The Witcher 3: Wild Hunt

Moderator: Zaklinacz Kostek

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Re: The Witcher 3: Wild Hunt

Post autor: Ziemko »

Zaplacilem 1,6k z wieskiem od razu. Poza tym od czasu jak mam konsole w zrecznosciowe gry przestalem grac na kompie.

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Stan pisze:Super, ale nie każdy wyda 2 tysiące żeby zagrać w jedną grę.
w przeliczeniu na godziny wyjdzie mi za niedlugo polowe tego co sredni bilet do kina :D

to jest THE GAME

A komp wyszedl by mi sporo drozej :D
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

+1 QC (bosh ja sie z czyms z toba zgadzam fuuuuj :D )

Awatar użytkownika
Żaba
Masakrator
Posty: 2957

Post autor: Żaba »

mino że jestem zoologicznym pecetofilem ;P to kupiłem konsolę PS4 bo exclusiwy i wygodne kierowanie w zręcznościówkach + rozrywka dla dzieci i japońskie RPGi :) a kupiłem dla Wieśka bo tuż przed premierą ceny upgrejdu PC poszły w górę i konsola wyszła dużo taniej.
PC do strategii, strzelanek i całej reszty.

Awatar użytkownika
Lechu
Kretozord
Posty: 1864
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Lechu »

http://valhalla-figurki.pl/Sklep/pl/sca ... unter.html

model "witch hunter" (Ciri) hiszpańskiej firmy. skala 75 mm. ale cena dla mnie jakaś kosmiczna.
224zł za model, który jest jakieś 2,5 razy większy od przeciętnego ludka z wfb to imo trochę za dużo. chyba że coś przeoczyłem

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Ziemko pisze:+1 QC (bosh ja sie z czyms z toba zgadzam fuuuuj :D )
Zajedz humusem :*
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

mnp21 pisze:No to widzę że jedna z lepszych gier RPG, pośród morza badziewia dla odbiorców 16- podzieli smutny los gothica. Ogromny świat, mnóstwo przedmiotów a polotu, fabuły, pasji, charakterów nawet nie tyle co przedtem a rozłożone na świat... 40 razy większy niż przedtem.

Bo nie wierzę w intrygi, klimat, szczególny charakter lokacji, jeżeli będzie ich milion. Pokazał to Gothic 3, gdzie choćby zebrać 10 miast razem, nie miałyby tyle charakteru co Khorinis. Pokazała seria TES. Pokaże i Wiedźmin 3. Szkoda ;(

Nie twierdzę nawet że se nie zagram. Będzie to jednak "doznanie" zjedzenia paczki chipsów - niby fajnie, ale tylko tyle.

Na szczęście BG2, Tension, Planescape wciąż na półkach...

Post z pierwszej strony :D
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Afro
Postownik Niepospolity
Posty: 5678

Post autor: Afro »

kolejny komentarz dobrze to podsumował ;D
"You either die a cyka or live long enough to become a blyat"

Awatar użytkownika
Martin von Carstein
Kradziej
Posty: 947

Post autor: Martin von Carstein »

Przeszedłem Wiedźmina 3, oraz dodatki, na laptopie Acer Aspire 5740G. Czyli na sprzęcie z 2010, z dodatkowo osłabionym procesorem. Ta gra ma świetną optymalizację, a programy pozwalają sporo ująć jeszcze.

Zresztą nie oszukujmy się - prędzej czy później ten komputer trzeba wymienić (aczkolwiek ja się z tym nie spieszę, to jak przed alkoholikiem postawić litr spirytusu).

O używanym PS4 za jakieś 9 stów na potrzeby wiedźmina nawet myślałem ale to chyba zbytnie marnotrawstwo, a jeszcze trzeba odpowiedni TV (i wolny!) mieć.

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Po dłuuugim czasie uruchomiłem ponownie Wiedźmina i kurna utknąłem - nie pamiętam, jak wybrać kuszę do użytku na lądzie i pod wodą. Masakra, może ktoś poratuje... W obłożeniu klawiatury tego chyba nie ma...

Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6355

Post autor: Naviedzony »

Powinieneś mieć możliwość wyboru kuszy z otwieranego minimenu, tego samego z którego można wybierać znaki i petardy. Ale najpierw sprawdź, czy masz ją wyekwipowaną.

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Już ogarnąłem, thx...


ODPOWIEDZ