Hearthstone

Moderator: Zaklinacz Kostek

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Lazur
Niszczyciel Światów
Posty: 4573

Re: Hearthstone

Post autor: Lazur »

U mnie rano był shop zamkniety. Myślałem że to o to chodziło... nie ma żadnych kart z BRM w boosterkach as Artein said
Obrazek

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Nie podchodzilem jeszcze do epic bossow, ale ogladajac stream (zanim byl dostepny u nas) wydaja sie ciezsi.
Aczkolwiek podstawowe wersje i class challenge zdecydowanie jest latwiejszy.
Fajnie, ze Imperator byl juz w pierwszym skrzydle, bo od samego poczaktu uwazalem ja jako jedna z najmocniejszych, najbardziej uniwersalnych kart z dodatku.
Podoba mi sie jak wzmocnili mili rogua karta 3 na 1dnego - dziala chyba obecnie najlepiej ze wszystkich discardujacych talii.

Btw. jak mnie denerwuje face hunter, talia ktora uwazam, ze nie ma 100% kontry, bo nawet rogue przy slabym drawie nie zdazy go zjechach.

Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14639
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: swieta_barbara »

Bez kitu, face hunter z tym nowym czarem jest dość ostry. Sam tym gram ostatnio, najdroższa karta 3 many.

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

Ziemko pisze: Podoba mi sie jak wzmocnili mili rogua karta 3 na 1dnego - dziala chyba obecnie najlepiej ze wszystkich discardujacych talii.

gang up slabo w millu chodzi :D mocniej właśnie Imperator nakręca milla :D

a ryjhunter to najbardziej posrany deck i musiał wrócić znów :D (też nim gram :P)
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Gram obecnie na deathrattle hunterze (pozorowanie smierci, zerwikrusz, dziala naprawde fajnie i jest oryginalny) i jesli nie podejda mi explosive trapy (ktore wsadzilem de fact glownie pod face huntera) to w 3eciej turze widze, ze jest juz zamiecione.

Gokish gang up ratuje Cie zebys sam fatygi nie zlapal, poza tym 8 murlokow dociagajacych karty daje ci z reguly wygrana.

Awatar użytkownika
Lazur
Niszczyciel Światów
Posty: 4573

Post autor: Lazur »

Heroic mody zrobiony. Mega easy w porównaniu z Naxx... z niektórymi bossami wciąż się męcze.
Hunter mega zły. Jak nie podejdzie hellfire w odpowiednim momencie to jest słabo
Obrazek

Awatar użytkownika
Artein
Masakrator
Posty: 2285

Post autor: Artein »

Ostatnio troszkę pogrywam ale jestem zielony. Za golda kupuję raczej zwykłe boostery bo mało kart mam. Właśnie wypadła mi pierwsza legenda, Deathwing. No i generalnie chciałem się pochwalić. :mrgreen:

Awatar użytkownika
Aldean
Kretozord
Posty: 1993

Post autor: Aldean »

ot była moja druga legenda, dust;]
"Our weapons cut through them like blade through air!"

"Double or nothing, aim for his cock"

kevinior
Chuck Norris
Posty: 535

Post autor: kevinior »

Artein no to gratki :D wg mnie deathwing jest naprawde fajna karta mimo ze malo grywalna bo strasznie pozny ale jak ci dojdzie np w 15 turze a przeciwnik kontroluje stol to nagle jest cos takiego https://www.youtube.com/watch?v=hqx7EvmV7N4 :D polecam od poczatku :D swietnie prezentuje to co mam na mysli
Ja na moim kutrze, sam sobie sterem, wędkarzem i rybą !

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

Ziemko pisze:Gram obecnie na deathrattle hunterze (pozorowanie smierci, zerwikrusz, dziala naprawde fajnie i jest oryginalny) i jesli nie podejda mi explosive trapy (ktore wsadzilem de fact glownie pod face huntera) to w 3eciej turze widze, ze jest juz zamiecione.

Gokish gang up ratuje Cie zebys sam fatygi nie zlapal, poza tym 8 murlokow dociagajacych karty daje ci z reguly wygrana.

Bez gang up mill nie powinien się spalić za mocno więc dalej nie widzę radochy z tej karty :D wole klasycznie na brewmasterach
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

Awatar użytkownika
Aldean
Kretozord
Posty: 1993

Post autor: Aldean »

kevinior pisze:Artein no to gratki :D wg mnie deathwing jest naprawde fajna karta mimo ze malo grywalna bo strasznie pozny ale jak ci dojdzie np w 15 turze a przeciwnik kontroluje stol to nagle jest cos takiego https://www.youtube.com/watch?v=hqx7EvmV7N4 :D polecam od poczatku :D swietnie prezentuje to co mam na mysli
haha, film swietny xD

ale arena to inna bajka, deathwing jest po prostu slaby imo
"Our weapons cut through them like blade through air!"

"Double or nothing, aim for his cock"

_reszka
Chuck Norris
Posty: 556

Post autor: _reszka »

Grałem arenę szamanem, pierwsze starcie - siadł internet. Drugi - aktualizacja windowsa i reset kompa. Trzeci - prace na serwerze twórców i zaliczyło mi trzecią porażkę, czyli arena zakończona 0-3. Otwieram paczuszkę a tam Dr Boom :)

wspn
Wałkarz
Posty: 62

Post autor: wspn »

Cała radość z dlugo oczekiwanego dodatku mi przeszła. Pierwsza komnata 22 minuty wszystkie cześci i to pierwszym lepszym deckiem:( 2 komnata 24minuty.
Myslalem że chociaż na heroicu sie wysilą, ale AI ustawione tak durne że wygrane partie Gra przegrywa. Jedyne pocieszenie że naprawdę fajne karty sie dostaje:)
Ech, mawiał dziadek - "Nie dyskutuj wnusiu z debilami, bo sprowadzą cię do swojego poziomu, i pokonają doświadczeniem."
A dziadka należy się słuchać!

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Patrzac na karty mam wrazenie, ze naxxramas lepsze troche bylo, aczkolwiek zobaczymy jak wyjdzie caly dodatek czy decki na smokach beda dzialac.

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

Ziemko pisze:Patrzac na karty mam wrazenie, ze naxxramas lepsze troche bylo, aczkolwiek zobaczymy jak wyjdzie caly dodatek czy decki na smokach beda dzialac.

ja bym powiedział dużo fajnych kart na arene :D bo do ladderka to malutko
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

Awatar użytkownika
Lazur
Niszczyciel Światów
Posty: 4573

Post autor: Lazur »

Przynajmniej Ragnaros dosyć wymagający. Karty zdecydowanie lepsze w Naxx były.
Obrazek

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Do laddera to z legend chyba w pierwszym skrzydle najlepsza wyszla - imperator, reszta nie powala (ewentualnie jeszcze ten co kopie dodaje, tylko ile on pozyje na stole...)

Awatar użytkownika
c4h10
Masakrator
Posty: 2437

Post autor: c4h10 »

Ziemko pisze:Do laddera to z legend chyba w pierwszym skrzydle najlepsza wyszla - imperator, reszta nie powala (ewentualnie jeszcze ten co kopie dodaje, tylko ile on pozyje na stole...)
Ponadto jest on lepszy od każdej karty z Naxramusa (z racji na uwolnienie wielu comb których ograniczało 10 kryształków)
\/\

Awatar użytkownika
Aldean
Kretozord
Posty: 1993

Post autor: Aldean »

Karta swietna, ale akurat do mojego oil rogue nie pasuje.
wiecej przydatnych kart jednak jest w naxx
"Our weapons cut through them like blade through air!"

"Double or nothing, aim for his cock"

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

Imperator to taki Laotheb siedzi prawie wszędzie :D.
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

ODPOWIEDZ