The Witcher 3: Wild Hunt

Moderator: Zaklinacz Kostek

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Dziad
Chuck Norris
Posty: 662
Lokalizacja: Warszawa

Re: The Witcher 3: Wild Hunt

Post autor: Dziad »

https://www.youtube.com/watch?v=KIc45QwUf-o Klimat jest :) . Przy okazji , szczerze polecam ten kanał. Panowie nagrywają naprawdę dobre i merytoryczne materiały o grach , historii branży itd.

Awatar użytkownika
Azgaroth
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3248
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Azgaroth »


Awatar użytkownika
Dziad
Chuck Norris
Posty: 662
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Dziad »

Już wcześniej to słyszałem , trochę smutne.

Awatar użytkownika
Azgaroth
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3248
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Azgaroth »

https://www.youtube.com/watch?v=qm0trIR4cS8

Przyznam, że jakoś nie powiązałem trailera z nowym dodatkiem, ale tym bardziej jest klimat ;)

Awatar użytkownika
Azgaroth
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3248
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Azgaroth »

W poniedziałek powinien być dostępny poteżny patch do Wiedźmina (sporo zmian zaimplementowanych w dodatku dla tych co nie będą go kupować)

Lista zmian: http://wpc.4d7d.edgecastcdn.net/004D7D/ ... coqpsl.pdf

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Dodano książkę "Cudowny przewodnik po gwincie", który po otwarciu wyświetla
liczbę brakujących kart do gwinta oraz informuje, gdzie można je znaleźć. Ułatwia to
odblokowanie osiągnięcia "Pełna kolekcja kart". Tom ten można znaleźć u uczonego
grającego w gwinta w prologu, lub od kupca znajdującego się przy Moście Św.
Grzegorza w Novigradzie.
Chwala im za to!

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9482
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Chcialbym, ale przegralem turniej wiec questa i tak nie zrobie ; /
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Żaba
Masakrator
Posty: 2957

Post autor: Żaba »

Yeeesssss to jedyna nie wykonana misja ;-) zbierz je wszystkie :-)

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

-Qc- pisze:Chcialbym, ale przegralem turniej wiec questa i tak nie zrobie ; /
To czemu glabie nie wczytales jeszcze raz ja za 3tecim razem dopiero wygralem.

Awatar użytkownika
Martin von Carstein
Kradziej
Posty: 947

Post autor: Martin von Carstein »

Ponieważ niektórzy tak własnie grają w rpg - ponoszenie konsekwencji swych decyzji jest częścią zabawy i motywuje do ponownego przejścia gry. :P
Zwłaszcza kac po złym wyborze jest fajnym uczuciem.


Jeśli chodzi o gwinta - turniej oczywiście wygrałem. Do zbierania śmieciowych kart po wsiowych kupcach nie mam siły.

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Ja nie kumam, bo wszystkie limity wygralem, nawet wzialem jakas solucje przejehcalem wszystkich karczmarczy co sprzedaja karty i kurde nadal nie mam tego zaliczonego :(

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9482
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Bo autozapis mi sie jakos tak wczytal, ze po przegranej 3 razy sie wpial w slota, a wlasnego save'a mialem z 10-15h wcześniej :P

A to juz jest na new game + i ogarniecu wszystkich pytajnikow poza skellige wiec sorry, ale rpzezyje bez jednego debilnego questa :D

Tak jak wyscigow nie chce wygrywac bo są nudne :P
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Ja wszystkie questy poza piesciami w novigradzie, skelige oraz chyba 2xwoma wyscigami konnymi zrobilem. (poza oczywiscie gwintem).

Do tego wszystkie znaki zapytania w velen i bialym sadzie, wszystkie czesci wszystkich zestawow wiedzminskich. Na upartego tylko skelige zostaje.

Awatar użytkownika
Martin von Carstein
Kradziej
Posty: 947

Post autor: Martin von Carstein »

Tak jak wyscigow nie chce wygrywac bo są nudne
Nie wiem czy uzbiera się ich 12-ście w całej grze. :P
Pływanie łodzią i co gorsza nurkowanie po śmieci jest bardziej nużące. Przynajmniej w Toussaint tego nie będzie.

Książeczka z kartami z pewnością będzie ciekawym dodatkiem. Nie mam motywacji do ich zbierania (oprócz znanego już nam turnieju w Toussaint) lecz miło będzie wiedzieć ile mi ich brakuje.

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9482
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Ziemko pisze:Ja wszystkie questy poza piesciami w novigradzie, skelige oraz chyba 2xwoma wyscigami konnymi zrobilem. (poza oczywiscie gwintem).

Do tego wszystkie znaki zapytania w velen i bialym sadzie, wszystkie czesci wszystkich zestawow wiedzminskich. Na upartego tylko skelige zostaje.
mnie zostal upgradowany zmijowy mieczyk na newgame+ :D

w touissant 90+ pytajników. Witaj sesjo
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Azgaroth
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3248
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Azgaroth »

Najnowszy patch 1.20 jest już do pobrania :)

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Jestem zly, moja pelna kolekcje kart zfakapowalem na samym wejsciu :( Nie kupilem wszystkich kart od karczmarki w prologu, niby pozniej te same karty dostepne sa obok kupca przy moscie, ale z tego co poszukalem znany jest blad ze nie ma w ofercie tego samego co karczmarka (ma mniej) - brakuje mi stad siepaczy skas tam. Dodatkowo od naukowca nie wiem jakim cudem nie wygralem zoltana chivaya (ktory owy poza prologiem mogl byc do dorwanaii przy drzewie wisielcow) i tutaj brakuje mi drugiej karty. Noz kurewsz..... (btw ten podrecznik pokazuje tylko liczbe brakujacych karty w konkretnej krainie, nie daje znaczka na mapie ,wiec tez jest po ch... )

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9482
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Trzeba osobno pobrac pacz 1.20 i dodatek? czy dodatek zalatwi wszystko z pacza?

Man, ja musze dokonczyc wtek z Lusterkiem, bo musze miec jadowite meicze zmiji :D najlepiej dzisiaj :D
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Nie przejmuj sie pancerze mam, natomiast z mieczami zamulilem i nie mam obu :D

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9482
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

no wiesz, najgorzej ze ja raz zrobilem juz dodatek, wiec tam znam fabule :) wiec trzeba to wystukac + najwyzej zmienic ekipe w napadzie :D

Musisz miec ajdowite miecze sa najlepsze z wiedmzinkich :D z niewiedzminskiego sprzetu nic nie znam bo mnie nie krecil

Dalej imo set niedzwiedzia najladniejszy, no ale mam chyba wszystkie na najwyzszym poziomie cale to se moge wybierac :D
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

ODPOWIEDZ