Hearthstone

Moderator: Zaklinacz Kostek

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Re: Hearthstone

Post autor: smiejagreg »

Od 2 dni zero szans na zalogowanie się do HSa. Rozłącza mnie na pewnym etapie. Masakra jakaś...

Awatar użytkownika
Infernal Puppet
Masakrator
Posty: 2937
Lokalizacja: Koszalin

Post autor: Infernal Puppet »

Ktorą klasą się najbardziej męczyłeś? Ja większością przeszedłem za pierwszym razem ale przy wojowniku musiałem pokonać ponad 100 bossów żeby pykło :)
Też wojem. Problemy z wojownikiem są wielorakie - raz że trudno jest zbudować deck synergiczny z większością skarbów. Totem okrzyków czy agonii który się zazwyczaj świetnie sprawdza, dla woja jest słaby. Dwa, że woj ma masę słabych paczek do wyboru, z 12 dobre są dwie ( prowokacje i legendy ), dwie-trzy kolejne czasami się sprawdzają ( smoki, jak oferowane są te większe, oraz piraci i buffy do broni, jeśli mamy dobre ). Trzy, że twoim głównym sposobem usuwanie wrażych stronników jest broń, bo przy niektórych bossach może powodować spore ubytki w hp. No i sporo też zależy od końcowego bossa. Xol ( jeśli nie przegina ze skołowaniem :roll: ) czy Król Trzęsibrzuch ( chociaż on też potrafi czasami odstawiać nieziemskie zagrania ) są jeszcze do przeżycia. Ale ciemność to istny koszmar.

Przebieg który w końcu udało mi się garoszem ukończyć był udany głównie dlatego, że trafiłem dosłownie *wszystko* czego potrzebowałem - berło na tańszych dużych stronników, podwojenie życia, quest, dobre karty w pakietach, żadnego zgiętego bossa pokroju ulepszonego woskobrodego, ba, nawet wędkę trafiłem ( niestety nie trafiła się okazja do użycia. Szkoda, bo po tym jak wygrała mi grę Paladynem, uważam, że to najlepszy skarb w grze ).

Fajny jest ten tryb ^^. Myślę, że będę od czasu do czasu do niego wracał, bo dalej nie trafiłem wszystkich skarbów, ani wszystkich bossów.
Mad Mike pisze:
kwaku pisze:nawet gdyby miał tam wjechać tort z Cezarym w środku.
To nie wypali. Zanim wjedzie, to sytuacja ulegnie odwróceniu i tort będzie w środku Cezara
Ach te uroki bycia ciągle głodnym ;) .

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

smiejagreg pisze:Od 2 dni zero szans na zalogowanie się do HSa. Rozłącza mnie na pewnym etapie. Masakra jakaś...
Ja bym sie zastanowil na jakimis ustawieniami sieci u Ciebie czy cos, bo masz problemy z gwintem, hsem, a ja nie mam np. zadnych kiedy ty o tym piszesz.

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Ziemko pisze:
smiejagreg pisze:Od 2 dni zero szans na zalogowanie się do HSa. Rozłącza mnie na pewnym etapie. Masakra jakaś...
Ja bym sie zastanowil na jakimis ustawieniami sieci u Ciebie czy cos, bo masz problemy z gwintem, hsem, a ja nie mam np. zadnych kiedy ty o tym piszesz.
Gwint działa mi bez zarzutu, czasem wywala tylko komunikat o problemach z wyszukiwaniem przeciwnika. Natomiast od 2 dni wpuszcza mnie do HSa baardzo wolno, a potem wywala komunikat, że zamknięte i już. Wcześniej tego nie miałem...

Awatar użytkownika
Infernal Puppet
Masakrator
Posty: 2937
Lokalizacja: Koszalin

Post autor: Infernal Puppet »

Jak patrzyłem w Hs grupie na FB, paru ludzi też ten problem zgłaszało. Spróbuj może albo reinstalacji Hs, albo wyłacz ruter, odczekaj tak z minutę i włącz ponownie.
Mad Mike pisze:
kwaku pisze:nawet gdyby miał tam wjechać tort z Cezarym w środku.
To nie wypali. Zanim wjedzie, to sytuacja ulegnie odwróceniu i tort będzie w środku Cezara
Ach te uroki bycia ciągle głodnym ;) .

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Teraz działa ok, choć dość wolno, imho to nie wina łącza...
.

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

Ostatni ćwierćfinał dziś
Surrender vs ShtanUdachi best gierka tych mistrzostw imo :D


Uff Tom mistrzem. Już się bałem, że najsłabszy gracz z tego top16 wygra. Tak słabo jak Fr0zen to mało kto grał.
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

Awatar użytkownika
Infernal Puppet
Masakrator
Posty: 2937
Lokalizacja: Koszalin

Post autor: Infernal Puppet »

https://www.youtube.com/watch?v=VYFS6_sLYUs

No coś pięknego ^^. Każdy kto grał trochę evolve shamanem, wie jak bardzo prawdziwa jest ta parodia ;) .
Mad Mike pisze:
kwaku pisze:nawet gdyby miał tam wjechać tort z Cezarym w środku.
To nie wypali. Zanim wjedzie, to sytuacja ulegnie odwróceniu i tort będzie w środku Cezara
Ach te uroki bycia ciągle głodnym ;) .

Awatar użytkownika
Infernal Puppet
Masakrator
Posty: 2937
Lokalizacja: Koszalin

Post autor: Infernal Puppet »

Blizzard w końcu ruszył zadek i ponerfi parę kart :mrgreen: . Refleks godny ospałego szachisty, no ale do tego nas niestety zamieć trochę przyzwyczaiła :P .....

Obrazek
Paczes traci szarżę =D> !

Obrazek
Mana koszt +1, w miarę sensowny nerf :) . Dalej to mordercza karta arenowa, ale teraz przynajmniej została jeszcze bardziej przesunięta w późną grę.

Obrazek
Mr Resident sleeper :wink: , oj, temu się obrywa Gruuuubo. -3 do ataku, właśnie chyba ktoś zabił tą kartę ( poza areną, ale nawet tam czerwiu robi się ciut przeciętny ). I qućwa, jedyna karta z listy której nie mam #-o :mrgreen:

Obrazek
Machinegun priest właśnie dostał duuużo piachu w tryby. Osobiście uważam, że problem leżał w shadowreaperze, no, ale Blizz ma tradycję zabierania się do problemów od (_I_) strony :P ...Ech, dobre i to. Co prawda uważam, że spowoduje to jeszcze większy przyrost rakowych talii Big priesta.

3280 pyłu nadciąga :twisted: .
Mad Mike pisze:
kwaku pisze:nawet gdyby miał tam wjechać tort z Cezarym w środku.
To nie wypali. Zanim wjedzie, to sytuacja ulegnie odwróceniu i tort będzie w środku Cezara
Ach te uroki bycia ciągle głodnym ;) .

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

2400 pylu nadciaga patches i creepery niegrywalne, dobrze bedzie na nowy dodatek :)

Nie mowili nic o hall of fame, przydaloby sie jeszcze wiecej pylu ;)

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

W highlanderze to nie Anduin jest problemem a właśnie Raza ;D bez tego nie ma kręcenia więc to był jedyny sensowny nerf. Z drugiej strony nerfy na 2/3 miechy przed nowym dodatkiem? Liczyłem, że wild to będzie 100% zoo :D
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

Awatar użytkownika
Aldean
Kretozord
Posty: 1993

Post autor: Aldean »

kiedy bedzie mozna spalic karty za full value?
"Our weapons cut through them like blade through air!"

"Double or nothing, aim for his cock"

Awatar użytkownika
Infernal Puppet
Masakrator
Posty: 2937
Lokalizacja: Koszalin

Post autor: Infernal Puppet »

Jak wyjdzie patch. Czyli gdzieś w lutym :P
Mad Mike pisze:
kwaku pisze:nawet gdyby miał tam wjechać tort z Cezarym w środku.
To nie wypali. Zanim wjedzie, to sytuacja ulegnie odwróceniu i tort będzie w środku Cezara
Ach te uroki bycia ciągle głodnym ;) .

Awatar użytkownika
Aldean
Kretozord
Posty: 1993

Post autor: Aldean »

Infernal Puppet pisze:Jak wyjdzie patch. Czyli gdzieś w lutym :P
dzieki:>
"Our weapons cut through them like blade through air!"

"Double or nothing, aim for his cock"

Awatar użytkownika
Żaba
Masakrator
Posty: 2957

Post autor: Żaba »

W samą porę - wejdzie pacz, 3 dni grania i rotacja :-D
A nerfy sensowne nie jak FWA czy Hex.

Awatar użytkownika
Infernal Puppet
Masakrator
Posty: 2937
Lokalizacja: Koszalin

Post autor: Infernal Puppet »

Hex to był nie tyle nerf, ile dopasowanie go poziomem do polimorfii, która też kosztuje 4 many. A klątwa dalej jest kluczową kartą dla szamana.
Mad Mike pisze:
kwaku pisze:nawet gdyby miał tam wjechać tort z Cezarym w środku.
To nie wypali. Zanim wjedzie, to sytuacja ulegnie odwróceniu i tort będzie w środku Cezara
Ach te uroki bycia ciągle głodnym ;) .

Awatar użytkownika
Żaba
Masakrator
Posty: 2957

Post autor: Żaba »

Nerfienie kart w klasie która ssie pauke (zamiast np. w okresie midrange shaman stonea) wyraźnie pokazuje że team5 zna się a swojej robocie ;-P

Co ciekawe zero nerfów dla cube locka... napewno dobrze to przemyśleli ;-)

Awatar użytkownika
michal
Chuck Norris
Posty: 554
Lokalizacja: Wroclaw/Krakow

Post autor: michal »

Dostaliście jakieś pakiety za swojego "Championa" :) w MŚ z Amsterdamu?
Bo ja dostałem dwa w trakcie trwania mistrzostw i nie wiem czy to było standardowo dla wszystkich... A mój ziomuś jakby na to nie patrzeć do finału dotarł więc liczyłem na ciut więcej.

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

michal pisze:Dostaliście jakieś pakiety za swojego "Championa" :) w MŚ z Amsterdamu?
Bo ja dostałem dwa w trakcie trwania mistrzostw i nie wiem czy to było standardowo dla wszystkich... A mój ziomuś jakby na to nie patrzeć do finału dotarł więc liczyłem na ciut więcej.

Powinieneś dostać 5 lub 6 :D pisz do supportu
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9482
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Czy Cube to ten ktory rzuca mi w ryj 3/9 ciagle i bez konca :D?
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

ODPOWIEDZ