Hearthstone

Moderator: Zaklinacz Kostek

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Podwys
Oszukista
Posty: 839
Lokalizacja: Wrocław

Re: Hearthstone

Post autor: Podwys »

A mi sie wydaje ze secret paladinów już tylu nie ma, dużo czesciej spotykam tego z combo na murlocach. Mega drażniąca sprawa

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Secret gra bez konsekracji? Ja tam mam

Murlocladin gram ciągle jest turbo fajny ale boli go Drawsko czesto albo mam pecha bo często kończę z widzami w ostatnich 5 kartach xD
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Infernal Puppet
Masakrator
Posty: 2937
Lokalizacja: Koszalin

Post autor: Infernal Puppet »

Tak a'propo secret paladina :wink: :

https://www.youtube.com/watch?v=mJg6WU7OXsw
Mad Mike pisze:
kwaku pisze:nawet gdyby miał tam wjechać tort z Cezarym w środku.
To nie wypali. Zanim wjedzie, to sytuacja ulegnie odwróceniu i tort będzie w środku Cezara
Ach te uroki bycia ciągle głodnym ;) .

Awatar użytkownika
Pitagoras
Falubaz
Posty: 1443
Lokalizacja: Okolice Warszawy

Post autor: Pitagoras »

https://www.youtube.com/watch?v=WTclvEshWBw
Tu też dobry filmik, jak juz mowa o koniu rafale. :D
Obrazek

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Podwys pisze:A mi sie wydaje ze secret paladinów już tylu nie ma, dużo czesciej spotykam tego z combo na murlocach. Mega drażniąca sprawa
Moze na twojej randze, mkr (stremaer taki) pokazywal wczoraj % klasy na konkretna range. W kazdej randze paladyn nie mial mniej niz 30-40% , w randze 1 i legendach 50%. Nie jest to normalne. Mowil, ze nawet patron takich wysokich % nie mial.

Awatar użytkownika
Matis
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3749
Lokalizacja: Puławy/Wrocław

Post autor: Matis »

Przed chwilą wypadły mi z paczki: Wypaczona otchłań dla locka, Vol'jin + tarczowniczka i dwie zwykłe. :D
M&M Factory - Up. 14.01.2017 Ostatnia trójka pegazów

Awatar użytkownika
Celedor
Kretozord
Posty: 1535
Lokalizacja: Komorów

Post autor: Celedor »

Jak to możliwe skoro te karty są z podstawki, a Vol'jin został dodany w GvG?
Blog o malowanych przeze mnie figurkach. http://celedorverminhorde.blogspot.com/

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Tez jestem bardzo ciekawy jak to zrobiles :D Matis chyba sam siebie zzzzztrollowales :D

Powrocilem do mojego hero power huntera. Radzi sobie nadzwyczaj dobrze, z paladynem jedna na 3 gry wygrywa, z reno lockiem 2/3, z kontrolnym priestem 2/3, wiec w miare pasuje do obecnej mety, a przy okazji daje mi niesamowita frajde, bo nikt takim dekiem nie gra. Dodatkowo daje element niespodzianki, bo jestem pewny, ze nie spodizewaja sie tam wielu kart :)

Awatar użytkownika
Matis
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3749
Lokalizacja: Puławy/Wrocław

Post autor: Matis »

Mech, tak to jest jak wywali neta przy otwieraniu paczki i sprawdza się ją potem w katalogu kart :d

Więc musiał to być kobaltowy strażnik dla Pala.

(Musze zacząć na bieżąco sprawdzać nowe karty w katalogu -_- )
M&M Factory - Up. 14.01.2017 Ostatnia trójka pegazów

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Grasz tym z netu? w sumie ciekawie wyglada, ale jak duzo zalezy od dojscia maidenki?
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Matis
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3749
Lokalizacja: Puławy/Wrocław

Post autor: Matis »

Net = Internet #-o

Przy otwieraniu paczki zdążyłem odkryć dwie kart legendę i tego epika. Potem hs się zresetował i szukałem następnych kart, które się trafiły już po katalogu, czy jak to się tam nazywa to gunwo, gdzie są wszystkie zdobyte karty :d Wcześniej, miałem nie sprawdzone nowe i zwyczajnie w świecie się machnąłem z tymi rare'ami :d

To, że coś wypadło z paczki, nie oznacza, że będzie grane w decku :roll:
M&M Factory - Up. 14.01.2017 Ostatnia trójka pegazów

Awatar użytkownika
Infernal Puppet
Masakrator
Posty: 2937
Lokalizacja: Koszalin

Post autor: Infernal Puppet »

Przy otwieraniu paczki zdążyłem odkryć dwie kart legendę i tego epika. Potem hs się zresetował i szukałem następnych kart, które się trafiły już po katalogu, czy jak to się tam nazywa to gunwo, gdzie są wszystkie zdobyte karty :d Wcześniej, miałem nie sprawdzone nowe i zwyczajnie w świecie się machnąłem z tymi rare'ami :d
HS miewa czasami takie kiksy. Mi kiedyś gra zaliczyła wykonanie zadania dwa razy, szkoda tylko że złoto dała tylko raz :P .
Mad Mike pisze:
kwaku pisze:nawet gdyby miał tam wjechać tort z Cezarym w środku.
To nie wypali. Zanim wjedzie, to sytuacja ulegnie odwróceniu i tort będzie w środku Cezara
Ach te uroki bycia ciągle głodnym ;) .

Awatar użytkownika
Infernal Puppet
Masakrator
Posty: 2937
Lokalizacja: Koszalin

Post autor: Infernal Puppet »

Akcje jakie ludzie odstawiają w tej grze bywają naprawdę odjechane. Grałem sobie ostatnio mecz czarnoksiężnik vs kapłan, mi zostały 4 hp, przeciwnikowi 1. Gościu rzucił Reno Jacksona, ten zadziałał, ale zapominało mu się chyba że miał wystawioną soulpriestkę :mrgreen: . Śmiałem się z tego tak mocno, że aż mnie żebra rozbolały :mrgreen: :lol2: .
Mad Mike pisze:
kwaku pisze:nawet gdyby miał tam wjechać tort z Cezarym w środku.
To nie wypali. Zanim wjedzie, to sytuacja ulegnie odwróceniu i tort będzie w środku Cezara
Ach te uroki bycia ciągle głodnym ;) .

Awatar użytkownika
Lazur
Niszczyciel Światów
Posty: 4573

Post autor: Lazur »

A miał jak ją zabić o Twoje miniony? Jeśli nie to pewnie nie missplay tylko epicki concede ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
Pitagoras
Falubaz
Posty: 1443
Lokalizacja: Okolice Warszawy

Post autor: Pitagoras »

Mi wczoraj kolo walnął imp-losion w divine shielda (dla mniej doświadczonych 0 dmg=0 impów), a w następnej jak wyrollował 2 w cel który mał 3HP to concede :D .
O tyle mnie zaskoczył, że na 11 randze nie spodziewałbym się takiego błędu. Ja sam się zagapię, bo pratycznie nigdy nie gram wyłącznie w HSa, zawsze coś tam w tle robię, ale to po prostu nieznajomosć mechaniki divine shielda.
Obrazek

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Divine shield nawet chroni przed kobra czy zamrozeniem.

Awatar użytkownika
Bearded Unclean 'Un
Kretozord
Posty: 1506

Post autor: Bearded Unclean 'Un »

Nie przed zamrożeniem, tylko przed Water E. I Snowchuggerem. Inne efekty mrożące wchodzą jak komunia.
"Każdy może, prawda, krytykować, a mam wrażenie, że dopuszczanie do krytyki, panie, to nikomu tak nie podoba się. Wiec dlatego z punktu, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, zeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie tych naszych, prawda punktów, które stworzymy."

Obrazek

Lucid
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 128
Lokalizacja: Poznań/Słupsk

Post autor: Lucid »

A propos zamrażania, natknąłem się dzisiaj na ciekawą sprawę. Warlock ma Impgang bossa na stole, mag rzuca blizzard, zespawnowane impy są zamrożone, mimo że wyraźnie efekt czaru mówi "deal 2 damage ... and freeze them" że ten warunek powinien być rozpatrywany w tym samym momencie co obrażenia. Nie, żebym narzekał ale po prostu gram w tą grę od bardzo dawna i mimo to troche mnie to zaskoczyło (a wcześniej pewnie nie zwracałem na to uwagi)
Obrazek
WoC W9 D1 L6

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Bearded Unclean 'Un pisze:Nie przed zamrożeniem, tylko przed Water E. I Snowchuggerem. Inne efekty mrożące wchodzą jak komunia.
Troche bez sensu brak konsekwencji, imho powinien albo mrozic zawsze albo w ogole.

Awatar użytkownika
Infernal Puppet
Masakrator
Posty: 2937
Lokalizacja: Koszalin

Post autor: Infernal Puppet »

A miał jak ją zabić o Twoje miniony? Jeśli nie to pewnie nie missplay tylko epicki concede
Reno był pierwszą rzeczą jaką zrobił zaraz po początku tury, więc IMHO nie. Zresztą, missplay czy nie, ubwiło mnie to setnie :mrgreen: .
Mad Mike pisze:
kwaku pisze:nawet gdyby miał tam wjechać tort z Cezarym w środku.
To nie wypali. Zanim wjedzie, to sytuacja ulegnie odwróceniu i tort będzie w środku Cezara
Ach te uroki bycia ciągle głodnym ;) .

ODPOWIEDZ