Hearthstone

Moderator: Zaklinacz Kostek

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Żaba
Masakrator
Posty: 2957

Re: Hearthstone

Post autor: Żaba »

Tak - z possesed lackey i cubem - sa dwie wersje - OTK z szarżującymi 5/7 i długodystansowa z rin the first disciple.

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Co to za bonus zeby robic codzienne wyzywania od 1 do 14 lutego ze mozna wygrac 3000 pakietow ?

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

Ziemko pisze:Co to za bonus zeby robic codzienne wyzywania od 1 do 14 lutego ze mozna wygrac 3000 pakietow ?

Jest event. Za każdy quest który wykonasz z tych specjalnych dostajesz bilecika. po 14 lutym będzie losowanie. Wygrany dostaje 3000 pakietów Koronę Króla Licha i zestaw ciuchów blizzardowych.

1000 graczy otrzyma zestaw po 10 pakietów z każdego dodatku z roku mamuta (czyli 30 paczek)

50000 graczy otrzyma po pakiecie (3 paczki)

Taki szał :D
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Ziemko pisze:Co to za bonus zeby robic codzienne wyzywania od 1 do 14 lutego ze mozna wygrac 3000 pakietow ?
????

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Gdzies mi sie obilo o oczy i nie mialem czasu wejsc na strone, chyba na bnecie.

EDIT: http://www.hearthpwn.com/news/4352-a-sp ... oming-soon

Awatar użytkownika
Infernal Puppet
Masakrator
Posty: 2937
Lokalizacja: Koszalin

Post autor: Infernal Puppet »

Event byłby fajniejszy gdyby nie był jednym wielkim lotto :P , szczególnie że nagrody trafią do malutkiego ułamka graczy ( pamiętajmy, że w Hs jest jakieś 75 milionów kont. Nawet odliczając te nieaktywne, czy różne zapasówki, które ma masa ludzi, w tym nawet ja #-o , oraz to, że całkiem sporo krajów jest z powodów prawnych z konkursu wyłączonych, to i tak zostaje spokojnie z przynajmniej milion potencjalnych kandydatów :roll: ). A nawet jak już ktoś wygra, to nagrody, no bądźmy szczerzy, poza tą jedną jedyną szóstką w totka, to szałowe nie są :P . Tym bardziej że ów (nie)szczęśliwiec będzie jeszcze musiał opłacić podatek od nagrody - jakby wygrał ktoś u nas, to tylko "drobne" ~2500 złociszy :lol2: :P ....Mnie w tym całym wydarzeniu szczerze bardziej interesuje sam mamuci pakiet. 30 paczek za 20 euro to może nie poziom zestawu powitalnego, ale serio mam pokusę by zakupić.
Nerfienie kart w klasie która ssie pauke (zamiast np. w okresie midrange shaman stonea) wyraźnie pokazuje że team5 zna się a swojej robocie ;-P
No właśnie ten aspekt HS mnie zawsze wprawia z konfuzję. Pomysły na karty, ich styl graficzny, muzyka, przystępność gry to jest kurczę światowa pierwsza klasa. Ale czemu wstrzymują się miesiącami, albo i latami od czegoś co przecież jest ulepszaniem gry i pokazywaniem, że nie ma się na nią wyłożone, to tego chyba nigdy nie ogarnę....
Mad Mike pisze:
kwaku pisze:nawet gdyby miał tam wjechać tort z Cezarym w środku.
To nie wypali. Zanim wjedzie, to sytuacja ulegnie odwróceniu i tort będzie w środku Cezara
Ach te uroki bycia ciągle głodnym ;) .

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Oni nie nerfia - oni zabijaja karty - taka niestety prawda. Kto bedzie gral patchesem albo czerwiami po nerfie - mysle nieduzo. Jedne z nielicznych udanych nerfow to np. nozownik (zmiana s3 na s2) albo sylvwana zwiekszenie kosztu z 5 do 6.

_reszka
Chuck Norris
Posty: 556

Post autor: _reszka »

czerw ginie (zabili kartę), natomiast patches będzie grał, nie tak często jak teraz tym niemniej będzie. Patches będzie grał w każdym decku opartym ma piratach (tzn. gdzie innych piratów jest minimum 2), bo jest jedyną kartą zmniejszającą liczbę kart w talii. Agro deck najchętniej grałby na 15-20 kartach, bo 10 i tak nigdy nie dobierze. Paches pozwala złożyć deck z 29 kart i mieć za free 1/1.

Jedyne inne karty redukujące deck to geist kasujący zaklęcia za "1" oraz hemet. Żaden z nich nie nadaje się do agro.

Mara będzie grana, rzadziej ale będzie.

Raza - nie wiem, bo to karta do komba i zależy jakie komba będą.

Według mnie nerf patchesa jest jak najbardziej ok. Z uwagi na jego historię szarży powinni raczej zmienić opis: nie może atakować bohatera niż pozbawiać go szarży ale patchesa po nerfie zobaczymy i tak częściej niż połowę questów.

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

JA tam sie ciesze na 1600 pylu ;)

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

Czerw imo póki co starczyłoby jakby dali aby koszt obniżał się po śmierci tylko swoich stronników. Tak szybko by do 0 nie spadał
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

AndrzejAndrzej
Chuck Norris
Posty: 531

Post autor: AndrzejAndrzej »

4080 pyłu incoming 8)

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Sie wyrotuje tez pare setow to pylu bedzie sporo
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Infernal Puppet
Masakrator
Posty: 2937
Lokalizacja: Koszalin

Post autor: Infernal Puppet »

Sie wyrotuje tez pare setow to pylu bedzie sporo
Tak, ale do rotacji i nowego roku tematycznego w Hs mamy jeszcze przynajmniej z dwa miesiące :P . Poza tym, nie uważam pyłowania wszystkiego co leci do dzicy za dobry pomysł - karty zawsze mogą się przydawać w bójkach i przygodach 8) .
JA tam sie ciesze na 1600 pylu ;)
Patches czy Raza :) ? Ja trochę się biję z myślami, czy sobie tego drugiego nie zostawić. Sądzę, że nawet mimo osłabienia razakus będzie dalej niezły, a po nerfach i tak będę miał jakieś 9-10k pyłu do dyspozycji, więc mogę być trochę wybredny :mrgreen: .
Mad Mike pisze:
kwaku pisze:nawet gdyby miał tam wjechać tort z Cezarym w środku.
To nie wypali. Zanim wjedzie, to sytuacja ulegnie odwróceniu i tort będzie w środku Cezara
Ach te uroki bycia ciągle głodnym ;) .

AndrzejAndrzej
Chuck Norris
Posty: 531

Post autor: AndrzejAndrzej »

Zasada jest jedna, ZAWSZE pylujesz znerfione karty.

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Zalezy jaki jest nerf i czy grasz tym. Bonemarow nie mam zamiaru pylowac na przyklad. Razy nie mam, ,ale gdybym mial zostawilbym - nadal imho jest spoko - to jedyny nerf obok bonemare, ze nie zabija karty. Pylowac bede patchesa.

AndrzejAndrzej
Chuck Norris
Posty: 531

Post autor: AndrzejAndrzej »

Zawsze możesz zrobić z powrotem i wyjść na zero, w drugą stronę już nie. Rachunek jest prosty.

Awatar użytkownika
Semi
Niszczyciel Światów
Posty: 4745
Lokalizacja: Warszawa - Drobne Wałeczki
Kontakt:

Post autor: Semi »

Kiedy to pylowanie za 100% bedzie? I jak dlugo?
Obrazek
Highborn Elves Only!

AndrzejAndrzej
Chuck Norris
Posty: 531

Post autor: AndrzejAndrzej »

Jak wejdzie nerf

Awatar użytkownika
Infernal Puppet
Masakrator
Posty: 2937
Lokalizacja: Koszalin

Post autor: Infernal Puppet »

Jak to u Blizzarda "when it's done" :P . Acz podejrzewam, że już niedługo - poprzednio, jak ogłosili nerfy 5 września, to wchodziły 18, więc dwa tygodnie po. Teraz ogłosili je 29 stycznia, więc jak celują w podobne okienko czasowe, to obstawiał bym 13 lutego, w sam raz by zrobić graczom prezent na walentynki :wink: . A okres pełnego pyłowania pewnie będzie trwał jakieś kolejne 2 tygodnie.
Mad Mike pisze:
kwaku pisze:nawet gdyby miał tam wjechać tort z Cezarym w środku.
To nie wypali. Zanim wjedzie, to sytuacja ulegnie odwróceniu i tort będzie w środku Cezara
Ach te uroki bycia ciągle głodnym ;) .

Awatar użytkownika
Semi
Niszczyciel Światów
Posty: 4745
Lokalizacja: Warszawa - Drobne Wałeczki
Kontakt:

Post autor: Semi »

Wszystkie karty czy tylko legendy?
Obrazek
Highborn Elves Only!

ODPOWIEDZ