Call of Warhammer - mod do Medival II Total War

Moderator: Zaklinacz Kostek

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Karli
Postownik Niepospolity
Posty: 5056
Lokalizacja: Front Wschodni - Białystok

Re: Call of Warhammer - mod do Medival II Total War

Post autor: Karli »

Tak, na końcu filmiku masz nawet nazwe "The Last War". Wiem też o jakimś innym submodzie bardziej zbliżającym staty oddziałów do tych z WFB, lecz zostawiam go sobie na deser :)
Byłoby afrontem nie napić się z Frontem!

Awatar użytkownika
Pieta
Chuck Norris
Posty: 493
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Pieta »

Jeszcze jakieś submody?

Dopiero co zainstalowałem sobie dokładnie według wskazówek z TWCenter.net ostatnią, stabilną wersję 1.51 z wszystkimi patchami i fixami.
80 tur i zero! błędów. Świetna gra i rozbudowany świat Warhammera.
Gram Wissenlandem i tłukę się głównie z najazdami Orków. Przeciwników jest ogrom, ale jakoś to wszystko się kupy trzyma.

Mogliby powiększyć rzeki i ich znaczenie a zmniejszyć ilość dróg - byłaby plansza czytelniejsza i z większym klimatem.

Awatar użytkownika
debelial
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3784
Lokalizacja: 8B/Bielsko-Biała
Kontakt:

Post autor: debelial »

A jaki masz system operacyjny? Bo ja w to grałem jeszcze na XPku, tam mi się zawsze w końcu kampania chrzaniła (zwykle po rozpoczęciu Storm of Chaos)...

Awatar użytkownika
Pitagoras
Falubaz
Posty: 1443
Lokalizacja: Okolice Warszawy

Post autor: Pitagoras »

a ktoś wie jak można znaleźć tą piosenkę co leci czasem przy rozstawianiu do bitwy "szliby na Poznań..."
Obrazek

Awatar użytkownika
Milutki
Mudżahedin
Posty: 315

Post autor: Milutki »

To jest piosenka z soundtracku do "Starej Baśni" - "Szlimy na Poznań" - szukaj a znajdziesz, na youtubie jest na pewno :D
Obrazek

Awatar użytkownika
Pitagoras
Falubaz
Posty: 1443
Lokalizacja: Okolice Warszawy

Post autor: Pitagoras »

no wilekie dzięki ja właśnie szukałem szliby, bo tak słyszałem. Czasem i google nie pomoże to trzeba się zwrócić do forumowiczów :wink:
Obrazek

Awatar użytkownika
Pieta
Chuck Norris
Posty: 493
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Pieta »

debelial pisze:A jaki masz system operacyjny? Bo ja w to grałem jeszcze na XPku, tam mi się zawsze w końcu kampania chrzaniła (zwykle po rozpoczęciu Storm of Chaos)...
Windows 7. Zainstalowałem też ten nowy patch co wykorzystuje 4GB ramu.

Mam już chyba setną turę i ciągle trwa żmudne czyszczenie Imperium z Chaosu. Wciąż bez żadnych błędów. Stabilniejsze to niż podstawka medievala.

Edit.

94 tura, błąd i do widzenia.
Ostatnio zmieniony 23 sty 2013, o 21:07 przez Pieta, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Grand Admiral Thrawn
Falubaz
Posty: 1258
Lokalizacja: Biała Podlaska

Post autor: Grand Admiral Thrawn »

Pitagoras pisze:a ktoś wie jak można znaleźć tą piosenkę co leci czasem przy rozstawianiu do bitwy "szliby na Poznań..."
najlepiej rozpakuj sobie cały ścieżkę dźwiekową tym http://www.twcenter.net/forums/download ... file&id=32
Remember, having fun and keeping to the spirit of the game is more important than winning at any cost.

Awatar użytkownika
Pitagoras
Falubaz
Posty: 1443
Lokalizacja: Okolice Warszawy

Post autor: Pitagoras »

tyle szczęścia jednym postem. =D> wielkie dzięki
Obrazek

Awatar użytkownika
Grand Admiral Thrawn
Falubaz
Posty: 1258
Lokalizacja: Biała Podlaska

Post autor: Grand Admiral Thrawn »

Proszę bardzo. :wink:

Pasuje do Rome:TW, M2:TW i wszystkich bazujących na nich modach.
Remember, having fun and keeping to the spirit of the game is more important than winning at any cost.

Awatar użytkownika
ismael
Wodzirej
Posty: 670
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: ismael »

Bo ja w to grałem jeszcze na XPku, tam mi się zawsze w końcu kampania chrzaniła (zwykle po rozpoczęciu Storm of Chaos)...
94 tura, błąd i do widzenia.
Tura 77. Od kilku tur trwa Storm (nota bene ilość armii, które ruszyły na Imperium nieco mnie zaszokowała :shock: - landy padają jeden po drugim...). Pierwsza duża bitwa (obrona Middenheim) i już mnie trzy razy pod rząd wywaliło...
Zapowiada się więc lipnie.

Awatar użytkownika
xaurus
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 184
Lokalizacja: Grodzisk Maz. Milanówek, Podkowa L, Wawa

Post autor: xaurus »

na auto walce tez wywala ? może warto przegrać obronę aby pociągnąć dalej kampanie,
zmniejsz do minimum ustawienia grafiki i spróbuj ponownie rozegrać bitwę, czasami pomaga.

Awatar użytkownika
ismael
Wodzirej
Posty: 670
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: ismael »

@Xaurus - zrobię tak jak mówisz - zmniejsze detale i sprawdzę. Jak przegram tą obronę to już zbytnio nie będzie czego ciągnąć, gdyż moje Middenheim to pierwszy i chyba ostatni poważny punkt oporu dla chaosu. Jak po nim przejadą, to zaleją całą resztę. Dlatego auto nie wchodzi w grę ;) Dzięki za porady.

Awatar użytkownika
Karli
Postownik Niepospolity
Posty: 5056
Lokalizacja: Front Wschodni - Białystok

Post autor: Karli »

Ja czekam z niecierpliwością na ten Sztorm. Tura 55.
Byłoby afrontem nie napić się z Frontem!

Awatar użytkownika
Pitagoras
Falubaz
Posty: 1443
Lokalizacja: Okolice Warszawy

Post autor: Pitagoras »

Jak mogę poznać czy high elfy są już ostatecznie wyeliminowane. BYŁ ten announcement że się coś tak rozpraszają i tak dalej, ale cały czas łażą i nie wiem czy to już wystarczy jak się gra DE?
Obrazek

Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6355

Post autor: Naviedzony »

"Enemy army routs" oznacza tylko tyle, że przestaje istnieć armia, którą rozbiłeś. Kiedy zniszczysz frakcję pojawi się komunikat "Faction destroyed".

Cylindryk
Chuck Norris
Posty: 562

Post autor: Cylindryk »

Dobra, takie pytanko - jaka jest najnowsza, stabilna wersja z angielskimi napisami/głosami?

Awatar użytkownika
xaurus
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 184
Lokalizacja: Grodzisk Maz. Milanówek, Podkowa L, Wawa

Post autor: xaurus »

wszystko jest tutaj :
http://www.twcenter.net/forums/showthread.php?t=525138
czyli linki i instrukcja instalacji + wszystkie patche itp. Wersja gigantusa jak do tej pory jest najstabilniejsza wersja.

jako ciekawy news dodam iż niedługo powinna pojawić się wersja Pl
więcej info tutaj: http://forum.totalwar.org.pl/viewtopic. ... 3&start=40

Cylindryk
Chuck Norris
Posty: 562

Post autor: Cylindryk »

Ciekawe czy będą używać głosów z Mark of Chaos... :)

Awatar użytkownika
ismael
Wodzirej
Posty: 670
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: ismael »

Zapomniałem napisać, że rady Xaurusa pomogły i po zmniejszeniu detali jakoś udało mi się zagrać tą bitwę, która mnie wywalała. Później zwiększyłem i wszystko już działało normalnie, bez błędów. Tak więc dzięki za pomoc Xaurus.

ODPOWIEDZ