Hearthstone

Moderator: Zaklinacz Kostek

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Afro
Postownik Niepospolity
Posty: 5678

Re: Hearthstone

Post autor: Afro »

Tylko, że to tylko skórki, nie mają nowych zdolności.
"You either die a cyka or live long enough to become a blyat"

Awatar użytkownika
rychu022
Chuck Norris
Posty: 398
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: rychu022 »

rychu022#2755
Jakby ktoś chciał pograc

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9482
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Mega trudno sie gra bez legend :D smutno - jak je szybko wygenereowac :P bo wylosowac to jeszczenie nigdy nie mialem wiecej niz cos niebieskiego (to co wydropie zalezy od rankingu? a paczce i arenie)
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Aldean
Kretozord
Posty: 1993

Post autor: Aldean »

nie zalezy od ranki. po prostu szczescie.
szczerze mowiąc jakbym teraz zacząl grac to chyba bym przestal. bardzo ciezko teraz cos uzbierać. za duzo kart juz sie robi.
nie mowiąc o naxx i gorze.
"Our weapons cut through them like blade through air!"

"Double or nothing, aim for his cock"

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

E tam, naprawde sa decki, ktore dzialajac na dobrym tempie sa skuteczne.
Niekoniecznie inteligetne do grania ;)

1. Face Hunter
2. Mech mage (bez atnonidasa i booma tez mozna grac)

2 bardzo tanie decki ktorymi do rank 10 spokojnie mozna dojsc.

Awatar użytkownika
Aldean
Kretozord
Posty: 1993

Post autor: Aldean »

Ziemko pisze:E tam, naprawde sa decki, ktore dzialajac na dobrym tempie sa skuteczne.
Niekoniecznie inteligetne do grania ;)

1. Face Hunter
2. Mech mage (bez atnonidasa i booma tez mozna grac)

2 bardzo tanie decki ktorymi do rank 10 spokojnie mozna dojsc.
potwierdzam ;] plus oil rogue, potrzebne tylko 2 epiki tak naprawde ;]
"Our weapons cut through them like blade through air!"

"Double or nothing, aim for his cock"

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Na dodatek doszedł tryb Karczemnej Bójki, gdzie można wygrać złotko otrzymaną z góry talią - imho właśnie teraz, jak ten tryb doszedł,łatwiej jest zdobywać golda, niż wcześniej. Jak zaczynałem (też dopiero prawie rok po premierze i zapóźnienie było wielkie) to robiłem talię kapłana z podstawkowych kart i próbowałem. Coś tam ugrałem, potem odblokowałem Naxxramasa i jakoś poszło. Naprawdę można bez legend ciągnąć, choć kiedyś wydawało mi się, że są one niezbędne... Tak jak pisze Ziemko - niekoniecznie talie mózgożerne, ale tanie i proste w działaniu. Poza tym liczy się szybkość działania - wszelkie kontrolne talie powodują spadek przyrostu golda z uwagi na długość trwania pojedynczej gry...

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9482
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Ja sie mecze na 18 rankingu na razie, ale czasem trafiam na kogos kto chyba wedruje p oresecie bo dostaje z 4-5 legend :D

Ale to powoli rzadkosc :P

Wlasnie sporo trzeba bedzie wsadzic, 700 golda na skrzydlo w przygodach, hmmm
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

-Qc- pisze:... czasem trafiam na kogos kto chyba wedruje p oresecie bo dostaje z 4-5 legend :D
Nie zawsze przeciwnik ma te legendy w talii - niektóre karty w grze powodują przywołanie legendarnego lub losowego stronnika. Stąd czasem nieoczekiwane pojawienie się legend ma miejsce...

A co do Naxxa- imho warto przejśc. Dostaje się kilka naprawdę silnych i fajnych kart (w tym legendy). A i zabawa przednia :wink: ...

Awatar użytkownika
Aldean
Kretozord
Posty: 1993

Post autor: Aldean »

ja gram praktycznie 2 taliami. freeze magem i oil rogue, 2 legendy w rogalu i 3 we freeze.
z czego jedna legenda z naxxa a druga z góry.

edit,
jakis czas temu dostalem malygosa, takze teraz otwieram góre do konca, (3 brak) i skladam malylocka. fajna i kombinacyjna talia, a ja takie lubie:P
"Our weapons cut through them like blade through air!"

"Double or nothing, aim for his cock"

Awatar użytkownika
Xet
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3087
Lokalizacja: Rumia

Post autor: Xet »

Aldean pisze:ja gram praktycznie 2 taliami. freeze magem i oil rogue, 2 legendy w rogalu i 3 we freeze.
z czego jedna legenda z naxxa a druga z góry.

edit,
jakis czas temu dostalem malygosa, takze teraz otwieram góre do konca, (3 brak) i skladam malylocka. fajna i kombinacyjna talia, a ja takie lubie:P

to jeszcze powiedz ile masz fioletowych i niebieskich w tych taliach, tak jakby te karty nic nie kosztowaly.

Awatar użytkownika
Aldean
Kretozord
Posty: 1993

Post autor: Aldean »

Xet pisze:
Aldean pisze:ja gram praktycznie 2 taliami. freeze magem i oil rogue, 2 legendy w rogalu i 3 we freeze.
z czego jedna legenda z naxxa a druga z góry.

edit,
jakis czas temu dostalem malygosa, takze teraz otwieram góre do konca, (3 brak) i skladam malylocka. fajna i kombinacyjna talia, a ja takie lubie:P

to jeszcze powiedz ile masz fioletowych i niebieskich w tych taliach, tak jakby te karty nic nie kosztowaly.
2 fioletowe w oil rogue (2x premeditation), 2 legendy - thalnos, loatheb, 6 niebieskich
5 fioletowych we freeze mage (pyroblast, 2xiceblock, 2xdoomsayer) - 3 legendy - alex, arcymag, emperor, 2 niebieskie
"Our weapons cut through them like blade through air!"

"Double or nothing, aim for his cock"

Awatar użytkownika
Xet
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3087
Lokalizacja: Rumia

Post autor: Xet »

to było pytanie retoryczne ;)

chodzi o to, że koszt 2 pomarańczki nie czynia freeza, ani 3 oila więc nie ma co mu głowy tym zawracać

Awatar użytkownika
Aldean
Kretozord
Posty: 1993

Post autor: Aldean »

Xet pisze:to było pytanie retoryczne ;)

chodzi o to, że koszt 2 pomarańczki nie czynia freeza, ani 3 oila więc nie ma co mu głowy tym zawracać
ale oil rogue jest naprawde tani. i mozna nią legende pyknac.
"Our weapons cut through them like blade through air!"

"Double or nothing, aim for his cock"

Awatar użytkownika
Matis
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3749
Lokalizacja: Puławy/Wrocław

Post autor: Matis »

Mech szaman wrzucony stronę temu. Polecam. Przeciwnik nawet jak ma legendy, to nie zdąży ich wrzucić na stół :wink:
M&M Factory - Up. 14.01.2017 Ostatnia trójka pegazów

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Ludzie - nie przesadzajmy - każdy z nas może spokojnie stworzyć 1 - 2 talie takie, jakie mu pasuje (tzn. niezbyt drogie, w miarę skuteczne), aby walczyć o złoto potrzebne na zakupy/arenę. Jak ktoś się uprze, to można wszystkie niepotrzebne karty spalać na pył. Wtedy szybko w miarę można potrzebne do tych dwu talii karty stworzyć z pyłu. Zbudować tę jedną - dwie talie i grać... Wtedy przyjdzie czas na kolekcjonowanie innych kart. Ja gram gdzieś tak od listopada zeszłego roku, tak że też miałem spore spóźnienie :wink: . Obecnie mam wszystkiego 19 legend (wylosowanych, z dodatków, zrobionych), dużo fioletowych kart, duuużo niebieskich i prawie wszystkie zwykłe. Można już naprawdę sporo z tego zmontować, choć duuużo mi jeszcze brakuje, żeby swobodnie składać dowolne talie. Ale jakby wszystko było dostępne, to spora część radości z gry by wyparowała po prostu :wink: ... A tak 3 dni temu miałem frajdę, jak w packu ze sklepu dostałem Kruszora. Może to i nie jest jakaś wielka legenda, ale frajda jest :P ... Palę tylko nadmiarowe karty, pomalutku zbiór się powiększa...

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9482
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Matis pisze:Mech szaman wrzucony stronę temu. Polecam. Przeciwnik nawet jak ma legendy, to nie zdąży ich wrzucić na stół :wink:
Gram tak (ale troche inaczej) i duzo zalezy od tego jak karty dojda :)
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Xet
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3087
Lokalizacja: Rumia

Post autor: Xet »

pamiętaj, że najlepsza karta w mechu to mechwraper :D wymieniaj wszystko, żeby dostać kilka kart za 2 do niego i lecisz. Jeżeli karty źle dochodzą to więcej kart o mniejszej wartości do talii i bijesz po nim cały czas. Dodaj kilka kart tupu lighting i jakieś bronie. Generalnie tymi mechami i tak wiele się nie ugra, ja dobiłem do 6 ranku max ale z belcherami i antonidasem i boomem.

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9482
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

belcher = ponury klient? uwzam ze chlop jest na propsach :P ?

Ja lubie shamana a mech to na neigo najlepszy build chyba. No i ja ranking 18 wbilem ostatnio i to mu live wynik :D
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Pitagoras
Falubaz
Posty: 1443
Lokalizacja: Okolice Warszawy

Post autor: Pitagoras »

ponury klient = grim patron (Zdobywany w Czarnej Górze)
śluzożer = belcher (Zdobywany w Naxxramas)
Obrazek

ODPOWIEDZ