Hearthstone

Moderator: Zaklinacz Kostek

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Re: Hearthstone

Post autor: Ziemko »

Przygoda bardzo fajna, ale czy sa za nia jakies nagrody? Zrobilem 8emke i nic nie dostalem?

Poki co roznorodnosci na ladderze zero - priest + zoo (ktore dostalo mega karty).
Z 40 pakietow 2 legsy (kozik do rogala i bron warlocka, ekstra z legend dostalem bron priesta)

Mialem robic legende huntera, ale bron maga do secret maga jest po prostu idealna bo ten deck wypluwa jak szalony z siebie karty, a ta bron pozwala odzyskac tempo jesli na poczatku nie udalo sie go przejac - idealna. Poki co nie przegralem tym dekiem (choc z 20 do 15 rangi to orlow nie ma)

Moj mage na elementalach dostal 2 fajne wzmocnienia (kamien + elemental obnizajace karty co nie startowaly w deku), dek smiga po warunkiem, ze na twarz nie dostane aggro.

Osobiscie dodatek imho uwazam sporo slabszy od frozne i ungoro.

Awatar użytkownika
Żaba
Masakrator
Posty: 2957

Post autor: Żaba »

przygoda jak cały HS mega losowa - ale co tam jest nieźle - choć do heroicznego naxramas to jej nieco brakuje :P
przygoda duży plus.
wiadomo kiedy naprawią buga z brakiem nowych codziennych questów ?

Awatar użytkownika
Infernal Puppet
Masakrator
Posty: 2937
Lokalizacja: Koszalin

Post autor: Infernal Puppet »

Przygoda bardzo fajna, ale czy sa za nia jakies nagrody? Zrobilem 8emke i nic nie dostalem?
Jak zrobisz pełne przebiegi każdą z 9 klas dostaniesz bajerancki rewers na karty :P . Co było wiadomo już od blizzconu :P . Czasem może ci wpaść dzienne zadanie na pokonanie 5 bossów, z klasycznym pakietem w nagrodę (ech, piszę to 3 raz dzisiaj :wink: ).
choć do heroicznego naxramas to jej nieco brakuje :P
Bo to nie ma być poziom heroicznego naxxa :) . Zresztą czarna góra była gorsza - mam nieodparte wrażenie, że niektóre spotkania wcale nie były testowane w trybie heroicznym.

Ps - Właśnie udało mi się zrobić magiem pierwszy pełny przebieg po lochach. Pierwsze 6 starć było banalne, potem trafiłem na troga biczownika, ten był wyzwaniem, choć bardzo pomógł mi skarb na podbicie wrogowi kosztu stronników 8). Ale końcowy boss, Azarai, jezzzuś, co za matoł wymyślił, żeby dać mu darmową moc wywalania co turę 2 kart z mojej talii. Wygrałem tylko dlatego, że na ręce startowej trafiłem życzenie i dożyłem w względnym zdrowiu do tej 10 tury. Z ciekawych obserwacji dodam jeszcze, że niestety moje obawy się potwierdziły i można z losowych efektów trafić ciemność....

...w formie tokena...

...bez świeczek, czyli totalnie bezużytecznego :evil: ....

Bezsens :P ...
Mad Mike pisze:
kwaku pisze:nawet gdyby miał tam wjechać tort z Cezarym w środku.
To nie wypali. Zanim wjedzie, to sytuacja ulegnie odwróceniu i tort będzie w środku Cezara
Ach te uroki bycia ciągle głodnym ;) .

Awatar użytkownika
Dibo
Masakrator
Posty: 2825
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Dibo »

Panowie ja nie wiem co ja mam z tymi legendami, otwieram 50 paczek i mam 2 legendy (+1 bonusowa) kijowo ale trudno takie życie.
Jaka legenda wypada - oczywiście dla Pladyna (do Kaplana nie mam nic do Maga nic a do Paladyna .. wszystkie poza nowym Bolvarem)
Ale mniejsza z tym. Bllizard mnie kocha, bez kitu, poza masa bonusow do talli na Januszkach dostaje Lynesse:
Ta Legendarna babeczka jest chora - to ile ona daje w quest pladynie to jest nieporozumienie i skandal, czasem aż wstyd mi ja zagrać. Za 7 many prowokacja, boska tarcza, statystyki w 15-20 z przodu i z tylu i co tylko sie jeszcze da. A na ręce juz czeka Beztwarzowy manipulator gdyby nie bylo remowala, ale kij z tym, remowale i tak zawsze ida w oczywiste rzeczy jak Tyrion czy jakims cudem Galwadon. Wady? Jedna - mała ... trzeba grac quest paladynem :wink: :wink: Polecam jak ktoś nie planuje szturmować rangi "Legenda"
Chyba zaraz skraftuje ta Ghorgone co dodaje złota kopie na lape.
Czcij Koze !!

Twoja Stara gra w Age of Sigmar !

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Ta legenda do palka pod quest imho jest uber. Blizz Cie kocha, bo chyba jedyny na tym quescie grasz :D

Awatar użytkownika
Infernal Puppet
Masakrator
Posty: 2937
Lokalizacja: Koszalin

Post autor: Infernal Puppet »

W kwestii questa dla palka nie można nie wspomnieć o tym ;) :

https://www.youtube.com/watch?v=UxnWngHXteA

Z fajnych wieści - już za niecały tydzień będzie bójka świąteczna ( czyli na czas, a nie jako rok temu z sporą obsuwą :P ), nawet z powiększoną nagrodą, bo da nie 1 a 3 pakiety ( nie klasyczne, a z mroźnego tronu, ale dla mnie to chyba nawet lepiej ) :mrgreen:
Mad Mike pisze:
kwaku pisze:nawet gdyby miał tam wjechać tort z Cezarym w środku.
To nie wypali. Zanim wjedzie, to sytuacja ulegnie odwróceniu i tort będzie w środku Cezara
Ach te uroki bycia ciągle głodnym ;) .

Awatar użytkownika
Albo_Albo
Masakrator
Posty: 2825
Lokalizacja: Krakow Legion
Kontakt:

Post autor: Albo_Albo »

najlepszy z tego filmiku to muzik łeh

Awatar użytkownika
Żaba
Masakrator
Posty: 2957

Post autor: Żaba »

In the dungeon I go deeper in set reviews I was a sleeper when minions die I get cheaper You guessed it right I'm corridor creeper :-D

Awatar użytkownika
Infernal Puppet
Masakrator
Posty: 2937
Lokalizacja: Koszalin

Post autor: Infernal Puppet »

To że corridor creeper będzie grany to akurat było do przewidzenia. Karta której relatywnie łatwo zbić koszt jakąś powszechną czynnością na pewno ma potencjał, szczególnie na arenie.

Ps, Dibo, zwracam honor, Paladyn na rekrutach naprawdę potrafi działać :) . Choć dalej uważam, że level up jest ułomną wersją kwatermistrza.
Mad Mike pisze:
kwaku pisze:nawet gdyby miał tam wjechać tort z Cezarym w środku.
To nie wypali. Zanim wjedzie, to sytuacja ulegnie odwróceniu i tort będzie w środku Cezara
Ach te uroki bycia ciągle głodnym ;) .

Awatar użytkownika
Dibo
Masakrator
Posty: 2825
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Dibo »

Wiem ze Bran + galwadon to chora sprawa ale trzymanie go dla samego galwadona to slaby pomysl ale jak jest teraz ta babeczka I jakies gnomki do dociagania kart to pokminie, moze sie zmiesci.

Puppet - dziekuje :D a w czym problem zeby uzywac tego I tego. Level up ma tez jedna wazna zalete nie potrzbne jest miejsce na to na stole. W tej talli brak miejsca nie jest rzadkim problemem.
Czcij Koze !!

Twoja Stara gra w Age of Sigmar !

Awatar użytkownika
Albo_Albo
Masakrator
Posty: 2825
Lokalizacja: Krakow Legion
Kontakt:

Post autor: Albo_Albo »

Ja teraz wbilem 15 lewel na 90 winvscorze aggro palkiem na spamie rekrutow tak samo przejechałem aggro palkiem przez nowa przygodę, aggro palek gniecie zoo, hunterow i jade druidow

Awatar użytkownika
Dibo
Masakrator
Posty: 2825
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Dibo »

Obrazek
Aż sie podzielę :P
To takie błyszczące coś to właśnie ta nowa Legenda ... i baz-twarzowi na ręce:)
Czcij Koze !!

Twoja Stara gra w Age of Sigmar !

Awatar użytkownika
Lazur
Niszczyciel Światów
Posty: 4573

Post autor: Lazur »

Wczoraj pograłem tym deckiem tylko w standardzie i niestety zawsze dostawałem jakiś shadow word albo naturalize...
Obrazek

Awatar użytkownika
Infernal Puppet
Masakrator
Posty: 2937
Lokalizacja: Koszalin

Post autor: Infernal Puppet »

Dobra miłe ludziska, jak zwykle trochę po premierze nowego dodatku mam rozkminę cóż sobie do kolekcji nowego dodać. Pyłu mam na trzy legendy, ale raczej zrobię dwie, bo doskwiera mi trochę brak różnych fajnych epików ( kostki, czy popularnego ostatnio czerwia np :mrgreen: ). Wcześniej dzieliłem opcje na power gameowe i fanowskie, ale chyba tego zaprzestanę, bo jednak to ta druga kategoria okazała się duuużo zabawniejsza. Tak jak np. nieco żałuję zrobienia frost lich Jainy ( zrobionej pod żywiołakowego maga który, przynajmniej dla mnie nie wypalił jako archetyp, choć chyba dam mu szansę raz jeszcze bo dostał w K&C sporo fajnych nowinek), tak robiony tylko "dla zabawy" deathstalker rexxar okazał się jedną z dających mi najwięcej radości legend jak do tej pory ^^. Ale dość smęcenia, do listy :

Fandral - rogacz gra chyba w każdym archetypie druida ostatnimi czasy, i nawet rozumiem dlaczego - bez mała podwaja wartość różnorakich druidzkich wybierajek, których koszt jest obmyślony pod wybór jednej opcji, a tu mamy i rybki i akwarium. Myślę też nad jakimś mid-rangowym deckiem dla druida bez oparcia na okrótnie oklepanych już golemach i tam też by pewnie miał prominentną rolę.
Pyros - Żywiołakomag bez feniksa wydaje mi się jakoś niekompletny ( a przynajmniej wszystkie talie elementalisty jakie natrafiłem używały go ), plus to fajna karta do grania "po linii", bo daje pewnego stronnika na choćby poprzedzenie pożogowca. Z drugiej strony to dalsze ładowanie w deck który, przynajmniej na razie, jakoś (_I_) nie urywa :P .
Antonidas - wiadomo, grad kul ognia. Nie planuję grać na exodii, ale szło mi nieźle tempo magiem na Medivie. Antonidas pełniłby podobną rolę ( generator wartości i dodatkowy, a nie główny warunek zwycięstwa ), będąc jednocześnie nieco tańszym i prostszym do skombowania.
Tarim - padłem ofiarą tego jegomościa o parę razy za dużo by go nie doceniać. Ważywi stół przeciwnika zrównując go z naszym i myślę nadałby się nieźle do talii na rekrutach, albo innego agro paladyna.
Krull the unshackled - miałem parę razy okazję pograć nim gdy wypadł mi z kurierki, albo przemytniczki i mimo dość sporego wymagania ( brak duplikatów) generalnie się ładnie sprawdzał w moim kontrolnym demono-reno-locku. Chociaż Mal'ganis też jest całkiem kuszącą alternatywą....
Gormok - wiem, że niby dość meeeh legedna, ale zoo to jeden z moim "all-time" ulubionych decków do grania i czuję, że by się tam przydał. Wymaganie 4 stronników akurat spełnić jest w zoo banalnie prosto a każdy direct damage jest tam mile widziany.
Umbra - używałem tej karty parę razy ( z pierdyliardem efektów generujących karty można trafić na praktycznie wszystko :P ) i choć koszt czasem trochę utrudnia ustawienie dobrej kombinacji ( niby tylko 4 many, ale jak chcemy wrzucić z nią coś sensownego to wychodzi realnie 7-8 ), na pewno przydała by się do przynajmniej jednej talii którą już mam.
Elise Trailblazer - bardzo podoba mi się koncept tej karty. Ma sensowne staty i generuje sporo ( potencjalnie bardzo dużo ) dodatkowego potencjału. Pod zabawę ofc, ale pomysł kusi mnie od premiery un'goro.
Mad Mike pisze:
kwaku pisze:nawet gdyby miał tam wjechać tort z Cezarym w środku.
To nie wypali. Zanim wjedzie, to sytuacja ulegnie odwróceniu i tort będzie w środku Cezara
Ach te uroki bycia ciągle głodnym ;) .

Awatar użytkownika
Albo_Albo
Masakrator
Posty: 2825
Lokalizacja: Krakow Legion
Kontakt:

Post autor: Albo_Albo »

Dibo co to za deck?

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Na pewno bym zrobil elizke, bo pasuje do kazdej talii, ma super staty za koszt i jej paczka czesto ratuje jak nie masz niczego na rece.

Co do reszty - fandral - w kazdej talii druida go mam, koles ma dobre staty jak za koszt, a umiejetnosc - no coz jeszcze lepsza.


Co do trzeciej to zalezy czym pogrywasz ale zastanawialbym sie miedzy antosiem, pyrosem i umbra.

Awatar użytkownika
Żaba
Masakrator
Posty: 2957

Post autor: Żaba »

Tardim - w sumie must have w palku
Fandral poza zoo must have w druidzie.
Artonidas - jedna z lepszych klasowych legend, nie wyrotuje.
Pytanie czy standard czy wild.
Reszta to legendy pod konkretne deki - raczej funowe
Krull ssie - do warloka guldan a do demon warloka malganis - w wildzie.
Osobiście jestem zwolennikiem uniwersalnych legend typu - paczes ;-P × sumie nawet do priesta go wsadzają
:-O eliza spokojnie znajdzie miejsce w większości kontrolnych/value deków

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Dibo dej liste! :D
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Infernal Puppet
Masakrator
Posty: 2937
Lokalizacja: Koszalin

Post autor: Infernal Puppet »

Po wieeeeelu próbach w końcu się udało ^^.
Obrazek
Mad Mike pisze:
kwaku pisze:nawet gdyby miał tam wjechać tort z Cezarym w środku.
To nie wypali. Zanim wjedzie, to sytuacja ulegnie odwróceniu i tort będzie w środku Cezara
Ach te uroki bycia ciągle głodnym ;) .

Awatar użytkownika
michal
Chuck Norris
Posty: 554
Lokalizacja: Wroclaw/Krakow

Post autor: michal »

Ktorą klasą się najbardziej męczyłeś? Ja większością przeszedłem za pierwszym razem ale przy wojowniku musiałem pokonać ponad 100 bossów żeby pykło :)

ODPOWIEDZ