warto bedzie przez jakis czas feralami pograc ewentualnie balancem żeby szybciej wylewelowac na 80
KLUB GIER BITEWNYCH "ROGATY SZCZUR"
http://www.rogaty-szczur.prv.pl
Obrazek

Awatar użytkownika
Elefenzis
Wałkarz
Posty: 51
Lokalizacja: Waaagh

Post autor: Elefenzis »

człowieku nie wiesz jak mnie to męczy bo chce mieć druida resto ale wtedy levelowac nie idzie ;(

Awatar użytkownika
Jandus
Wałkarz
Posty: 77
Lokalizacja: KGB "Rogaty Szczur" Gorzów Wlkp.

Post autor: Jandus »

questować nie idzie, ale mój koleś holy priest expował praktycznie cały czas robiąc jakieś instanty bo healera zawsze ludzie potrzebują
KLUB GIER BITEWNYCH "ROGATY SZCZUR"
http://www.rogaty-szczur.prv.pl
Obrazek

Awatar użytkownika
Teofil
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 119

Post autor: Teofil »

na ale za to jak wylewelujesz możesz solować ONYKSIE
a ta a propos talentów podobają wam się nowe ??

Awatar użytkownika
Elefenzis
Wałkarz
Posty: 51
Lokalizacja: Waaagh

Post autor: Elefenzis »

owszem ale znowu insty i raidy z TBC niew mówiąc juz o zwykłym podupadną... Teofil ja sobie nie wyobrażam świeżej 70 priesta biorącej Onyxie na solo. Co innego tier 6 ale i tak strasznie dlugo i trudno.

Awatar użytkownika
Teofil
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 119

Post autor: Teofil »

no oczywiście ale np. wojownik sam sobie tez nie poradzi.
t 6 może nie ale t4 t5 wiem ze się da ;p
albo coś za honor ;p

Awatar użytkownika
Artein
Masakrator
Posty: 2285

Post autor: Artein »

ja mam jedno "ale"
na pewno nie odważyłbym się nazwać WoWa "najlepszym mmorpg"
najpopularniejszym - owszem, ale nie najlepszym

Awatar użytkownika
Młynek
Chuck Norris
Posty: 366
Lokalizacja: Sucha Beskidzka

Post autor: Młynek »

trzeba przyznac niestety ze wow jednak jescze o dużo wyprzedza warhammer online przede wszystkim grywalnośc i o 2 lata mniej błedów

Awatar użytkownika
Artein
Masakrator
Posty: 2285

Post autor: Artein »

do grywalności WARa to WoWowi daleko było od samego początku
a błędy w WARze są, oczywiście i pewnie jeszcze dużo krwi wypłynie zanim się wszystkich pozbędą, nie są to jednak błędy niszczące grę
poza tym w WoWie gra na dobrą sprawę zaczyna się dopiero od 70, w WARze już od samego początku coś się dzieje, coś można zrobić dla całego realmu....
poza tym klimat Warhammera jest nieporównanie lepszy od pisanego na kolanie lore Warcrafta. I ten klimat CZUĆ!, od samiuśkiego początku.

ale też WoW jest grą PvE, PvP jest szczątkowe
WAR jest nastawiony na PvP, a właściwie na RvR, PvE jest dodatkiem (bardzo dobrym ale mimo wszystko dodatkiem)
także co kto woli.
ale nie można pisać "WoW - najlepszy mmorpg", to tak jakby napisać "jabłko - najlepszy owoc"

Awatar użytkownika
Joke's
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 142

Post autor: Joke's »

Banan najlepszy owoc :D

ODPOWIEDZ