Bieżące pytania

Moderator: Zaklinacz Kostek

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Mauler
Wodzirej
Posty: 734

Bieżące pytania

Post autor: Mauler »

Żeby nie zaśmiecać tego działu i nie tworzyć nowych tematów proszę o zamieszczanie tutaj swoich pytań odnośnie ogólnie pojętych komputerów, oprogramowania, gier i konsol.


Pytanie na szybko - czy gry na PS 1 będą działały na PS2?
Obrazek

Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13990
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Shino »

ta. Ps2 jest wpelni kompatybilne wstecz. PS3 juz nie.

Tylko memory cardy maja zupelnie inny format wiec nowe i stare mimo takiego samego wejscia sa kompatyilne tylko z grami na pdopowiednia platforme.

p.s. Jesli grasz na gry z psx to pogrzeb w ustawieniach graficznych konsoli. Bodajze z zalozenia masz wylaczone rozmazywanie tekstur, ktore bylo automatycznie wlaczone w psx i cos jeszcze tam mozna bylo poprawic ale juz nie pamietam co :)

Marcins
Masakrator
Posty: 2012
Lokalizacja: The Gamblers Wrocław

Post autor: Marcins »

kupiłem grę gothic3 zmierzch bogów
zainstalowałem i chcąc zagrać w nią wyświetla mi się kran pod tytułem''where is the guru''
nie mogę w to zagrać mimo że gothic3 mi działa bez przeszkód
da się temu jakoś zaradzić?

Awatar użytkownika
Pamela
Wodzirej
Posty: 719
Lokalizacja: KGB "Rogaty Szczur" Dębno

Post autor: Pamela »

musisz znaleźć guru :D
HD pisze:
FemmeFatale pisze:CHCIAŁAM TYLKO WYSTAWIĆ MOJE USŁUGI
Połykasz? :D
Kocham to forum ;)

KLUB GIER BITEWNYCH "ROGATY SZCZUR"

Marcins
Masakrator
Posty: 2012
Lokalizacja: The Gamblers Wrocław

Post autor: Marcins »

poważnie się pytam,szukałem trochę w necie inf na ten temat i wiele osób ma ten sam problem...
jak to k*rwa zrobić żeby działało?!

Awatar użytkownika
Codranger
Mudżahedin
Posty: 256
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: Codranger »

Gra ktoś w AA?
Kervyn pisze:gobbosy na godzinie drugiej, o Pani!
Sprzedam Styrodur!!!

Marcins
Masakrator
Posty: 2012
Lokalizacja: The Gamblers Wrocław

Post autor: Marcins »

wie ktoś może gdzie mogę dostać grę pod tytułem ''kroniki czarnego księżyca'' :?:
to stara gra-miałem ją kiedyś ,ale padłem ofiarą kradzieży i nigdzie nie można jej odkupić :cry:

Awatar użytkownika
Duderson
Kretozord
Posty: 1644

Post autor: Duderson »

Lidder pisze:
-There's something large & nurgle-y coming first
To akurat proste - chodzi o podwyżki cen.

Marcins
Masakrator
Posty: 2012
Lokalizacja: The Gamblers Wrocław

Post autor: Marcins »

chce zainstalować grę ''warhammer mark of chaos''
w ostatnim momencie instalacji kiedy''pasek się kończy''wyskakuje błąd:
błąd transferu składnika
-----------------------
składnik: defaultfeature
grupa pliku: files3
plik: F:\data3.cab
błąd: błąd danych(crc)

co zrobić?

szrama
Chuck Norris
Posty: 450
Lokalizacja: Radomsko/Częstochowa
Kontakt:

Post autor: szrama »

Zareklamować? Nośnika danych? Odtwarzacz? Użytkownika? :wink:

patryk999
Chuck Norris
Posty: 411
Lokalizacja: zg
Kontakt:

Post autor: patryk999 »

Polećcie mi jakąś kartę graficzną do 300-400zł,miałem radka 4850 ale się spalił i od ponad roku nie gram w nic,bo mam zintegrowane gówienko.w temacie już długo nie siedzę,a z opinii na necie już mam zawrót głowy.Mam starego procka amd3800x2, a do aoc lub war bym może wrócił ?głównie do gier online myślałem by star treka online zobaczyć.Na tamtej karcie ładnie hulały te giery.

Awatar użytkownika
Kefas
Masakrator
Posty: 2586

Post autor: Kefas »

Zjarała mi się grafika asus GF 8800 gts tak że nie mogłem uruchomić win i podmieniłem na inną niestety po wrzuceniu tej nowej na pł gł win nadal się nie uruchamia. Mam win xp czy to wina braku sterowników? Dziwnie to wygląda. Najśmieszniejsze jest to że nie dostałem do tej nowej karty płytki ze sterownikami. :( Właśnie jakieś ściągam i będę próbował je zainstalować jakoś ale mam obawy że to jednak nie grafika siadła ale coś innego. Ktoś pomoże?

Awatar użytkownika
Afro
Postownik Niepospolity
Posty: 5678

Post autor: Afro »

Brak sterowników do grafy nie ma nic do uruchomiania sie windowsa. Sprawa jest raczej grubsza.
"You either die a cyka or live long enough to become a blyat"

Awatar użytkownika
Kefas
Masakrator
Posty: 2586

Post autor: Kefas »

Afro pisze:Brak sterowników do grafy nie ma nic do uruchomiania sie windowsa. Sprawa jest raczej grubsza.
:( "Detected Drivers Done, No Any Drivers Found" może główna płyta się zrypała?

Awatar użytkownika
Afro
Postownik Niepospolity
Posty: 5678

Post autor: Afro »

A kiedy Ci ten komunikat wyskakuje? Prawde powiedziawszy nigdy się z takim nie spotkalem. Obstawilbym, ze to problem z bootsectorem dysku, moze jak Ci sie karta zjarala, to jakies napiecie poszlo na dysk?
"You either die a cyka or live long enough to become a blyat"

Awatar użytkownika
Kefas
Masakrator
Posty: 2586

Post autor: Kefas »

Po włączeniu najpierw pojawia się screen od płyty głównej potem wyskakuje właśnie ten komunikat na czarnym tle potem ekran z opcjami uruchamiania w trybach awaryjnych etc. Jak wybieram opcję uruchom Windows normalnie albo ostatnia dobra konfiguracja to pojawia się ten czarny ekran z paskiem wczytywania windowsa ale potem wszystko się resetuje.
I tak w kółko.

Miyokari
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 162

Post autor: Miyokari »

Ostatnio miałem coś podobnego tylko po pasku ładowania się windowsa wyskakiwał szybko niebieski ekran i znowu się restartowało - co najgorsze, okazało się że to błędy sekwencyjne dysku twardego i nie mogłem nijak tego naprawić. Gdy próbowałem zainstalować windows od nowa okazało się, że dysk jest pusty i usunęło z niego wszystkie pliki :roll:. Po ponownym zainstalowaniu windowsa sprawdziłem właśnie ten dysk i wyskoczyły błędy sektora (po dłuższym działaniu dysku z 5-6 dni znowu to samo było) jedyny ratunek to było kupienie nowego dysku.

Awatar użytkownika
Morsereg
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3080

Post autor: Morsereg »

Afro pisze:A kiedy Ci ten komunikat wyskakuje? Prawde powiedziawszy nigdy się z takim nie spotkalem. Obstawilbym, ze to problem z bootsectorem dysku, moze jak Ci sie karta zjarala, to jakies napiecie poszlo na dysk?
jesli napiecie by poszlo na dysk to przez plyte glowna.
i to wlasnie bym obstawial - plyte glowna.

czy mozesz bootowac z CD/DVD?
DragoMir pisze:
Vallarr pisze:Dopiero zobaczylem date pierwszego posta. Nekromancja krasi to zboczenie :evil:
Jaka kurna nekromancja? Krasie nie używają magii ogarze! To nie Dragon age!

Awatar użytkownika
Kefas
Masakrator
Posty: 2586

Post autor: Kefas »

moge bootować z cd/dvd

Awatar użytkownika
Morsereg
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3080

Post autor: Morsereg »

w takim razie sprawdz kontroler dysku JMicron.

w BIOS'ie go wlacz/wylacz.
DragoMir pisze:
Vallarr pisze:Dopiero zobaczylem date pierwszego posta. Nekromancja krasi to zboczenie :evil:
Jaka kurna nekromancja? Krasie nie używają magii ogarze! To nie Dragon age!

ODPOWIEDZ