Hearthstone

Moderator: Zaklinacz Kostek

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Tutajec
Postownik Niepospolity
Posty: 5344

Re: Hearthstone

Post autor: Tutajec »

dzisiaj wchodzi dodatek ?
Obrazek

Awatar użytkownika
Semi
Niszczyciel Światów
Posty: 4745
Lokalizacja: Warszawa - Drobne Wałeczki
Kontakt:

Post autor: Semi »

19.00
Obrazek
Highborn Elves Only!

Awatar użytkownika
Lazur
Niszczyciel Światów
Posty: 4573

Post autor: Lazur »

Crane pisze:
Zależy też co rozumiesz przez kontrolę nad ręką.
no np. karta (czar, stwór) wymuszająca na przeciwniku odrzucenie jednej lub więcej kart z ręki (losowo lub nie) itp
Jest u Warlocka karta która ma taki efekt
Obrazek

Awatar użytkownika
Infernal Puppet
Masakrator
Posty: 2937
Lokalizacja: Koszalin

Post autor: Infernal Puppet »

Gnomsferatu usuwa z talii, nie z ręki :wink: . I bywa czasami trochę obusiecznym mieczem, bo czasami palimy coś mało istotnego i tylko przyspieszamy przeciwnikowi dobranie dobrych kart. Z drugiej strony na YT są całe kompilacje momentów jak ten mały wampir zjada jakąś kluczową kartę i następuje rage qiut :twisted: .
Mad Mike pisze:
kwaku pisze:nawet gdyby miał tam wjechać tort z Cezarym w środku.
To nie wypali. Zanim wjedzie, to sytuacja ulegnie odwróceniu i tort będzie w środku Cezara
Ach te uroki bycia ciągle głodnym ;) .

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Czemu przyspieszasz, skoro za zniszczono nie idzie nowa? ;P
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Keller
Falubaz
Posty: 1315
Lokalizacja: Giżycko/Białystok

Post autor: Keller »

Bo jak ktoś ma 5 kartę od góry jakąś bardzo ciekawą, a Gnomsferatu zje 4, która jest plewą, albo po prostu słabszą kartą, to ta lepsza wpadnie szybciej na rękę. Jest to kwestia tylko jednego dobrania karty szybciej, ale to jest gra, w której taka sytuacja może dużo zmienić.

Awatar użytkownika
Infernal Puppet
Masakrator
Posty: 2937
Lokalizacja: Koszalin

Post autor: Infernal Puppet »

Bo drugi gracz ma jedną kartę mniej do dociągnięcia. Jeśli jakiś kluczowy elemet talii ( powiedzmy, Malygos ) jest czwartą kartą w talii i użyjesz gnomki, to teraz będzie trzecią, co umożliwi uzbieranie całego komba turę szybciej i może potencjalnie kosztować zwycięstwo. Jest to oczywiście trochę gdybanie, ale raz na jakiś czas będzie miało przełożenie na wynik partii.

Ale dość już o paleniu kart, wiedźmi las nadszedł :mrgreen: !

Otwierałem łącznie równiutko 100 paczek - 93 kupione + 7 z nagród za questy i logowanie przy premierze. Mógłbym 102, ale nie chciałem sobie psuć okrągłej liczby, więc kupiłem jeszcze wczoraj dwie paczki do przedwiecznych bogów - i tak gram tylko w dziczy ( choć wybiorę się po alternatywnego druida ), plus trzeba się pożegnać z tym fajnym dodatkiem ( prawie idealnym gdyby nie ten kretyński yogg :roll: )

Rezultaty ? Trochę posucha w legendach, ale epikami to obsypało jak głupie

Legendy - 6 - Książę Liam (Neisson :wink: ), Emeriss, Darius ( moja pierwsza legenda do woja w historii :oops: ), złota hrabina ashmore :D, kameleos, plus shudderwork jako darmówka

Epiki - 18 - rat trap x4 #-o , worgen abomination, toxmorger x2, deathweb x2, bankier, town crier, viwid nightmare, muck hunter, totem cruncher, katedralny gargulec, koszmarny amalagam, bogshaper, laleczka voodoo

Otwierałem też 15 paczek z innych dodatków pozbieranych przy okazji niedawnego eventu . Tam też były fajne niespodzianki - z legend trafiłem złotą Alannę, Gromasza ( dwie pierwsze legendy do woja tego samego dnia =P~ ) oraz spaczonego wyżera, a z epików alkoitę zmierzchu, bestialski gniew i objęcia cieni.

Łącznie zyskałem trochę ponad sześć tysięcy pyłu :twisted: - 2820 z 359 nadmiarowych kart, plus 1400 za karty rotujące do HoF-u, plus jeszcze 1800 za niepotrzebne białe i niebieskie złotka. No ładnie, dodatek ledwo się zaczyna, a ja już mam materiał na 4, 5 a może nawet 6 kolejnych legend :D ....
Mad Mike pisze:
kwaku pisze:nawet gdyby miał tam wjechać tort z Cezarym w środku.
To nie wypali. Zanim wjedzie, to sytuacja ulegnie odwróceniu i tort będzie w środku Cezara
Ach te uroki bycia ciągle głodnym ;) .

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

120 paczek 6 legend - jaj nie urywa...

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

Oglądałem wczoraj co grajo prosi. Meme deck działa? WTF :D
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

Awatar użytkownika
Żaba
Masakrator
Posty: 2957

Post autor: Żaba »

Gnomferatu jest bez sensu w innym deku niż nastawiony na awyczerpaniu, byłby fajny w death hand woju. Póki nie przewiniemy przeciwnikowi całego deku nic nam nie daje. Spalić kluczowe karty może i owszem ale to jakby liczyć na 5x ice block z paveling booków :-P

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Gram obecnie na OTK shamanie , ale to jest powalony i skuteczne :D , ze tez ludzie takie deki wymyslaja.

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Ta legenda bohaterszamana spoko?
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
michal
Chuck Norris
Posty: 554
Lokalizacja: Wroclaw/Krakow

Post autor: michal »

Ziemko pisze:120 paczek 6 legend - jaj nie urywa...
Zgodnie z tych ich algorytmem - średnio jedna legenda na 20 pakietów. Ja też z 40 miałem tylko dwie.

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

41 paczek i 4 legendy - całkiem nieźle, choć dupy nie urywają. Pograłem trochę i widać, że Dreszczołak to totalne op. Zabija bez problemu i nie ma na to żadnej rady. Totalnie chora karta. Nie widzę żadnego przeciwdziałania na jej kombinację ze stworem zadającym 3 obrażenia bohaterowi z okrzyku bojowego. Idę grać w Gwinta, póki takie cuś robi karierę w HSie...
17 gier i 14 przeciwko szamanowi - fuj.....

Awatar użytkownika
Dibo
Masakrator
Posty: 2825
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Dibo »

Coś musi być na rzeczy bo na 79 paczek miałem 4 legendy.
Czcij Koze !!

Twoja Stara gra w Age of Sigmar !

_reszka
Chuck Norris
Posty: 556

Post autor: _reszka »

123 paczki 8 legend, ale raz mialem 2 legendy w 1 paczce a dwie ostatnie w ostatnich 5 paczkach. Miałbym 6 po 118.

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

smiejagreg pisze:41 paczek i 4 legendy - całkiem nieźle, choć dupy nie urywają. Pograłem trochę i widać, że Dreszczołak to totalne op. Zabija bez problemu i nie ma na to żadnej rady. Totalnie chora karta. Nie widzę żadnego przeciwdziałania na jej kombinację ze stworem zadającym 3 obrażenia bohaterowi z okrzyku bojowego. Idę grać w Gwinta, póki takie cuś robi karierę w HSie...
17 gier i 14 przeciwko szamanowi - fuj.....

Przesadzasz.... Jak zwykle Greg. Zobacz jakie ten deck ma win ration w wysokiej legendzie - 44,5% - jakos slabo w porownaniu do slawnego secretladina :)
Grywam nim i nie dostaniesz Dreszczołaka (a miałem już 3 gry gdzie był w ostatnich 3-4 kartach) co sprawiło, że zwyczajnie nie zdążyłem, bo removale też się kiedyś kończą.

Awatar użytkownika
michal
Chuck Norris
Posty: 554
Lokalizacja: Wroclaw/Krakow

Post autor: michal »

Dokładnie, ten deck jest strasznie powolny i wymaga zagrywania odpowiednich kart w odpowiedniej kolejności, a czasem Ci to nie siądzie na ręce. Póki co nie mam z nim problemów, win ratio na plus (bujam się tak gdzieś w okolicach 12 rangi).

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Akurat jak z nim grałem to baardzo często wszystko w nim szło akuratnie i dosyć szybko zaczął mi dowalać. Nie analizowałem zbytnio tego na dłuższą metę, po prostu wkurzający był mocno... Ten smoczur łowcy to chyba niegrywalny... Co myślicie?

Awatar użytkownika
Żaba
Masakrator
Posty: 2957

Post autor: Żaba »

OTK szaman zabija graczy głównie szybkością animacji :-O Blis$$ nawet przyznał że przygląda się ten karcie - szybki patch w stylu Paczesa Pirata nadchodzi ;-P

ODPOWIEDZ