Hearthstone

Moderator: Zaklinacz Kostek

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Re: Hearthstone

Post autor: Ziemko »

Poziom tarczownika jest bardzo niskim poziomem od 15 ranku dostajesz juz rara zlotego i commona od 10 rara 2xcommony od 5 zloty epic i 2xcommony

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

Awatar użytkownika
Artein
Masakrator
Posty: 2285

Post autor: Artein »

Ja tam pierwszy raz wbiłem 15 rank i jest fajnie.

Awatar użytkownika
Infernal Puppet
Masakrator
Posty: 2937
Lokalizacja: Koszalin

Post autor: Infernal Puppet »

Ja wbiłem 16, ale potem mnie cofnęło po kilku porażkach pod rząd na 18 :? . Choć jak widzę, dużo nie straciłem, bo zyskałbym raptem dyszkę pyłu więcej. Biorąc pod uwagę ile tegoż sobie gra życzy za niektóre karty, to tyle co nic :P . I tak bywa, przynajmniej w nowym roku będzie 12 okazji by odegrać jakieś nagrody :) . No zapewne będą w tym roku jeszcze jakieś jedno czy dwa rozszerzenia i nowe przygody więc będzie ciekawie :mrgreen: .
Mad Mike pisze:
kwaku pisze:nawet gdyby miał tam wjechać tort z Cezarym w środku.
To nie wypali. Zanim wjedzie, to sytuacja ulegnie odwróceniu i tort będzie w środku Cezara
Ach te uroki bycia ciągle głodnym ;) .

Awatar użytkownika
Lazur
Niszczyciel Światów
Posty: 4573

Post autor: Lazur »

Zalicza Ci top osiągnięty rank więc jak byłeś na 16 a skończyłeś na 18 to dostajesz skrzynke z 16.
Obrazek

emiel_regis
Oszukista
Posty: 837

Post autor: emiel_regis »

W zeszłym roku mieliśmy 2 dodatki i 2 przygody. Można się spodziewać, że w tym roku będzie podobnie. Może z 1 event mniej, bo teraz liga przeorała trochę metę, i chwilowo nie ma konieczności szybkich zmian. Szczególnie ze mam brzydkie podejrzenie, że jeszcze wszystkich typów talii nie rozpracowaliśmy.

Awatar użytkownika
Lazur
Niszczyciel Światów
Posty: 4573

Post autor: Lazur »

Secret paladin
Dragon priest
Elemental shaman
Control warrior
Freeze mage
Mid range hunter
Handlock
Oil rouge
To chyba obecnie najpopularniejsze typy decków. Ciekawe co przyniesie ten 2016
Obrazek

Awatar użytkownika
Podwys
Oszukista
Posty: 839
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Podwys »

Część z tych decków już wymarła, albo po prostu na nie nie trafiam. Ja spotykam (poza czescia tych ktore wymieniłes) spam Aggro Shamanów, Aggro Drudów, Tempo Magów, Renolocków, czasami jakis Ramp Druid i Raptor Rogue.

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Podwys pisze:Część z tych decków już wymarła, albo po prostu na nie nie trafiam. Ja spotykam (poza czescia tych ktore wymieniłes) spam Aggro Shamanów, Aggro Drudów, Tempo Magów, Renolocków, czasami jakis Ramp Druid i Raptor Rogue.

Poczatek sezonu i ludzie grinduja ranking. Szczerze to jak mam rozegrac 3 mecze tempo magem czy mid range druidem na 1 control priestem to wole wybrac szybsza opcje, choc granie aggro mi nie lezy, ja tak nie potrafie pure face, bo za bardzo mam w nawyku trady i wtedy konczy sie, ze bursta na dobicie nie starcza :)

Lucid
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 128
Lokalizacja: Poznań/Słupsk

Post autor: Lucid »

ja tam wole grac kontrol i stablinie na poczatku sezonu wbijac range na streakach z 70-80% win rate takim renolockiem niz grac 2 razy szybciej ale tracac streaki przy 55-60% shamanem hunterem czy inna agresja
Obrazek
WoC W9 D1 L6

Awatar użytkownika
Bearded Unclean 'Un
Kretozord
Posty: 1506

Post autor: Bearded Unclean 'Un »

Ja tez wole w ten sposób.
"Każdy może, prawda, krytykować, a mam wrażenie, że dopuszczanie do krytyki, panie, to nikomu tak nie podoba się. Wiec dlatego z punktu, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, zeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie tych naszych, prawda punktów, które stworzymy."

Obrazek

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Aggro gram najrzadziej, zdecydowanie lubie grac mid-rangami i nimi z reguly wbijam ranking.

Awatar użytkownika
Żaba
Masakrator
Posty: 2957

Post autor: Żaba »

zoo lock - fuck :shock: burst szaman/face hunter to przy nim zabawki dla grzecznych dzieci...
kosztuje tyle co piach a powera ma niesamowitego... w sumie to tylko freeze mage jest problematyczny, słabo z handlokiem, reszta daje radę - dobieranie kart w agroo to potęga. i ta radość jak
co do priesta to dragon deck raczej obsysa - IMHO lepsza wersja z burstem z auchenai soul priestem z entombem :mrgreen:

Awatar użytkownika
Infernal Puppet
Masakrator
Posty: 2937
Lokalizacja: Koszalin

Post autor: Infernal Puppet »

Soul priest jest generalnie trochę zgięty z tym zamienianiem leczenia w ranienie :P . Nawet coś tak bazowego jak 2x zombiak i 2x mindstrike robi nagle 20 dmg =P~ .
Mad Mike pisze:
kwaku pisze:nawet gdyby miał tam wjechać tort z Cezarym w środku.
To nie wypali. Zanim wjedzie, to sytuacja ulegnie odwróceniu i tort będzie w środku Cezara
Ach te uroki bycia ciągle głodnym ;) .

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Żaba pisze:zoo lock - fuck :shock: burst szaman/face hunter to przy nim zabawki dla grzecznych dzieci...
kosztuje tyle co piach a powera ma niesamowitego... w sumie to tylko freeze mage jest problematyczny, słabo z handlokiem, reszta daje radę - dobieranie kart w agroo to potęga. i ta radość jak
co do priesta to dragon deck raczej obsysa - IMHO lepsza wersja z burstem z auchenai soul priestem z entombem :mrgreen:
Sa mocniejsze rzeczy, chocby chory secretladin, ktory nawet jak przegrywa, ale dostanie konia rafala po czym booma czy tyriona i nagle wygrywa gre. Po tym decku ewidetnie widac, ze karta za 6 jest za mocna.

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9482
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

L2P ziemas a nie narzekac

a ja ejstem smutny, bo nie zauwazylem, ze od tygodnia mam wlaczone "casual games" i nie nabijam rankingu.... :D
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Wiesz jakos wydaje mi sie umiem w ta gre grac, choc nie uwazam sie za jakiegos prosa. Wybacz Qc z Twoich ust L2P jest megaslabe :)

Jesli topowi gracze i streamerzy takze mowia o przegietosci tej karty i wypaczeniu przez nia mety to oni tez powinni L2P ?

Awatar użytkownika
Żaba
Masakrator
Posty: 2957

Post autor: Żaba »

secret laddinem nawet boty mają 55-60% wygranych :P więc dek raczej daje radę.
mój wniosek jest taki że zoo lock jedyne aggro które napiera non stop i nawet po 10 turze może zagryźć przeciwnika (choć wymarły już face hunter jest jego nemezis - fire trapy i psiaki gniotą jajka :mrgreen: )

Awatar użytkownika
Bearded Unclean 'Un
Kretozord
Posty: 1506

Post autor: Bearded Unclean 'Un »

Poza byciem OP, innym problemem 'konia rafała' jest to, ze jak wskoczą 4 sekrety, to animacje potrafią totalnie spieprzyć turę. Trzeba brac poprawkę na to, i nie zwlekać.
"Każdy może, prawda, krytykować, a mam wrażenie, że dopuszczanie do krytyki, panie, to nikomu tak nie podoba się. Wiec dlatego z punktu, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, zeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie tych naszych, prawda punktów, które stworzymy."

Obrazek

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9482
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Ziemas, masz totalnie kij od szczotki :) , to dopisze jeszcze L2AnaBP!

Secret ma bardzo daleko do wygiętości patrona, zwlaszcza ze ma obvious kontrę (flara) no i jak uda CI sie mieć odpowiedni stol, to aż tak źle z nim nie jest. Jest mocny - Ale na nerfa bym nie liczył.

Animacje nakrecajacego sie patrona tez byly syte :)
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

ODPOWIEDZ