Hearthstone

Moderator: Zaklinacz Kostek

ODPOWIEDZ

Awatar użytkownika
Infernal Puppet
Masakrator
Posty: 2937
Lokalizacja: Koszalin

Post autor: Infernal Puppet »

I znowu kolejny dzień wielkeigo otwierana paczek. I znowu jakiś "ynteligent" rozciągnął łańcuszek questów z paczkami na 3 dni :P . Ech, chyba powoli tracę serce do tej gry :P .

Anyłej, 85 do otwarcia. Efekty ?

Legendy -5- Malicja jako darmówka, Ras frostwhisper ( od razu w pierwszej paczce, lol :mrgreen: ), ace hunter Kreen, Gidra, Omu

Epiki -19- Cabal Alcoyte(x2), Argent Braggart(x2), Trueaim, Magiczny kociłek (x2), mikstur Iluzji, Survival of teh fittest(x2), Ceremonialny młot(x2), deevolwing missiles, Totem Goliath, Flesh gigant, Educated elekk, Guardian animals, Void Drinker, Steeldancer

1370 pyłu za duplikaty plus 750 za złotka. Łącznie prawie 7k dyspozycyjnego dochodu na cratfing.
Mad Mike pisze:
kwaku pisze:nawet gdyby miał tam wjechać tort z Cezarym w środku.
To nie wypali. Zanim wjedzie, to sytuacja ulegnie odwróceniu i tort będzie w środku Cezara
Ach te uroki bycia ciągle głodnym ;) .

Awatar użytkownika
Infernal Puppet
Masakrator
Posty: 2937
Lokalizacja: Koszalin

Post autor: Infernal Puppet »

I kolejny dodatek. I kolejny raz nikt nic przez calutką ekspansję nic tu nie napisał :P . Nikt już nie odwiedza tego tematu czy co :evil: ....

Ech, niezależnie od tego, czas na kolejne otwieranie paczek. Tym razem 75, bo niespecjalnie się przykładałem do grindowania złota. Nie żebym nie cieszył się grą od czasu do czasu, ale jest tyle innych może nie tak fajnych ale na pewno mniej frustrujących gier do ogrania.

Legendy -5- Czerwony dym jako darmówka, Maxima ( od razu w drugiej paczce :D), Mędrus ( w czwartej :mrgreen: ), Il'ghynot, Greybark,

Epiki -15- Occult Conjuer (x2), Guess the weight, Magicfin, Blood of G'huun(x2), Idol Y'sharraja, Cenarion ward (x2), Fesntynowy Klaun, Płaszcz cieni, Deathmach Pavilon(x2), Szczudlarz, Ringmaster baton

1205 pyłu za duplikaty plus 650 za niepotrzebne złote.
Mad Mike pisze:
kwaku pisze:nawet gdyby miał tam wjechać tort z Cezarym w środku.
To nie wypali. Zanim wjedzie, to sytuacja ulegnie odwróceniu i tort będzie w środku Cezara
Ach te uroki bycia ciągle głodnym ;) .

Awatar użytkownika
Kuros
Falubaz
Posty: 1471
Lokalizacja: białobrzegi/grójec/radom

Post autor: Kuros »

Siemaneczko , zacząłem grać w HS z jakieś 3 miesiące . Troszkę zbyt losowa gra :)
Gram soul hunterem aktualnie .

Awatar użytkownika
Infernal Puppet
Masakrator
Posty: 2937
Lokalizacja: Koszalin

Post autor: Infernal Puppet »

Kuros pisze: 19 lis 2020, o 12:14 Siemaneczko , zacząłem grać w HS z jakieś 3 miesiące
Trochę kiepski moment wybrałeś o obecnie gra trochę przeżywa kryzys, wywołany na własne życzenie przez Blizzarda z powodu nowego, wyjątkowo koślawego systemu progresji. Ale i tak witam(y) :mrgreen: .
Troszkę zbyt losowa gra :)
I to się niestety prawdopodobnie nigdy nie zmieni. Kretyńska momentami losowość jest już tak hardo wkodowana w filozofię gry, że nie ma żadnej nadziei że kiedyś developerzy z nią chociaż trochę przystopują. Chociaż, żeby nie było, losowość czasami, *bardzo czasami*, ale jednak, pozwala mieć szalenie zabawne partie :twisted: .
Mad Mike pisze:
kwaku pisze:nawet gdyby miał tam wjechać tort z Cezarym w środku.
To nie wypali. Zanim wjedzie, to sytuacja ulegnie odwróceniu i tort będzie w środku Cezara
Ach te uroki bycia ciągle głodnym ;) .

Awatar użytkownika
Kuros
Falubaz
Posty: 1471
Lokalizacja: białobrzegi/grójec/radom

Post autor: Kuros »

Wiem , bo jak grałem shaman totetem to dzieją się konkretnie dziwne gry . Raz miałem full board oppowi zostało 10hp i triki totem wbił mi szpile spellem od warlocka , zniszcz swoje potwory i tyle samo zniszcz oppowi . Grę poniekąd wygrałem ale byłem mega sfrustrowany ... Szkoda że nie ma czegoś takiego jak w YGO . Do 2ch wygranych + zamiana kart w 2+ grze z side deckiem .

Awatar użytkownika
Infernal Puppet
Masakrator
Posty: 2937
Lokalizacja: Koszalin

Post autor: Infernal Puppet »

No niestety, przyzwyczajaj się że będą partie których wynik będzie dyktowany przez wirtualny rzut kością, z minimalnym wkładem skilla, twojego lub przeciwnika.
Mad Mike pisze:
kwaku pisze:nawet gdyby miał tam wjechać tort z Cezarym w środku.
To nie wypali. Zanim wjedzie, to sytuacja ulegnie odwróceniu i tort będzie w środku Cezara
Ach te uroki bycia ciągle głodnym ;) .

Awatar użytkownika
Infernal Puppet
Masakrator
Posty: 2937
Lokalizacja: Koszalin

Post autor: Infernal Puppet »

Ech, trochę smutno postować kolejne otwieranie pakietów bez nikogo kto by to przeczytał, no ale trudno, z kronikarskiego obowiązku i tak to zrobię.

89 paczek ( plus 90-ta złota klasyczna ) tym razem. Byłoby 20 więcej ale miniekspansja trochę wydrenowała fundusze. Może następnym razem będzie znów 100+, bo ten kulawy system nagród trochę ulepszyli, zobaczymy czy wystarczająco :P .

Efekty ?

Legendy -4- Serena, Scubbs, Saurfang, Xsyrela,

Epiki -20- Yoink!, swinetusk, mściwy duch x2, Mor'shan elite, sigil of flame x2, rancor, weteran warmedic, spirit healer x2, druid równin, wildfire, celestial aligment, determinacja (zwykła i złota), southsea scroundel, barrens scavenger, barrens blacksmith, kapłan An'she, potępienie

1605 pyłu za nadmiarówki plus 1600 za złotka
Mad Mike pisze:
kwaku pisze:nawet gdyby miał tam wjechać tort z Cezarym w środku.
To nie wypali. Zanim wjedzie, to sytuacja ulegnie odwróceniu i tort będzie w środku Cezara
Ach te uroki bycia ciągle głodnym ;) .

Awatar użytkownika
Kuros
Falubaz
Posty: 1471
Lokalizacja: białobrzegi/grójec/radom

Post autor: Kuros »

mi się udało wydropić kargala, nie wiem jeszcze czy jest użyteczny a otworzyłem tylko 18 pakietów
i epiki 4 postarunek, zawietość elita morshanu razy 2 oraz ołtarz ognia

Awatar użytkownika
Infernal Puppet
Masakrator
Posty: 2937
Lokalizacja: Koszalin

Post autor: Infernal Puppet »

4 epiki w 18 paczkach to bardzo dobry wynik :D. Zazwyczaj można oczekiwać jednej fioletowej karty na każde 5 paczek.
mi się udało wydropić kargala, nie wiem jeszcze czy jest użyteczny
Ten ?
Obrazek
Nie wygląda źle. Ale wymaga też zbudowania talii dookoła siebie.
Mad Mike pisze:
kwaku pisze:nawet gdyby miał tam wjechać tort z Cezarym w środku.
To nie wypali. Zanim wjedzie, to sytuacja ulegnie odwróceniu i tort będzie w środku Cezara
Ach te uroki bycia ciągle głodnym ;) .

Awatar użytkownika
Kuros
Falubaz
Posty: 1471
Lokalizacja: białobrzegi/grójec/radom

Post autor: Kuros »

tak ten, plus wypadła teraz mi ta xyrella z ścieżki nagród :)
żeby go zagrać musi wpaść przynajmniej 2x 5/5
Obrazek

Awatar użytkownika
Infernal Puppet
Masakrator
Posty: 2937
Lokalizacja: Koszalin

Post autor: Infernal Puppet »

Xsyrella jest ciekawa z Reno, albo nawet z prostym combo dzikiego piromanty i kręgu leczenia. Irytuje mnie tylko troszkę że to kolejny removal dla kapłana, klasy która ma juz ich pierdyliard a wciąż dostaje nowe....
Mad Mike pisze:
kwaku pisze:nawet gdyby miał tam wjechać tort z Cezarym w środku.
To nie wypali. Zanim wjedzie, to sytuacja ulegnie odwróceniu i tort będzie w środku Cezara
Ach te uroki bycia ciągle głodnym ;) .

Awatar użytkownika
Kuros
Falubaz
Posty: 1471
Lokalizacja: białobrzegi/grójec/radom

Post autor: Kuros »

pykam sobie rogalem na watchpostach i gra się mega super.

Awatar użytkownika
Infernal Puppet
Masakrator
Posty: 2937
Lokalizacja: Koszalin

Post autor: Infernal Puppet »

Kuros pisze: 6 kwie 2021, o 14:39 pykam sobie rogalem na watchpostach i gra się mega super.
Ale w dziczy czy w standardzie ( bo na pewno nie w klasyku :P ) ? Bo jak grałem ostatnio w standardzie to 95% gier było albo przeciwko magowi na talii obłędu, albo Paladynowi na sekretach. Dobrze że nerfy przybyły tym razem wyjątkowo szybko, to może jeszcze metę da się odratować przed natychmiastową stagnacją :) .
Mad Mike pisze:
kwaku pisze:nawet gdyby miał tam wjechać tort z Cezarym w środku.
To nie wypali. Zanim wjedzie, to sytuacja ulegnie odwróceniu i tort będzie w środku Cezara
Ach te uroki bycia ciągle głodnym ;) .

Awatar użytkownika
Kuros
Falubaz
Posty: 1471
Lokalizacja: białobrzegi/grójec/radom

Post autor: Kuros »

w standardzie oczywiście. gram rankedy. Chociaż jestem graczem f2p to radze sobie dosyć nieźle. teraz gram czarnoksiężnikiem na spalaniu kart. też super się gra :)
Teraz podobno topuje agresywny hunter

Awatar użytkownika
Ansherai
Plankton
Posty: 2

Post autor: Ansherai »

Ja ciągle cierpię na brak kart chociaż niby trochę tych pakietów otworzyłam. Posiłkowałam się hearthstonedecks trochę, ale szczerze powiedziawszy nie wiem jak wypełniać dziury w niektórych brakach i tak siedzę w bronzie magiem. Forever bronze...

Awatar użytkownika
Kuros
Falubaz
Posty: 1471
Lokalizacja: białobrzegi/grójec/radom

Post autor: Kuros »

Ja jestem na 3cim diamencie i gram f2p. Karty się izi zdobywa. Posiadam Facehuntera bez pukawki i full ControlWarlocka

Awatar użytkownika
Infernal Puppet
Masakrator
Posty: 2937
Lokalizacja: Koszalin

Post autor: Infernal Puppet »

Nieźle :). Ja najwyżej jak się wspiąłem to wczesne złoto. Kart i talii mi nie brakuje, mam nawet kilkanaście tysięcy wolnego pyłu na potrzebne karty w razie czego, ale po prostu nie mam samozaparcia by przysiąść te X-dziesiąt godzin i się wspinać na drabince. Szczególnie że mój ulubiony obszar grania, dziki format, jest osobliwą mieszanką ciekawych i oryginalnych talii oraz totalnego raka :P . Do grania w standardzie musiałbym się uczyć całej meta-gry od nowa :P . A o trybie klasycznym to już w ogólnie nie ma mowy, dobitnie przypomina mi on jak bardzo biedną grą był na Hs początku :P .
Mad Mike pisze:
kwaku pisze:nawet gdyby miał tam wjechać tort z Cezarym w środku.
To nie wypali. Zanim wjedzie, to sytuacja ulegnie odwróceniu i tort będzie w środku Cezara
Ach te uroki bycia ciągle głodnym ;) .

Awatar użytkownika
Kuros
Falubaz
Posty: 1471
Lokalizacja: białobrzegi/grójec/radom

Post autor: Kuros »

Ale ja nie gram długo ok 1 godzinke dziennie. Jak mówiłem 2 razy zrobiłem vice Polski w YGO więc to pewnie mi dużo pomogło :) teraz jestem w połowie platynki już a mega mało gram :). Myślę że to nie problem wbić legendy jak się zaprzesz :)

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Generalnie jak grasz jednym deckiem który jest tier 1-2 i masz winrate 50%+ to zawsze kiedyś te legendę zrobisz :D mnie obecnie zadowala połowa złotka i klepanie combo roque/control warlock

Co do standardu to imo jest dużo prostszy niz wild bo kart mniej i to zaleta. A classic cóż bardzo przewidywalny dużo mniejsze rng, niektórzy to lubią, ja nie :D
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

ODPOWIEDZ