Hearthstone

Moderator: Zaklinacz Kostek

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Hearthstone

Post autor: Gokish »

Lazur pisze:Pewnie wciąż randomowe

Dostajesz randomowe? bo ja ciągle old godsy
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

minority
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 102

Post autor: minority »

na arenach zawsze będą lecieć paczki z najnowszego dodatku

Awatar użytkownika
Infernal Puppet
Masakrator
Posty: 2937
Lokalizacja: Koszalin

Post autor: Infernal Puppet »

Jeszcze a'propo przegiętości mid-range szamana :mrgreen: . Postanowiłem sobie pograć nieco na drabince by dobić do równych 3000 złota przed zakupami pakietów z Gadżetonu. Zaczynałem tam gdzie skończyłem, z 15 rangi.

Sześć gier potem jestem na 12 randze i śmieję się histerycznie :mrgreen: :lol2: .
Mad Mike pisze:
kwaku pisze:nawet gdyby miał tam wjechać tort z Cezarym w środku.
To nie wypali. Zanim wjedzie, to sytuacja ulegnie odwróceniu i tort będzie w środku Cezara
Ach te uroki bycia ciągle głodnym ;) .

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

Infernal Puppet pisze:Jeszcze a'propo przegiętości mid-range szamana :mrgreen: . Postanowiłem sobie pograć nieco na drabince by dobić do równych 3000 złota przed zakupami pakietów z Gadżetonu. Zaczynałem tam gdzie skończyłem, z 15 rangi.

Sześć gier potem jestem na 12 randze i śmieję się histerycznie :mrgreen: :lol2: .

Powiem szczerze to mi się nie chce grać. Pograłem rano i po 6 grach gdzie trafiłem 5 razy szaman i raz hunter odechciało mi się.
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

Awatar użytkownika
JarekK
Bothunter
Posty: 5100
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: JarekK »

Złóż control woja. Ja mam jakieś 80% win ratio na midrange shamana w 7 randze. Przegrywam tylko jak koleś szybko zrobi duzy stół i ma tą karte +3 ataku na wszystkie miniony. Inaczej spokojnie dajesz sie zbic do 12 lub mniej i wtedy wrzucasz na siebie caly armour jaki ci zostal i czysciez stół bo masz 4-5 board clearow.
Stone pisze: 16 gru 2019, o 13:36Żeby dobrze rosły, o warzywa trzeba dbać.

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

Hmm eee no dziś już 3h do końca szkoda czasu. Za miesiąc road to legenda :D w tym i tak spoko od poniedziałku z 22 do 10
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

Awatar użytkownika
Żaba
Masakrator
Posty: 2957

Post autor: Żaba »

JarekK pisze:Złóż control woja. Ja mam jakieś 80% win ratio na midrange shamana w 7 randze. Przegrywam tylko jak koleś szybko zrobi duzy stół i ma tą karte +3 ataku na wszystkie miniony. Inaczej spokojnie dajesz sie zbic do 12 lub mniej i wtedy wrzucasz na siebie caly armour jaki ci zostal i czysciez stół bo masz 4-5 board clearow.
Poniewaz gralem duzo z obu stron to powiem ze nie jest tak latwo.
Bloodlust sprawa prosta - tech pod ctrl war.
Ale rozsadny szaman wyczeka warra - same totemy sa zbyt niebezpieczne by je zostawic na stole.
Zarzucasz stol na tyle by zdejmowac armour ale nie przesadzisz . Po czyszczeniu od nowa - 5/5, trog + wilki + totem i juz stol pelen.
Pozatym zostawiasz warra na 13 zycia i robisz mu OTK ;-P

Awatar użytkownika
JarekK
Bothunter
Posty: 5100
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: JarekK »

Zostawienie warriora na 13 lub 14 życia to błąd początkującego, bash w swój ryj lub jakakolwiek broń i lecimy z ravengem :)
Stone pisze: 16 gru 2019, o 13:36Żeby dobrze rosły, o warzywa trzeba dbać.

Awatar użytkownika
oczko
Falubaz
Posty: 1407
Lokalizacja: Nemezis

Post autor: oczko »

ja tam jestem zadolony z partii z szamanem swoim reno magiem - w pewnym momencie kończy mu się para. tylko mi ciut brak ogrania bo miałem dłuuugą przerwę
Obrazek

emiel_regis
Oszukista
Posty: 837

Post autor: emiel_regis »

Zagrałem parę gier przeciw ctrl warriorowi i ctrl na shamana. Powiem tak: 7/10 daję zwycięstwo shamana. Kluczem jest zapychanie stołu mięsem tylko z niedużą wartościową wkładką. I możliwie szybkie wyciągnięcie małych removali (szczególnie basha) a jeśli się uda wyciągnąć np shield slam na mana tide totem to po prostu nie ma opcji żeby warrek to wygrał. A przy dobrym rozłożeniu kart na stole, removale zwyczajnie się kończą

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Premiera jest za chwile? Czy z czwartku na piatek?

emiel_regis
Oszukista
Posty: 837

Post autor: emiel_regis »

W Europie 02.12 Więc pewnie jutro o północy.

Awatar użytkownika
JarekK
Bothunter
Posty: 5100
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: JarekK »

znowu się nie będzie dało zalogować -.-
Stone pisze: 16 gru 2019, o 13:36Żeby dobrze rosły, o warzywa trzeba dbać.

Awatar użytkownika
oczko
Falubaz
Posty: 1407
Lokalizacja: Nemezis

Post autor: oczko »

to ciekawy dodatek będzie - sporo jest potencjalnie silnych kart które mogą wywrócić metę, ale poza kilkoma legendarkami i może potionkami dla warlocka i priesta nie wiele jest w tym dodtaku niemalże no brainowych includów. w Bogach była koło 30 jeśli się nie mylę
Obrazek

Awatar użytkownika
JarekK
Bothunter
Posty: 5100
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: JarekK »

Wiadomo kiedy inne dodatki/przygody będą wyrotowywać?
Stone pisze: 16 gru 2019, o 13:36Żeby dobrze rosły, o warzywa trzeba dbać.

Awatar użytkownika
oczko
Falubaz
Posty: 1407
Lokalizacja: Nemezis

Post autor: oczko »

hmm pewnie w kwietniu z nowym rokiem, chyba że rok zacznie się wcześniej. Trochę się dziwię że nie wprowadzono rotacji 1 by 1 - wchodzi dodatek/ przygoda i wyrtotowuje odpowiedni dodatek/przygoda - wolniejsze zmianyy, częstsze zmiany w Standardziewięcej kombinowania. Sądzę że wtedy nawet karty które dziś w ogóle nie są grane zobaczyłyby nieco gry
Obrazek

Awatar użytkownika
Bearded Unclean 'Un
Kretozord
Posty: 1506

Post autor: Bearded Unclean 'Un »

Apropos Waszych rozkmin Szaman vs Warrior: Kolento zrobił 12:1 na Heroic Brawlu, dzieki temu ze wybrał ctrl warriora jako najlepszą bazę dla talii nastawionej na bicie szamana, dominującego HTB. Wszystkie gry przeciwko Szamanom wygrał, a było ich bodaj 5.
Problem woja jest taki, że ma on pod górkę z popularnym druidem, który ma zbyt masywne zagrożenia, a w early-to-mid game robi dużo bardziej wartościowe rzeczy niz nabijanie pancerza (dobieranie + rampowanie).
Ja, osobiscie, grając wojem mam tez problemy z N'zoth Paladynami i róznymi ctrl Priestami. Renolock jest koszmarem, bo generuje chore value, i finiszuje "jarkiem", na ktrórego jedyną odpowiedzią jest 15+ burst, tylko że nie jest łatwo go przykisić w sytuacji, gdy cały czas trzeba mocno walczyc o stół.

Prawdą, natomiast, jest, że Szaman dobrze sobie radzi z Dragon-warriorem.
"Każdy może, prawda, krytykować, a mam wrażenie, że dopuszczanie do krytyki, panie, to nikomu tak nie podoba się. Wiec dlatego z punktu, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, zeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie tych naszych, prawda punktów, które stworzymy."

Obrazek

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9482
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Zalogujemy sie w piatek popołudniu :D

Tez widziałem jak firebat pod rzad dostał od 3 szamanów, bo mieli ooze + herrisona i naprawde dobry draw ;) więc zależy
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Bearded Unclean 'Un
Kretozord
Posty: 1506

Post autor: Bearded Unclean 'Un »

Kolento grał bez gorehowla, i Harrison, który jest tech-kartą w szamanie był przez to dość słaby :)
Niektórzy Zamiast Gorehowla graja Fool's Bane, i zagrywaja dopiero jak jest stół do wyczyszczenia, co też blankuje Harrisona.
"Każdy może, prawda, krytykować, a mam wrażenie, że dopuszczanie do krytyki, panie, to nikomu tak nie podoba się. Wiec dlatego z punktu, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, zeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie tych naszych, prawda punktów, które stworzymy."

Obrazek

Awatar użytkownika
Żaba
Masakrator
Posty: 2957

Post autor: Żaba »

Oczywiscie wiecie ze wszyscy streamerzy ktorzy zrobili 12 winow rozegrali wiecej bojek niz nam pokazali ;-)

ODPOWIEDZ