Hearthstone

Moderator: Zaklinacz Kostek

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Żaba
Masakrator
Posty: 2957

Re: Hearthstone

Post autor: Żaba »

generalnie j.w. ale w PG dekach raczej nikt nie używa kart dobierających nowe (bo warlok ma swoją moc) z wyjątkiem mortal coil bo to czar i rzadko cult leadera. a w ramach bursta występują czary, Leroy albo doom guard.

Awatar użytkownika
Manfred
Postownik Niepospolity
Posty: 5910
Lokalizacja: Cobra Kai

Post autor: Manfred »

inzynierka w zoo ? :mrgreen:

Awatar użytkownika
Infernal Puppet
Masakrator
Posty: 2937
Lokalizacja: Koszalin

Post autor: Infernal Puppet »

Swoją drogą, wam też po ostatniej łatce dubbing zmienił się na angielski ? I zostaje taki nawet po zmianie w ustawianiach na polski ?
Mad Mike pisze:
kwaku pisze:nawet gdyby miał tam wjechać tort z Cezarym w środku.
To nie wypali. Zanim wjedzie, to sytuacja ulegnie odwróceniu i tort będzie w środku Cezara
Ach te uroki bycia ciągle głodnym ;) .

minority
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 102

Post autor: minority »

Duzo ludzi ma ten problem ,probowales sie wylogowac i zalogiwac ponownie?
I kto ma juz nowego skina?

Awatar użytkownika
Afro
Postownik Niepospolity
Posty: 5678

Post autor: Afro »

A właśnie, szybciej jest wbić ten 20 level robiąc niskie levele każdą klasą, czy lepiej pocisnąć jedną do 20? Bo o ile dobrze zrozumiałem, to portret jest za skumulowane 20 leveli na koncie raf.
"You either die a cyka or live long enough to become a blyat"

Awatar użytkownika
Infernal Puppet
Masakrator
Posty: 2937
Lokalizacja: Koszalin

Post autor: Infernal Puppet »

IMHO łątwiej jest kilka poziomów każdą klasą. Pierwsze lvl-e idą naprawdę szybko, więc sumaryczną 20-tkę da się uzbierać w jakąś godzinę.

Ps, a propo rekrutowania, moje zaproszenie jakbyście chcieli https://eu.battle.net/account/en-us/cre ... C5KQPD5QJ6
Mad Mike pisze:
kwaku pisze:nawet gdyby miał tam wjechać tort z Cezarym w środku.
To nie wypali. Zanim wjedzie, to sytuacja ulegnie odwróceniu i tort będzie w środku Cezara
Ach te uroki bycia ciągle głodnym ;) .

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9482
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Afro pisze:A właśnie, szybciej jest wbić ten 20 level robiąc niskie levele każdą klasą, czy lepiej pocisnąć jedną do 20? Bo o ile dobrze zrozumiałem, to portret jest za skumulowane 20 leveli na koncie raf.
Niby wszystko ok, 23 poziomy sa skrzynia otwarta a herosa jak nie było tak nie ma ; /
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
gajowy21
Wałkarz
Posty: 54
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: gajowy21 »

2 sprawy: chciałby ktoś pograjndowac zaproszenia?
2. Czy tylko ja nie mogę od rana nic zagrać? Wywala mnie podczas szukania oppa, w Arenie, na casualu :/
Obrazek

Awatar użytkownika
Infernal Puppet
Masakrator
Posty: 2937
Lokalizacja: Koszalin

Post autor: Infernal Puppet »

2 sprawy: chciałby ktoś pograjndowac zaproszenia?
W sensie :) ?
2. Czy tylko ja nie mogę od rana nic zagrać? Wywala mnie podczas szukania oppa, w Arenie, na casualu :/
Nie wiem, mnie nic podobnego nie spotkało.
Mad Mike pisze:
kwaku pisze:nawet gdyby miał tam wjechać tort z Cezarym w środku.
To nie wypali. Zanim wjedzie, to sytuacja ulegnie odwróceniu i tort będzie w środku Cezara
Ach te uroki bycia ciągle głodnym ;) .

Awatar użytkownika
Afro
Postownik Niepospolity
Posty: 5678

Post autor: Afro »

-Qc- pisze: Niby wszystko ok, 23 poziomy sa skrzynia otwarta a herosa jak nie było tak nie ma ; /
ja miałem w sumie 22 poziom i dostałem portret
"You either die a cyka or live long enough to become a blyat"

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9482
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Po resecie kompa odpalilo
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
gajowy21
Wałkarz
Posty: 54
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: gajowy21 »

Infernal- każdy z nas zakłada po 6 troll kont z zaproszenia. Potem rzucasz wyzwanie ziomeczkowi, on po rozpoczęciu meczu od razu poddaje - instant exp. Podbijasz w ten sposób wszystkich bohaterów do 2 a jednego do 4 - boom, łącznie 20 poziom. Niepełna godzinka roboty i masz murloka i 5 paczek.
Obrazek

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

Oficjalnie stwierdzam najbardziej gówniana bójka ever.
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

Awatar użytkownika
Afro
Postownik Niepospolity
Posty: 5678

Post autor: Afro »

Faktycznie, totalny random. Gdyby chociaż samemu można było talię zrobić to może byłoby fajnie.
"You either die a cyka or live long enough to become a blyat"

Awatar użytkownika
Wilqu
Falubaz
Posty: 1250

Post autor: Wilqu »

https://battle.net/recruit/FFH7BC5KLM?b ... &s=HS&m=pc

osoba która zarejestruje się z tego linku, załozy nowe konto dostanie pakiet kart w nagrodę
pomóżcie zdobyć obrazek szamana
Obrazek






_________________

_reszka
Chuck Norris
Posty: 556

Post autor: _reszka »

bójka gówniana jak cholera.

Co do murlocka, to założyłem nowe konto, przeszedłem tutorial (co trwało najdłużej), potem każdą postacią 1-2 gry przeciwko komputerowi w celu odblokowania innych postaci i nabicia 2-3 lev. Mecze głównie przeciwko podstawowemu szamanowi, bo ma tak beznadziejny deck że aż boli. Na 2 lev wystarcza 1 win. 9 postaci, 7 na lev 2 i 2 na lev 3.

Trwa to godzinę łącznie z tutorialem

minority
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 102

Post autor: minority »

Co wy chcecie od tej bójki,dawno tak dobrze się nie bawiłem, np:2 tura zew ostępów z dzika :mrgreen:

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

za długo się gra
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

Awatar użytkownika
Wilqu
Falubaz
Posty: 1250

Post autor: Wilqu »

E tam szybki szpil kapłanem za 1 razem zrobiona górą 5 minut jeśli przeciwnik nie zamula.
Obrazek






_________________

Awatar użytkownika
Semi
Niszczyciel Światów
Posty: 4747
Lokalizacja: Warszawa - Drobne Wałeczki
Kontakt:

Post autor: Semi »

swietna ta bojka, a ile smiechu ;)
Obrazek
Highborn Elves Only!

ODPOWIEDZ