Hearthstone

Moderator: Zaklinacz Kostek

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Afro
Postownik Niepospolity
Posty: 5678

Re: Hearthstone

Post autor: Afro »

A jak teraz jest z rankingiem? Tylko w standardzie będzie można wbijać? Chodzi mi o ten, gdzię dostaję złote karty na koniec sezonu.
"You either die a cyka or live long enough to become a blyat"

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Gokish pisze:Ja dziś siadam i pyłuję :P

Po otworzeniu 23 paczek 2 legi najlepsza karta dodatku yogguś


po 73 7 legend :D zostało 5 pazcek które muszę wyfarmić ;D


Nic nowego, farciuch jak zwykle.

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

https://www.youtube.com/watch?v=ulbURGNVUe0

trolden daje po całości :D materiału ma chłopak

na początku widać to o czym już tu pisali ludzie. Jak Sylvana ukradnie Yoga to przejebane :D
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

Awatar użytkownika
Infernal Puppet
Masakrator
Posty: 2937
Lokalizacja: Koszalin

Post autor: Infernal Puppet »

A jak teraz jest z rankingiem? Tylko w standardzie będzie można wbijać? Chodzi mi o ten, gdzię dostaję złote karty na koniec sezonu.
Konto będzie miało dwa oddzielne rankingi, jeden dla dziczy, drugi dla standardu. Nagrodę na koniec sezonu dostaniesz niestety tylko jedną, ale za najlepszą rangę jaką udało się osiągnąć w którymkolwiek z tych dwóch.

Btw, Hs czasami naprawdę siada na mózg. Miałem dzisiaj sen, że otwierałem paczkę kart - patrzę po okładkach - *5* legend :D - otwieram, a w środku 5x Mełko Gromniłło #-o. Czuję się strollowany przez swój własny umysł :P .
Mad Mike pisze:
kwaku pisze:nawet gdyby miał tam wjechać tort z Cezarym w środku.
To nie wypali. Zanim wjedzie, to sytuacja ulegnie odwróceniu i tort będzie w środku Cezara
Ach te uroki bycia ciągle głodnym ;) .

Awatar użytkownika
Celedor
Kretozord
Posty: 1535
Lokalizacja: Komorów

Post autor: Celedor »

Ludziska, Wy tak na poważnie wszyscy (a przynajmniej większość) bez problemu palicie karty z starych dodatków? :cry:
To pewnie wstyd się przyznać ale ja dziś w końcu stworzyłem Błyskotrona i Głowę Mimirona, żeby mieć całe GvG....
Tak btw to czy Blizzard mówił coś o tym, że starsze dodatki powrócą kiedyś do standardu czy już tylko można nimi grać w wildzie ?
Blog o malowanych przeze mnie figurkach. http://celedorverminhorde.blogspot.com/

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

Jeżeli jakieś karty wrócą to będą i tak zmienione ;)
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Infernal Puppet pisze:
A jak teraz jest z rankingiem? Tylko w standardzie będzie można wbijać? Chodzi mi o ten, gdzię dostaję złote karty na koniec sezonu.
Konto będzie miało dwa oddzielne rankingi, jeden dla dziczy, drugi dla standardu. Nagrodę na koniec sezonu dostaniesz niestety tylko jedną, ale za najlepszą rangę jaką udało się osiągnąć w którymkolwiek z tych dwóch.

Btw, Hs czasami naprawdę siada na mózg. Miałem dzisiaj sen, że otwierałem paczkę kart - patrzę po okładkach - *5* legend :D - otwieram, a w środku 5x Mełko Gromniłło #-o. Czuję się strollowany przez swój własny umysł :P .

Wygrales z tym snem hahahahaahah :D

Awatar użytkownika
Lazur
Niszczyciel Światów
Posty: 4573

Post autor: Lazur »

No to Mełło i jaka chcesz legenda więc tragedii i tak nie ma :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Infernal Puppet
Masakrator
Posty: 2937
Lokalizacja: Koszalin

Post autor: Infernal Puppet »

I przy okazji karta z jednym z najbardziej karzących efektów ubocznych. Wystawanie Mełka to proszenie się o grad fireballi prosto w ryj :P . A już napotkanie go w bójkach opartych na zaklęciach ( za wiele portali czy ostatnio z kruczym idolem ) to już po prostu samotrolling ze strony przeciwnika. Jeśli go kiedykolwiek wylosuję z paczki ( nawet jeśli jednego nie pięciu :wink: ) od razu idzie na przemiał. No nic, lecę otwierać moje 23 pakiety, w tym 13 z nowego dodatku ( plus ostatnie 8 z GvG, i po jednej klasycznej i GT ). Jeszcze nigdy tyle nie miałem :mrgreen: .

Edit :
Pierwsza paczka klasyczna ( z ostatniej bójki ) - ZŁOTY AL'Akir :D :D :D :D :D :D :D :D

Edit 2 :
Wypadł mi jeszcze Bolvar, z paczki turniejowej 3(sic!) epiki :mrgreen: ( stajenna, upiorny rumak i spod ziemi ). Z "bugów" niestety nic legendarnego ( ale za to sporo tych fajniejszych commonów ).

115 kart, 36 powtórek :P .
Mad Mike pisze:
kwaku pisze:nawet gdyby miał tam wjechać tort z Cezarym w środku.
To nie wypali. Zanim wjedzie, to sytuacja ulegnie odwróceniu i tort będzie w środku Cezara
Ach te uroki bycia ciągle głodnym ;) .

Awatar użytkownika
Matis
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3749
Lokalizacja: Puławy/Wrocław

Post autor: Matis »

Jak na razie 36 pakietów. Jedna legenda, 8 epików, 7 złotych kart, około 50 powtórek. Mogło być znacznie lepiej :/

Obrazek
M&M Factory - Up. 14.01.2017 Ostatnia trójka pegazów

Awatar użytkownika
Manfred
Postownik Niepospolity
Posty: 5910
Lokalizacja: Cobra Kai

Post autor: Manfred »

Ja na 70 paczek otartych w dniu premiery wyjąłem 1 legendę :D

Awatar użytkownika
Żaba
Masakrator
Posty: 2957

Post autor: Żaba »

zamiast mełko mógł wypaść wędkarz albo jego mroczny brat bliźniak :P a po za tym 5 x mełko to 2000 pyłu :P

minority
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 102

Post autor: minority »

Ja dzisiaj gralem darwin szamanem ,jak preciwnik w 6-7 turze widzi velena sylvane czarnorekiego aow to zazwyczaj jest autoconcede

Awatar użytkownika
Lazur
Niszczyciel Światów
Posty: 4573

Post autor: Lazur »

To co dzisiaj u maga Yog Saron robił to była miazga... między innymi przyzwał dwa razy wilki shamana, korzenie druida a na końcu zabił to wszystko łącznie z sobą rzucając brawla :D
Obrazek

Awatar użytkownika
Infernal Puppet
Masakrator
Posty: 2937
Lokalizacja: Koszalin

Post autor: Infernal Puppet »

A to dopiero wierzchołek góry lodowej w kwestii tego co potrafi :wink: . Ludziska już wymyślają odjechane patenty na nowym dodatku ( choćby ten dobry deathwingiem i duplikacją - przyzywa z agonii dwie swoje kopie :P ), a z czasem ich tylko przybędzie :) .
Mad Mike pisze:
kwaku pisze:nawet gdyby miał tam wjechać tort z Cezarym w środku.
To nie wypali. Zanim wjedzie, to sytuacja ulegnie odwróceniu i tort będzie w środku Cezara
Ach te uroki bycia ciągle głodnym ;) .

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9482
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Matis nie rozjezdzaj forum pls
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Yog Seron psuje troche ta gre. Juz chyba 2xtroldeny widzialem i kompletnie mnie ta karta nie przekonuje. Ona moze wygrac czy przegrac gre nawet jak masz 30 zycia. Najczesciej ty rzucajac przegrywasz przez....... fatgue :D

Awatar użytkownika
Afro
Postownik Niepospolity
Posty: 5678

Post autor: Afro »

No ja to widzę jedynie jako taka ostatnia deska ratunku, jak gra jest w dupę, to rzucasz, bo masz 50/50, że może wygrasz (albo giniecie razem z przeciwnikiem :D ), ale ustawianie talii pod niego to strzał w kolano ;D
"You either die a cyka or live long enough to become a blyat"

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Usmiechnalem sie sam do siebie jak odpalilem stream Kolento i nagle widze ramp druida, ktory rozni sie z 5 kartami z moim ramp druidem, ktorego w srode zlozylem :) Nawet mulcha/na kompost tez tam wsadzil :)

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

Trolden to chyba ma wenę :D bo tyle filmikow co wrzucił to szaleństwo
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

ODPOWIEDZ