Hearthstone

Moderator: Zaklinacz Kostek

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Żaba
Masakrator
Posty: 2957

Re: Hearthstone

Post autor: Żaba »

Hs po jakimś czasie wszedł na sprzęt mobilny. Nie był od razu.

_reszka
Chuck Norris
Posty: 556

Post autor: _reszka »

-Qc- pisze:80 golda dziennie na questach jednak miec bardzo trudno, bo 100 sa nieczesto, 80 rowniez a wiecej niz1 quest dziennie nie dostaniesz
Dlaczego? Przecież quest wygraj 5 partii magiem jest prawie za 80 golda. Wystarczy odrobina więcej zaangażowania.

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9482
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

No tak, bo tam se te 10teczki. Zapomnialem. Za 3 winy to w gwincie jest paczka to zapomina sie o detalach :D Generalnie na casualu ostatnio gram i szybko sie questuje wiec jakis tam hajs sie znajdzie, te 3-4 legendy
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Infernal Puppet
Masakrator
Posty: 2937
Lokalizacja: Koszalin

Post autor: Infernal Puppet »

https://www.youtube.com/watch?v=j7XdYUf ... ture=share

Kolejna świetna animacja od Wronchiego. Jak ktoś grywał ewolve shamanem, to wie, że ten filmik akurat niewiele odstaje od rzeczywistości :mrgreen: .
Mad Mike pisze:
kwaku pisze:nawet gdyby miał tam wjechać tort z Cezarym w środku.
To nie wypali. Zanim wjedzie, to sytuacja ulegnie odwróceniu i tort będzie w środku Cezara
Ach te uroki bycia ciągle głodnym ;) .

Janq232
Plankton
Posty: 3

Post autor: Janq232 »

Wow! Robi wrażenie, trochę spedziłem nad ES ;-). Stare czasy, ale fajnie się to ogląda.

Awatar użytkownika
Żaba
Masakrator
Posty: 2957

Post autor: Żaba »

jak zwykle trzyma poziom - sam mjut :)

Awatar użytkownika
Infernal Puppet
Masakrator
Posty: 2937
Lokalizacja: Koszalin

Post autor: Infernal Puppet »

Pierwsze 9 kart z "knboldów i katakumbów" ujawniło się. Na razie bez szału że tak powiem.

Obrazek
Popierdułka bez większej wartości IMHO

Obrazek
Obrazek
Ha, rogal dostanie sekrety :mrgreen: . 3 dokładnie rzecz biorąc, czyli jeszcze jeden jest ( nomen omen ) tajemnicą :P . Trochę głupi pomysł uważam, bo rozwadnia nam nieco tożsamość łotra jako klasy, plus o ile ten trzeci sekret nie będzie jakoś dużo odmienny, to dość łatwo je będzie przewidzieć. A na razie mamy wariacje na temat zmyłki ( potwornie wkurzająca, acz nader rzadko grana karta ) i kukły

Obrazek
To jest zupełnie przyzwoita karta, choć nadaje się głównie do dziczy ( z standardu powylatywało za dużo smoków by talia na nich oparta miała sens ). Bardzo dobra karta arenowa - o ile gracz zdoła aktywować smoczą synergie, a z tym na arenie bywa często problem.

Obrazek
Słabe uważam - koszt jest ogromny, a zaklęcie owszem odkrywane, ale cel losowy ( bo dopisanie "random enemy target" najwyraźniej przekracza zdolności umysłowe projektantów :roll: ). Ma potenciał, szczególnie jak trafimy na którąś z obszarówek, albo anyfinna/bloddlusta, ale szaman ma też masę direct damage-y, a te już niekoniecznie muszą trafić w to co trzeba....

Obrazek
Całkiem przyzwoity czar - daje pewną elastyczność wyboru, czy wspomagamy sobie stół ( +2/+0 za 4 many to jednak bez szału ), czy podleczamy się o 12 ( jak miksturką kapłana ), czy może coś pomiędzy tym. Fajnie łączy się z druidzkim kamieniem mocy, bo wybranie dopancerzenia nawet raz od razu ulepsza kamyk na 3 poziom ( czyli 1 mana 6 dmg w stronnika )

Obrazek
Ktoś tu chyba pragnie pchnąć paladyna na rekrutach :P . Może zadziała, kiedyś pojawiały się talie oparte o srebrną dłoń. Buff jest duży, ale koszt też, a efekt dość mocno limitowany. Beznadziejna karta arenowa, ale może zagra w dziczy gdzie palek ma "musztardę", trenera i kwatermistrza.

Obrazek
Ulepszenia podbijają liczbę golemów, najpierw do 2, potem do 3 i nie powinny być trudne do uzyskania, bo woj tak czy inaczej używa różnych broni. Trochę powolna, ale może da się zaadopotować do tempowoja, czy pod kontrolę.

Obrazek
Uch, tu jestem trochę niepewny co wyrokować. Efekt jest fajny, szczególnie że można nim mocno sterować odpowiednio układając talie, ale z drugiej strony - mało to jest w grze kart którym niby nic nie brakuje, ale i tak nie są grane ?
Mad Mike pisze:
kwaku pisze:nawet gdyby miał tam wjechać tort z Cezarym w środku.
To nie wypali. Zanim wjedzie, to sytuacja ulegnie odwróceniu i tort będzie w środku Cezara
Ach te uroki bycia ciągle głodnym ;) .

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Ta legenda do huntera mi sie podoba, chyba wyladuje w deathrattle decku :) (choc nie mam az tak duzo besti ale hyemene zawsze wyciagnie potencjalnie)

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

Ta legenda jest mega spoko

W T5 grasz Corpse Widow. Jak przeżyje to legenda w T6 już wpada :D taki lewek na wypasie ;D
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

Błażej
Kretozord
Posty: 1506
Lokalizacja: Gdynia, BWT

Post autor: Błażej »

Ta legendarka do huntera wydaje się zbyt wolna. Być może na początku dodatku gdy ludzie będą się bawić w controll decki, ta karta znajdzie jakieś zastosowanie.

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

W mojej talii mysle ze znajdzie, pewnie za booma :) (cudownie bedzie ja wyjac z barnsa ;)

Awatar użytkownika
Dibo
Masakrator
Posty: 2825
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Dibo »

O ! Panowie z Blizarda zrobili dodatek z mysla o mnie :lol2:
- Ta jedynka Na-ten-tychmiast laduje w moim quest hunterze
- Moja talia na rekrutach z popieprzonej stanie sie chora (p/s zlamalem sie i zrobilem sobie do tej talii Tarima co sprawia ze z legend paladyna mam wszytsko poza nowym Bolvarem, zastapil tam Cedrika Czystego)

Niestety to ostanie dni/tygodnie mojej gry ta talia, poniewaz zrobi sie pewnie popularna wiec bede ja musial odstawic na polke z napisem "talie hipstreskie - obecnie lamerskie" poloze obok pirat lotra (najstarszej moje talii - granej od Gnomow i obok kaplana ze smokami granej od razu od pajawienia sie Czarnej Gory)
Czcij Koze !!

Twoja Stara gra w Age of Sigmar !

AndrzejAndrzej
Chuck Norris
Posty: 531

Post autor: AndrzejAndrzej »

nie sądze, ta karta od rekrutów obsysa, jest gorsza nawet od tego typa 2/5 co bufowal rekrutow 2/2


Awatar użytkownika
Dibo
Masakrator
Posty: 2825
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Dibo »

Oby Andrzeju, ja jednak spodziewam sie ze w miejscu w którym grywam (Dzicz poziom 15-10) bedzi ich wiecej niz teraz.

Albo - dzięki za link
Czcij Koze !!

Twoja Stara gra w Age of Sigmar !

Awatar użytkownika
Żaba
Masakrator
Posty: 2957

Post autor: Żaba »

Przeglądam ujawnione karty i co widzę recruit + random... skill będzie kluczowy w tym dodatku. Jak zawsze...

AndrzejAndrzej
Chuck Norris
Posty: 531

Post autor: AndrzejAndrzej »

Recruit to akurat spoko random, bo możesz nim manipulować i robić pod niego deck. Słaby random to np babling book, gdzie nie masz żadnej kontroli.

Awatar użytkownika
Żaba
Masakrator
Posty: 2957

Post autor: Żaba »

Akurat dzisiaj ujawnione karty są z pod znaku random :-) zobaczymy co dalej..

AndrzejAndrzej
Chuck Norris
Posty: 531

Post autor: AndrzejAndrzej »

Tych jeszcze nie widziałem, zobaczymy. Ale swoją drogą, tak wszyscy narzekają na ten random, a 2 najmocniejsze decki to raza priest i jade druid, gdzie nie ma żadnej losowości nawet w drawach, bo i tak prawie zawsze zanim wygrasz drawujesz cały swój deck. A drugie 2 top decki to aggro rogue i warlock, gdzie też nie ma żadnej losowości bo wszystkim idziesz w fejsa, także ciężko mówić, że rng wygrywa gry w hs :P

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Mnie to bawia te top deki,bo odpalam rzadko hsa, biore np. jakiegos starego secret maga co zrobilem dawno temu i jade jade druida i tempo rogue.
HS mi sie przejadl nawet jakos mnie nie jara nowy dodatek - serio. (choc wiadomo polityka blizza - fajne karty na sam koniec znow sie potwierdza)

ODPOWIEDZ