Wiedźmin 2

Moderator: Zaklinacz Kostek

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Afro
Postownik Niepospolity
Posty: 5678

Wiedźmin 2

Post autor: Afro »

Tematu jeszcze nie ma, a że dzisiaj zapłaciłem za moją kolekcjonerkę (że, się tak nieskromnie pochwalę :p) to myślę, że można powoli nakręcać hype ;) Ja po zapowiedziach i teaserach od CDP czekam na to jak na szpilkach. Jedna rzecz, która trochę niepokoi to fakt, że gra będzie skalowana do formatu 16:9, ludzie z innymi monitorami będą mieli czarne pasy wyrównujące format. Podobno zaraz po premierze ma wyjść patch poprawiający.
"You either die a cyka or live long enough to become a blyat"

Awatar użytkownika
Mhroczny Rycerz
Falubaz
Posty: 1146

Post autor: Mhroczny Rycerz »

Po niewypale jakim była jedynka za dwójke podziękuje. Za to jeżeli idzie o polskie gry to szczerze polecam Bulletstorma.
White Lion pisze:Mam prośbę :)

Nie, nie masz. Chyba że znudziło Ci się to forum, to wtedy możesz kontynuować nakłanianie do piractwa -- Tomash
Why so serious? ;)

Awatar użytkownika
Soulferin
Falubaz
Posty: 1431
Lokalizacja: Nicea\Warszawa

Post autor: Soulferin »

:shock: Stary co ty gadasz?!Jaki niewypał?!Jeden z najlepszych RPGów jaki jest!
"Wojny przychodzą i odchodzą a moi żołnierze są wieczni"

Awatar użytkownika
Jasiuuu
Undead, Flying, Lucky Git
Posty: 5574

Post autor: Jasiuuu »

RPG to był baldur, wiedźmin I to taki rozbudowany hack'n'slash raczej ; )
Obrazek
T

Awatar użytkownika
Mhroczny Rycerz
Falubaz
Posty: 1146

Post autor: Mhroczny Rycerz »

Soulferin pisze::shock: Stary co ty gadasz?!Jaki niewypał?!Jeden z najlepszych RPGów jaki jest!
Ty chyba nie grałeś w życiu w żadnego RPGa... Co tam z RPGa jest? Rozwijanie postaci? To już wole gry od Bethesdy gdzie dodatkowo mam sandboxowy świat. Nieoczekiwane zwroty akcji? To już w NWN tego było więcej. Prawdziwe RPG to Bladury i Icewind Dale. Wieśmin to taki właśnie h'n'slash jak napisał Jasiu. Ale i do dobrego h'n's mu daleko. Dla mnie lipa po całości.
White Lion pisze:Mam prośbę :)

Nie, nie masz. Chyba że znudziło Ci się to forum, to wtedy możesz kontynuować nakłanianie do piractwa -- Tomash
Why so serious? ;)

Awatar użytkownika
Bartosz
Chuck Norris
Posty: 658

Post autor: Bartosz »

in my opinion wiedzio rpg to jeden z najlepszych rpgów ever made - obok tormenta, fallouta, kotor'a...
ludzie,co z Wami? ukomputerowiają Perełkę polskiej literatury, co może mieć pozytywne konsekwencje! cmon :wink:

Awatar użytkownika
Soulferin
Falubaz
Posty: 1431
Lokalizacja: Nicea\Warszawa

Post autor: Soulferin »

Eh panowie hack'n'slash?Lol...IWD1 to hack'n'slash,do tego przeraźliwie nudny.Wiedzio to majstersztyk z precyzyjną wciągającą mroczną fabułą. Ale na szczęście każdy ma swoje zdanie :D
"Wojny przychodzą i odchodzą a moi żołnierze są wieczni"

Awatar użytkownika
Bartosz
Chuck Norris
Posty: 658

Post autor: Bartosz »

Soulferin +1 :!:

Awatar użytkownika
Żaba
Masakrator
Posty: 2957

Post autor: Żaba »

Mhroczny Rycerz pisze:Po niewypale jakim była jedynka za dwójke podziękuje. Za to jeżeli idzie o polskie gry to szczerze polecam Bulletstorma.
mimo swoich błędów sądze że 1 wieśka jest lepszym RPG od Buletstorma =P~
Mhroczny Rycerz pisze: Prawdziwe RPG to Baldurs Gate i Icewind Dale."
a już najbardziej dodatki do obu :wink: grind fest na maksa + kminienie jakby to rozpracować kolejnego bosa - gdybyś przytoczył Tormenta to bym nie oponował -choć rzecz jasna Baldur - zwłaszcza 2 to absolutny klasyk

Jasiuuu pisze:RPG to był baldur, wiedźmin I to taki rozbudowany hack'n'slash raczej ; )
no ba przecie w RPG najważniejsza jest drużyna i XP-y a fabuła, wybory moralne itd. wogóle się nie liczy. To że Wiesiek jest cross gatunkowy całkowicie się zgodzę - tak jak Mass efect w czy Dragon Age 2 - ale mówienie że żadna z tych gier nie jest RPG-iem to herezja. a za herezję kara jest jedna :wink:

a sandboksowy świat w Oblivionie był zajefajny - na 20 poziomie każdy rozbójnik miał mega-super zbroję płytową z daedrytu :roll: - Morrowind był dużo fajniejszy, nie wspominając o najstarszym bracie niezapomnianym "bugger-fallu"

żółw,
Ż.

Awatar użytkownika
Kefas
Masakrator
Posty: 2586

Post autor: Kefas »

Nie mogę się doczekać jest prześwietnej Polskiej produkcji! Będę się nią zajadał z rozkoszą.

Awatar użytkownika
Bestialski_Brokuł
Oszukista
Posty: 800

Post autor: Bestialski_Brokuł »

Żaba pisze: a sandboksowy świat w Oblivionie był zajefajny - na 20 poziomie każdy rozbójnik miał mega-super zbroję płytową z daedrytu :roll: - Morrowind był dużo fajniejszy, nie wspominając o najstarszym bracie niezapomnianym "bugger-fallu"
Najstarsza to jest siostra Arena :wink:

Również z niecierpliwością czekam na nowego Wieśka. Mam nadzieję, że nie zawiedzie.

Awatar użytkownika
Mhroczny Rycerz
Falubaz
Posty: 1146

Post autor: Mhroczny Rycerz »

Żaba gdzie ja napisałem, że Bulletstorm to RPG? :roll:
White Lion pisze:Mam prośbę :)

Nie, nie masz. Chyba że znudziło Ci się to forum, to wtedy możesz kontynuować nakłanianie do piractwa -- Tomash
Why so serious? ;)

Awatar użytkownika
Domino
Falubaz
Posty: 1490

Post autor: Domino »

Również czekam na Wiedźmina, 1 to co prawda nie jest klasyczny RPG, jednak ma po prostu to coś- czuć, że jest to robione przez Polaków, ma niesamowity, słowiański klimat, doskonałą muzykę, gra naprawdę bardzo mi się podobała, gdyż po prostu czuć Wiedźmina ;).
Najlepszy RPG to dla mnie Torment, potem Baldur II, ale Wiedźmin zdecydowanie był dobrą produkcją.

Awatar użytkownika
Żaba
Masakrator
Posty: 2957

Post autor: Żaba »

Mhroczny Rycerz pisze:Żaba gdzie ja napisałem, że Bulletstorm to RPG? :roll:
nigdzie ale co ma piernik do wiatraka ? lub jeśli wolisz Buletstorm do wieśka - ja też znam kilka fajnych gier a się tym nie chwalę :wink:

EOT i no offence

Ż.

P.S. mnie Bulletstorm b. się spodobał

Awatar użytkownika
Mhroczny Rycerz
Falubaz
Posty: 1146

Post autor: Mhroczny Rycerz »

Żaba pisze:mimo swoich błędów sądze że 1 wieśka jest lepszym RPG od Buletstorma =P~
Przeczytaj to ze zrozumieniem to będziesz wiedział co ma piernik do wiatraka...

Pewnie że no offence. Bym sie miał przejmować każdą opinią która mi nie pasi w necie to bym już dawno z nerwów zdychł ;)
White Lion pisze:Mam prośbę :)

Nie, nie masz. Chyba że znudziło Ci się to forum, to wtedy możesz kontynuować nakłanianie do piractwa -- Tomash
Why so serious? ;)

Awatar użytkownika
Vallarr
Falubaz
Posty: 1018

Post autor: Vallarr »

A juz myslalem, ze jestem jedynym czlowiekiem w necie, ktorego wiesmin po prostu odrzucil ;d Przez debilna kamere w kazdym ustawieniu i system walki mieczem, ktory po prostu sie nie sprawdza. Zeby nie bylo - przeszedlem w koncu, w wiekszosci walk po prostu odpalajac elixiry i spamujac igni, przez co gra na trudnym byla spacerkiem i poznawaniem fabuly, ktora, oczywiscie, ssie pale bez polyku.

Marzy mi sie wiedzmin ze sterowaniem w stylu Die by the Sword - ta gra to perelka, do dzis sobie odpalam czasem.

Awatar użytkownika
Domino
Falubaz
Posty: 1490

Post autor: Domino »

Ja tam znaków nie używałem za dużo, wszo na mieczu. Minusem jest, że gra się robi bardzo szybko za prosta, ale co tam. I mi się fabuła podobała, nie wiem co Cie w niej tak odrzuciło.

Awatar użytkownika
Mhroczny Rycerz
Falubaz
Posty: 1146

Post autor: Mhroczny Rycerz »

Ja tam czekam na Skyrim, a w między czasie gram w Darksiders, a w kolejce czeka Dead Space i BC 2 po necie. Każdy gra w to co lubi.
White Lion pisze:Mam prośbę :)

Nie, nie masz. Chyba że znudziło Ci się to forum, to wtedy możesz kontynuować nakłanianie do piractwa -- Tomash
Why so serious? ;)

Awatar użytkownika
krystian1wielki
Niszczyciel Światów
Posty: 4143
Lokalizacja: FENIX Włocławek/Gdańsk

Post autor: krystian1wielki »

Fabuła nie była zła przez co wieśka polubiłem i zagrałbym w 2 ale pewnie nie odpali na moim super kompie :D

Awatar użytkownika
Barbarossa
Mniejsze zło
Posty: 5612

Post autor: Barbarossa »

Wieś 1: kupiłem i za pierwszym razem dograłem do połowy części drugiej (czyli kanały w mieście). Po pierwsze mnie nie wciągnął, bo zbyt pretensjonalny jak na hack n slash, a zbyt płaski jak na RPG. Kiedyś chciałem do niego wrócić i dać mu szansę, ale nie chciał mi się odpalić na win7 bez pobrania patcha, a patcha nie mogłem łatwo pobrać z uwagi na zabezpieczenia antypirackie mimo, że jestem zarejestrowanym w ich portalu użytkownikiem i mam legalną kopię (!!!).

Do tego owe wspaniałe zabezpieczenia antypirackie denerwowały mój system i uniemożliwiały korzystanie z jakiegoś virtual CD, którego używałem wtedy, żeby grać w SC1, bo się nie dawało z płytki zwykłej.

Nie chciałem temu problemowi poświęcać więcej niż 3 minuty, ani hackować legalnej wersji, więc tylko uznałem, że ch. im w oko, skoro tak traktują płacących klientów, więcej nie kupię od nazioli nic i niech się gonią.

ODPOWIEDZ