TES V: Skyrim

Moderator: Zaklinacz Kostek

ODPOWIEDZ
Tomash
Spaministrator
Posty: 7890
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

TES V: Skyrim

Post autor: Tomash »

Wchodzi sobie człowiek raz w tygodniu na forum, a tu nie ma wątku o najnowszej części najlepszego cyklu cRPG?

Kim gracie (typ postaci, skille)? Jakie Krzyki lubicie najbardziej?

Oraz polecam stronę na fejsie: Nie śpię bo muszę nakurwiać smoki
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

Awatar użytkownika
Loizok
Falubaz
Posty: 1021
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Loizok »

Gra jest mega. Niestety działa mi na średnich detalach i specjalnie dla niej kupuję lepszy sprzęt :D
Ja osobiście gram leśnym elfem- stawiam na łucznictwo a jak muszę to wywijam dwurakiem w zwarciu. Za krótko gram, żeby opisać dokładnie skille (chyba nawet 5lvlu nie wbiłem). Może wypowie się ktoś, kto dłużej ciśnie :)

Awatar użytkownika
Afro
Postownik Niepospolity
Posty: 5678

Post autor: Afro »

ja nie mogę kupić nigdzie kluczyka steam :(
"You either die a cyka or live long enough to become a blyat"

Awatar użytkownika
Loizok
Falubaz
Posty: 1021
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Loizok »

Kup pudełkową :) 109zł za grę + soundtrack

Awatar użytkownika
Zaklinacz Kostek
Falubaz
Posty: 1346
Lokalizacja: In Stahlgewittern

Post autor: Zaklinacz Kostek »

Loizok pisze:Kup pudełkową :) 109zł za grę + soundtrack
A w jakim to sklepie taka przyzwoita cena?
Lest we forget:
Obrazek

Tomash
Spaministrator
Posty: 7890
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

W Empikach za 119.
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

Awatar użytkownika
Loizok
Falubaz
Posty: 1021
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Loizok »

Hmm ja w empiku kupiłem w czwartek za 109 :)

Awatar użytkownika
Chomikozo
Chuck Norris
Posty: 598

Post autor: Chomikozo »

Gram od czwartku i mam przegrane jakieś 15h. Po całym tym czasie mogę stwierdzić jedno: ta gra jest IDEALNA. Walka, questy, fabuła, rozwój postaci są rozwiązane świetnie, nie wspominając o niesamowitym klimacie. Zorze polarne, sypiący śnieg, brodaci i niedomyci Nordowie, bardowie w karczmach śpiewający tęskne pieśni... Serio, pod tym względem Wiedźmin 2 może się schować (zresztą, pod każdym innym też). Walki ze smokami są całkiem fajne, chociaż mogłyby być nieco bardziej urozmaicone - jak na razie wystarczy je porąbać mieczem jak każdego innego potwora. Oczywiście jest kilka irytujących bugów (jak na przykład strasznie konsolowy interfejs), ale jakoś bardzo nie przeszkadzają w rozgrywce. Ogólnie rzecz biorąc, ta gra jest autentycznie wielka i wszystkie inne rpg przy niej wyglądają jakoś... blado. Polecam.
Prawdziwy krasnolud gardzi słonecznikiem.

Majestic
Falubaz
Posty: 1264

Post autor: Majestic »

Ja mam tylko jedno pytanie, czy potwory nabijają levele szybciej od bohatera, jak w Oblivionie? ;)
kubencjusz pisze:Młody. Było powiedziane czwartek. Spójrz na kalendarz. Spójrz na ten post. Spójrz jeszcze raz na kalendarz. Dziś nie jest czwartek. Siedzę na koniu. :mrgreen:

Marcins
Masakrator
Posty: 2012
Lokalizacja: The Gamblers Wrocław

Post autor: Marcins »

zajebista gierka, dobra grafika, wszystko ładnie działa i współgra ze sobą. Polecam, najlepiej wydane 119zł w moim życiu.

Awatar użytkownika
Żaba
Masakrator
Posty: 2957

Post autor: Żaba »

Chomikozo pisze: pod tym względem Wiedźmin 2 może się schować (zresztą, pod każdym innym też).
pewnie: wybory moralne, mega epickie oblężenia na setki wojaków (ja doliczyłem się 5 npc-ów + gracz :lol2: ), grafika - wiadomo konsole 8) , intuicyjny interfejs (drzewka umiejętności, ekwipunek) - wszystko w Skyrimie jest lepsze od Wieśka 2 :lol2:
albo mordowanie gigantów z łuku mając 1 level - siedzimy na drzewie i mordujemy =D>
co do klimatu masz rację Morrowind/Daggerfall podobnie jak Wiesiek ssą- zero Norsmenów i burz śniegowych :wink:



żółw,
Ż.

Awatar użytkownika
Loizok
Falubaz
Posty: 1021
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Loizok »

Choć jestem fanem Wieśka, to moim zdaniem Skyrim bije go na głowę. Tutaj czuć wielkość i otwartość świata. Oczywiście bugów jest sporo- ale to już chyba morma u bethesdy ;) Mi akurat interfejs się podoba- nie odczułem żeby był strasznie "skonsolowiony" zresztą ułatwienie drzewek rozwoju to duży plus. Mogę bardziej skupić się na postaci i świecie niż na śledzeniu miliona tabelek, statystyk i liczb ;)

Majestic, na szczęście nie ma już skalowania poziomów jak w Oblivionie. Bethesda uczy się na błędach :D

Awatar użytkownika
Chomikozo
Chuck Norris
Posty: 598

Post autor: Chomikozo »

Żaba pisze: mega epickie oblężenia na setki wojaków (ja doliczyłem się 5 npc-ów + gracz :lol2: )
Wypraszam sobie, ja naliczyłem 10 :lol2: (no dobra, pod tym względem każda gra Bethesdy ssie). Może nieco przesadziłem, ale po strasznym zawodzie,
jakim był Wiedźmin 2 (najbardziej przereklamowana gra ever) Skyrim naprawdę wydaje się arcydziełem. A brak norsmenów w grach zawsze jest minusem :mrgreen:
Prawdziwy krasnolud gardzi słonecznikiem.

Majestic
Falubaz
Posty: 1264

Post autor: Majestic »

I można być wilkołakiem i wampirem i Nord jest lepszy niż był i grafika jest lepsza i swoboda większa...

Chcę tą grę! Dlaczego, dlaczego nie mam dość dobrego komputera? :(
kubencjusz pisze:Młody. Było powiedziane czwartek. Spójrz na kalendarz. Spójrz na ten post. Spójrz jeszcze raz na kalendarz. Dziś nie jest czwartek. Siedzę na koniu. :mrgreen:

Awatar użytkownika
Żaba
Masakrator
Posty: 2957

Post autor: Żaba »

TES jest sandboxem więc i nacisk położony jest na co innego niż w Wieśku - nie mówię że to zła gra - wprost przeciwnie - powiem więcej obie są dużo lepsze od Dragon Age 2 8) :wink:

oby więcej takich gier

Ż.

Awatar użytkownika
MomoTheKiller
Chuck Norris
Posty: 532
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: MomoTheKiller »

Grał ktoś na konsoli? PS3 np.?
Ciekawią mnie różnice a nie ukrywam że w rpg lepiej mi się gra na padzie ;) ot takie zboczenie.
Arguing on the internet is like running in the Special Olympics. Even if you win, you're still retarded.

Awatar użytkownika
Denn
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 164
Lokalizacja: Karaz-Wawa

Post autor: Denn »

MomoTheKiller pisze:Grał ktoś na konsoli? PS3 np.?
Ciekawią mnie różnice a nie ukrywam że w rpg lepiej mi się gra na padzie ;) ot takie zboczenie.
Wlasnie mialem zagwozdke co tam zakupic czy na ps3 czy grac na medium na PC. Zdecydowalem ze PC, z prostego powodu, wyjdzie masa ciekawych addonow do tego :)

Ogolnie pogrywam Nord Warrior - 1h+shield, restoration, archery i odrobina wszystkiego czyli alchemia, enchanting.

Ogolnie ogrom swiata, fabula etc. przygniata... tylko ta walka jakos tak nudna troche.
Woot?

Awatar użytkownika
Eriks281
Chuck Norris
Posty: 538

Post autor: Eriks281 »

Ślina mi cieknie na samą myśl. Planuje kupić na PS3, nie będzie to jakaś wielka strata?
Czy istnieje wersja PL na PS3?
- Klnę się na Sigmara - nigdy nie weźmiecie mnie żywcem, upadli słudzy ciemności!

- Nigdy nie zamierzaliśmy. Zastrzelcie go.

Takaris Fellblade, kapitan Czarnej Arki "Udręka"

Awatar użytkownika
Denn
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 164
Lokalizacja: Karaz-Wawa

Post autor: Denn »

Eriks281 pisze:Ślina mi cieknie na samą myśl. Planuje kupić na PS3, nie będzie to jakaś wielka strata?
Czy istnieje wersja PL na PS3?
Na PS3 z tego co się orientuję nie ma ver. PL.

Na razie z tego co się orientuję jest jakiś okropny bug, że przy save game powyżej 5mb gra zaczyna moooocno lagować.
Woot?

Awatar użytkownika
Jasiuuu
Undead, Flying, Lucky Git
Posty: 5574

Post autor: Jasiuuu »

10lvl nord barbarzyńca : ] pierwsze spotkanie z lodowym trollem więcej nerwów zjadło niż pierwszy smok ^^
ogólnie najładniejszy rpg w jakiego grałem
Obrazek
T

ODPOWIEDZ