Hearthstone

Moderator: Zaklinacz Kostek

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Albo_Albo
Masakrator
Posty: 2825
Lokalizacja: Krakow Legion
Kontakt:

Re: Hearthstone

Post autor: Albo_Albo »

a mi nawet niezle idzie moim cancer bum bum cthun Merkel Hunterem :) chociaz ja otwarlem tylko 16 paczek :)

Awatar użytkownika
Pitagoras
Falubaz
Posty: 1443
Lokalizacja: Okolice Warszawy

Post autor: Pitagoras »

Podrzucam bo sam się nie spodziewałem takiej interakcji, a może dzięki temu unikniecie tego w swoich grach :D . Właśnie widziałem jak drugi spell z Yog'Sarona zabił przeciwną Sylvanas, ta go przejęła i już reszta czarów była rzucana z perspektywy przeciwnika, tak jakby to on zagrał Yoga.
Obrazek

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

Trolden dzięki jednej karcie będzie miał materiału na filmiki przez 10 lat ;D
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

Awatar użytkownika
Aldean
Kretozord
Posty: 1993

Post autor: Aldean »

u mnie jedna legenda na 25 paczek, takze nie jest zle xD

dodatkowo jakies 7/8 epikow
"Our weapons cut through them like blade through air!"

"Double or nothing, aim for his cock"

minority
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 102

Post autor: minority »

Ja po 29 paczkach to 2 legendy:czogala i xaril poisoned mind ,co zadziwijące duzo epików mi wypadlo kilka zlotych nawet z kilkunastu ,rary nie wszystkie ktore chcialem ale mialem jakies 6 tych od warriora co broń buffują,i jescze zostalo 5 paczek

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9482
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Pitagoras pisze:Podrzucam bo sam się nie spodziewałem takiej interakcji, a może dzięki temu unikniecie tego w swoich grach :D . Właśnie widziałem jak drugi spell z Yog'Sarona zabił przeciwną Sylvanas, ta go przejęła i już reszta czarów była rzucana z perspektywy przeciwnika, tak jakby to on zagrał Yoga.
Co w zasadzie nic nie zmienia w jego dzialaniu :P chyba ze ilosc czarow :D
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Celedor
Kretozord
Posty: 1535
Lokalizacja: Komorów

Post autor: Celedor »

Zmienia dobieranie kart na przykład lub gdy użyje shield blocka etc.
Blog o malowanych przeze mnie figurkach. http://celedorverminhorde.blogspot.com/

Awatar użytkownika
Pitagoras
Falubaz
Posty: 1443
Lokalizacja: Okolice Warszawy

Post autor: Pitagoras »

Obejrzyj sobie najnowszego Troldena pierwszy klip to właśnie to co widziałem. Zmienia duuuuuużo :wink: .
Obrazek

Awatar użytkownika
Lazur
Niszczyciel Światów
Posty: 4573

Post autor: Lazur »

Gram w HS i dopiero dzisiaj poczułem sie jak w grze pay to win...
Osoby z większą ilością kart z dodatku mają znacznie łatwiej.
Obrazek

kevinior
Chuck Norris
Posty: 535

Post autor: kevinior »

Lazur pisze:Gram w HS i dopiero dzisiaj poczułem sie jak w grze pay to win...
Osoby z większą ilością kart z dodatku mają znacznie łatwiej.
Serio Pay to win... Zrobię sobie każdy deck jaki chciałem zostało mi 1k Gold i 3k dust zero zł wydanych to nie jest Pay 2 win
Ja na moim kutrze, sam sobie sterem, wędkarzem i rybą !

emiel_regis
Oszukista
Posty: 837

Post autor: emiel_regis »

przyznać się, kto mi zajumał legendy :-) z 50 pakietów wpadła mi jedna i to w dodatku ten crap, co ładuje się jak zabija miniony. Porażka.

Bretonnian
Falubaz
Posty: 1152

Post autor: Bretonnian »

Dodatek bardzo fajny. Pograłem sobie dziś bardzo dużo Magiem z Ctunem. I dopiero dziś zauważyłem że jest limit 100 gold które można zarobić dziennie :|

kevinior
Chuck Norris
Posty: 535

Post autor: kevinior »

nie narzekac na legendy bo mi polecial z 50 NAT ....
Ja na moim kutrze, sam sobie sterem, wędkarzem i rybą !

Awatar użytkownika
JarekK
Bothunter
Posty: 5100
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: JarekK »

Pay to win? Lol, zbierałem z miesiąc grając sobie areny czasem nawet i uzbierałem 1300 golda przed dodatkiem. Zrobiłem te zadania i mam większość kart z dodatku (ofc białych i niebieskich) i 2 legendy. Spyłowałem całe naxx i gvg i zrobiłem sobie 3 decki. GPW, Ctuncontrolwarrior i druida na ctunie. Nie widzę problemu z pay to win...
Stone pisze: 16 gru 2019, o 13:36Żeby dobrze rosły, o warzywa trzeba dbać.

Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14639
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: swieta_barbara »

A wszystkie karty jak Doom itd zostały po prostu skasowane?
Kurczę, jakbym wiedział to bym spylił.
Wiedziałem, że trzeba czasem forum czytać.

Awatar użytkownika
Infernal Puppet
Masakrator
Posty: 2937
Lokalizacja: Koszalin

Post autor: Infernal Puppet »

Trolden dzięki jednej karcie będzie miał materiału na filmiki przez 10 lat ;D
Raczej na całe najbliższe stulecie :wink: . Yogg-Saron to obecnie chyba najbardziej absurdalnie losowa karta w całej grze pełnej przecież bzdurnie losowych kart. W wyścigu o najidiotyczniejsze RNG wygrywa bez najmniejszej wątpliwości. I to nawet mając taką liczną konkurencję, wyprzedza ją z dwukrotnym zdublowaniem, tak odjechana jest to karta :P . Wiem, że niektórzy lubią takie zabawy, ale ja bym nie tknął tej karty nawet trzymetrową halabardą. Jeśli kiedykolwiek ją trafię, od razu idzie na pył.

Btw, pierwsze kompilacje już są :P - https://www.youtube.com/watch?v=hXPf6uit3zo .
Mad Mike pisze:
kwaku pisze:nawet gdyby miał tam wjechać tort z Cezarym w środku.
To nie wypali. Zanim wjedzie, to sytuacja ulegnie odwróceniu i tort będzie w środku Cezara
Ach te uroki bycia ciągle głodnym ;) .

Awatar użytkownika
Grand Admiral Thrawn
Falubaz
Posty: 1258
Lokalizacja: Biała Podlaska

Post autor: Grand Admiral Thrawn »

swieta_barbara pisze:A wszystkie karty jak Doom itd zostały po prostu skasowane?
Kurczę, jakbym wiedział to bym spylił.
Wiedziałem, że trzeba czasem forum czytać.

Nie, wszystko jest do gry w Wildzie.


Ludziska, Wy tak na poważnie wszyscy (a przynajmniej większość) bez problemu palicie karty z starych dodatków? :cry:
To pewnie wstyd się przyznać ale ja dziś w końcu stworzyłem Błyskotrona i Głowę Mimirona, żeby mieć całe GvG....
Remember, having fun and keeping to the spirit of the game is more important than winning at any cost.

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Lacznie 2 legsy na 56 pakietow - bez reweli.

Troche dzisiaj pogralem - nowa wersja tempo maga spoko, cthun druid bardzo mocny tez nim gralem, ale sam zrobilem na niego kontre - rampe z nowa legenda - poki co nie przegralem jeszcze z cthun druidem. W ogole polecam black knighta wsadzac do talii - w kazdej grze sie obecnie splaca :) Wrzucilem tez do talii na kompost, bo imho BGH sie nie oplaca.

Fajny jednak ten dodatek, choc nie czuje klimatu.

Ja zostawilem naxxa i gvg.

Awatar użytkownika
Afro
Postownik Niepospolity
Posty: 5678

Post autor: Afro »

Ja też nie popiele kart, szkoda mi po prostu. A co do cthuna, to jeszcze ani razu go nie zobaczyłem na stole (bujam się między 13 a 15 rangą), do 10 tury zazwyczaj jest po grze, a jak już graliśmy dłużej to coś przeciwnikom nie podchodził.
"You either die a cyka or live long enough to become a blyat"

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

Ja dziś siadam i pyłuję :P

Po otworzeniu 23 paczek 2 legi najlepsza karta dodatku yogguś


po 73 7 legend :D zostało 5 pazcek które muszę wyfarmić ;D
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

ODPOWIEDZ