The Witcher 3: Wild Hunt

Moderator: Zaklinacz Kostek

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Re: The Witcher 3: Wild Hunt

Post autor: Ziemko »

Nie wiem czy to naprawili, ale jak za bardzo eksplorujesz to potem za questy dostajesz zanizona wersje expa, wiec trzeba to zrownowazenie robic. Z gryfem tez sie napocilem pamietam chyba najbardziej z poczatkowych "bossow". Mnie wkurza, ze nie mam zaliczonego questa karty do gwinta, wszystkie limity wygralem, wsyzstkich karczmarzy co sprzedaja karty tak samo odwiedzilem i nadal dupa :( Ten quest powinien pokazywac na mapie iles tam pktow zeby czlowiek wiedzial :)

Awatar użytkownika
Afro
Postownik Niepospolity
Posty: 5678

Post autor: Afro »

Ziemko pisze:Nie wiem czy to naprawili, ale jak za bardzo eksplorujesz to potem za questy dostajesz zanizona wersje expa
Ale tak jest wg zamierzeń, nie? Bo te niskopoziomowe questy mają niskopoziomowych przeciwników, więc na wysokim levelu się za bardzo nie napocisz ;)
"You either die a cyka or live long enough to become a blyat"

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Niby tak, ale ten sposob blokuje full explore mode, bo wiadomo jak bedziesz wszystko sprawdzal to levele sobie wyzsze nabijesz i nagle pojdziesz do main questa, a ten bedzie wyszarzony i dostaniesz za niego 5 exp :/ nie do konca mi sie to podoba, uwazam, ze powinno byc zrobione tak ze po prostu low levelowe questy proporcjonalnie daja mnie exp niezaleznie kiedy one sa robione.

Awatar użytkownika
Azgaroth
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3248
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Azgaroth »

Ziemko pisze:Niby tak, ale ten sposob blokuje full explore mode, bo wiadomo jak bedziesz wszystko sprawdzal to levele sobie wyzsze nabijesz i nagle pojdziesz do main questa, a ten bedzie wyszarzony i dostaniesz za niego 5 exp :/ nie do konca mi sie to podoba, uwazam, ze powinno byc zrobione tak ze po prostu low levelowe questy proporcjonalnie daja mnie exp niezaleznie kiedy one sa robione.
Dokładnie tak, to chyba jedyny "znaczący" minus tej gry jaki dostrzegam :)

Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6355

Post autor: Naviedzony »

Dla mnie to plus. Wymusza zbalansowaną rozgrywkę. Trochę queszczenia, trochę exploracji, trochę main questa.

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Dla mnie nie, bo nie znajac gry nie jestes w stanie okreslic ile side questow mozesz jeszcze robic a ile nie. Duzo questow mi sie poszlo j........ za ktore dostalem pozniej 5 exp :/ W ogole strasznie nie pasuje mi, ze za zabijanie stworow jest tak malo doswiadczenia, na obecnym 39 poziomie za stwory dostaje 1exp od sztuki :D

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9482
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

E tam Ziemas marudzisz, i tak maxymalne poziomy na wiedzminski sprzet (39 i 70 bodaj) sie dalo zrobić

Ja skellige nie tykam :D cos tam przebieglem, ale po tym jak system zapisu gry (autozapis w zlym miejscu + mojan ieuwaga) "przegral" mi turniej w gwinta przez co nie moge zrobic 100% ze 100% to olałem i czekam na epicki dodatek :D
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Afro
Postownik Niepospolity
Posty: 5678

Post autor: Afro »

Pytanie, czy grasz dla klepania xp, czy dla fabuły, mi tam przyjemnie się te szare questy robiło, bo historyjki często fajne.
"You either die a cyka or live long enough to become a blyat"

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Gram dla grania i de facto czepiam sie takiej pierdoly, bo gra jest tak genialna, ze nie ma co sie jej czepiac nigdzie indziej. (choc np. powinni dawac bonusy za iles tam rzeczy z zestawu skoro zzynaja to z D3 to juz niech to zerzna porzadnie) Tak czy sieak W3 jest dla mnie najlepsza gra jaka w zyciu gralem i nie wiem czy predko cos ja pobije. Potwierdzili premiere dodatku 31 maja.

Anamesh
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 123
Lokalizacja: Bytom

Post autor: Anamesh »

No i się im serwery ostro wykrzaczyły :D no nic, ponoć godzina czekania i będzie zamówione :D

Awatar użytkownika
Azgaroth
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3248
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Azgaroth »

https://www.youtube.com/watch?v=Fwz9vWh_QtQ

Hype jest :)


@edit
Jakby ktoś chciał zobaczyć - gameplay z GOL z dodatku (wiadomo - spoilery są, więc oglądać na własną odpowiedzialność) ;) Toussaint wygląda obłędnie :)

https://www.youtube.com/watch?v=KIc45QwUf-o

Awatar użytkownika
Dziad
Chuck Norris
Posty: 662
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Dziad »

Bardzo podoba mi się pomysł że ten dodatek będzie się bardzo różnił klimatem od poprzedniego. Chłopskie , słowiańskie wesele , ceremonia dziadów itd. w Sercach z Kamienia i wino , kolorowe pałace i błędni rycerze w Krew i Wino.

Awatar użytkownika
GrimgorIronhide
Masakrator
Posty: 2724
Lokalizacja: "Zad Trolla" Koszalin

Post autor: GrimgorIronhide »

W ogóle, te stroje, zbroje, bokobrody i wąsiki, bufiaste dublety i spodnie z rzezaniami... zupełnie jakby Geralt trafił do warhammerowego Imperium =D>

Co do Serc z Kamienia to mała obiekcja Dziad Zbych - typowo słowiański klimat Dziadów, obrzędów i wierzeń, imion, mentalności, historyjek i bogów najbardziej widoczny był w podstawce.
Serca z Kamienia wprowadzają już zupełnie inny klimat stricte polskości, sarmackości (postać Olgierda to najlepiej oddany polski szlachcic w grach EVER), fantazji, miłości, paktowania z diabłem, ogrania diabła, nawet wesele bardziej niż zwykłe chłopskie pije do Wesela Wyspiańskiego.
Teraz zupełna zmiana klimatu świetnie odda to, że akcja dziać się będzie pół świata dalej w środku Nilfgaardu. Już gameplay pokazuje, że będą wątki dworskie, patos rycerski i polowanie na wampiry =D> Jeśli ktoś nie zawodzi w dzisiejszych czasach to zdecydowanie REDzi. Nie mogę się doczekać aż zagram.

Awatar użytkownika
Azgaroth
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3248
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Azgaroth »

GrimgorIronhide pisze:W ogóle, te stroje, zbroje, bokobrody i wąsiki, bufiaste dublety i spodnie z rzezaniami... zupełnie jakby Geralt trafił do warhammerowego Imperium =D>
Oglądając ten gameplay miałem dokładnie te samo wrażenie...:)

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9482
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Ziemko pisze:Tak czy sieak W3 jest dla mnie najlepsza gra jaka w zyciu gralem i nie wiem czy predko cos ja pobije. Potwierdzili premiere dodatku 31 maja.
W4, otwarty swiat, mozesz grac lotrzykiem/magiem/najemnikiem :D
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Dziad
Chuck Norris
Posty: 662
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Dziad »

@Grimgor Użyłem trochę skrótu myślowego , ale oczywiście masz rację. Mój stosunek do Olgierda zmieniał się z " To będzie ciekawa postać" przez " Z chęcią bym go zabił" do " Wow to była naprawdę dobrze napisana postać" :D

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Czy ktos ogarnia gdzie na PS4 moge zamowic preorder limitowanego dodatku? Serce z kamiani mam limitowane to pozostale 2 talie do gwinta tez zgarne chetnie ;)

Anamesh
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 123
Lokalizacja: Bytom

Post autor: Anamesh »

CDP.pl :) zamówiłem rano, bo wczoraj serwery klękały :/

Awatar użytkownika
Azgaroth
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3248
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Azgaroth »

muve.pl też ma z tego co widziałem :)

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

O dzieki to po pracy sobie zamowie :)

ODPOWIEDZ