Hearthstone

Moderator: Zaklinacz Kostek

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Re: Hearthstone

Post autor: Ziemko »

Naxxramas bardziej jest grane zdecydowanie niz liga, zdecydowanie wolalbym jakby odeszla liga nix naxxx.

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

Ziemuś ja wiem, że wolałbyś tylko jeżeli chodzi o power level naxx > loe
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

I post pod postem ale moge :D

https://imgur.com/a/b6jz9 matematyka dotycząca małego kolegi co się zmienia :D
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

Awatar użytkownika
Afro
Postownik Niepospolity
Posty: 5678

Post autor: Afro »

No i bez tego było widać, że bardziej będzie lategamowy ;) Btw w europie dodatek wychodzi dzień później, więc 27 kwietnia.
"You either die a cyka or live long enough to become a blyat"

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

Nerfy Nerfy Nerfy

http://us.battle.net/hearthstone/en/blog/20097355/

niektóre tak słabe, że ja pierdole ;D

Ancient no słaba opcja za 7 koleś i draw 1 kart nie warto będzie
Fon spoko
Keeper 2/3 byłby spoko 2/2 to taki popierdek


Sowa = śmiech za 3 i tak będzie siedzieć tak jak w deckach była
BGH no i to jest nerf :D
Hunters mark czy w becie on za 1 nie był?
Bf nie wiem za drogo imo


Knife Juggler żart :D gdzie ten nerf? 1 dmg? żart :D
Leper gnome o tu ten jeden punkcik robi dużo
Golem karta w sam raz na pył teraz wolę ogra 4/4 zagrać niż to
Duży golem nie czaję czemu ale ok

A masterka to aby wasze cudowne combo nie poszło o którym tu gadane było

Mam nadzieję, że za kart znerfione normalna cena będzie to caly druid pójdzie się jeebać ;D
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

Awatar użytkownika
Lazur
Niszczyciel Światów
Posty: 4573

Post autor: Lazur »

Mówione było że znerfione karty w jakimś tam okresie można za full price pyłować
Obrazek

Awatar użytkownika
Aldean
Kretozord
Posty: 1993

Post autor: Aldean »

2 razy ancient lore = 800 pylu xD
"Our weapons cut through them like blade through air!"

"Double or nothing, aim for his cock"

Awatar użytkownika
Lazur
Niszczyciel Światów
Posty: 4573

Post autor: Lazur »

Ja golema raczej spyłuje też
Obrazek

Awatar użytkownika
Infernal Puppet
Masakrator
Posty: 2937
Lokalizacja: Koszalin

Post autor: Infernal Puppet »

Fajnie że gra się zmienia, ale IMHO w paru przypadkach Blizzard totalnie pokpił sprawę :evil: . Po kolei :

1 - Ancient of lore - 2 karty to faktycznie było ciut za dużo, ale nerf jest trochę za duży. 5/5 z mizernym leczeniem lub dobieraniem jednej karty jest dla mnie warty 6 many max.
2 - Force of nature - tu dla odmiany ok. 3 mobki 2/2 to nie najgorszy deal za 5 many.
3 - keeper of grove - 2/2 za 4 many, no pięknie :P . 2/3, albo 5 many wystarczyło by zupełnie.
4 - Ironbeak own - znowu, bezsensowne cięcie. Co prawda sowa dalej ma jako taką użyteczność nawet za 3 many ( wyciszenie no i bycie bestią ), ale skoro silence jest taki silny, to czemu nie przerabiają wszystkich kart z tym ?
5 - BGH - kolejna karta która prawdopodobnie pójdzie do kosza. Trochę jak swojego czasu w batlu z działami, BGH padnie ofiarą własnej popularności, bo jest dobrą kontrą na nader często występujący problem dużych minionów. Serio, 4 many wystarczyło by.
6 - Hunter's mark - Dobra zmiana, acz dziwię się, że dopiero teraz na to wpadli. Większość zaklęć za 0 many jest do ponownego przemyślenia uważam :P .
7 - Blader flurry - #-o . O mój boże, tu mamy klasyczny przykład nerfa a'la Blizzard. Owszem, nie powinno to bić w herosa ( generalnie obszarówki nie powinny bić po twarzy ), ale tu jeszcze podwoili koszt. Karta właśnie idzie do kosza, good job blizz, you fuck it up.
8 - knifer juggler - 2/2 za dwa many to wciąż ok staty, tym bardziej że absolutnie nie tknięto tego co czyni żonglera tak popularnym. Ktoś tu chyba pobierał lekcje od Games Workshopu jak zmieniać by nic nie zmieniać.
9 - Leaper gnome - no, tu jeszcze ujdzie. Choć osobiście uważam, że powinni się raczej zająć jego agonią, to karta zachowuje użyteczność nie będąc już tak irytującą.
10 - Arcane golem - nie tyle nerf, co reewalułacja.....karty która zupełnie jej nie wymagała. No ale ok, tańczącymi mieczami, czy ogrem też się czasem gra, a możliwości mają zbliżone.
11 - Molten Gigant - kolejny nerf nie wiem po co. Już granie na granicy 10 hp jest niebezpieczne, a granie poniżej jej to proszenie się o przegraną.
12 - Master of Disguise - meh. Ukrycie i tak rzadko kiedy trwało dłużej niż rundę.
Mad Mike pisze:
kwaku pisze:nawet gdyby miał tam wjechać tort z Cezarym w środku.
To nie wypali. Zanim wjedzie, to sytuacja ulegnie odwróceniu i tort będzie w środku Cezara
Ach te uroki bycia ciągle głodnym ;) .

Awatar użytkownika
Żaba
Masakrator
Posty: 2957

Post autor: Żaba »

Bli$$ generalnie nerfi OTK co jest dobrym ruchem, jak dla mnie wiekszosc zmian na plus - choc nie rozumiem znecania sie na roguem, zwlaszcza ze olej wypada w dzicz. Nerfa dostaly cancer deki combo druid,face hunter, secretladdin (rotacja) IMHO jest niezle.

Awatar użytkownika
JarekK
Bothunter
Posty: 5100
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: JarekK »

druida widze taraz na dużych stworach i ramp.
Stone pisze: 16 gru 2019, o 13:36Żeby dobrze rosły, o warzywa trzeba dbać.

Awatar użytkownika
Bearded Unclean 'Un
Kretozord
Posty: 1506

Post autor: Bearded Unclean 'Un »

Zmiany bardzo dobre, choć Ancient of Lore powinien byc tanszy o 1. W porównaniu z Azure Drake wypada blado, a jest klasowy.
BGH i sowa nadal będą grywalnymi kartami, ale nie będa juz takimi no-brainerami, a Spellbreaker stanie się sensowną alternatywą dla sowy.
"Każdy może, prawda, krytykować, a mam wrażenie, że dopuszczanie do krytyki, panie, to nikomu tak nie podoba się. Wiec dlatego z punktu, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, zeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie tych naszych, prawda punktów, które stworzymy."

Obrazek

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

Tak sobie usiadłem na spokojnie i się zastanawiam co oni ćpali rozminiając blade flurry za 4? Mogli zostawić za 2 jak nie bije po ryju. Ale za 4 to w ryj tak samo powinno dawać eh... czyli ogólnie bgh + knife juggler jakoś nerfy ominęli za mocne i dalej będą grać :D
trafiłem w paczce z bójki Ancienta <3 ale będzie pyłuuu aż milutko
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

Awatar użytkownika
Celedor
Kretozord
Posty: 1535
Lokalizacja: Komorów

Post autor: Celedor »

11 - Molten Gigant - kolejny nerf nie wiem po co. Już granie na granicy 10 hp jest niebezpieczne, a granie poniżej jej to proszenie się o przegraną.
Buff Holy Wrath'a. :wink:
Blog o malowanych przeze mnie figurkach. http://celedorverminhorde.blogspot.com/

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

fajne nerfy, moze wreszcie Rend bedzie sie bardziej oplacal niz BGH :D

W roque i tak bralbym ten czar, drogi bo droi i musisz go kombowac z poisonem no ale nie masz innego senswonego AoE to co zrobisz nic nie zrobisz :D Wild pyromancera wrzucisz do talii :)
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Gnoje zabiły druida. O ile force of nature rozumiem nerf to pozostałych średnio.
Ancient of lore ok był mocny, ale kosztował AŻ 7 many- przypomnieć można ze te staty co dostaje sie za ancienot of lore maja dropy za 5 many!!!
Keeper - nie wiem czy będę nim gral - 2/2 za 4 many no ja pierdzielę. Daliby mu chociaż 2/3.
BGH - imho nie opłacalny, ewentualnie do przemyślenia w druidzie, bo on ma problemy z autoremovalem, w magu wolę wziąć polimorfię, w szamanie hexa itd.

Generalnie jak zwykle BLIZZARD zzzzzsie jesli chodzi o umiejetnosci nerfienia/buffowania.

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

No Qc właśnie prędzej wild pyro siądzie niż flurry będzie grane. Za 4 powinno bić w pysk

Ziemek ale zobacz keepera. To jest kolo za 4 który albo silence albo pizd za 2 dmg. Inni aby to mieć muszą wsadzić 2 karty. Nerf zasłużony bo tak to jeszcze w miarę ciało dobre zostawało na stole. Głupi jest nerf Ancienta bo już wolę drake'a za 5 niż go.

A BGH jest był i będzie w wielu deckach siedział bo meta zwolni a on będzie dodatkową kontrą :D
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Tomek daliby 2/3 i bym nic nie mówil.

Ancienta potanic do 6 powinni wtedy bylby ok za 7 nie bede nim gral, wole 2xazure draki i np. nournish.

Ja jak zwykle w goracej wodzie kapany popalilem zlote karty - bylbym 1600 pylu do przodu, ale fuck it - i tak mam 5400 pylu :)

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

2/3 to byłby zbyt delikatny nerf taka prawda. Bo to dalej byłoby ciało wytrzymujące miniony 1/2 manowe
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

Awatar użytkownika
Żaba
Masakrator
Posty: 2957

Post autor: Żaba »

Infernal Puppet pisze:12 - Master of Disguise - meh. Ukrycie i tak rzadko kiedy trwało dłużej niż rundę.
to akurat zrobili z myślą o nowych bogach.

ODPOWIEDZ