The Witcher 3: Wild Hunt

Moderator: Zaklinacz Kostek

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Kefas
Masakrator
Posty: 2586

Re: The Witcher 3: Wild Hunt

Post autor: Kefas »

Klafuti pisze:Żadne online, tylko tony dodatków jak już. Ta gra ma zbyt treściwą fabułę, żeby skomponowało się z takim mydłem jak w grach sieciowych. No i wygląda na to, że moje wcześniejsze domysły się sprawdzą: solidny scenariusz jak w poprzednich częściach, tylko na otwartej mapie.
Dlaczego nie online? CDRP ma do tego możliwości... ja nie mówię, że miałaby to być kontynuacja losów Geralta bo nawet nie wyobrażam sobie jak by to miało w takie formie wyglądać ale świat i jego klimat do stworzenia czegoś takiego jak najbardziej się nadają... ale to tylko moje zdanie.


Awatar użytkownika
Klafuti
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3445
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Klafuti »

Przed chwilą właśnie wstawiłem to do rozluźniania. Z wrażenia zapomniałem, że jest już temat tutaj. Biorąc pod uwagę znaczniki czasowe, chyba napisaliśmy to niemal jednocześnie. :mrgreen:
Obrazek
"Głos opinii publicznej nie jest substytutem myślenia."
~Warren E. Buffett

Awatar użytkownika
Bestialski_Brokuł
Oszukista
Posty: 800

Post autor: Bestialski_Brokuł »

Oby to było tak dobre jak się zapowiada :D

Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6355

Post autor: Naviedzony »

Jak do tej pory byli coraz lepsi. ;)

Awatar użytkownika
Mistrz Miecza Hoetha
Falubaz
Posty: 1011

Post autor: Mistrz Miecza Hoetha »

Byle wytrwać do premiery, bo jeśli CDPR czegoś nie spieprzy to ta gra będzie zaje***ta!
Sorry ale się podjarałem :D
Moja Galeria: http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php? ... 9#p1076079
"Ludzie uwierzą w każdą prawdę, jeśli tylko podasz ją w cudzysłowiu i podpiszesz nazwiskiem kogoś znanego".
Naviedzony

Awatar użytkownika
Deus
Falubaz
Posty: 1035
Lokalizacja: Gorzów Wlkp. "Rogaty Szczur"

Post autor: Deus »

Kurcze jaram się :twisted: . Zaczynam zbierać na nowy procek i kości RAM bo moja skrzynka może tego nie uciągnąć :/ Jedyne co mnie martwi, żeby nie zrobili z tego Obliviona, bo duży świat fajnie, ale na dłuższą metę nie jest to zbyt praktyczne.
Obrazek

Awatar użytkownika
Grand Admiral Thrawn
Falubaz
Posty: 1258
Lokalizacja: Biała Podlaska

Post autor: Grand Admiral Thrawn »

+1 =D> =D> =D> =D> =D>

Do tego czasu powinienem już się definitywnie przesiąść na siódemkę :)
Remember, having fun and keeping to the spirit of the game is more important than winning at any cost.

Awatar użytkownika
Chomikozo
Chuck Norris
Posty: 598

Post autor: Chomikozo »

No i zastosowali soundtrack z pierwszej części :) Brakowało mi go w dwójce.
Prawdziwy krasnolud gardzi słonecznikiem.

Awatar użytkownika
Klafuti
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3445
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Klafuti »

Ale chyba nagrają muzykę specjalnie do nowej części? Soundtrack z 1 był bardzo dobry, ale nie powinni odgrzewać kotleta, bo zaraz będzie szał, że poszli na łatwiznę.
Obrazek
"Głos opinii publicznej nie jest substytutem myślenia."
~Warren E. Buffett

Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6355

Post autor: Naviedzony »

Nie wyobrażam sobie, żeby było inaczej. Zresztą to nie jest przecież track z pierwszego Wiedźmina, tylko nowy utwór skomponowany w oparciu o motywy z pierwszej części.

Awatar użytkownika
Milutki
Mudżahedin
Posty: 315

Post autor: Milutki »

IMO jedynka miała lepszy soundtrack niż dwójka, bardziej wpadający w ucho, no i muzyka miała trochę taki swojski klimacik. Mam nadzieję, że pójdą w tą stronę :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6355

Post autor: Naviedzony »

Dla mnie też soundtrack z jedynki był lepszy. Widać tu powrót do korzeni już w muzyce teaserowej. Mimo tego główny motyw muzyczny "Assassin's of Kings" do tej pory przejmuje mnie dreszczem. Jest fantastyczny!

Awatar użytkownika
Klafuti
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3445
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Klafuti »

No i mam nadzieję, że razem z muzyczką w starym stylu wrócą również ładne ekrany ładowania, o pamiątkowych kartach od dziewczyn nie wspominając.
Obrazek
"Głos opinii publicznej nie jest substytutem myślenia."
~Warren E. Buffett

Awatar użytkownika
Pitagoras
Falubaz
Posty: 1443
Lokalizacja: Okolice Warszawy

Post autor: Pitagoras »

kart raczej nie będzie, przynajmniej tutaj ich nie przewidują. Nie mam pojęcia skąd te informacje nie chciało mi się szukać po prostu przeczytałem wszystkie punkty :)
http://www.gram.pl/news/2013/02/05/pier ... ie-3.shtml
Obrazek

Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6355

Post autor: Naviedzony »

Co do ekranów ładowania to byłoby najlepiej, gdyby nie było ich w ogóle, tak jak zapowiadają. ;) Mi np. nie podobał się styl "przemyśleń i retrospekcji" Geralta z drugiej części. Był zbyt komiksowy i karykaturalny. W porównaniu do tych obrazów z pierwszej części, które były tak piękne, że aż chwytały za serce... Ach, szkoda gadać. A obrazki pamiątkowe od dziewczyn też były ok, mam całą galerię, a reprodukcja mojego ulubionego wisi u mnie na ścianie, ale mówiąc szczerze, jeśli chce się robić poważną grę to i tę sferę należy traktować poważnie, przesunąć ją bardziej do sfery pojedynczych zdarzeń, dialogów i cut-scenek, jak zrobili to w "dwójce". Dwójka była odważniejsza.

Awatar użytkownika
Azgaroth
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3248
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Azgaroth »


Awatar użytkownika
Grand Admiral Thrawn
Falubaz
Posty: 1258
Lokalizacja: Biała Podlaska

Post autor: Grand Admiral Thrawn »

orgazm =D> =D> =D> =D> i smutek, że jeszcze rok trzeba czekać
Remember, having fun and keeping to the spirit of the game is more important than winning at any cost.

Awatar użytkownika
Zaklinacz Kostek
Falubaz
Posty: 1346
Lokalizacja: In Stahlgewittern

Post autor: Zaklinacz Kostek »

Speechless.
Lest we forget:
Obrazek

Awatar użytkownika
MadMax
Wodzirej
Posty: 761
Lokalizacja: Pisz

Post autor: MadMax »

Nie ma bata. Trailer masakruje. "Wiedźmak"" pozamiata rynkiem gier w 2014r. Dla tej gry kupuję PS4/XONE.
"War. War never changes".

TRAYE MAGNETYCZNE / PCV / MAGNESY. Najlepsza jakość !!! Najtaniej !!!


Ekspresowa Realizacja !!!

ODPOWIEDZ