The Witcher 3: Wild Hunt

Moderator: Zaklinacz Kostek

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor

Re: The Witcher 3: Wild Hunt

Post autor: Ziemko »

Ja gram na full wilku, bo mi sie podoba - radze sobie bez problemu, pewnie gear zmienie w touissant.

-Qc-
Prawie jak Ziemko

Post autor: -Qc- »

Jest nowy wiedzminski w tym dodatku?
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor

Nie wiem, ale ma byc jeszcze poziom wyzej do ulepszenia wszystkich zestawow tak mowili. Nie podoba mi sie to, ze takie rzeczy jak miecze zmiji jesli nie ogarniesz w nadazajacej sie okazji to nie mozesz potem dostac :/ Troche z dupy :/
Poza tym legendarne bronie licze ze jakies wyjda z lepszymi statami.
Maja w koncu dac bonusy za skladanie zestawow, bo bezsensu bylo do tej pory uwazam, powinni jak w D3 zrobic.

Awatar użytkownika
Byqu
Masakrator

Post autor: Byqu »

Ja gram teraz na Wilku, ale na cięższe walki (cały quest z posiadłością von Evereców) biorę miśka.

@up: raczej nie. Już wszystkie szkoły obskoczone.
"Only a fool takes Khârn for a mindless brute or rabid dog. Under that blood-soaked helm lurks an intelligence and cunning that makes him a masterful killer - trust me when I say that there is a dark purpose in his madness."
- Abaddon the Despoiler

Awatar użytkownika
Martin von Carstein
Kradziej

Post autor: Martin von Carstein »

Najpiękniejszy to jest kontusz w połączeniu z Iris. Ciekawi mnie jakie to nowe uzbrojenie pojawi się w dodatku... choć prawdopodobnie przejdę go właśnie w takim stroju. :)

Aczkolwiek zestaw Kota mam na podorędziu gdyby jakaś walka okazała się krytyczna.
Maja w koncu dac bonusy za skladanie zestawow, bo bezsensu bylo do tej pory uwazam, powinni jak w D3 zrobic.
Oby tak się stało.

Awatar użytkownika
Azgaroth
Szef Wszystkich Szefów

Post autor: Azgaroth »

-Qc- pisze:Jest nowy wiedzminski w tym dodatku?
Jest :) W dodatku jest dodana Szkoła Mantikory

Awatar użytkownika
Dziad
Chuck Norris

Post autor: Dziad »

Azgaroth pisze:
-Qc- pisze:Jest nowy wiedzminski w tym dodatku?
Jest :) W dodatku jest dodana Szkoła Mantikory
Może w końcu przekonam się żeby spróbówać innego zestawu niż gryfa :)

Awatar użytkownika
Byqu
Masakrator

Post autor: Byqu »

Ciekawe co to za szkoła?
"Only a fool takes Khârn for a mindless brute or rabid dog. Under that blood-soaked helm lurks an intelligence and cunning that makes him a masterful killer - trust me when I say that there is a dark purpose in his madness."
- Abaddon the Despoiler

-Qc-
Prawie jak Ziemko

za 1h zaczne sie dowiadywac! :D
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor

Jaka ta gra jest miodna omg :) 5h pograne, a mam wrazenie, ze nic jeszcze nie zrobilem :) petarda :) jakie ma bonusy zmija, mantykora, gryf i kot z zestawow? Wilka i niedzwiedzia juz widzialem. Jakie te drogie upgrjedy na archmistrzowskie, te sztabki turbo dwimerytu kosztuja fortune :(

-Qc-
Prawie jak Ziemko

No bedzie na co kase wydawac bo runy były takie se

Ja w koncu czasu wczoraj nie znalazlem, dobry ZIemas ze se pograł ;) Bonusy sa na necie pewnie

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor

Jak wrazenia ludziska? Ja jestem turbo zachwycony :)

Awatar użytkownika
Dziad
Chuck Norris

Post autor: Dziad »

Ja też , nawet na tyle że nie jestem w stanie powiedzieć co najbardziej :)

-Qc-
Prawie jak Ziemko

O_O

takie mam oczy cisnac questy z poprzedniego dodatku zeby wlozyc wczesniej noszona zbroje zmiji - a questy wspomniane cisnac w samych majtach :D

-Qc-
Prawie jak Ziemko

Kurde Ziemas, ale z ksoztem arcymistrzowskich zbroi to przegieli. Tzn i tak dzieki Redom, ze nie musze sprzetu mantikory szukac i upgradeowac od podstawowego przez 4 etapy, no ale LOL - koszty sa 2 razy wyzsze, ale najgorsze jest to, ze podane w nowej walucie, i sztaby dwimerytu bazowe na nic sie nie nadaja... za 12 000 zaledwie zrobilem pancerz ; / bo mialem fajne dropy dosc

Awatar użytkownika
Żaba
Masakrator

Post autor: Żaba »

Gra mega, mogli by trzepnac jeszcze ze 2 dodatki ;-) poza tym odnosze wrazenie ze jest bardziej jajcarsko - pomnik bohatera touissant i te sprawy :-D

Awatar użytkownika
hypnotic
Kretozord

Post autor: hypnotic »

A "klient K ma zawsze rację" graliście? Też dobre ;)

-Qc-
Prawie jak Ziemko

Ja nadrobilem po raz drugi questa z wlamaniem z serca z kamienia - i zalyczilem scena z "negocjatora" - boska :D

Ja czekam na wiedźmina ala skyrim z dowolna klasą do wyboru :D

Awatar użytkownika
Martin von Carstein
Kradziej

Post autor: Martin von Carstein »

Z dodatkami Wiedźmin stał się najlepszym cRPG tej dekady.

"Krew i Wino" jest znakomitym dodatkiem, który drobne niedostatki w głównej fabule nadrabia zadaniami pobocznymi oraz krainą, która ŻYJE. Byłem zaskoczony, gdy ujrzałem wpływ Geralta na jej rozwój oraz komentarze mieszkańców na temat każdego większego wydarzenia tudzież regionalnego problemu. Super!

-Qc-
Prawie jak Ziemko

Z dodatkami to on w ogóle już nie ejst gra - to jest przezycie :)

Cisna dalej poboczne watki, z glowna fabula jak zwykle czekam na matke, ktory patrzy jak gram i bierze udzial w podejmowanych decyzjach :D

ODPOWIEDZ