TES V: Skyrim

Moderator: Zaklinacz Kostek

ODPOWIEDZ
Malal
Kretozord
Posty: 1729

Re: TES V: Skyrim

Post autor: Malal »

19 lvl Dunmer zlodziejo- zabojczy iluzjonista :mrgreen:
Gra sporo zyskuje na 35 calach plasmy 8) Szkoda tylko ze nie mam sprzetu na rozdzielczosc powyzej 2k :cry:
podpis nieregulaminowy - administracja

Awatar użytkownika
Szwentas
Masakrator
Posty: 2200
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Szwentas »

Postarali sie tak jak wcześniej obliwion odrzucał mnie graficznie teraz jestem zachwycony gierka wymiata. na razie 18 lv wojownika norda tarcza + mieczyk nic wyszukanego ale jak zacząłem sobie magiem zniszczenia to nudne było a tak przynajmniej moge w wir walki wpadać
Obrazek

Malal
Kretozord
Posty: 1729

Post autor: Malal »

:cry: popsulem sobie gre :cry:
One-shotuje ancient dragony :mrgreen:
podpis nieregulaminowy - administracja

Awatar użytkownika
Szwentas
Masakrator
Posty: 2200
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Szwentas »

to zwiększ trudność:P
Obrazek

Malal
Kretozord
Posty: 1729

Post autor: Malal »

Gram na najwyzszym. Ale nie lubia lapac do buzi gongow za 3k+ plus mam chyba za duzy armor na nie. LA nie majac perkow wszystkich i skilla na 70 mam 850 armor ranking!
podpis nieregulaminowy - administracja

Marcins
Masakrator
Posty: 2012
Lokalizacja: The Gamblers Wrocław

Post autor: Marcins »

ja na razie mam 24lvl cesraskim w ciężkim pancerzu z dwurakiem, skyrim wydaje mi się dużo łatwiejsze od obliviona. :D

Malal
Kretozord
Posty: 1729

Post autor: Malal »

Lvl Smiting sciezka prawa. Imho must have dla kazdego. Bronie robione samemu sa o wiele lepsze niz te do znalezienie w grze. Imho jedyny must have oprocz enchantingu :mrgreen:
podpis nieregulaminowy - administracja

Awatar użytkownika
Denn
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 164
Lokalizacja: Karaz-Wawa

Post autor: Denn »

Malal pisze:Lvl Smiting sciezka prawa. Imho must have dla kazdego. Bronie robione samemu sa o wiele lepsze niz te do znalezienie w grze. Imho jedyny must have oprocz enchantingu :mrgreen:
Nie wyobrażam sobie enchantingu u mojego Norda :)

A co do smithingu to fakt, jest różnica między broniami kupnymi a wyrzeźbionymi własnoręcznie.

Co do balansu, faktycznie niestety jest on delikatnie mówiąc spieprzony, magiem mogę zabić smoka ale już takiego niedźwiedzia to już nie bardzo :/
Woot?

Malal
Kretozord
Posty: 1729

Post autor: Malal »

Polecam sprawdzone wdzianka maga===> Daedric Heavy Armor Set. Zaden mis Ci nie straszny! :mrgreen:
podpis nieregulaminowy - administracja

Awatar użytkownika
Żaba
Masakrator
Posty: 2957

Post autor: Żaba »

@ Malal: Ty to popsujesz każdą grę... :( lepiej zostań beta testerem w D3 - nam Twój trud w zbożnym celu będzie wykorzystany :P

pzdr,
Ż.

Awatar użytkownika
Murmandamus
Niszczyciel Światów
Posty: 4837
Lokalizacja: Radom

Post autor: Murmandamus »

mam dylemata małego. Skyrim czy Wieśmin 2. Obie na pewno wymiatają a ja kocham rpg i co tu wybrać?
zapraszam na Polskie Forum Kings of War

https://kow.fora.pl/

Awatar użytkownika
Wojteq
Chuck Norris
Posty: 570
Lokalizacja: Radom/Kraków

Post autor: Wojteq »

Na pewno Skyrim. Gra wymiata. IMO lepsza nawet od Obliviona (moim zdaniem poza skalowaniem leveli bardzo udanego).

A Wiedźmin 2 .... No cóż. Po Herosach VI moje największe rozczarowanie tego roku.

Majestic
Falubaz
Posty: 1264

Post autor: Majestic »

Powiem tak, w Skyrima nie grałem, ale na Wieśku się srodze zawiodłem. Podobnych opinii o nowym Elder Scrolls nie słyszałem więc...
kubencjusz pisze:Młody. Było powiedziane czwartek. Spójrz na kalendarz. Spójrz na ten post. Spójrz jeszcze raz na kalendarz. Dziś nie jest czwartek. Siedzę na koniu. :mrgreen:

Awatar użytkownika
Denn
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 164
Lokalizacja: Karaz-Wawa

Post autor: Denn »

Skyrim oczywiście, otwarty świat, więcej ciekawych rzeczy do robienia... z odpowiednim modem możesz nawet cycki Lizardmenki zobaczyć, bez dyskusji Skyrim!
Woot?

Majestic
Falubaz
Posty: 1264

Post autor: Majestic »

Nude modów do Elder Scrolli nigdy nie ogarniałem. A takich uwzględniających Argonian to już w ogóle ;).
kubencjusz pisze:Młody. Było powiedziane czwartek. Spójrz na kalendarz. Spójrz na ten post. Spójrz jeszcze raz na kalendarz. Dziś nie jest czwartek. Siedzę na koniu. :mrgreen:

Awatar użytkownika
Denn
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 164
Lokalizacja: Karaz-Wawa

Post autor: Denn »

Majestic pisze:Nude modów do Elder Scrolli nigdy nie ogarniałem. A takich uwzględniających Argonian to już w ogóle ;).
Ja też nie ale gdzieś na forum rzuciło mi się w oczy z Argonianką jako promo :)

Btw. ja rozwijam main line, nie wiem jak ten koleś który skończył speedrunem Skyrim w ~2h, ja nie dałbym chyba rady.
Woot?

Awatar użytkownika
Szwentas
Masakrator
Posty: 2200
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Szwentas »

bawił sie ktoś wampirem lub wilkołakiem? i po co są Ci przydupasi? mają jakieś znaczenie po za tym że noszą nam przedmioty?
Obrazek

Xen
Chuck Norris
Posty: 411
Lokalizacja: Gryfino / Animosity Szczecin

Post autor: Xen »

Dla mnie mają takie znaczenie, że zawsze biorę od nich kasę i każę im się zmywać :mrgreen:
Only the strongest will survive
Lead me to heaven, when we die
I am the shadow on the wall
I'll be the one to save us all

Malal
Kretozord
Posty: 1729

Post autor: Malal »

Sa niepotrzebni, slabo bija i slabo opancerzeni :mrgreen:

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

W sumie moge miec wiecej armora niz 1150 ale cap wydaje mi sie jest w okolicach 800-900
podpis nieregulaminowy - administracja

Awatar użytkownika
Szwentas
Masakrator
Posty: 2200
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Szwentas »

Sory Malal ale pierwsze skojarzenie jak piszesz o Twojej postaci to odcinek south parku guitar hero jak zdobywają 1000000 punktów i pojawia sie napis:D
Obrazek
Obrazek

ODPOWIEDZ