Hearthstone

Moderator: Zaklinacz Kostek

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Infernal Puppet
Masakrator
Posty: 2937
Lokalizacja: Koszalin

Re: Hearthstone

Post autor: Infernal Puppet »

Fakt, z tą kartą to nieco popłynęli. Znowu :P .

Najbardziej w tym wszystkim rozwala mnie to, że ktoś to przecież testował i przyklepał. To przecież blizzard, nie zatrudniają ludzi niekompetentnych...nie :P ? Tym bardziej, że sami przyznali niedawno ( https://www.youtube.com/watch?v=CiLMX_0bPz0 ), że shudderwork wymagał sporo pracy przy kodowaniu, a sama gra ma już przecież całkiem bogatą historię różnorakich brudnych exploitów z czasem tury, najczęściej z użyciem nozdormu, choć nie tylko ( jak nieskończona pętla z wizjami cienia ). I znając to wszystko dowalili kartę która się aż prosi o nadużywanie :P ...

To już nie jest głupota, to jest zaawansowana głupota #-o .

Tyle dobrego, że karta szybko znalazła się w centrum uwagi i może pierwszy raz w historii Hs doczekamy się szybkiej naprawy. A ja w międzyczasie wypróbuję sobie shudderworka w jade shamanie, w końcu prawie wszystko co robi golemy, robi je z okrzyku :mrgreen: ...
Mad Mike pisze:
kwaku pisze:nawet gdyby miał tam wjechać tort z Cezarym w środku.
To nie wypali. Zanim wjedzie, to sytuacja ulegnie odwróceniu i tort będzie w środku Cezara
Ach te uroki bycia ciągle głodnym ;) .

Awatar użytkownika
Dibo
Masakrator
Posty: 2825
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Dibo »

Ej kurde nie moge sie przekonac do tego dodatku, o ile koboldy mnie zacwycily tak ten las nie bardzo. Tak starsznie niewiele zmienia moje talie :( niby taka prawidlowsc jeden dodatek fajny jedne slaby, jeden fajny jeden slaby..ale myslaem ze mooooze tyytm razeeem.
Czcij Koze !!

Twoja Stara gra w Age of Sigmar !

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Dibo pisze:Ej kurde nie moge sie przekonac do tego dodatku, o ile koboldy mnie zacwycily tak ten las nie bardzo. Tak starsznie niewiele zmienia moje talie :( niby taka prawidlowsc jeden dodatek fajny jedne slaby, jeden fajny jeden slaby..ale myslaem ze mooooze tyytm razeeem.
Ja mam dokladnie na odwrot :)

Bretonnian
Falubaz
Posty: 1152

Post autor: Bretonnian »

Ja początkowo bardzo sceptycznie podchodziłem do tego dodatku, ale po paru godzinkach muszę przyznać że gra się całkiem fajnie. Gram oczywiście Magikiem. Control Elemental Magik. Talia która może grać na wszystko. Bardzo fajnie, że wygląda na to że meta jest/będzie bardzo zróżnicowana - Grają zarówno talie kontrolne jak i agro :wink:

Awatar użytkownika
Aldean
Kretozord
Posty: 1993

Post autor: Aldean »

dla mnie ta gra sie zepsula w momencie jak przestali dawac przygody za 700g za skrzydlo, wiecej ludzi mialo legendy i gralo sie jakos lepiej:<
no i te legendy byly naprawde fajne, nie op, takie po prostu pod komba fajne.
"Our weapons cut through them like blade through air!"

"Double or nothing, aim for his cock"

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Bretonnian pisze:Ja początkowo bardzo sceptycznie podchodziłem do tego dodatku, ale po paru godzinkach muszę przyznać że gra się całkiem fajnie. Gram oczywiście Magikiem. Control Elemental Magik. Talia która może grać na wszystko. Bardzo fajnie, że wygląda na to że meta jest/będzie bardzo zróżnicowana - Grają zarówno talie kontrolne jak i agro :wink:
Ja mam obecnie 4 talie zlozone, a pomyslow na drugie tyle.
Elemental Mage (mam go od 3 dodatkow), OTK Shaman, Elemental Shaman, Nieparzysty quest warrior.


W planach:
Hagatha Shaman, hero power mag, quest hunter (ten dostal pare fajnych kart),

Awatar użytkownika
Dibo
Masakrator
Posty: 2825
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Dibo »

Wo Panie !! Quest hunter, wiec jednak nie bede jedyna osoba na tej planecie z ta talia.
Czcij Koze !!

Twoja Stara gra w Age of Sigmar !

Inferno
Falubaz
Posty: 1115
Lokalizacja: Białystok

Post autor: Inferno »

Moim zdaniem swietny dodatek.

Dzieki 22k dusta z poprzednich dodatkow udalo mi sie sklepac kilka decow:

1. Odd Paladin - zaluje tego zlozenia
2. Even Paladin - stopuje powyzszy deck
3. Shaman na "Dzaberwocku" - smiechowe
4. Quest Rogal - o dziwo robi robote
5. Enchanted Weapon Rogal - podoba mi sie koncepcja decku
6. Odd Hunter - szybkie ale nudne

Mysle o Druidzie na Taunt pajaku ale boje sie, ze szybko sie znudzi.

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Dibo pisze:Wo Panie !! Quest hunter, wiec jednak nie bede jedyna osoba na tej planecie z ta talia.
Dostal mega boosty w tym dodatku - houndmaster shaw, koles za 4 co daje 1 cost minionom poison, koles za 3 co daje ci 2x1 dropy na reke.
Do tego z zeszlego dodatku jeszcze wyszedl ten za 1 co jak zaatakuje to dorzuca kolejnego na reke.

Imho ma szanse w koncu zagrac - sprobuje ;)

Awatar użytkownika
Dibo
Masakrator
Posty: 2825
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Dibo »

Wiem o tym ziomeczku z poisonem ale wydaje mi sie ze jest ten gostek jest ciut za wolny, nawet świetny hobgoblin (gnobliny i gnomy) jest "takąse" opcja. Moze sie myle. Nie testowalem. Widze dla poisonusa szanse z dzikiem ( 1/1 szarża) i łuczniczka.
A co do tej 1ki to wiadomo :)

A tak z ciekawostek a propo quest huntera - wiecie ze talie nie może mieć więcej niż 60 kart ? :)
Czcij Koze !!

Twoja Stara gra w Age of Sigmar !

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Dla huntera pozniej robi sie problem z duzymi minionami - nawet jesli zrobi quest - w zwiazku z tym ten koles jest imho piekny.

Zagralem 6 partii na randzie 5 - 4 do przodu dziala calkiem ok.

Awatar użytkownika
Infernal Puppet
Masakrator
Posty: 2937
Lokalizacja: Koszalin

Post autor: Infernal Puppet »

A tak z ciekawostek a propo quest huntera - wiecie ze talie nie może mieć więcej niż 60 kart ? :)
Tak było od zawsze :wink: . Chociaż rzadko kiedy ta wiedza się przydaje :P .

A tymczasem smutna wieść - Ben Brode odchodzi z blizzarda :cry: ....
Mad Mike pisze:
kwaku pisze:nawet gdyby miał tam wjechać tort z Cezarym w środku.
To nie wypali. Zanim wjedzie, to sytuacja ulegnie odwróceniu i tort będzie w środku Cezara
Ach te uroki bycia ciągle głodnym ;) .

Awatar użytkownika
Infernal Puppet
Masakrator
Posty: 2937
Lokalizacja: Koszalin

Post autor: Infernal Puppet »

Znowu planuję się zabrać do craftowania legend i znów mam do was pytanie co byście mi z mojej listy polecili. Siedzę obecnie ( licząc to co mam zamrożone w niepotrzebnych mi złotych legendach ) na ponad 10 tysiącach pyłu, co wydaje mi się z lekka niedorzeczne, bo dopiero co przecież tyle zużyłem ledwie dwa miesiące temu :mrgreen: . Format jest oczywiście dziki :) :

Hadronox - pająk zyskał ostatnio sporo na popularności odkąd driud dostał "bitching hour" :wink: i można go z łatwością ponownie przywrócić na stół po śmierci, jeśli tylko był jedyną bestią jaka nam padła. A murowanie się za masywnymi prowokatorami zawsze mi się podobało, mimo że nie wątpię, że jest to jeden z bardziej frustrujących decków do grania przeciwko jak się rozkręci.

Pyros - ostatnia bójka znów sprawiła że moja nieco już przygasła chęć grania żywiołako-magiem znowu odżyła. A elementalista bez pyrosa wydaje mi się po prostu niekompletny. Tym bardziej że po pewnych początkowych niepowodzeniach nauczyłem się naprawdę lubić frost lich Jainę.

Szklany rycerz - utylitarna legenda. Nawet jeśli nie wykorzysta się efektu za często, wciąż oferuje ponadprzeciętne staty jak na koszt i tarczę. Po prostu bardzo solidny 4-drop dla palka. Nie jest jakoś bardzo wysoko na liście prioytetów, ale podoba mi się.

Cruul the unshackled - na liście od czasów mroźnego tronu, pięknie wpasowywał by mi się w talię reno-rin-loka. Używałem go w niej wiele razy gdy wpadał z losowych efektów i był świetnym narzędziem do zapełniania stołu demonami które przeciwnik czyścił, tylko po to by w następnej turze zagrać bloodrevera i przyzwać to wszystko z powrotem.

Quest wojownika - z nowymi stronnikami na podwojenia obrażeń i odnawianie mocy moc z nagrody naprawdę urasta do rangi prawie że otk-a. Plus jak wspominałem lubię grać murami z prowokacji ^^.

Umbra - ponownie jak eliza, na radarze od un'goro. Gram od dawna dwiema taliami na agoniach ( łotr i łowca ) i pasowała by tam świetnie.

Elise Trailblazer - ta karta jest na moim radarze od czasów Un'goro. Nienajgorsze staty, efekt generujacy potencialnie masę wartości plus perfekcyjnie by pasowała pod mojego mill rogala na królozgubie - ten deck bardzo często przewija całą talię, a z mocą łotrowskiego ryca śmierci wszystko co pakiet wygeneruje może zastać zagrane potencjalnie dwa razy, co bardzo powinno pomagać w zmaganiach na tym etapie gry.

Y'shaarj - do kombinowania z taliami pełnymi różnych drogich stronników ( albo z barnsem :P ). Zawsze chciałem tego spróbować.

Co byście polecili ? Czy może coś z poza tej listy ?
Mad Mike pisze:
kwaku pisze:nawet gdyby miał tam wjechać tort z Cezarym w środku.
To nie wypali. Zanim wjedzie, to sytuacja ulegnie odwróceniu i tort będzie w środku Cezara
Ach te uroki bycia ciągle głodnym ;) .

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Elizka jest dobra do kazdej niemal talii, piszesz w miare niezle staty - imho bardzo dobre staty do tej super skill.

Umbra jesli grasz na 2 agoniach jest super (polecam takze lalkarza, obled robi :D )

Reszta to juz legendy pod konkretny dek gdzie w innych taliach nie uzyjesz.

Awatar użytkownika
Dibo
Masakrator
Posty: 2825
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Dibo »

Puppet : Żółwica jest super. Pierwszego dnia Ungoro kiedy zobaczyłem ta kartę natychmiast kliknąłem "twórz". Ja tez zanim tworze karty zawsze sie zastanawiam 100razy czy potrzebuje. Tu sie nie wahałem ani trochę. Obecnie jej nie gram ale to jedna z moich ulubionych kart z tego dodatku.
Czcij Koze !!

Twoja Stara gra w Age of Sigmar !

Awatar użytkownika
Infernal Puppet
Masakrator
Posty: 2937
Lokalizacja: Koszalin

Post autor: Infernal Puppet »

Że jest fajna to wiem, w Hs dzięki kosmicznym ilościom efektów generujących mniej lub bardziej losowo karty, bójkom i arenie można jak się sporo gra wypróbować w praniu prawie każdą kartę, no może poza tymi naprawdę beznadziejnymi :wink: . Ja raczej dorabiam karty które albo potrzebuję do domknięcia jakiegoś decku, albo uważam że będą dla mnie zabawne. Na przykład Shaku i deathstalker rexxar którrych zrobiłem właśnie pod zabawę okazały się jednymi z najfajniejszych Hs doświadczeń jakie miałem :mrgreen:. Zresztą swoją listę już ustaliłem - quest woja, hadronox, Eliza, Umbra i pyros, zastanawiam się już tylko czy machnąć jedną legendę więcej, czy może pare epików więcej, bo nie trafić przez prawie dwa i pół roku grania ani jednego doomsayera, pyroblasta czy faceless manipulatora to trochę porażka :evil: .
Mad Mike pisze:
kwaku pisze:nawet gdyby miał tam wjechać tort z Cezarym w środku.
To nie wypali. Zanim wjedzie, to sytuacja ulegnie odwróceniu i tort będzie w środku Cezara
Ach te uroki bycia ciągle głodnym ;) .

Awatar użytkownika
Dibo
Masakrator
Posty: 2825
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Dibo »

O panie!
Faceless Manipulator - nie wiem czy jestem w stanie złożyć deck bez 2 sztuk ... no OK quest Hunter .. ale poza nim, w każdym decku ich mam. Dla Ragnarosa, Galwadona, Gromasza, Edwina, Lynessy ... cokolwiek
Co do doomsejera, tez nie mam i nigdy nie trafilem, ale chyba go nie potrzebowałem.

Wracajac do Legend, marzył mi sie quest warriora, zrobilem ...i co? .. i okazal sie śmiertelnie nudny :( to juz quest Gul'dana z kataklizmem jest ciekawszy :) Moglem za to zrobic tego wspomnianego przez Ciebie Rexara i bylo by więcej funu na pewno.
Czcij Koze !!

Twoja Stara gra w Age of Sigmar !

Awatar użytkownika
Infernal Puppet
Masakrator
Posty: 2937
Lokalizacja: Koszalin

Post autor: Infernal Puppet »

Ja mam to szczęście że nie żałuję żadnej craftowanej legendy :mrgreen: . Nooo, miałem może pewien okres zwątpienia w użyteczność frost lich Jainy, ale to okazało się po prostu kwestią ogrania. Legendy z gatunku "zapewne nigdy nie użyję" za to wiele razy trafiły mi się z paczek - arfus, liam, wyżer (w obu wersjach), mukla, piącha, temporus, morabi... Zawsze trochę szkoda jest, jak człowiek zobaczy tą wymarzoną złota poświatę za nieodkrytą kartą, po czym wydropi takie coś :P .
Mad Mike pisze:
kwaku pisze:nawet gdyby miał tam wjechać tort z Cezarym w środku.
To nie wypali. Zanim wjedzie, to sytuacja ulegnie odwróceniu i tort będzie w środku Cezara
Ach te uroki bycia ciągle głodnym ;) .

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Pomalutku sobie zdobywam złotko ,kupuję i otwieram pakiety po 1-2 szt. co by coś tam dorwać, bo sporo mi brakuje kart z nowego rozszerzenia. W ten sposób z ponad 40 pojedynczych pakietów dostałem aż 1 (sic!) rzadką kartę i może 2 złote zwykłe karty. Reszta to szajs biało-niebieski. O legendach nawet nie mówię... O co kaman, bo zaczyna mnie to wk....wiać z lekka...

Awatar użytkownika
Semi
Niszczyciel Światów
Posty: 4745
Lokalizacja: Warszawa - Drobne Wałeczki
Kontakt:

Post autor: Semi »

Ja to samo:) ale nie ma sie co dziwic. Wszystkie grywalne legendy musialem craftowac z pylu po rotacji:)
Obrazek
Highborn Elves Only!

ODPOWIEDZ