Hearthstone

Moderator: Zaklinacz Kostek

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Aldean
Kretozord
Posty: 1993

Re: Hearthstone

Post autor: Aldean »

Pany!
Flavor of the month, nic wiecej. bardziej rzygałem agro shamanem sezon temu
"Our weapons cut through them like blade through air!"

"Double or nothing, aim for his cock"

Błażej
Kretozord
Posty: 1506
Lokalizacja: Gdynia, BWT

Post autor: Błażej »

Discard Lock zajeżdża quest rogala w 5-6 tur. Wczoraj przegrałem może jedną grę na 10 :)

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

Hunter bardzo fajny.

Paladyn też miły do gry aktualnie :D
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9482
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Wszystko fajne mowicie :)
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Gokish pisze:Hunter bardzo fajny.

Paladyn też miły do gry aktualnie :D
Potwierdzam, fajnie się gra oboma.

Awatar użytkownika
Albo_Albo
Masakrator
Posty: 2825
Lokalizacja: Krakow Legion
Kontakt:

Post autor: Albo_Albo »

wrzucice jakies decki to pogadamy bo inaczej jalowa dyskusja ;)

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9482
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Ja gram combo priestem i quest priestem oba spoko obu jedzie rogal xD
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

_reszka
Chuck Norris
Posty: 556

Post autor: _reszka »

pograłem trochę questem rogala. Najważniejsza karta to "cofnij stronnika i zmniejsz jego koszt". Jak ta karta jest, to rogala zatrzymać się praktycznie nie da, jeśli reszta kart idzie umiarkowanie normalnie. Jeśli tej karty nie ma, większość szybkich decków zatrzyma rogala.

raz przegrałem z jakimś początkującym szamanem, bo do 11 tury nie byłem w stanie spełnić questa :)

jest 6 cofajek, stronnik jest w 2 kopiach, przy czym stronników kilku. Musisz mieć łącznie 4 karty z tego zestawu - jak wejdzie to nie ma bata, jak nie siądzie to porażka.

Awatar użytkownika
Fubuki
Mudżahedin
Posty: 317
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Fubuki »

Silence priest gra jeszcze bardziej defensywnie niż handlock tworząc ściany 4/5, 5/6, 4/8, 8/8 itp, a później zabija w jednej turze, chociaż na rogala otk nie jest konieczne, bo po prostu nie ma sposobu żeby przejść przez ścianę. Wiem że dispell nie działa na crystal caverns, decki są na hearthpwn ale polecam sam eksperymentować z tymi poradami
Perfer et obdura, dolor hic tibi proderit olim

Obrazek

Awatar użytkownika
Aldean
Kretozord
Posty: 1993

Post autor: Aldean »

najwiekszym atutem tego decka moim zdaniem jest 1/1 pirat co dodaje karte na lape od przeciwnika. cofając tego miniona, deck jest bardzo mocny
"Our weapons cut through them like blade through air!"

"Double or nothing, aim for his cock"

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9482
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

E tam najgorsze jest novice engineer, bo draw leci :D
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

emiel_regis
Oszukista
Posty: 837

Post autor: emiel_regis »

Z tymże novice jest straszny tylko jeśli jest w ręce startowej razem z czarem. Przy powrocie z pandarena/tego klasowego 2/3 to już bardzo spowalnia deck. Choć z drugiej strony - gwałtownie zwiększa szansę na preparation, więc daje szybszy kryształ.

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Mam wrażenie, że szansa na wydropienie jakichś fioletowych lub legendarnych kart z pojedynczych dokupowanych paczek jest bliska 0. Same zwyklaki + 1 niebieska i wsio #-o ...

Awatar użytkownika
Semi
Niszczyciel Światów
Posty: 4747
Lokalizacja: Warszawa - Drobne Wałeczki
Kontakt:

Post autor: Semi »

nie wiem czy to przypadek czy specialnie zrobione, ale 20 gier z rzedu startuje na reku z questem?
Obrazek
Highborn Elves Only!

Awatar użytkownika
Lazur
Niszczyciel Światów
Posty: 4573

Post autor: Lazur »

Quest jest zawsze na ręce. Możesz go zmulliganować ale zaczynasz z nim
Obrazek

Bretonnian
Falubaz
Posty: 1152

Post autor: Bretonnian »

Ja zamierzam potestować Maga -> Najpierw Questa chyba tego z Antkiem (wydaję mi się, że strasznie dużo kart trzeba mieć do tego comba, ale muszę sprawdzić), potem tego na Gigantach, a na końcu tą nową wersje Freeza :wink:. Widziałem, że są też jakieś wersje Elemental Maga ale te na razie zostawię :wink:

Awatar użytkownika
Semi
Niszczyciel Światów
Posty: 4747
Lokalizacja: Warszawa - Drobne Wałeczki
Kontakt:

Post autor: Semi »

zanim wyciagniesz 6 czarow nie z talii to spokojnie uzbierasz to co potrzebne, ja ostatnio czekalem do ostatniej karty bo tam skitrala sie alextrasza ;)
Obrazek
Highborn Elves Only!

Awatar użytkownika
Infernal Puppet
Masakrator
Posty: 2937
Lokalizacja: Koszalin

Post autor: Infernal Puppet »

Zrobiliście już quest na nowego herosa dla łotra ?

Próbowałem wczoraj pograć sobie trochę w standardzie na drabince by to pokończyć, i w 3 przypadkach na 4 trafiałem na (nie topowe ofc, ale ewidentnie pod to robione) metadecki.

Dodajmy że na 25 randze :P .

#-o
Mad Mike pisze:
kwaku pisze:nawet gdyby miał tam wjechać tort z Cezarym w środku.
To nie wypali. Zanim wjedzie, to sytuacja ulegnie odwróceniu i tort będzie w środku Cezara
Ach te uroki bycia ciągle głodnym ;) .

emiel_regis
Oszukista
Posty: 837

Post autor: emiel_regis »

Ja zrobiłem sobie quest shamana i murlokami wbiłem portret w ciągu kilku minut.

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9482
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

murloci sa słodkie, ale ja kocham proesty wszystkie :D tzn dragon czeka, ale quest jest suuuuper. Miracle jest dziwny ale fajny :D
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

ODPOWIEDZ