Call of Warhammer - mod do Medival II Total War

Moderator: Zaklinacz Kostek

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
eliah91
Masakrator
Posty: 2759
Lokalizacja: Warszawa Czarne Wrony

Re: Call of Warhammer - mod do Medival II Total War

Post autor: eliah91 »

Czy autorzy myślą nad jakimiś nowymi armiami?
Czekam na khemri albo szczurki.
Z góry dzięki za odpowiedzi.
Obrazek

Miyokari
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 162

Post autor: Miyokari »

Jest ankieta na forum i tam można głosować na rasę którą gracze chcą następną, ale słyszałem że mają być podobno wszystkie.

Awatar użytkownika
Infernal Puppet
Masakrator
Posty: 2937
Lokalizacja: Koszalin

Post autor: Infernal Puppet »

Takie drobne pytanie, prawdopodobnie będę sobie kupował wkrótce Medievala 2 z dodatkiem i chciałbym wiedzieć ile miejsca na dysku powinienem sobie zarezerwować na to jeśli w perspektywie chwiałbym też zainstalować omawiany tu mod :) ?
Mad Mike pisze:
kwaku pisze:nawet gdyby miał tam wjechać tort z Cezarym w środku.
To nie wypali. Zanim wjedzie, to sytuacja ulegnie odwróceniu i tort będzie w środku Cezara
Ach te uroki bycia ciągle głodnym ;) .

Assur
Oszukista
Posty: 781

Post autor: Assur »

łącznie chyba kilkanaście gigabajtów będzie. NIe pamiętam dokładnie ale 20 mi nie przebiło, chyba nawet bliżej 10 niż 20.

Awatar użytkownika
Infernal Puppet
Masakrator
Posty: 2937
Lokalizacja: Koszalin

Post autor: Infernal Puppet »

Pytam się bo 20 to wychodziło z lektury wymagań sprzętowych na pudełku podstawki i dodatku razem, do tego chciałbym dodać kilka modów ( call of warhammer jako pierwszy oczywiście ), a więcej jak 21, góra 22 giga wolnego na chwilę obecną na moim kompie nie wycisnę :evil: .
Mad Mike pisze:
kwaku pisze:nawet gdyby miał tam wjechać tort z Cezarym w środku.
To nie wypali. Zanim wjedzie, to sytuacja ulegnie odwróceniu i tort będzie w środku Cezara
Ach te uroki bycia ciągle głodnym ;) .

Assur
Oszukista
Posty: 781

Post autor: Assur »

Niedoszacowałem faktycznie. kilkanaście GB to sam Medek II z dodatkiem. Z Call of Warhammer mi zajmuje ok 22 Gigabajty.

Awatar użytkownika
Infernal Puppet
Masakrator
Posty: 2937
Lokalizacja: Koszalin

Post autor: Infernal Puppet »

Cóż to gorzej, ale zobaczymy, najwyzej przyjdzie mi wywalić ponad połowę pozostałych gier i robić cyrki z wolnymi mg jak rząd z budżetem :mrgreen: .
Mad Mike pisze:
kwaku pisze:nawet gdyby miał tam wjechać tort z Cezarym w środku.
To nie wypali. Zanim wjedzie, to sytuacja ulegnie odwróceniu i tort będzie w środku Cezara
Ach te uroki bycia ciągle głodnym ;) .

Awatar użytkownika
Grand Admiral Thrawn
Falubaz
Posty: 1258
Lokalizacja: Biała Podlaska

Post autor: Grand Admiral Thrawn »

U mnie z modami: Call of Warhammer, Civil War, Third Age 2.0, Westeros zajmuje 32GB. M2 i jedna kampania z dodatku (Crusades - tylko ją zainstalowałem) są rozpakowane.
Remember, having fun and keeping to the spirit of the game is more important than winning at any cost.

Awatar użytkownika
RotARaven
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 174

Post autor: RotARaven »

Podasz link do Westeros?
- They surrounded us
- That's good, we will fight in every direction
Obrazek
Szczur22 pisze:Bez BSB to jak bez wacka do burdelu. Napijesz się drinka, ale akcji nie bedzie bo spanikujesz.

Awatar użytkownika
Infernal Puppet
Masakrator
Posty: 2937
Lokalizacja: Koszalin

Post autor: Infernal Puppet »

Na razie interesuje mnie tylko warhammer mod ( choć w trzecią erę też bym chętnie zagrał, ale na to na razie miejsca na pewno nie starczy ). Ale cywil war to mod o czym ?
Mad Mike pisze:
kwaku pisze:nawet gdyby miał tam wjechać tort z Cezarym w środku.
To nie wypali. Zanim wjedzie, to sytuacja ulegnie odwróceniu i tort będzie w środku Cezara
Ach te uroki bycia ciągle głodnym ;) .

Awatar użytkownika
Grand Admiral Thrawn
Falubaz
Posty: 1258
Lokalizacja: Biała Podlaska

Post autor: Grand Admiral Thrawn »

Westeros
http://www.twcenter.net/forums/forumdisplay.php?f=721


Civil War
http://www.twcenter.net/forums/forumdisplay.php?f=1673


Civil War jest o wojnie secesyjnej w USA. Oba projekty to bety ale można sobie w nie pograć i w razie czego podzielić się uwagami z twórcami. W Westeros jest kampania a w Civil War są jak narazie dostępne wyłącznie custom battles.
Remember, having fun and keeping to the spirit of the game is more important than winning at any cost.

Awatar użytkownika
Infernal Puppet
Masakrator
Posty: 2937
Lokalizacja: Koszalin

Post autor: Infernal Puppet »

Eee, to nie, od wymiany ognia muszkietami bedę miał "empire:TW" a nie medka :wink: ( po upgradzie kompa ).

I tak BTW - kupuję dzisiaj medievala i prosiłbym o "przewodnik jak zainstalowac warhammer moda dla niezorientowanych" :mrgreen: .

Proszę :) .
Mad Mike pisze:
kwaku pisze:nawet gdyby miał tam wjechać tort z Cezarym w środku.
To nie wypali. Zanim wjedzie, to sytuacja ulegnie odwróceniu i tort będzie w środku Cezara
Ach te uroki bycia ciągle głodnym ;) .

Awatar użytkownika
Bizim
Falubaz
Posty: 1157
Lokalizacja: Bizim

Post autor: Bizim »

Zna może ktoś jakiś fajny i godny polecenia mod do Meda II lub Roma, który obejmuje cały wiek XVII?
Caius Ceplus pisze: Zaatakowane imperium kontratakuje.

Awatar użytkownika
Grand Admiral Thrawn
Falubaz
Posty: 1258
Lokalizacja: Biała Podlaska

Post autor: Grand Admiral Thrawn »

WERSJA 1.5 JUŻ JEST DO POBRANIA. NIE SĄ POTRZEBNE POPRZEDNIE WERSJE. JEST TO W PEŁNI SAMODZIELNA I DZIAŁAJĄCA WERSJA CALL OF WARHAMMER

Changes of the 1.5:
- New Faction – Chaos Dwarfs.
- New provinces on the strategic map.
- New units, including: the Knights of Origo, Deserters, Anakonda’s Amazons, Golfang Maneater’s Ogres, the Black Mountain Boyz, Notlob's Orc Artillery, Mudat’s Half-Orcs, Dragon Company, Dark Lands Marauders, Shield Maidens,
Chaos Ogres, Chaos Trolls, Stone Trolls, Norsca Dwarven Warriors, Norsca Dwarven Crossbows, Forest Goblin Spears, Forest Goblin Archers, Oglah Khan's Wolfboyz, Anvil of Doom, Earthshaker Cannon , Death Rocket, Vidovdan Guard, Cataphracts, Raiders, Triumphalists, Minotaurs, Various Hobgoblins
- Chaos Warriors and Marauders reskinned into the colours of their Dark Gods. Slaaneshi Warriors revamped.
- New battle AI, ReallyBadAI by Germanicu5
- New settlement strat models
- New general strat models
- New unique generals for some factions
New scripts, including:
- Conclave of Light factions cannot fight each other;
- new scripted battles fol all factions (except Elves and Chaos);
- new interesting quests with various powerful rewards;
- AI armies strengthened, boasting more unique and elite units;
- settlements change names when captured by another faction;
- scripted alliance between Chaos Dwarfs and Chaos or Orc factions;
- new mercenaries and unique units scripts.
- new Crom invasion script, closer to fluff.
Tons of new videos – new mercenaries, unique troops and events.
New and expanded texts and descriptions.
New units cards and info pictures for some factions.

Linki do pobrania
http://empiretw.ru/board/index.php?showtopic=24936
Osobiście pobierałem w małych 14 częściach z Mirror 4
Tłumaczenie angielskie (drugi post)
http://www.twcenter.net/forums/showthread.php?t=415508

POLECAM WSZYSTKIM I KAŻDEMU Z OSOBNA!!! :wink:
Remember, having fun and keeping to the spirit of the game is more important than winning at any cost.

Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6355

Post autor: Naviedzony »

Super! Zaraz się za to zabieram! :)

Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6355

Post autor: Naviedzony »

Grrr... Te mirrory są niewiarygodnie wolne. Co to jest za prędkość pobierania: 30 kb/s? Nie ma jakiejś mniejszej wersji już dla posiadaczy CoW 1.4.4?

Awatar użytkownika
Grand Admiral Thrawn
Falubaz
Posty: 1258
Lokalizacja: Biała Podlaska

Post autor: Grand Admiral Thrawn »

1.5 jest oddzielny od poprzednich wersji. Musisz się przemęczyć. Ja to ściągałem na początku stycznia i na Mirrorze 4 było premium (tak jakby ruscy wykupili i to udostępnili). Może jusz jest torrent, dobrą nowiną jest też to, że Gigantus rozpoczął pracę nad swoją wersją.
Remember, having fun and keeping to the spirit of the game is more important than winning at any cost.

Awatar użytkownika
xaurus
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 184
Lokalizacja: Grodzisk Maz. Milanówek, Podkowa L, Wawa

Post autor: xaurus »

to pozostaje czekać na wersje Gigantusa. Przy patchu 1.4.4 bardzo ładnie się spisał.

PS. wielkie dzięki Grand Admiral Thrawn za pracę jaką wkładasz w te tłumaczenia :>

Awatar użytkownika
muchozol
Falubaz
Posty: 1237
Lokalizacja: Salamandra Włocławek

Post autor: muchozol »

polecam mirror 4, nie wiem, może jakas promocja ale nawet nie 10 minutek na jedną część schodzi
podpis był nieregulaminowy

oddajcie podpis łobuzy

Awatar użytkownika
Grand Admiral Thrawn
Falubaz
Posty: 1258
Lokalizacja: Biała Podlaska

Post autor: Grand Admiral Thrawn »

xaurus --> dzięki ale mam tam jeszcze sporo do zrobienia zanim będę ostatecznie zadowolony.

Mirror 4 miał/ma wykupione konto premium. Przynajmniej jak ja ściągałem to się wyświetlało. Z innych nie korzystałem.
Remember, having fun and keeping to the spirit of the game is more important than winning at any cost.

ODPOWIEDZ