Hearthstone

Moderator: Zaklinacz Kostek

ODPOWIEDZ
Błażej
Kretozord
Posty: 1506
Lokalizacja: Gdynia, BWT

Re: Hearthstone

Post autor: Błażej »

Obrazek
tu chyba kogoś pojebało.... najlepsza karta do areny ever? ostatnio był chyba za 7 many 5/7 i deathrattle 3x 1/1

Obrazek
i kolejna zbalansowana karta...

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Ten dodatek ma najmniej OP kart od jakies 3-4 dodatkow.

Awatar użytkownika
Infernal Puppet
Masakrator
Posty: 2937
Lokalizacja: Koszalin

Post autor: Infernal Puppet »

Ten dodatek ma najmniej OP kart od jakies 3-4 dodatkow.
Najmniej oczywistych przegięć - gracze są kreatywni i znalezienie jakichś pogiętych kombosów zajmie im może z tydzień ^^.
Naprawde slaby dodatek :(
Nawet jeszcze w niego nie grałeś, a już osądzasz :P .
Mad Mike pisze:
kwaku pisze:nawet gdyby miał tam wjechać tort z Cezarym w środku.
To nie wypali. Zanim wjedzie, to sytuacja ulegnie odwróceniu i tort będzie w środku Cezara
Ach te uroki bycia ciągle głodnym ;) .

AndrzejAndrzej
Chuck Norris
Posty: 531

Post autor: AndrzejAndrzej »

Rzadko tu zaglądam, ale od kiedy pamiętam, to ziemko zawsze marudził jaki to hs słaby i jak mu się nie chce w niego grać. I tak od 3 lat :D

Awatar użytkownika
Infernal Puppet
Masakrator
Posty: 2937
Lokalizacja: Koszalin

Post autor: Infernal Puppet »

Może malkontenctwo ma wpisane w DNA :wink: . Ja też na wieeeele rzeczy w tej grze narzekam i czasami mam jej dosyć, ale jednak od dwóch lat gram w nią prawie co dzień i nie planuję przestać. Gra dalej ma momenty pt "o, to tak też można ?" i potrafi zaskakiwać, pozytywnie, albo i nie :wink: .

Btw - ciekawostka, ale jest to pierwsza duża ekspansja od początku gry w której rogal nie dostaje jakiegoś 5-dropa :lol2:
Mad Mike pisze:
kwaku pisze:nawet gdyby miał tam wjechać tort z Cezarym w środku.
To nie wypali. Zanim wjedzie, to sytuacja ulegnie odwróceniu i tort będzie w środku Cezara
Ach te uroki bycia ciągle głodnym ;) .

AndrzejAndrzej
Chuck Norris
Posty: 531

Post autor: AndrzejAndrzej »

Ja z kolei jestem ciekaw, czy faktycznie będzie się dało grać na tej nowej legendarnej broni roga, byłoby to bardzo fajne i odświeżające.

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

AndrzejAndrzej pisze:Ja z kolei jestem ciekaw, czy faktycznie będzie się dało grać na tej nowej legendarnej broni roga, byłoby to bardzo fajne i odświeżające.

Z tą kosą szansa na zmillowanie jest bardzo malutka :D.
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

AndrzejAndrzej pisze:Rzadko tu zaglądam, ale od kiedy pamiętam, to ziemko zawsze marudził jaki to hs słaby i jak mu się nie chce w niego grać. I tak od 3 lat :D
Oj gupoty gadasz :) Od czasu jak wyszla beta gwinta to HS w moich oczach duzo stracil. Ten dodatek jest na poziomie imho GT - zastanawiam sie czy poza legenda huntera cokolwiek bede craftowal...

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

Bo to pewnie będzie z tych dodatków jak u Blizzarda bywa. Na papierze nic OP OP. 2/3 tygodnie później prosi znajdują odpowiednią kombinacje i cały ladder gra jednym i tym samym bo działa zajebiście :D.
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Wszystko przez to, że Gwint props a HS ssie :P

A tak serio to jak twittera oglądałem to turbo dużo op kart
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Błażej
Kretozord
Posty: 1506
Lokalizacja: Gdynia, BWT

Post autor: Błażej »

też mi się wydaje, że ten dodatek będzie miał wiele 'ukrytych' kombosów. Chciałbym zauważyć, że Prince Kaleseth był okrzyknięty jako niegrywalny na początku obecnego dodatku a teraz jest we wszystkich (prawie) deckach.

Bretonnian
Falubaz
Posty: 1152

Post autor: Bretonnian »

AOE Priesta i taunt za 2 warlocka to bardzo mocne karty. Akurat Legenda Huntera jest średnia imo :wink:

Bretonnian
Falubaz
Posty: 1152

Post autor: Bretonnian »

Btw Blizz zrobił niespodzianke i dodatek jest wczesniej. :D

Awatar użytkownika
Infernal Puppet
Masakrator
Posty: 2937
Lokalizacja: Koszalin

Post autor: Infernal Puppet »

Btw Blizz zrobił niespodzianke i dodatek jest wczesniej. :D
No, miał być jutro, a jest już od popołudnia u nas. Miło, nawet jeśli trochę mi spłuło rozpiskę i otwierałem 89, a nie równiutko 90 paczek :P .

Efekty ?
Bez szału, ale nie jest źle. Słabiej niż w mroźnym tronie, ale dużo lepiej niż przy un'goro
7 legend - młotek dla palka, kozik dla rogala, dzida dla szamana, temporus, gruble the worldshaker, Ixilid i król koboldów. Żadnej złotej niestety :( .
20 epików - tygrysek astralny, crushing walls i to nieszczęsne "do mnie", call to arms, level up, evasion, 2x fal'doreli strider, 2x stormcaller, voidlord, rękawica i 2x reckless flurry, jednorożec, 2x przywoływaczka, archiwista i howowca smoków (zwykły i złoty )

40 niepotrzebnych rarów, 213 niepotrzebnych commonów za 1865 pyłu, plus 1150 za niepotrzebne złotka. Dodając to co już mam, zaraz będę miał pyłu na 3 kolejne legendy :) .

Na plus muszę też przyznać, że nowy tryb przygodowy jest naprawdę fajny. Każdy przebieg jest istotnie trochę różny od poprzedniego, Bossów jest masa, budowanie swojej talii w miarę postępu też jest super, a różne super-bonusy naprawdę ułatwiają życie. I dobrze, bo końcowi przeciwnicy są naprawdę przemocarni. I dzięki Bogu blizz się trochę ogarnął i będzie się od czasu do czasu pojawiał nowy dzienny quest związany właśnie z lochami. I to nawet fajny, bo dający klasyczną paczkę :D .

Tylko czasy ładowania są z (_I_) :evil:
Mad Mike pisze:
kwaku pisze:nawet gdyby miał tam wjechać tort z Cezarym w środku.
To nie wypali. Zanim wjedzie, to sytuacja ulegnie odwróceniu i tort będzie w środku Cezara
Ach te uroki bycia ciągle głodnym ;) .

AndrzejAndrzej
Chuck Norris
Posty: 531

Post autor: AndrzejAndrzej »

Najlepsza przygoda którą kiedykolwiek blizz zrobił

Awatar użytkownika
Lazur
Niszczyciel Światów
Posty: 4573

Post autor: Lazur »

U mnie lipa. 25 paczek i jedna legenda...
Adventure mode fajny ale mam nadzieje że czas oczekiwania taki długi bo servery nie wytrzymywały natężenia i z czasem się poprawi
Obrazek

Awatar użytkownika
michal
Chuck Norris
Posty: 554
Lokalizacja: Wroclaw/Krakow

Post autor: michal »

Infernal Puppet pisze: I dobrze, bo końcowi przeciwnicy są naprawdę przemocarni.
Serio? Jak dla mnie to najłatwiejsza przygoda, licząc od Karazhanu kiedy zacząłem w to grać. Króla lisza do tej pory nie pokonałem, choć też nie próbowałem wiele razy, ale koboldy przeszedłem za drugim podejściem. Te boosty dla bohatera pomiędzy dobieraniem kart są ciut za mocne imo.
Ale sam pomysł zrobienia przygody w formacie takiego karcianego RPG bardzo fajny, też mi się najprzyjemniej w to grało, szkoda że tak krótko.

Awatar użytkownika
Infernal Puppet
Masakrator
Posty: 2937
Lokalizacja: Koszalin

Post autor: Infernal Puppet »

Serio? Jak dla mnie to najłatwiejsza przygoda
Dużo zależy od tego na kogo się trafi i z czym się trafi( samych kart skarbów jest 40). Potencjalnych przeciwników jest 48 (i nawet nie spotkałem jeszcze wszystkich), a niektórzy bez odpowiednich kart potrafią być nie do przejścia - ni cholery nie wiem np. jak mam sobie poradzić z panem "podwajam okrzyki oraz agonie" jeśli nie trafię na czas różdżki dezintegracji, czy kompletnego miecza. Szczególnie że gościu ma naprawdę chore karty pod tą moc i czego byś nie wystawił, zaraz wyparuje*. Na forach widzę są i posty mówiące że jest za łatwo, i takie, że jest za trudno, więc wygląda na to, że - jak zawsze :P - trzeba mieć po prostu więcej szczęścia niż rozumu.


*choć przyznaję, że widok stołu zamieniającego się w poligon testów nuklearnych po anomalusie i 2x wskrzesicielu ciał był całkiem zabawny ^^.
Mad Mike pisze:
kwaku pisze:nawet gdyby miał tam wjechać tort z Cezarym w środku.
To nie wypali. Zanim wjedzie, to sytuacja ulegnie odwróceniu i tort będzie w środku Cezara
Ach te uroki bycia ciągle głodnym ;) .

AndrzejAndrzej
Chuck Norris
Posty: 531

Post autor: AndrzejAndrzej »

Nie są łatwe, dużo zależy od szczęścia. Sam uważam się za dość dobrego gracza, gram w tą grę od samego początku, a i tak udało mi się przejść ten dodatek dopiero za trzecim razem. Jak trafisz na herosa, ktory kontruje Twój deck, to jest gg. Np miałem mega mocny deck maga na spellach i burscie, ale co z tego jak trafiłem na tego typa, co za każdym razem jak rzucę czar dobiera kartę i obniża jej koszt do 0. Albo deck na bardzo mocnych minionach z 2x buff + 1/1 na wszystkie i dostałem tego typa co kopiuje moje miniony za 2 many i mnie rozjechał.

Bardzo fajna przygoda :)

Awatar użytkownika
Infernal Puppet
Masakrator
Posty: 2937
Lokalizacja: Koszalin

Post autor: Infernal Puppet »

Bardzo fajna przygoda :)
Dokładnie - jest wyzwanie, jest zabawa :) . A że będzie powód by od czasu do czasu wracać dzięki questowki na paczkę, nie powiem, jest to jedna z najlepszych rzeczy jakie ostatnio trafiły do Hs :mrgreen: . Co prawda dalej uważam, że powinna być jakaś dzienna nagroda za ukończenie pełnego przebiegu, ale nawet bez tego, propsy dla blizza ^^.
Mad Mike pisze:
kwaku pisze:nawet gdyby miał tam wjechać tort z Cezarym w środku.
To nie wypali. Zanim wjedzie, to sytuacja ulegnie odwróceniu i tort będzie w środku Cezara
Ach te uroki bycia ciągle głodnym ;) .

ODPOWIEDZ