Hearthstone

Moderator: Zaklinacz Kostek

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Hearthstone

Post autor: Gokish »

Dodatku nadchodź proszę... nigdy nie miałem tak aby mi win ratio pierdolnęło z 58% na równe 50% gdy dobiłem do 11 rangi. Od wczoraj 2 gry do przodu 2 do tyłu i tak przez dobre 30 gier....
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

Awatar użytkownika
Galharen
Kretozord
Posty: 1618
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: Galharen »

wisza juz te nowe karty w necie, kurde, sporo ciekwych rzeczy sie pojawilo.
Moj ulubiony beast hunter dostanie nowa wersje, ale co czuje ze paladyn czy jade druid beda w topie teraz.
Zapraszam do obejrzenia mojej galerii:

Galharen's painting blog

Awatar użytkownika
Albo_Albo
Masakrator
Posty: 2825
Lokalizacja: Krakow Legion
Kontakt:

Post autor: Albo_Albo »

Gokish pisze:Dodatku nadchodź proszę... nigdy nie miałem tak aby mi win ratio pierdolnęło z 58% na równe 50% gdy dobiłem do 11 rangi. Od wczoraj 2 gry do przodu 2 do tyłu i tak przez dobre 30 gier....
mam podobnie tylko wisze na 14 a poprzedni miesiac skonczylem na 8

emiel_regis
Oszukista
Posty: 837

Post autor: emiel_regis »

A ja się złamałem, zrobiłem mid range shamana I sky is the limit. Nie mogłem 11 rangi przebić a jest 8 na win streak. Jak tak dalej pójdzie, to pierwszy raz w życiu zrobię 5 rangę

Awatar użytkownika
Żaba
Masakrator
Posty: 2957

Post autor: Żaba »

Wbrew pozorom goblinski burmistrz to odpowiednik Joga - rzucamy go gdy przeciwnik ma duza przewage na stole czyli ztatystycznie wiecej celow :-) nie mowie ze jest mega ale ma zastosowanie (jakies)

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

emiel_regis pisze:A ja się złamałem, zrobiłem mid range shamana I sky is the limit. Nie mogłem 11 rangi przebić a jest 8 na win streak. Jak tak dalej pójdzie, to pierwszy raz w życiu zrobię 5 rangę

O tym mówię. Lekko i przyjemnie się tym gra za mocny deck zwyczajnie :D ja już na 9 i lecimy dalej
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9482
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Ja zrobil 11 do 1 maly rogalem xD i byla 8 i 5 gwiazdek ale sie zepsulo. Wracamy do szamana :)
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

emiel_regis
Oszukista
Posty: 837

Post autor: emiel_regis »

Podoba mi się strasznie ten deck. Podobnie jak Mally druid. Jakbym miał Malygosa i Thalnosa... I niby nawet dust na nich jest, ale się kisi, czekając aż się meta po nowym dodatku ustabilizuje, żeby nie było jak z robieniem Yog-Sarona - zrobiłem, zagrałem nim wszystkiego z 10 gier i poszedł na pył. Przynajmniej za pełną wartość. Ja do HSa nie dokładam $, więc pyłu na wielkie szaleństwa nie ma.

Awatar użytkownika
Bearded Unclean 'Un
Kretozord
Posty: 1506

Post autor: Bearded Unclean 'Un »

W październiku zrobiłem rangę 4 tempo magiem, w tym miesiącu będzie tylko 5, bo już nie pogram.
Szamana próbowałem przez 3 dni łamać tech-talią na wojowniku, ale całkowity win-rate był bardzo wyrównany, bo matchupy kontrolne miałem do tyłu.
Ostatecznie wróciłem do maga, i win rate sie utrzymał, za to gry szybsze i bardziej dynamiczne, dzieki czemu łatwiej zrobic daily itd.

Uważam, ze po premierze dodatku, Midrange Shaman nadal bedzie topową talia, bo nie wychodzi nic, co maiłoby go osłabić.
Będzie szał na jade i reno talie, ale szaman wciąż ma narzędzia, żeby budować bardzo mocną pozycję na stole, i wciąż dysponuje mocnym burstem.
Będzie tak jak z metą tuz po wyjsciu WotDG, że wszędzie był Cthun, a po drabince wspinali sie ci, co grali value-deckami i tempo.
"Każdy może, prawda, krytykować, a mam wrażenie, że dopuszczanie do krytyki, panie, to nikomu tak nie podoba się. Wiec dlatego z punktu, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, zeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie tych naszych, prawda punktów, które stworzymy."

Obrazek

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

Dobra robota skończona czas uderzyć z 9 rangi w dół :D.
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

Awatar użytkownika
Infernal Puppet
Masakrator
Posty: 2937
Lokalizacja: Koszalin

Post autor: Infernal Puppet »

Uważam, ze po premierze dodatku, Midrange Shaman nadal bedzie topową talia, bo nie wychodzi nic, co maiłoby go osłabić.
Osłabić nie, ale konkurować albo zastąpić....nooo, zobaczymy :) .... Mid szaman jest taki silny, bo jest to talia zdolna nieźle zawalczyć i z taliami agresywnymi i z kontrolnymi. Do tego karty "win more" typu thunderbluff valiant, które jak się ich nie zatrzyma w porę, rozkręcają się do nieprzyjemnych rozmiarów.

Ps, Patch z wczorajszej nocy dodał też kilka nowych, niestety jednorazowych jak sądzę questów. Dwa z nich to ewidentny żart ( i to kiepski dodajmy :P ), ale trzy oferują po dwa darmowe pakiety kart za granie tri-klasami skorelowanymi z poszczególnymi rodzinami mafijnymi :) . A dodatkowym kartom nigdy nie mówi się nie 8) .
Mad Mike pisze:
kwaku pisze:nawet gdyby miał tam wjechać tort z Cezarym w środku.
To nie wypali. Zanim wjedzie, to sytuacja ulegnie odwróceniu i tort będzie w środku Cezara
Ach te uroki bycia ciągle głodnym ;) .

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

Ja czekam na bójkę w nowym roku. Piękny rewers będzie za nią. Sekret MOOO LEVEL :D
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

Awatar użytkownika
Bearded Unclean 'Un
Kretozord
Posty: 1506

Post autor: Bearded Unclean 'Un »

Do tego karty "win more" typu thunderbluff
To nie jest win more, on wygrywa gry samodzielnie, jeśli nie spotka sie z natychmiastową odpowiedzią. Win more to sa karty, które wygrywają gry już wygrane.
"Każdy może, prawda, krytykować, a mam wrażenie, że dopuszczanie do krytyki, panie, to nikomu tak nie podoba się. Wiec dlatego z punktu, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, zeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie tych naszych, prawda punktów, które stworzymy."

Obrazek

Awatar użytkownika
Infernal Puppet
Masakrator
Posty: 2937
Lokalizacja: Koszalin

Post autor: Infernal Puppet »

Sekret MOOO LEVEL
Etam, kucykowy poziom w D3 był zabawniejszy ;). Ale i tak jestem ciekawy jakie zasady będą się kryć za ujawnionymi obrazkami. Na pewno widzę bójkę z eliksirami, coś z szachami ( kolejna bójka przeciw AI ? ), może kolejną wariację bójki z portalami, a Garrosh slędczący nad książką obstawiam ma coś wpoólnego z odkrywaniem :) .
Mad Mike pisze:
kwaku pisze:nawet gdyby miał tam wjechać tort z Cezarym w środku.
To nie wypali. Zanim wjedzie, to sytuacja ulegnie odwróceniu i tort będzie w środku Cezara
Ach te uroki bycia ciągle głodnym ;) .

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

Kij co to będzie rewers będzie genialny
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

Awatar użytkownika
Żaba
Masakrator
Posty: 2957

Post autor: Żaba »


Awatar użytkownika
Galharen
Kretozord
Posty: 1618
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: Galharen »

Szczerze jaracie sie rewersami czy grafikami? :lol2:
Zapraszam do obejrzenia mojej galerii:

Galharen's painting blog

_reszka
Chuck Norris
Posty: 556

Post autor: _reszka »

a gdzie to można obejrzeć?

Awatar użytkownika
oczko
Falubaz
Posty: 1407
Lokalizacja: Nemezis

Post autor: oczko »

jak sądzicie - czy po wejściu dodatku z arenek będą lecieć nowe busterki?
Obrazek

Awatar użytkownika
Lazur
Niszczyciel Światów
Posty: 4573

Post autor: Lazur »

Pewnie wciąż randomowe
Obrazek

ODPOWIEDZ