Promocja w Biedronce

Moderator: Zaklinacz Kostek

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
BOGINS
Postownik Niepospolity
Posty: 5229
Lokalizacja: Świebodzin

Re: Promocja w Biedronce

Post autor: BOGINS »

W moim Świebodzinie są 3 biedronki... połowa graczy raczej nie myśli że tam będą gry...poza tym to będą stare gry. Sam kupię pewne tytuły po to by mieć je w swojej kolekcji i je klepnąć.
Na pewno DoF 2 retrybucja, król Artur, Samurajowie, wormsy, aliena, pomyślę co jeszcze :)


Awatar użytkownika
Klafuti
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3445
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Klafuti »

BOGINS pisze:W moim Świebodzinie są 3 biedronki... połowa graczy raczej nie myśli że tam będą gry...poza tym to będą stare gry. Sam kupię pewne tytuły po to by mieć je w swojej kolekcji i je klepnąć.
Na pewno DoF 2 retrybucja, król Artur, Samurajowie, wormsy, aliena, pomyślę co jeszcze :)
Ja mam biedronkę (i stację paliw gdzie zaopatruję się w piwo) tuż pod bokiem, jakieś 400 metrów wzdłuż drogi. Na pewno kupię Chaos Rising i Retribution, oraz antologię jedynki, bo póki co mam tylko DoWII i DoW DC,a najlepsze mody oraz najbardziej jajcarskie postacie (Boreale i Diomedes) są w tamtych dodatkach.
Poza tym koniecznie muszę kupić shoguna i się zobaczy.
Obrazek
"Głos opinii publicznej nie jest substytutem myślenia."
~Warren E. Buffett

Awatar użytkownika
Albo_Albo
Masakrator
Posty: 2825
Lokalizacja: Krakow Legion
Kontakt:

Post autor: Albo_Albo »

Odnosnie promocji w biedronce to ostatnio byly tyskie 0.6 w 4paku za 8.99

Awatar użytkownika
Afro
Postownik Niepospolity
Posty: 5678

Post autor: Afro »

odnośnie promocji na alko polecam taniechlanie.pl ;)
"You either die a cyka or live long enough to become a blyat"

Awatar użytkownika
BOGINS
Postownik Niepospolity
Posty: 5229
Lokalizacja: Świebodzin

Post autor: BOGINS »

Proszę o nie reklamowanie innej firmy niż Biedronki!!!!!!!!! Bo do kasacji pójdzie post! [-X :^o =P~ :roll: :lol2: :oops: :shock: 8) :cry: :mrgreen:
HEHHE

Awatar użytkownika
oczko
Falubaz
Posty: 1407
Lokalizacja: Nemezis

Post autor: oczko »

nazw waszego tematu brzmi jak potencjalnie idealny tytuł dla zręcznościówki - byłem tam dziś z rana - o panie co tam się dzieje...
Obrazek

Awatar użytkownika
BOGINS
Postownik Niepospolity
Posty: 5229
Lokalizacja: Świebodzin

Post autor: BOGINS »

BYłem!
Dawn of war 2+chaos rising kupione.
Total war - shogun 2 zmierzch samurajów kupione.
Widziałem te supreme commandery i kupe disnejowskich gier.
WIdziałem starcrafta +broad war ale to mam :).

Na pewno nie ma wszystkich tytułów, zastanawiam się czy nie przejść sie do pozostałych dwóch i porównać.

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

warto sie przejsc. Alone in the dark kupilem a na liście nie widzialem. za to nie znalazłem ani starcrafta ani devila ani rise of nations :-( szukam dalej
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

Awatar użytkownika
Kordelas
Masakrator
Posty: 2255
Lokalizacja: Kielce

Post autor: Kordelas »

Z tej całej listy chyba najbardziej porządane powinno być Shogun: Zmierzch Samurajów ;)
Nieważne gdzie patrzy inkwizytor... i tak widzi wszystko!

Awatar użytkownika
BOGINS
Postownik Niepospolity
Posty: 5229
Lokalizacja: Świebodzin

Post autor: BOGINS »

Kordelas pisze:Z tej całej listy chyba najbardziej porządane powinno być Shogun: Zmierzch Samurajów ;)
Najgorsze że na pudełku nie znalazłem napisu, że trzeba kupić podstawkę :), a coś mi się wydaje że trzeba (jeszcze nie szukałem na necie).

Awatar użytkownika
wrogu
Falubaz
Posty: 1041

Post autor: wrogu »

U mnie w biedrze było kilka kopii shoguna, ale olałem. Było kilka kopii warhammera 40K II i dodatku, ale to olałem ,bo było tez kilka kopii dodatek+podstawka 2 w 1 :lol2: Kupiłem newverwinter nights 2, w dalszym ciągu poluje na dodatek do NWN2 i te klocki madżong. Aha było tez alone in the dark, chivlary, źle więc nie było, ale, ale gdzie mój dodatek do NWN!? Najwięcej disneya i symulatorów śmieciarki, pługa, orki i czego tam jeszcze dusza zapragnie.

Awatar użytkownika
Mongrim
Mudżahedin
Posty: 211
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Mongrim »

Taa. Mnóstwo bajkowych czy w ogóle nie pasujących wiekiem i jakością gier, ale mam Dawn of War II, Tropico III, World in Conflict, no i najważniejsze Dragon Commandera :D Nie znalazłem dodadtku do DoWa :/

Awatar użytkownika
Lechu
Kretozord
Posty: 1864
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Lechu »

Mi się udało wyrwać jedynie DoW 2.

Awatar użytkownika
Zaklinacz Kostek
Falubaz
Posty: 1346
Lokalizacja: In Stahlgewittern

Post autor: Zaklinacz Kostek »

Polowałem na Deponię 1 i 2 oraz Chivalry. Po wizycie 5 Biedronkach (sic!) udało mi się znaleźć tylko obie części Deponii. Nie zdziwiłbym się jakby co smaczniejsze kąski co bardziej zorientowani pracownicy zachowali dla siebie celem dalszej odsprzedaży za wyższą cenę.
Lest we forget:
Obrazek

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

to co wy szukacie w biedronkach kolo mnie jest. za to devila i dodatku do alone nigdzie nie ma :-(
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

Jakby ktoś gdzieś Devil May Cry wyłapał i chciał się pozbyć przygarnę ;) (szczerze to sam kodzik który sobie pod steama podepne ;P)
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

Awatar użytkownika
Klafuti
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3445
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Klafuti »

Nie znalazłem niczego poza symulatorami farmy i paroma innymi budżetówkami. W dodatku ten karton też taki biedny był.
Obrazek
"Głos opinii publicznej nie jest substytutem myślenia."
~Warren E. Buffett

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

mam już devila xD

po zakupie alone in the dark i otrzymaniu 22 zl do wykorzystania na gram.pl zakupilem dmc za 3 zl :D
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

Awatar użytkownika
BOGINS
Postownik Niepospolity
Posty: 5229
Lokalizacja: Świebodzin

Post autor: BOGINS »

W biedronkach jest ogólnie promocja 3 dniowa na różne towary, zakładam więc że jutro może być ponownie jakiś fajny wysyp gierek (uzupełnienie). Pójdę jednak do drugiej aby zobaczyć "różnice" w asortymencie.

ODPOWIEDZ